PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan asla benim idolüm olamaz

HakanÇelik
13-12-07, 10:32
Tarkan asla benim idolüm olamaz

http://www.aksam.com.tr/foto/2007/12/13/4.jpg

burak kut, “Tarkan’dan alıntı yaptığı” iddialarına sert yanıt verdi. Müzik hayatı boyunca hiç kimseyi idol olarak görmediğini söyleyen Kut, “Gün gelir Tarkan’ın adı da unutulabilir. Ben yalnızca müzik adamları ve enstrümanistleri örnek alıyorum. Tarkan iyi bir yorumcu olabilir ama asla benim idolüm olamaz” dedi.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=101496,8

tara
13-12-07, 12:54
bunlarini fikrini neden soruyorlar ki.agizlarini acip bos bos laf ediyorlar.sen kimsin ki tarkan hakkinda unutula bilir diyorsun.

Mega Fanat
13-12-07, 13:31
“Gün gelir Tarkan’ın adı da unutulabilir.

Sen hic merak etme Burak bey!TARKAN kalplerde unutulmuycak bir iz burakmis artik!!!Ama sen artik unutulmusdun!!!

Bu ne yaa...Her yerinden kalkan TARKANa laf atiyor:13: :13: :13:

belfü
13-12-07, 15:46
olamaz zaten tarkan senden çok daha iyi ve kaliteli müzik yapıyo saçma sapan anlamı olmayan sırf ritim olsun diye aynı nakaratı tekrar tekrar söylemiyo beste yapıyo ve yorumluyo sizin gibilerde işte basına saçma sapan yorumlar yapıyo tarkının farkı burda işte beyefendiliğinden ödün vermiyo polemiğe girmiyo

tarkanı kim unutabilir bu kadar çok seviliyorken burak kut kendi derdine yansın çoktan unutuldu bile.......

Inge
13-12-07, 16:18
tabii ki bir gün Tarkanín ismi unutabilir...200 yil sonra...fakat su an kimse Burak Kutú tanimiyor ki.
Ve Burak o kadar muzikal mi? Tarkan gibi klasik okula gitti mi?
TSM okuyablir mi?

google Tarkan 24.600.000
google Burak Kut 1.960.000

Ondan en cabuk unutulacak olan adam belli.

sevgiler, Inge

eskalen
13-12-07, 16:51
Magaziciler aslında Burak Kut'u gaza getiriyor.....Burak Kut demek istediği sanatçı yönüden değil, arka plandaki müzisyenlerden bahseden bir tutum belirtmiş......Tarkan ismini de duyunca sinirlenmiş herhalde "Ne alaka diye Tarkan idolüm olamaz",der gibi söylemiş...Ama gaza gelipte bu tür sözcük kullanmamalı...Tarkan zaten kimsenin idolü olmaz ki, o tek ve biricik!

TarZan14
13-12-07, 18:27
eskalen'a katiliyorum, Burak'tan beklenmez bir sözdür bence gaza getirilmistir.

HURRICANE
13-12-07, 18:35
Burak Kut magazincilerin oyununa gelmiş kanımca.TARKAN'ı idol olarak benimsememiş olabilir bence bunda bir sorunda yok!Ama açıklama yaparken daha konrollu olmalıydı gibi geliyor bana

tarkan_aski
13-12-07, 18:47
bunlarini fikrini neden soruyorlar ki.agizlarini acip bos bos laf ediyorlar.sen kimsin ki tarkan hakkinda unutula bilir diyorsun.

aynen katiliyorum
sen kimsin be bi ,,komple´´ tutuldu diye havalara giriyorsun yaaa...
böylelerine acayip sinirleniyorum sen kimsin ki ? tarkanin kili olamazsin..
o tek türkiyestari degil dünyastari, sen kim o kim?haddini bil de konus!!!!!:13:

arjen22-tarkan
13-12-07, 19:33
Burak Kut magazincilerin oyununa gelmiş kanımca.TARKAN'ı idol olarak benimsememiş olabilir bence bunda bir sorunda yok!Ama açıklama yaparken daha konrollu olmalıydı gibi geliyor bana

Eet...Kesinlikle Katılıyorum !!!

