PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a ne sormak isterdiniz? - Your questions to Tarkan

TarkanColl
11-11-07, 00:24
Tarkan ile bir röportaj yapma şansınız olsaydı ne sormak isterdiniz. Kendinizi gazeteci gibi düşünüp sorular hazırlamanızı rica ediyoruz. Çok magazinsel olmayan (özel hayatına fazlaca girmeden), samimi, Tarkan hayranı yanınızı da unutmadan hazırlayacağınız sorularınızı bekliyoruz… En az 5 soru bekliyoruz sizden…

Ciddi bir araştırmadır bu… Katılımınızı bekliyoruz...:20:

Imagine you are a reporter: What would you ask Tarkan?
Write down your top 5 questions but please write them thoughtfully. It should be something serious and we shouldn’t ask many questions concerning to his privacy.

So, let's go...:20:

eskalen
11-11-07, 00:42
1.Kendinizi diğer sanatçılar gibi övemeden kişiliğinizi ve kendinizi nasıl bu kadar çekici kılabiliyor musunuz?
2-Bu kadar Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir sanatçı olarak size kazandırdığı avantaj ve dezavantajlar nelerdir?
3-Magazinde bu kadar yer almayıp ve görünmeyip sadece işiyle alınılması sizce bir dünya çapında yer alan bir sanatçı için, kendi stratejisi mi?
4-Türkiyede besteleriyle ve sanatçı kişiliğiyle sahne duruşu veya şarkılarıyla beğendiğiniz ve izlemekten hoşlandığınız bir isim var mı?
5-Sizi diğerlerindne farklı kılan özelliğiniz nedir?

M-Yildiz
11-11-07, 01:05
-Ingilizce albümü cikarmadan önce tabii ki promosyon lazim, Amerika gibi bir ülkede Kendinizi tanittirmak icin veya isminizi, albüm cikmadan önce, iyice duyurmak icin nasil bir strateji cizersiniz?

(Bu sorunun cevabini hakkaten cok merak ediyorum)

-2006 yilinda cikan Come Closer albümünün satislarini nasil degerlendiriyorsunuz, sizce Come Closer albümü neden bekledigimiz kadar patlamadi?

(Biliyorum biraz agir soru, ama Tarkanin bir aciklamasi vardir diye düsünüyorum)

-Cogu Tarkan hayranlari, sizden bir konser dvd'si istiyor, yani sizin konserlerinizi, "back-stage" görüntüleri, konsere cikmadan önce odandan özel görüntüleri gösteren bir dvd. Siz bu olaya nasil bakiyorsunuz?

-Yeni cikacak olan ingilizce albümde, sizin gibi yeni yeni amerikaya acilan sanatcilarla calistiginizi, produceriniz Pete "Boxsta" Martin'den duyduk. Sizce Amerika piyasasina, pekde ünlü olmayan, sizin gibi Amerika piyasasina yeni atilan sanatcilarla calismak, satislar acisindan iyi bir strateji mi ?

tufanzenger
11-11-07, 13:06
ben şu anda benim için en önemli konu.. yani ingilizce albüm hakkında röportaj yapmak isterdim.. sorularım da şöyle olurdu herhalde:

- yeni bir ingilizce albümünüz çıkıyor.. bu albümle ilgili geniş ve detaylı bilgi verir misiniz? ne zaman çıkacak, kaç şarkı olacak, kimlerle çalıştınız, kimlerle düet yaptınız, hangi şirketten çıkacak?

- bence come closer'ı, dinleyicileri daha fazla bekletmek istemediğiniz ve bazı şarkılar internete düştüğü için çıkardınız ve asıl ingilizce albümünüz bu çıkaracağınız albüm olacak.. ve en başından beri bir re-release düşüncesi vardı kafanızda.. doğru mu düşünmüşüm?

- albümün 2 ay içinde çıkacağı söylentileri var.. öyleyse bu kısa sürede kendinizi çok az tanındığınız, başta abd olmak üzere, kuzey amerika, okyanusya ve ingiltere'de nasıl gündeme getirmeyi planlıyorsunuz.. albüm çıkmadan önce, bu ülkelerde "tarkan"ın ve albümün tanıtımı nasıl yapılacak?

