PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm 25 Aralık'ta,Yılbaşında yeni şarkılarıyla TRT'de

kerimoglu
07-12-07, 10:35
Canlı konseri için TRT’den erteleme isteyen Tarkan ‘ret’ cevabı alınca yeni albümünü yılbaşına yetiştirmek için gece gündüz çalışmaya başladı

http://img.sabah.com.tr/2007/12/07/gny/im/0832457F2A738F41BFD6EE57r.jpg

Yılbaşı piyangosu Tarkan'a vurdu
Yeni yıl bombasını TRT patlattı! Megastar Tarkan, bir buçuk yıldır üzerinde çalıştığı ve merakla beklenen yeni albümündeki şarkıları ilk kez TRT'nin yılbaşı programında söyleyecek. Televizyon kulislerinde Tarkan'ın yılbaşı programı için TRT'den tam 1.5 milyon dolar alacağı konuşuluyor. Anlaşmayı yapan hatta avansını da alan Megastar'ın albüm yetişmeyecek endişesiyle TRT'ye yaptığı "Başka bir zaman çıkayım" ricası ise kabul görmemiş!

AKSU'YA DA 500 BİN $
TRT'nin yeni yönetiminin yılbaşı gecesine çok önem verdiği bu yüzden Tarkan'ın yeni şarkılarıyla çıkmasını istediği öğrenildi. Megastar bugünlerde albümünü 25 Aralık'a yetiştirmek için ekibiyle birlikte stüdyoda sabahlıyor. Öte yandan TRT'nin yeni yıl sürprizi sadece Tarkan değil! Hiçbir otel programını kabul etmeyen Sezen Aksu da yılbaşı gecesi TRT'de Tarkan'la düet yapacak, 500 bin $ alacak.

Kaynak:SABAH GAZETESİ(7-12-2007 günaydın ekinde)

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,44DD94CD2F76427FAB5779C91EE5DEDE.html

erdmask
07-12-07, 11:07
güzeL haßer teşekkürLer...

en son 25 araLık dendi aLßüm cıkış tarihi...

ßirde yetişmemesi gißi ßir durum varmış ßakaLım noLcak...

HakanÇelik
07-12-07, 11:10
Ohh nihayet doğru dürüst ve gerçeğe yakın bir haberle karşı karşıyayız.
İki tane güzel haber. Hem albümün çıkacağı kesinleşti, hem de uzun
süredir yüzüne hasret kaldığımız Tarkan'ı TRT'de göreceğiz. İki büyük
bomba... Takvimlerden gün düşmeye heyecanla devam ediyorum.

onursamed
07-12-07, 11:38
Albümüne Gala Etmeden Meydanlari Toplamadan Satamaz.sonra Trt Gibi Işlerlr Uğraşin.kanl D Gibi Kanllar Daha Iyi Tarkan Için.böyle Giderse Albüm Satmaz...

szr67
07-12-07, 11:40
TRT hıım biraz düşündürücü geldi bana sanki 1.5milyon dolar az para da değil eğer doğruysa bu haber diğer kanallar kalkışmasın bence yılbaşı özel program yapmaya gerek yok.2devin olacağı bir yerde reyting patlaması atom bombasına dönüşür.eğer doğruysa sabırsızlıkla bekliyoruz.25aralıkı

celentano62
07-12-07, 12:13
bence bu albüm isi uzarda uzar...............

Nzl
07-12-07, 12:14
harika bir haber geri sayım başladı yani
sabırsızlıkla bekliyorum. trt de en doğru seçim bence
tarkan ve sezeni yıllar sonra aynı sahnede göreceğiz
bundan daha doğru bir albüm tanıtımı olurmu

karma_elcin
07-12-07, 12:26
AAA cok sewindim bu haber inşallah doğrudur. TRT Tarkan'a uğur getirir inşallah...

szr67
07-12-07, 12:27
şimdiden teknik ekipmanlarımı hazırlıyorum konser kaydı için:28:

alper...
07-12-07, 12:31
bu haberi gazetede okuduğumda çok sevindim..galiba sonunda gerçek bi haber okuduk..gerçi benm 1.5 trilyonla ilgili şüphelerim var fiyat şişirilmiş olabilir..nolusa olsn trt doğru seçim bence..

gokhantevetoglu
07-12-07, 12:32
evet bende radyoda duydum trt de solıcek radyodakılerde hep soluyor artık vay be neguzel...