mcggs
13-12-07, 20:01
Bu nasıl bir saygısızlıktır ya!!Nedir yani bu!Tamam Tarkan dinlemeyebilir burak kut...Ama nasıl unutulabileceğini söylüyor ya...Sırf "Komple" şarkısıyla tanındı diye bir hava yaptı bir hava.."Bebeğim" yada "Benimle Oynama" zamanında tanınıyor muydu ki!!

asd1234
13-12-07, 21:04
Elbette Tarkan onun idolü olamaz,Burak Kut kiim Tarkan kim.Burak Kut'un Tarkan'ı idol olarak alabilmesi için Tarkan gibi olmak istemesi lazım,ancak kıyamet kopsa Tarkan'ın eşi,benzeri,onun gibi dünya starı olma potansiyelini fazlasıyla taşıyan biri GEL-ME-YE-CEK.Burak Kut istese de olmaz o iş..Hem bahsettiğimiz isimlere bakın,birisi aylar önce çıkardığı bir şarkıyla gündeme gelmiş,"Kim ki bu?" denilen,şimdi unutulmuş biri,ötekisi ise bir dünya starı,unutulmak ne kelime en eski klipleri bile hatırlanan bir MEGASTAR,ilk tek ve son megastarımız,dünya starı..24 Aralık'tan sonra Burak Kut ta bir kere daha görür sanırım,nasıl unutulmaz albümler ve şarkılar yapılacağını..Gülüp geçmek lazım işte ya,her konuşan Tarkan'a yersiz yersiz sataşıyor..

sinemtevetoglu
13-12-07, 21:06
:13: :13: :13:

gokhantevetoglu
14-12-07, 00:24
burak sen dızılerde oyna daha ıyı bence tarkanla kıyaslanamazsın zaten he tamam 90 lı yıllarda tamam sende hıttın ama artık tarkan bır numara...

**MegaStarkan**
14-12-07, 00:38
hersey taktik sadece.
tskler....

HakanÇelik
14-12-07, 11:03
Bebeto Tarkan’ı ‘komple’ bitirdi MAGAZİN

‘Komple’ adlı şarkısıyla yıllar sonra müzik piyasasına dönen ‘Bebeto’ lakaplı Burak Kut, Tarkan’a çattı: O benim idolüm olamaz. Gün gelir onun da ayağı takılır ve unutulabilir

http://www.stargazete.com/Starextragazete/resimler/guncel/13122007/h01.jpg

BİR zamanların ‘Bebeto’ lakaplı sanatçısı Burak Kut yaşadığı kötü yılları ‘Komple’ adlı albümüyle geride bıraktı. ‘Benimle Oynama’ adlı şarkısının çok sevildiği dönemde Tarkan’a rakip olarak gösterilen Kut şimdilerde Tarkan’la kıyaslanmak istemiyor. Arkadaşlarıyla önceki gece Arnavutköy’de bir mantıcıda buluşan ‘bebeto’ çıkışta bu sıkıntısını dile getirdi. Kut müzik hayatı boyunca hiçbir ismi idol olarak görmediğini ve sadece kendi doğrularında yol aldığını söyledi. ‘Ben hayatım boyunca kimseyi örnek almadım’ diyen Kut şunları söyledi: ‘Bana ‘Tarkan’dan alıntıların olmadı mı’ diye soruyorlar. Asla böyle düşünmedim. Çünkü Tarkan’ın da bir gün ayağı çukura takılabilir, unutulabilir. Ben müzik adamları ve enstrümanistleri örnek alıyorum. Tarkan iyi bir yorumcu olabilir ama asla benim idolüm olamaz.’ HAKAN SADIÇ

http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=133551

szr67
14-12-07, 12:48
karga karga gak dedi.çık şu duvara bak dedi bu kim arkadaşlar ben bu kişiliği tanımıyorum

Pamela_beyazgul
14-12-07, 20:04

Katiliyorum sana Tara cok haklisin

DenizD
15-12-07, 01:28
"Zaten idolün Tarkan olsaydı, birdenbire dibe vurmak yerine, tüm dünyaya nasıl kendimi dinletirim diye kafa patlatıyor olurdun" demek istiyorum Burak Kut'a sadece..