- şarkıların bazıları açıklandı.. daha önceki ilk single bounce'ta yeniliğe gitmiş ve 2 şarkıcıyla düet yapmışsınız.. bu şarkıyı abd piyasasında da single olarak çıkarmayı düşünüyor musunuz?

- düetlerde adı geçen isimlerden biri meksikalı.. acaba bu kişiyi seçerken, daha önce şımarık'la meksika'da yakaladığınız başarıyı mı kullanmak istediniz?
bir diğeri ise ingiliz.. bu kızı seçerken de ingiltere'de adınızı daha kolay duyurmayı mı düşündünüz? aynı sorum israilli miri ben-ari için de geçerli..

- az sıklıkta da olsa basında, internette orada burada abd'li ünlü şarkıcılar, oyuncular ve yönetmenlerle fotoğraflarınız çıkıyor.. albümden sonra veya albüm sürecinde bu kişilerle bir çalışma söz konusu olabilir mi?

- ilk kez ciddi adım atacağınız abd piyasasında kendi albümünüzde yaptığınız şarkı ve düetler dışında, başka şarkıcıların albümünde yer almak da çok önemli.. böyle bir şey yapmayı düşünüyor musunuz, teklif var mı? örneğin diddy'nin, shakira'nın çıkaracağı bir albümde, sizin de adınızı görmek, sesinizi duymak çok güzel olurdu..

- ahmet ertegün'ün ölümünden sonra atlantic records'taki çalışanların size davranışları değişti mi? abd'deki albümün atlantic'ten çıkacağı söyleniyordu.. olanlardan sonra geri adım atıldı mı?

- albümde şu anda olan şarkıların müzikleri, sözleri nasıl bir değişikliğe uğradı.. daha mı batılılaştı? düzenlemeler tamamen değişti mi? hangi şarkıları yeni albüme koymayı düşünmüyorsunuz?

- şıkıdım konusunda ne yapmayı düşünüyorsunuz? bu şarkının abd'de nasıl tepki alacağını çok merak ediyorum.. şarkı, çok büyük bir ilgi alıp sizin en büyük hitiniz haline gelebilir, veya tam tersi olur.. eski bir şarkı olduğu için albümdeki en kötü şarkı da olabilir.. bu şarkıyı albüme koyarsanız single çıkarma riskine girmeyi düşünüyor musunuz?

- albüm dünya çapında çıktığında bu kez gerçekten büyük bir dünya, ingiltere ve abd turnesi şart olacak.. bu konuda adım atmaya başladınız mı?

az geldi bana.. aklıma geldikçe yazarım:20:

yiğit
11-11-07, 13:31
türkiyede o kadar büyük konserler verdiniz..abdi ipekçi,rumeli hisarı,harbiye,inönü...neden bir konser dvd-vcd çıkarmadınız???

szr67
11-11-07, 13:52
bence tek sorulacak soru şu olurdu kanımca

tarkan'ı tek cümleyle nasıl anlatırsınız?

sarıpapatya
11-11-07, 16:21
hayranlarınızın yerinde olmak ver tarkanı sahnede seyretmek istermisiniz......... sadece bunu sormak alkıma geldi şimdilik birazdaha düşünmek lazımm

Tugcee
13-11-07, 18:05
1. Bu güne kadar en çok hangi albümü beyendi?
2. şarkı yazdıı zmn aklına ne gelior?kimi düşünüor?
3. hayatında hiç kendi için yazdıı bir şarkı varmı?
4. Bu kadar ünlü olmak Dünya çapında tanınmak onu bazende olsa sıkıyormu?
5. Eger ünlü olmasaydı su anda ne yapardı? (kesin evli olurdu :(

mcggs
13-11-07, 19:16
1-şu ana kadar bir çok albüm ve single yaptınız,en beğendiniz hangisidir?
2-erovisiona katılsanız sizce kaçıncı olursunuz?
3-tarkan 15 yıldır bu piyasada var..peki..bu 15 yılda sizde en çok gelişen özelliğiniz ne sizce?

bunları sorardım..