**MegaStarkan**
07-12-07, 12:44
helal olsun TRT'ye :D nasilda ret vermisler tarkana :D
ösge demisdi böyle proje olucagini ztn.
tskler haber icin ;)

leyla
07-12-07, 14:00
insallah haber dogrudur

Mega Fanat
07-12-07, 14:31
Süper haber yaa...Çok sevindim.Demek TRT hı...Yaşasın.:17: Bizde türk kanallarından bi tek TRT yayınlanıyor da o yüzden ço...k sevindim.Haber için teşekkürler Kerimoğlu.bravo

kartales26
07-12-07, 14:34
boşuna inanmayın YALAN haber...Hiç size albümün çıkmasına 18 gün varmış gibi geliyormu daha ortada hiç bir şey yok ne internet sitesi nede kendi açıklaması onun için kimse inanmasın albüm 2008 yaz başında çıkacak o da en erken tarih inşallah yazın çıkar çünkü yazın hem şarkılar daha çok tutuyor hem de albüm daha çok satıyor kendinizi inandırmayın sonra hüsran olur

denizmavisi
07-12-07, 15:07
Çok güzel bi haber inşallah doğrudur hem albüm hem trt de konser süper

maximilian
07-12-07, 15:12
bir senedir studuyolari sabahliyormus. Bunlar palavra....Tarkan sadece tatile cikiyor ve ev, araba sahipleniyor...Bizden bir senedir dalga geciyorlar..Album cikiyorsa, Tarkan adamgibi, kendidi soyler..Ben bu albumden cikmadan sikildim artik..
25 araligi beklemeye kerek yok cunku album degil, Tarkan bile gorunmeyecek o gun...
Hepsi sacma halini kapiyor....

tarkan_aski
07-12-07, 15:57
boşuna inanmayın YALAN haber...Hiç size albümün çıkmasına 18 gün varmış gibi geliyormu daha ortada hiç bir şey yok ne internet sitesi nede kendi açıklaması onun için kimse inanmasın albüm 2008 yaz başında çıkacak o da en erken tarih inşallah yazın çıkar çünkü yazın hem şarkılar daha çok tutuyor hem de albüm daha çok satıyor kendinizi inandırmayın sonra hüsran olur

insallah dedigin dogru degildior dogru da degil zaten :13:
Tarkan 25 aralik cikarcak albümü insallaaaaah sabirsizlikla bekliyorum yilbasini da hic bu kadar sevincle beklememistim :D

devilscream
07-12-07, 15:59
bir senedir studuyolari sabahliyormus. Bunlar palavra....Tarkan sadece tatile cikiyor ve ev, araba sahipleniyor...Bizden bir senedir dalga geciyorlar..Album cikiyorsa, Tarkan adamgibi, kendidi soyler..Ben bu albumden cikmadan sikildim artik..
25 araligi beklemeye kerek yok cunku album degil, Tarkan bile gorunmeyecek o gun...
bu kadar güvensiz olma tarkana,o en doğrusunu bilir,ayrıca bizi bu kadar bekletmeye değecek bir albüm olacak
"TRT"de bu sene gerçekten iyi durumda,üstelik hem tarkan hem de sezen aksu
sanırım trtde sahne aldıkları gün herkes "Trt" ekranlarında olacak

tarkan_aski
07-12-07, 16:07

ne demek istiyorsun bunlar palavra diye? sen tarkana inanmiyormusun? Eger Tarkana inanmiyorsan... senin problemin. Hem öyle laflar hic yakismiyor...

