PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Beni Tarkan'la Markan'la anmayın!"

szr67
22-11-07, 11:29
BENİ TARKAN'LA MARKAN'LA ANMAYIN!.. MURAT BOZ ESKİ PATRONUYLA NEDEN ANILMAK İSTEMİYOR? YOKSA O DA TARKAN ÜZERİNDEN PRİM YAPAN POPÇULAR KERVANINA MI KATILIYOR?

Eski vokalisti olduğu Tarkan'la uzun süredir görüşemediklerini ifade eden Murat Boz, adının onunla birlikte anılmasından hoşlanmadığını söyledi. Gemç popçu, "Tarkan'la vokalistiyken anılmam normaldi. Ama ben bir albüm yaptım. Dans yarışmasında jürilik yapıyorum. İkinci albüme hazırlanıyorum. Kendi çapımdan başarılı işlere imza attığıma inanıyorum. Artık sürekli ismimin Tarkan'la anılması hiç hoşuma gitmiyor. Ben başka bir sanatçıyım, o başka. İnsanlar bunu anlasın artık. Beni Tarkan'la Markan'la anmayın" diye konuştu.

http://www.cansizkus.com/Default.Asp?WorkStation=Haber&ISLEM=OKU&HB_ID=3044

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5810)

mazeret
22-11-07, 13:00
nefret ediyorum bu murat boz'dan...

tara
22-11-07, 13:55
tarkani cok seviyorum ama murat boza tamemn hak veriyorum.bi yere kadar tarkan ona cok yardim etti sarki vardi falan filan.ama artik o kendi kariyerini yapmak istiyor banada tara yerine hem tarkan hayrani derseler bi yere kadar tahammul edip sonra sikilirim.simdi murat boza da hep tarkanin eski vokalisti diyorlar ve bu cok sikici

ozkan1907
22-11-07, 14:09
ben size cok önceden murat boz la ilgili bi yazıda sölemistim bu cocuk bu kadar efendi olamaz diye... adam tarkan gibi davranmaya calısıyodu ama simdi gercek kisiligini belli etmeye basladı

DARKLORD
22-11-07, 14:21
tarkanın şarkısını söylemeyi biliyor ama
iyiliğin karşılığını bir kelimede bitiriyorlar
böyle kişilik olamaz yazıklar olsun muratmıdır nedir

leyla
22-11-07, 16:50
bu murat hic hosuma gitmiyor

devilscream
22-11-07, 18:01
aslında murat boz haklı bu konuda
ama kurduğu cümle yanlış
"beni tarkan'la markan'la anmayın" sözü olmamış:13:

mcggs
22-11-07, 18:40
"beni tarkanla markanla anmayın" bu ne demek ya :13: kendisini ne sanıyor ki bu adam Allah aşkına?
Tarkan olmasaydı nasıl tanınacaktı o kadar?"Püf"şarkısını tarkan vermeyebilirdi murat boza,kendisi de okuyabilirdi,
iyilik yap denize at demişler aynen öyle :16:

Yakisikli89
22-11-07, 18:56
patlak gözlü nankör sey

airjunior17
22-11-07, 20:16
Bugün buralara geldiyse Tarkan sayesindedir.Tarkan olmasa o bir hiçti.Aklı sıra reklam yapmaya çalışıyor.1-2 sene daha dursun sonra yok olup gider.Tarkan desteği olmadan yapamaz o

gence
22-11-07, 21:58
Bence kendine güveni olması iyi.Onun adıyla anılmamak istemesi de öyle.Ama o Markanla ne anlama geliyo.Bence olmamış Murat boz

ekrem
22-11-07, 22:16
yaa tarkanı beyenmiyo numaraları yapıyo...milllet dicekki vayyyy bee cocuk tarkanı beyenmiyo ne adam bee demekki kendine cok güveniyo bilmiyoki tarkan olmadan bi hiç 2.albümü görürüsünüz 50 bini gecmes

M-Yildiz
22-11-07, 22:23
Aslinda böyle haberler daha öncede cikmisti ortaya. Ama Murat Boz hep "ben büyüklerime öyle saygisizlik yapmam" demisti, bence böyle seyler gazetecilerin senaryosu, inanmiyorum.

asd1234
22-11-07, 23:14
Tarkan'la anılmak şereftir insan için,madem Murat Boz kendi yaptıklarıyla anılmak istiyor,2. albümünü göreceğiz,başarılı işlere imza atabilecek mi atmayacak mı..1.albümü Tarkan destekliydi,Tarkan'ın vokalisti diye çıktı bu adam piyasaya,onun şarkısını söyledi,onun şarkısına klip çekti,ama yeri gelince Tarkan'ı küçük görmeyi de bildi..Bekleyip göreceğiz desteksiz bir Murat Boz ayakta durabilecek mi..

sally
22-11-07, 23:39
nankör sey Tarkanin Sayezinde tanindi ve tabiki püf Sarkisiyla. :13:

eskalen
23-11-07, 11:08
Murzt Boz çok vefasız...Tarkanla çalışan bir sürü kişilerle çalıştı insaf ona......Ozan çolakoğlu, Murat Mattew falan yani hep bunlar Tarkan'ın müzisyenleri, Tarkan olmasa sen bu albümü yapabilir miydin?, böyle kişilerle çalışabiir miydin?, şarkı alabilir miydin?.......Biraz gerçekçi olmak gerek.....Hemen şöhret ününe kapılmamak gerek 1 albüm için.....Asıl şimdi onun için bundan sonrası önemli kalıcı kalabilmesi için!

arjen22-tarkan
23-11-07, 12:15
Yazık Vallaa Yazıık Murat Boz Yaptığına Bak Bi

haber için teşekkürler

karma_elcin
23-11-07, 12:40
murat boz da kendini hemen sanatçı ilan etti daha 1 albüm çıkardı dur bismillah de yhaaaw!! Tarkan ile anılıyosun daha ne istiosn?

