PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artodan Alkişlanacak Sözler

szr67
27-11-07, 17:48
SİVRİ DİLLİ ŞARKICI ARTO, ASKERE GİTMEYEN ÜNLÜ İSİMLERE 'KIYTIRIK STAR' DİYEREK YENİ BİR POLEMİĞİN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ...

Eğer, Arto bir programa konuk olduysa kesin o programda Serdar Ortaç’ın ismi geçer. Bu sabah ‘Orada Neler Oluyor?’ programına katılan Arto, askerliğini yapmayan ünlü isimlere ateş püskürdü.

Askerliğini yapmayan ünlüleri sayarken Kenan Doğulu ve Serdar Ortaç isimlerini de söyleyen Arto, “Onlar kendi suçları!.. Kendi boyun borçları… Kenan Doğulu’yu severim ama 40 yaşına geldi. Bu saatten sonra muaf tutulacaktır. Askerliğini yapmıyorsan 'Onuncu Yıl Marşı'nı okuma ve bazı söylemlerde bulunma!” diyen Arto, Serdar Ortaç için de “Bazıları da göz bozukluğundan çürüğe çıkıyor.” diye konuştu.

Serdar’ın askerliğini şaibeli olarak yorumlayan programın sunucularından gazeteci Müge Dağıstanlı, Tarkan’ın ve Mustafa Sandal’ın askere gittiklerini belirtti.

Müge’nin bu açıklamasından “Benim de anlamadığım ülkenin büyük mega starı olan Tarkan askere gitti, ülkenin kıytırık starları gitmiyor.” diyerek Serdar Ortaç’ın yayına bağlanmasını söyledi.

Arto’nun yeni bir polemiğe neden olacak ‘kıytırık star’ lafı, böylece müzik literatürüne geçen yeni biz sözcük de oldu.

YORUM:

“Benim de anlamadığım ülkenin büyük mega starı olan Tarkan askere gitti, ülkenin kıytırık starları gitmiyor.”Alkışlacak bir cümle:20:

**MegaStarkan**
27-11-07, 17:53
hay bunlarin isi gücü yok millet'le ugrasiyorlar :S
sevmiyorum artoyu herseyede karismasina sinir oluyorum.
islerine gelince tarkani övüyorlar gelmeyince elisdiriyorlar. böyle devam edin siz....
tskler haber icin.

Tar-Khan
27-11-07, 18:10
adam hakli gitme zamanlari geldi ...
tarkan avrupayi yikip dökerken rahat birakmadilar tarkani yapsin diye...
simdi niye öyle yok ...
kiziyorum arto ve davut güloglu demese kimse bise demicek ama tarkdana herkez söyledi..

mcggs
27-11-07, 18:13
artooo hmm komik bu adam yav..ama seviyorum artonun konuşmalarını doğru söylüyor ve heralde serdardan bahsediyor,ama serdarın göz sorunu vardı galiba

devilscream
27-11-07, 19:37
kıykırık star pek hoş değil sanki söylem olarak
sonuçta dava konusu olabilecek sözler söylemiş arto
ama gerçekten doğru sözler sarfetmiş...tebrik etmek lazım artoyu
haber için teşekkürler

karma_elcin
27-11-07, 20:37
Arto Sen Büyüksün!!!!!

Lorenser
27-11-07, 21:01
IZLE (http://www.gezentilki.com/v2/v_izle.php?hb_id=10983)

Kaynak:Gezentilki

eskalen
27-11-07, 21:04
Arto çok manyak bir insan....Ona tv de her rastladığımda gülüyorum ya:) Onla şöyle eğlenip kafaya almak var valla.....Çoğu kez gördüm onu zaten etiler kısmında, eğlendiriyor milleti.......

tunalı
27-11-07, 21:55
ya kimi insanlar tarkanı kötüleyip gündemde kalmayı sağlıyor kimide arto gibi savunarak ama artoyu ben hic samimi bulmuyorum bu konuda haklı ama cok ortalığı karıştırıyo biraz fessat gibi

Insanlarin askere gidip gitmeme gibi kararlari sadece onlari ilgilendirir.
Eger gitmek istemiyolarsa ve prensip meselesi haline getiriyolarsa bunu kimse yorumda bulunamaz. Vatan hainligi olarakta gösterilmesine karsiyim! Serdar Ortaç veya herhangi baska bir popçu'su türk askeriyesine ne gibi bi katkida bulunabilir onuda bilmiyorum. Zamaninda yerden yere vurulan Tarkan ise simdi "Tarkan da bir zamanlar Mehmetcikti" diye anilmaya basladi.. buda cok ironik bisey tabi hah!

HURRICANE
27-11-07, 22:53
Açık olmak gerekirse koyu bir TARKAN sever olarak o dönem tarkanın askerliği sürekli ertelemesine kızıyordum çünki o bir megastar gençlere örnek olmalı diye düşünüyordum !Sonuçta ben ayrımcılığa acayip karşı biriyim !Sanatçılar askere gitmicek diye bir kaide asla olamaz olmamalıda.Ki TARKAN gitti aslanlar gibi askerliğini yaptı geldi Şayet yapmasaydı bu denli TARKAN sever muhtemelen olmazdım!Artoyu çok fazla sevmem ama doğru bir söz söylemiş sezarın hakkı sezara yani.Göz rahatsızlığından askerliği düşen birinede serdar ortaçta denk geldim bir tek:)Böyle birşey ne demokrasiye yakışır nede T.C vatandaşına!ki benim bildiğim askerlik en fazla 28-29 yaşına kadar Tecil ediliyordu Kenan doğulunun da hala görevini yerine getirmemesi düşündürücü!Yapıcaksınız arkadaşlar yapıcaksınız ki örnek olucaksınız!Sonuçta sanatçı olmanız diğer Türk gençlerinden ayrıcalığınız Olduğu anlamına gelmiyor.

Mega Fanat
28-11-07, 20:20
E...e MEGASTARımızdan örnek alsınlar!!!