Rumeli59
07-12-07, 16:33
ay vallah cok sevindim ve hele cok sükür!!!

arjen22-tarkan
07-12-07, 17:37
albümün bu yıl çıkacak olması çok hoş bi haber...
haber için teşekkürler

Yakisikli89
07-12-07, 17:40
avansi aldiysa mecburiyet söz konusu sanirim :)

Inge
07-12-07, 17:42
HARIKAAAA!!! :20: :17:

haber icin tesekkurler

asd1234
07-12-07, 18:19
Oh be,sonunda!Çok mutlu oldum,hem Tarkan'ı görceğimiz için,hem de albümün çıkış tarihi yaklaştığı için..Oh be oh,keyfim iyice yerine geldi :D

eskalen
07-12-07, 19:23
En sonunda doğru dürüst bir açıklma...Tüm haber ve gzete kanallarında bu haber yer alıyor......Patlamaya başlıyor albüm kısacası........ Trt te olması çok güzel......Yeni yıla Tarkan'ın yeni şarkılarıyla girmek müthiş olacak......Trt iyi atak yapmış Tarkan için.......Lansman partisi olacak Tarka'nın albüm için....

HURRICANE
07-12-07, 19:58
Umarım bu haber doğrudur!Yılbaşında TARKAN ın yeni albümden okuyacağı şarkılarla coşmak mükemmel olur ve kesinliklede en özel yılbaşı gecesi olur...

Pamela_beyazgul
07-12-07, 20:21
cok guzel haber tesekkur ederim

hsaex123
07-12-07, 21:46
ınsallah dogru bı haberdır

sinemtevetoglu
07-12-07, 22:06
yeni yıl a TaRkAn ile giricez dahası var mı yaaa accayip mutluyum valla:20: :28:

Gorkie
07-12-07, 22:24
Ozan Çolakoğlu'nu soru yağmuruna tutmuştum,resmi açıklama yapma yetkisi veya yükümlülüğü yokmuş,gerekli açıklamayı Hitt Muzik zaman gelince yapacakmış ve tek söyleyebileceği albümün bittiği zaman çıkacak olması imiş! Yani albüm bitmemiş! DUYURULUR

Ve TRT 'den ret cevabı alması Tarkan'a bu albüme ne kadar önem verildiğini göstermiştir.Bir daha erteleme yapma şansı kalmadı.Seviyorum bu TRT'yi..Artı 1.5 Milyon dolar vermeleri Tarkan için zaten çıkış noktası.Albümün satışından bu kadar kazanmasa bile eninde sonunda kendini garantiye aldı ondan dolayıdır ki TRT ile hemen anlaşmayı imzaladı.TRT yılbaşı eğlencesini atlar mı hiç? :D Beyonce'u çıkaracak olsalardı 900 bin dolar yeterdi :)))2 tane parçayı yapmak,albümü tamamen bitirmek,klibi çekmek,sponsorun reklam filmini çekmek,promosyon reklamlarını girmek için tam 18 günün kaldı Tarkan..Ertelemeye gelmiyormuş değil mi?:))) Bencede...

matthew
07-12-07, 22:49
dogru degil bence hem albumunu yine kanal d de tanitsin bence trt olmaz

ayrica insallah albumde 25 aralikta cikmaz yazin ciksin album kis albumu tutmaz anlamiyorum albumun neden kisin cikmasini istediginizi ya cok sacmabi dusunun bakalim karda kista konsermi olur promosyonunu nasil yapar ilgincler yahu bu albumun aralikta cikmasini isteyenler cikmasin album kisin harbiden ilgincsiniz yahu

maximilian
07-12-07, 22:57
Evet sozlerim hos degil... Tarkan'in albumunu merakla bekliyorum..Mart ayindan beri ...Bu haber keske dogru olsada gun saymaya baslayim..Amac, Tarkan'a tas atmak degil..sadece sabrim tasti..
Hadi hayirlisi...

