PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar rockçı oldu

TarkanColl
05-12-07, 18:03
Tarkan artık rock söyleyecek

Önümüzdeki yaz başında yeni albümünü piyasaya sunmaya hazırlanan Tarkan, tarzı dışına çıkarak rock parçalar seslendirecek

Ünlü sanatçı Tarkan'ın 2008 yazın başında çıkartmayı planladığı albümü yavaş yavaş şekillendi. Geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarında "Yeni albümümde her tarzdan parçalar olacak" diyen Megastar'ın, daha çok rock tarzında şarkılar seslendireceği ortaya çıktı.

Kimse giremiyor
Daha önce albümü piyasaya çıkmadan önce stüdyo kayıtları sırasında korsana düşen Tarkan, artık akıllandı. Megastar, kayıt yaptığı stüdyoya orkestra elemanları dışında hiç kimseyi sokmama kararı aldı. Hazırlıklarını sürdürdüğü albümünde de arkasına her zaman olduğu gibi Sezen Aksu ile Ozan Çolakoğlu'nun desteğini alan Tarkan, rock şarkılar seslendirmek için uzun süren çalışmalar da yaptı.

Amerika'da eğitim
Özellikle sık sık gidip geldiği Amerika'da bu konuyla ilgili dersler alan Tarkan'ın, rock şarkıları son derece başarılı bir şekilde seslendirdiği söyleniyor. Hiçbir albüm ve konserinde rock tarzında şarkılar seslendirmeyen Megastar, büyük bir titizlikle hazırladığı albümünün herkes tarafından beğenileceğine kesin gözüyle bakıyor.

Nilüfer BAYRI

Kaynak: Takvim Gazetesi

eskalen
05-12-07, 18:08
Yazın mı çıkakacak albüm!.....Rock mı söyleyecek!......Valla şaşırmadan edemiyorum artık! Teşekkürler haber için..............

Rumeli59
05-12-07, 18:12
yeni albümü meraklikta bekliyorum!

denizmavisi
05-12-07, 18:23
Bu ne ya yazın hem de rock :9: başka var mı sallama haber önüne gelen yazıyor Tarkanın kendisi bayramdan sonra demişti ben sadece onun söylediğine inanıyorum diğer haberler hep yalan yanlış atarken de biraz seviyeli atsalar bari...:16: bu arada haber için teşekkürler

devilscream
05-12-07, 18:24
yalan haber...

mcggs
05-12-07, 18:39
sallama bir haber olduğu kesin..albümü 16-17 gün sonra çıkacağı kesinleşti gibi bişey yani :20:

arjen22-tarkan
05-12-07, 18:46
Alla Allaaa Yau bir ay sonra diorlar hemde yaz diyolar kafam karıştı 1 senedir bugün-yarın diye avutuyoruz kendimizi artık çıksada kurtulsak ... rock sölemesi hoş olmuştur eminim bi rock sewer olarak tamamen ağırlığını rock müziğe wermesi hoşuma gitmes ... 2-3 şarkıdan bi şe çıkmaz ama ...
haber için teşekkürler

szr67
05-12-07, 19:05
rock psikolojisi bozuk insanlar seslendirir ve dinler rockmüzik diye de bir müzik dalı yoktur.arebesk müziğin yandan yemişidir.bu haberi okumamış olayım tarkan son derece sevgi dolu sakin bir insan bu rock dalgasına tutulacağını sanmam piyasayı zaten bunlar mahfetti..

M-Yildiz
05-12-07, 19:24
rock psikolojisi bozuk insanlar seslendirir ve dinler rockmüzik diye de bir müzik dalı yoktur.arebesk müziğin yandan yemişidir.bu haberi okumamış olayım tarkan son derece sevgi dolu sakin bir insan bu rock dalgasına tutulacağını sanmam piyasayı zaten bunlar mahfetti..
:16: :16: :16: :16: :16:

devilscream
05-12-07, 19:27
sen sanırım günümüz rockçılarından ve günümüzdeki rock müzikten bahsediyorsun;
geçmişte türkiyede cok başarılı önemli rock ve anadolu rock sanatçıları vardı,başta Barış Manço ve Cem Karaca.ve bu insanlar yaptıkları parçalarda boş boş bağırmıyorlar,insanlara bazı mesajlar veriyorlar ve belli bir duygu içeriyor yaptıkları müzikler
günümüzdeki rockçıları bende beğenmiyorum,içlerinde sadece Haluk Levent,Kıraç,Umut Kuzey gibi isimler iyi

selin_trkn
05-12-07, 19:46
bende rock dinlemeyi çok severim ama tarkana yakışcağını düşünmüyorum ya yaza kadar mı bekliycez şimdi????