Gorkie
23-11-07, 13:45
Hah bu insanın cdsini aldığıma pişmanım! Vefasız ağzı bozuk kişilik..

Bamboo
23-11-07, 14:40
Tarkanın çok büyük bir hayranıyım ama Murat boz da iyi bi çocuğa benziyo bu söylediklerini kötü niyetle söylememiştir zaten, büyük ihtimalle artık bunaldığı için böle biraz dile getirmiş sadece hem ayrıca doğru da söylüyo o ayrı bi kişilik Tarkan ayrı bi kişilik ikiside ayrı ayrı yollardalar ve artık birlikte anılmaması gerekiyo... hem insanlar böle şeyleri söylerken kalplerinden geçenleri bilemezsiniz dikkatlice bakarsanız ve dinlerseniz yüzünden,ses tonundan ne kadar iyi bi insan olduğu karakterinin yüzüne yansıdığı anlaşılır tıpkı Tarkan gibi bence oda çok iyi kalpli birisi... ve o sözleride kötü niyetle söylediğine inanmıyorum lütfen bu kadar sinirlenmeyin çocuk kendi yolunu çizmeye çalışıyor... :15:

tunalı
23-11-07, 19:32
dışardan bakınca hak vermemek elde değil ama derine inince bu sözler ona hic yakışmadı cünkü o tarkan sayesinde bulunduğu makama gelebildi onun sözlerini okuyo onun şarkılarını söylüyo madem okadar rahatsız oluyor onunla birlikte anılmaktan tarkanın şarkılarını okumasın

ama bence bahane uyduruyo bunu söylemesi bile tarkanla anılmak istediğinin ap acık kanıtı onun adıyla mağazinlere cıkmak istiyo nankör bence yaaa

busrab
24-11-07, 05:03
ya bende hak weriorm..sonuçta artık kendi yolunu çizmesi gerekio..murat boz olark yaptığı işlerde medyada görnmk istio..haklıda..bence tarkanla markanla lafınıda o sölememiştr..çarpıtmışlardı..murat boz demz bence öle bişi yani..artık tarkann adıyla anmayın demiş olabilr..magazinciler işte..çerpıtmayı sewiolar..yoksa nassı satacklarki...:13:

Gorkie
25-11-07, 13:12
Ve kendi röportajı duydum sanırım Tarkanla Markanla demedi,Tarkanla falan dedi.Genede sinir bozucu.Tarkan sayesinde varoldu.Şimdi yediği kabı pislesin bakalm.

Mega Fanat
25-11-07, 15:55
Dün bir bu gün iki,artık TARKANa yan bakıyor.TARKANın ismi geldikte teşekkür etmektense...Pes yani...Çok ayıp ya!..Teessüfler olsun sana Murat Boz!..:13:

Tugcee
25-11-07, 20:26
Keşke Tarkanın vokalistliini yapmasaydın be mUratcım. Walla Tarkanın hiç hakketmedii sözler sarfediyor bu cocuk ve hiçte hoşuma gitmior....Nanköörr nolcakkkk............

HURRICANE
27-11-07, 00:14
:)albümün ilk çıktığında TARKAN ı ve püf ü dilinden düşürmüyordun ama!Ne olduda birden böyle değiştin?şahsen ben senin albümünü TARKAN ın vokalistisin diye aldım.Tarkan bestesi var diye aldım albumunu.Ve eminimki senin albumunun satıslarında TARKAN hayranlarının alımları çok etkılıydı!Sende akıl olsa TARKAN hayranlarını kaybetmezsın!Görücem ben seni nankörlüğünün 2 ci albüm satışlarına etkisi baş aşağı olunca:)

eskalen
27-11-07, 00:22
Ya bu kadar Murat Boz'u dikkate almayın böyle laf etmesi konusunda... Büyütmeyin arkadaşlar konuyu.....Kendisi elbet bulur düşüş yaşar,daha yeni Murat boz en az var olması bir sanatçının tam iyice, 5 yılını alır, bakalım Murat Boz onu sürdürebilecek mi!

ozgee
27-11-07, 21:35
murat boz da haklı tamam belki tarkanla anılmak gurur verici olabilir ama biryere kadar ne zaman murat bozla ilgili bir haber cıksa tarkan da geciyor haberin icinde sonucta oda kendi yolununda yürümeye basladı ama 'tarkanla markanla' cidden olmamıs

sinemtevetoglu
27-11-07, 23:55
TaRkAn' ı tanıyorum da markan ı anlayamadım ben...ayıp ayıp vokalistiyken ekmeğini ye sonra markan de...insanoğlu nankör çiğ süt emmiş!
valla arkadaşlar görüldüğü üzere murat boz da adam olmuş hadi hayırlısı!!! :13: :13: :13:

asd1234
29-11-07, 18:26
murat boz da haklı tamam belki tarkanla anılmak gurur verici olabilir ama biryere kadar ne zaman murat bozla ilgili bir haber cıksa tarkan da geciyor haberin icinde sonucta oda kendi yolununda yürümeye basladı ama 'tarkanla markanla' cidden olmamıs
Doğru,kendi yolunda yürümeye başladı ama sadece "BAŞLADI",kendini ispat etsin önce,ve ikinci albümündeki durumu görmemiz lazım bunun için.Tarkan desteği olmadan ayakta durabilyorsa ne âla,ama duramazsa anlayacağız ki Murat Boz nankör ve şişirilmiş bir şarkıcı..(gerçi ikinci albümü başarılı olsa da olmasa da bu sözlerinden dolayı nankör sıfatını haketmektedir bence ya,neyse..)