Gorkie
07-12-07, 23:06
İlginciz derken kışın çıkarılan albüm neden tutmasın anlamadım.Biz bu albümü Mayıs'tan beri bekliyoruz.Hatırlıyorsanız Tarkan Funx Radyosu röportajında albüm Türkiye'de tutmazsa bile çokta önemli değil benim fanlarım yeter demişti ki öyle.Albümden kazanamayacağı ki inşallah kazanır 1.5 Milyon Doları bir akşam programıyla alacağı da ortada.Sonuçta herkes bu albümü bekliyor ve ertelenmesinden bıktık artık.Yeter harbiden yeter yani!Daha ingilizce albümü çıkartacak!Yolu var daha.Yaza çok var beklemeye değmez hani!Kışın tutan albümlerden birinin ismini veriyorum ve herkesin aklını başına getirten bana göre Türk POP'unda dönüm noktası olan o albümden sonra herkesin albümünde Batılaşmanın görüldüğü Powertürk Yılın Albümü ödüllü "Hande Yener - Apayrı"..Yeterli gelmiştir umarım.Ki örnek vermek adına söyledim.Tarkan'ın albümünden sonra çoğu kişinin albümünde de bir kalitenme görülecektir eminim..Durmak YOK!

redjingle
07-12-07, 23:18
Ya biri arasın TRT'yi sorsun...Ordan söylerler heralde, mail falan atalım ya da.Mutlaka bilgi alınabilir bence.Bu arada da TRT yadırganmış burda.Bence yadırganmasın, Tarkan'ın çıktığı her tv güller açar.İsterse yerel tv olsun.Ki mesela 2. albüm zamanında TRT'ye falan çok çıkmıştı.Gül döktüm yollarına, unutmamalı falan.Hatta özel TRT stüdyolarında çekilen görüntüleri performansları vardı.Çok hoştu.Bunlardan biri de yılbaşıydı yanlış hatırlamıyosam.Hatta 2. albüm çıkmadan kısa süre önce, uzun saçlı sarı-siyah kareli pantolonuyla "kimdi" yi söylemişti.

kartales26
08-12-07, 00:20
erol köse tarkan'ın 3 şarkısını nasıl ve ne zaman dinlemiş bunu hangi programda söyledi bilen var mı?

Gorkie
08-12-07, 00:28
erol köse tarkan'ın 3 şarkısını nasıl ve ne zaman dinlemiş bunu hangi programda söyledi bilen var mı?

Bakın şimdiden çekemeyenler var bence isimlerini zikrederek daha fazla prim vermeyelim o tür insanlara..Hangi tür olduklarının ismini siz koyun..:16:

fantin
08-12-07, 09:59
Hadi hayırlısı 4 gözle bekliyoruz:19: :19:

belfü
08-12-07, 11:35
Tarkanin Bu Albümünü çok Bekledik Onu çok özledik Umarim Buhaberler Doğrudur Trt Gibi Ciddi Bir Yayin Kuruluşunda çikmasida çok Güzel

ne kadar ayıp maximillian arkadaşımızzzzzz oldudaalbüm çıkmadı diyelim bir ihtimal bence bu sene mutlaka tarkan albümünü çıkartacak tabiki evde alacak arabada alacak gezecekde o bir megastar

ösgee
08-12-07, 12:38
arkadaşlarr bnde 25 aralık tarihli programın dawetiyesi war ama yılbaşı programı değilmiş o normal trtde yayınlanan programmışş kesin bişi yokmuş ayrıca yılbaşıı çekimleridee seyircisiz yapılcakmışş...;)

leyla
08-12-07, 17:27
gercekten bu sefer album cikiyor mu?inansam mi acaba?keske ciksin cok heyecanlandim,tarkan gel artik

ozgee
08-12-07, 18:18
trt neden olmasınki bence dogru bir kanal digerlerine göre daha seviyeli bazı durumlarda ki tarkan önceden de cıkmıstı trt ye

sally
08-12-07, 21:28
insallah bu haber dogru dur.

blanket
09-12-07, 19:19
bence tarkan 25 aralık dolaylarında bir single çıkartacak ve bu trt programindada önceki albümlerden derlediği 5 şarkısıyla birlikte bu yeni single'ı seslendirecek, ardındanda albümün son rötuşlarını ve klip çekimini tamamlayarak piyasaya sürecek... bu arada herkese merhaba...

Lord.iz
09-12-07, 19:34
yeni şarkılarını merakla bekliyorum inşallah rock müzik alanındada iyi işler çıkarmıştır =)

HURRICANE
09-12-07, 20:03
Geriye Sayım Başladı:)16