PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 yıldız, 5 yıldıza ağır geldi

TarkanColl
25-11-07, 17:12
http://www.aksam.com.tr/foto/2007/11/25/m.jpg Beş yıldızlı oteller, yılbaşında Megastar Tarkan ile Sibel Can’ı aynı sahnede buluşturmak için seferber oldu. Ancak iki sanatçıya birden teklif götüren otel sahipleri, talep edilen ücret karşısında tekliflerini geri çekti. Düet projesi suya düşünce de rota, Tarkan’dan 110 bin YTL daha düşük tarife uygulayan Can’a çevrildi.

TARKAN’LA SORUNUM YOK

Antalya’da tek başına sahneye çıkacak olan Can, önceki gece de Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. Kuliste soruralı yanıtlayan şarkıcı, Tarkan’la aralarında anlaşmazlık olmadığını belirterek, “Tarkan benim birtanem. Onunla aynı sahnede olamayacağız ama yeni albümünde düet yapacağız” dedi.

Sayit DURMAZ

Kaynak: Akşam Gazetesi

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5810)

szr67
25-11-07, 17:15
tarkan gibi adamın otel konserlerinde ne işi olur..hiç yakıştıramam

tufanzenger
25-11-07, 18:16
düet işine gıcık oldum.. tarkan'ın albümünde.. hele ki türünün değiştiğini söyleyip de "çakmak çakmak"ı çıkardığı albümünde sibel can'ın olmasına ben karşıyım..

kartales26
25-11-07, 18:19
Oha yani 40 gün içinde albüm çıkacak diyoruz bide düet çıktı başımıza.daha düet yapacaklarmış nasıl yetişecek bilmiyorum eğer haber doğruysa albümün yılbaşına yetişmesi çok zor.inşallah düet yapılacak şarkı hareketli şarkı değildir yapacaklarsa bir tane klip çekmeyeceği şarkıda düet yapsınlar...

devilscream
25-11-07, 19:02
yeni albümde düet mi:S:9:
inşallah düet falan olmaz
ben sadece tarkan dinlemek istiyorum:P
haber için teşekkürler

**MegaStarkan**
25-11-07, 19:10
düet isi ne yahu. daha yapicaklarmis. unutalim ozm albümü bu sene....
hep böyle sok kararlar aliyor ya. ciksin artik!!
ebru sibel canin resmi sitesini yaptin hadi sen bilirsin isini. sor arasdir, bizi rahatlat yahu. yalan ciksin su haber lütfen :S
tskler haber icin....

HakanÇelik
25-11-07, 19:23
düet konserlerde olur ancak. albümde düet olacağına kücücük bir ihtimal dahi vermiyorum.

scorpioness
25-11-07, 19:27
İki star tabii para ağır geldi işletmecilere bu kadar olumsuz olmayın arkadaslar Tarkan ve Sibel Can'ın sesleri birbirine çok yakışıyor albümde ki bir sarkıda Sibel Hanımın kattıgı nağmalerle hoş bişey olur bence belki bu albüm çok farklı olacak demişti her müzik türünden karma bir çalışma olur bunun içinde Sibel Can da yeralır bence sakıncası yok ayrıca korkunuz da olmasın düet olayı bence zaten çoktan yapılmıştır bu saatten sonra albüm değişmez ;)

eskalen
25-11-07, 20:28
Düet mi! Ne düeti bundan sonra!.......Tarkan albümünü çıkarsın artık.....İlk defa Bir Türkçe albümünü çıkarmada bu kadar zorluk yaşıyor......Hiç tv de haberlerde magazinlerde yer almazdı, konuşmazdı bi anda patlatırdı albümünü...Ama şimdi orda burda görüntüleniyor ve albüm hakkında hiç konuşmuyor gibi......Sanki albüm hiç çıkmayacakmış gibi......Yazında böyleydi...Bence kilit nokta burası yani....Herkeside sıkan durum bu bence....

denizmavisi
25-11-07, 22:19
Ne düeti yaw şurda albüme geri sayım yaparken yalandır bu haber gazeteciler de şaşırdı artık cins cins haber çıkarp duruyorlar hadi Tarkaaaan çıkar şu albümü de sustur şu milleti

mcggs
25-11-07, 23:07
Düet olmasını tek isteyen benim galiba..
Neden istemiyorsunuz ki?Ben sibel canı çok seviyorum..
Ve albümde düet görmek isterim Sibel'le..
Ancak;Albümünün süresini geciktirecekse hiç kalkışmasın bile derim ben

Otel işine gelince..Hiç gerek yok bence hotelde Tarkanın kalkıp şarkı söylemesine ki söyliceni de sanmıyorum..Tarkan "bi gurup otel kişisinin" değil dünyanın mega starı :20:

bzesma
26-11-07, 00:44
yaa bıcıksaında ama düet yapmasın yaaa

Tar-Khan
26-11-07, 02:37
eminim sanat müzig albümüne kast etti...
önceden demisti tarkan sibel ile birlikte yapicagini...

Mega Fanat
26-11-07, 17:35
Ya bu duet de nerden çıktı başımıza!Ben kesin inanmıyorum duet yapılacağına.
TARKAN hiç bir zaman albümlerinde düet yapmamış bence şimdi de yapmıycak.

arjen22-tarkan
26-11-07, 18:38
Haber İçin Teşekkürler

ozgee
27-11-07, 21:14
bende isterim ya cok yakısıyor bu iki ses birbirine albimede degisik bir hava katar bence...e koskoca sibel can ve tarkanı birlikte cıkarmak kolaymı!!

tunalı
27-11-07, 22:02
ben bu düetin yapılmasını cok istiyoım cok güzel olur sibeli zaten cok beğeniyorum eğer böle bişi olursa cok sevinirim bence cok güzel düşünmüşler hem siz nie o kadar sabırsızsınız arkadaşlar tarkan bize güzel bi albüm süprizi icin sık sık yenilikler yapıyo bu yüzdende erteleniyor sabredelim nasılsa cıkacak