PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan&Tiesto

hsaex123
17-11-07, 15:42
Arkadaslar star magazınde tarkan&tıesto vardı:1: ...Tıesto bıldıgınız gıbı ıstanbulu salladı muthıs bır muzuk zıyafetı verdı..Ve konser sonrası kulıste tarkan&tıesto'yu star tv muhabırı yakaladı ve tarkan ıle calısmak ıstermsıınız dıye soru sordu?Tıesto ıse: tabıkı tarkanla calısmak buyuk bır onur verıcı benım ıcın dedı..Tarkan&Tıesto yu yakın bır zamanda gorebılırız :20: :20: YORUMLARINIZI BEKLIYORUM ARKADASLAR

mcggs
17-11-07, 15:45
umarım..olursa çok sevinirim.. ;)

eskalen
17-11-07, 16:07
Tiesto'yla Tarkan muhteşem olur zaten.....Hatırlarsanız bi ara Türkiye'ye Sean Paul gelmişti...Tarkanla beraber görüşme, yeni albüm için birşeyler yapacaklar görüşecekler denmişti...Ama gerisi gelmedi!....Tarkan, Tiesto veya başka türde popüler yada dünya starı olan kişlerle çalışmalar yapsa süper olur kendisi için......

M-Yildiz
17-11-07, 16:47
Evet tam bi hafta öncede burda, yani Kopenhag'ta konser vermisti tiësto, bende gitmistim ve cok süperdi. Tarkan'la tiësto 3.single icin bi calisma hazirlasalar cok süper olur, amerika piyasasindada Tiësto cok taninan isimler arasinda, onun icin Tarkanin Amerikada basari yakalamasi icin diger arkadaslarinda dedigi gibi, cok taninmis kisilerle calismasi lazim.

TarkanColl
17-11-07, 16:50
Ben de gördüm. Tarkan'ı görmek ne güzel... :) :10: Kiminle çalışırsa çalışsın ama albümünü bir an evvel çıkarsın istiyorum. :19:

scorpioness
17-11-07, 16:55
Güzel haber çalışsalar çok iyi olur ama bu muhabirin işgüzarlıgı da olabilir belki de Tarkan sadece dinlemeye gitti yada bu haber sonrası bişeyler filizler belli olmaz..teşekkürler :)

karma_elcin
17-11-07, 16:57
cok guzel şeyler cıkar ortaya tiesto ve tarkan daha ne olsun...:1: :19: :19: :1:

hsaex123
17-11-07, 17:38
Yorumlarınız ıcın saolun..Walla arkadaslar ben tarkan ıle tıesto'yu a-acayıp yakıstırıyorum super ıkılı olurlar sahnede...

leyla
17-11-07, 18:22
keske calissinlar cok muhtesem olur

szr67
17-11-07, 18:49
zannetmem ama bi tiesto kokan remix yaparsa tarkan makbule geçer

gence
17-11-07, 20:18
Ben de izledim.Tarkan her haliyle çarpıcı ya.Sakallıydı görüntülerde.Tiesto da yapacak bi remix sanırım yeni albümden

ekrem
17-11-07, 23:35
arkadaslar yapmayım bence tiesto tarkanı taşıyamaz tarkan michael jackson felan olsa hayal imkansız ama keşke olabilse

tufanzenger
18-11-07, 00:18
armand van helden olmuşsa tiesto tabii ki olur..

olur.. ama sadece bir singledaki remix olur bu ve kulüplerde, diskolarda çalar.. beraber sahneye çıkmalarını falan beklemeyin :)

Gorkie
18-11-07, 00:38
Tiesto'nun son yaptığı remix Lovestoned Justin Timberlake! 2006 yılında Armand Van Helden sadece Tarkan ve Justin Timberlake'e Remix yapmıştı hatırlatırım.Tiesto radyo programı düzenliyor Tiesto's CLUB Life isminde orda parçalarını çalıyor.İnşallah Türkçe çıkış parçasına remix yapar! Bekliyorum açıkçası..

szr67
18-11-07, 13:40
bugün vatan gazetesinde vardır 2.ci sayfasında haberi tiesto aynı şu cümleyi kurdu.

türkiye de sadece tarkanı tanıyorum zaten tarkanı kim tanımaz ki

szr67
18-11-07, 13:46
Tiesto fırtınası
�Elements Of Life� turnesi kapsamında CNR Expo Center�da Türk hayranları ile buluşan Hollandalı ünlü Dj Tiesto, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Tiesto�nun 80 YTL�den başlayan biletlerini karaborsadan alan 4 kişinin biletleri sahte çıkınca kapı önünde tartışmalar yaşandı. Durumu protesto gösterisine çeviren 4 kişi polis tarafından gözaltına alındı. Tiesto konseri izdihamdan ötürü tartışmalara ve protesto gösterilerine sahne oldu. Localar gösteri başlamadan önce yoğun kalabalık nedeniyle işgal edilirken 2 bin YTL ödeyerek aldıkları localarda başkalarının oturduğunu gören pek çok Tiesto hayranı olayı protesto etti. Konser öncesi Akmerkez�de bol bol imza dağıtan ünlü DJ �Türk pop müziği sanatçılarını çok iyi tanımıyorum. Sadece Tarkan�ı tanıyorum. Onu tanımayan mı var� dedi.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=18.11.2007&Newsid=147480&Categoryid=8

megasterkan
18-11-07, 13:50
tiestoyu bende dinlerim tarkan la tiestoyu birlikte dinlersek varya süper olur ikiside hayran kitlelerini arttırmiş olur