szr67
05-12-07, 19:53
senin söylediğin barış mançolar önemli kişiler sanat yapıyodu şimdikiler ne yaptığı belli değil eğer rock denilen o arabesk yakın şeyi dinlemek istiyosan teoman ile şebnem ferah dinleyeceksin.diğerlerinden bahsediyorum zaten böğürenlerden..

tarkan_aski
05-12-07, 19:53
sen sanırım günümüz rockçılarından ve günümüzdeki rock müzikten bahsediyorsun;
geçmişte türkiyede cok başarılı önemli rock ve anadolu rock sanatçıları vardı,başta Barış Manço ve Cem Karaca.ve bu insanlar yaptıkları parçalarda boş boş bağırmıyorlar,insanlara bazı mesajlar veriyorlar ve belli bir duygu içeriyor yaptıkları müzikler
günümüzdeki rockçıları bende beğenmiyorum,içlerinde sadece Haluk Levent,Kıraç,Umut Kuzey gibi isimler iyi

katiliyorum sana cnm arkadasim ;D

Yakisikli89
05-12-07, 20:01
bakin buraya basa basa söylüyorum yaza kalirsa bu albüm kendimi enayi yerine koyup bunu hazmedemeyip tarkana kin'im olusur ona göre :)

eskalen
05-12-07, 20:11
Tarkan rock yapmasın hiç yakışmaz olmaz yani......Tarkan'a hip-hop, Pop,RB tarzı yakışır....Dünyadaki birçok yıldızın tarzıda bu.....İnşallah bu Türkçe albümü Tarkan'ın Come Closer albümündeki sound'lar tonlar gibi şeyler yaratılmıştır,olmuştur.......Günümüzde en çok rağbet gören ve dinleyicinin duymak istediği tarz, biraz elektro, Pop, RB Hip-hop tarzı...Tarkan da bu tip şarkılar yaratmış veya yapıyor olmalı........Hayırlısı artık albüm çıkınca herşey görülecek zaten!

szr67
05-12-07, 20:27
bu albüm yaza yetişirse vay halimize daha fazla karga dinliyemiyicem.biran önce çıkmalı albüm yetti artık.

asd1234
05-12-07, 22:08
Yalan haber,kesinlikle yalan haber..Eğer doğru çıkarsa ve Tarkan albümü yazın çıkarırsa,harbiden yuh derim ama!

uzak
06-12-07, 01:28
tarkan kesinlikle böyle bir albüm yapmalı hatta geç bile kaldı, bkz. Biz Nereye =))

**MegaStarkan**
06-12-07, 01:53
ben sadece rock agirlikli albüm istemiyorum. gerci yalan haber ama genede....

Tar-Khan
06-12-07, 08:31
rock parcasi var birtane seslendirdigi...

biz nereye ve gayet güzel okumustu onu...

alper...
06-12-07, 13:29
yalan ve ötesi.

MEGASTAR
06-12-07, 14:29
Salliyorlar ama yinede korktum umarim album yaza kalmaz ama kisin da cikmasini istemiyorum.

Mega Fanat
06-12-07, 15:57
Ya ben artık çatlıycam yaa...Ne yazı?Ben önümüzdeki bayramları TARKANın şarkıları ile kutlamak istiyorum.Ama rok ço...k iyi olur.Bayılırım roka.

HADİ YAA...BİZİ PATLATMADAN ÇIKAR ARTIK YENİ ALBÜMÜNÜ.

leyla
06-12-07, 16:20
off ya yaza mi kaldi simdi?
artik cok sikildim,boyle giderse tarkan hic album cikartmasin daha iyi olur bence
delirdim artik,bu nasil album yapmak boyle?
bide rock tarzini hic sevmem,neden rock?pop tarzi her kes tarafindan begenilen bir tarz

Mega Fanat
06-12-07, 16:37
off ya yaza mi kaldi simdi?
artik cok sikildim,boyle giderse tarkan hic album cikartmasin daha iyi olur bence
delirdim artik,bu nasil album yapmak boyle?
bide rock tarzini hic sevmem,neden rock?pop tarzi her kes tarafindan begenilen bir tarz

Kızma Leylacım.Bu kadar sabr etdin,şimdi vazmıgeçiceksin?Hem bak TARKANda roku da seviceksin O her şeyi süper yapıyor ve yaptığı her şey her kes tarafından seviliyor.Çünki o bir MEGASTAR!:20:

leyla
06-12-07, 16:46
Kızma Leylacım.Bu kadar sabr etdin,şimdi vazmıgeçiceksin?Hem bak TARKANda roku da seviceksin O her şeyi süper yapıyor ve yaptığı her şey her kes tarafından seviliyor.Çünki o bir MEGASTAR!:20:
yok ben artik beklemicegim sabrim kalmadi ki,bir insanin ne kadar sabri olur??
bilmiyorum belki rock tarzi yakisir tarkana ama ben simdiye kadar hic rock sanatciyi sevmemisim ve rock tarzindan hatta nefret ederim bu kadar yani.
tvde mesela sebnem ferah,kirac,mor ve otesi gelince kanali degistiriyorum.bide rock tarzi tam bir yabanci muzikdir hic te turkce musigisiyle alakasi yok sadece turkce okunuyor.

arjen22-tarkan
06-12-07, 18:09

Seni Şiddetle Kınıyorum Rock müzik günümüzün hızla yükselişe geçtiği herkes tarafından dinlenen bi müzik türüdür rock müzik artık günümüzün müziğidir arabeskle falan da alakası yok ... ! psikolojiyle hiç hiç alakası yok!!!

leyla
06-12-07, 18:18
Seni Şiddetle Kınıyorum Rock müzik günümüzün hızla yükselişe geçtiği herkes tarafından dinlenen bi müzik türüdür rock müzik artık günümüzün müziğidir arabeskle falan da alakası yok ... ! psikolojiyle hiç hiç alakası yok!!!
turkce musigisinin zayif olma noktasi iste budur cunku rock bir yabanci muziktir ve bence her kes tarafindanda begenilmeyen bir tarzdir,sadece gencler belki sevebilir bu tarzi ama insanin basini kulagini agridan bir muziktir.umarim tarkan pop tarzina devam eder ve albumu en kisa zamanda cikar insallah

Gorkie
06-12-07, 18:24
Yalancının mumu 24 Aralık'ta sönecek inşallah!! :)))

Eğer bu haber doğruysa kibarlığımı bozmak zorunda kalacağım!!!Sabrediyorum biraz daha..

tarkankoligim
06-12-07, 18:44
ya ne rockı adam gibi adam sarkısını söler

Yakisikli89
06-12-07, 18:52
start the fire sarkisinda aslinda tarkanin rocka nasil bagli oldugunu görmüstük

dogruda olabilir ama vj bülent ... cikis parcasi cok sikir sikir insan yerinde duramiyor demisti herhalde bunu rock tarzi ile yapmaz ama bunu iste bilemeyiz rock tarzinda olabilr ama bambaska bir rock tarziyla..darbukalar karisik vs..

arjen22-tarkan
07-12-07, 17:40
turkce musigisinin zayif olma noktasi iste budur cunku rock bir yabanci muziktir ve bence her kes tarafindanda begenilmeyen bir tarzdir,sadece gencler belki sevebilir bu tarzi ama insanin basini kulagini agridan bir muziktir.umarim tarkan pop tarzina devam eder ve albumu en kisa zamanda cikar insallah

herkesin düşüncesi kendini bağlar kesinlikle sölediğin kadar iğrenç bi müzik deil !!! Kabul Edin Rock müzik çağın müziğidir!!!

Pamela_beyazgul
07-12-07, 20:35
haber icin tesekkur

karma_elcin
08-12-07, 14:04
Rock Yakişir Tarkan'a Ben Cok Sevindim Bu Habere Değişiklik Iyidir.:1:

ozgee
08-12-07, 17:04
bence de dogru degil bu haber ama ben isterim tarkandan rock dinlemeyi..