Ozz
13-11-07, 23:03
1. Touch'a klip çekme gibi bir ihtimali var mı
2. Klip fikrimle ilgilenir mi ......:D:D

devilscream
13-11-07, 23:20
1)Su ana kadar çekmiş olduğu kliplerden en beğendiği veya en özel klip hangisi?
2)Bundan bir 10 yıl sonrasında eski şarkılarını yeniden yorumlayarak ve düzenleyerek bir albüm çıkarmak istermisiniz?
3)İlerde Türkiye'den önemli seslerle ve üstatlarımızla(Orhan Gencebay,Ajda Pekkan,Sezen Aksu,Bülent Ersoy,Ahmet Özhan vb) düet yapmayı ve bu düetlerden bir albüm yapmayı düşünürmüsünüz?
4)Come Closer re-release albümünden hangi şarkı yada şarkılara klip çekmek istersiniz
5)Sanat hayatınızla ilgili önümüzdeki yıllar içerisinde bir belgesel yapmayı düşünürmüsünüz?

HakanÇelik
13-11-07, 23:33
1. Sorma Kalbim adlı şarkında "her şeyin bir nedeni var" diyorsun. Peki senin bu dünyaya gelişinin nedeni, bizi işimizden gücümüzden edip kendine bağlamak mı? Başımızın belası mısın?

2. Acayipsin ve Ölürüm sana albümlerinde erotizmi çok güzel işleyerek Türkiye'de yeni bir akım başlattın. Karma ile birlikte erotizme felsefik bir yön kazandırdın. Karma'dan sonra çoğu kişi Dudu albümünü geri bir olarak gördü. Sen nasıl değerlendiriyorsun?

3. Yeni çıkacak olan Türkçe albümün, Türk popunu nereye kadar sürükler sence? Yeni bir çığır açacak mı bu albüm?

4. İngilizce sıngle ve albüm çıktığında Türk medyası sanki ambargo uyguladı sana. Kliplerin dönmedi, yeteri kadar radyolarda çalınmadın. Bu senin tercihin miydi?

5. Hayranların sana karşı bu kadar vefalıyken, senin onlardan uzak durmanın özel bir nedeni var mı?

6. Come closer adlı albümün çıktığında bir çok kişi tarafından eleştirilere maruz kaldın ve o dönemler sinirli hallerinle karşılaştık. O vakitler neler yaşadın biraz iç dünyanı anlatır mısın?

7. Sponsor bulmada zorluk çektiğinden söz ediliyor. Aslı astarı var mı bu haberlerin?

8. Herkesin Tarkan hakkında muhakkak söyleyeceği bir söz var? Olumsuz eleştirilere maruz kaldığında nasıl bu kadar efendice susuyorsun?

9. Nazan Öncel ile yollarını neden ayırdın Tarkan? Sezen Aksu'nun bunda etkisi var mı?

10. Konserlerde nasıl böyle enerjik oluyorsun?

11. Bir çok hayranın senin adına forum ve site açıyor. Takip ediyor musun onları?

12. Beste vermek istediğin bir sanatçı var mı?

asd1234
14-11-07, 20:59
1-Sizin felsefenize,yani karmaya göre herkes ektiğini biçer bu hayatta.Peki siz,bugüne kadar hep emeklerinizin karşılığını tam olarak aldığınıza,her albümünüzde,her zaman istediğinize ulaştığınıza inanıyor musunuz?

2-Müzikle ilgili en büyük hedefiniz Grammy ödülü almak mı,inşallah bir gün o ödülü aldığınızda bütün uğraş bitecek mi yani?Bitmeyecek,değil mi?

3-Sizin her şarkınız olay,her besteniz ayrı muhteşem,her konseriniz ayrı güzel.Neden konser çekimlerini,konser öncesi ve konser sonrası çekimlerini bir dvd de toplamayı düşünmüyorsunuz,Uzun İnce Bir Yoldayım'a çektiğiniz remix klibi gibi birşey olsa mesela,2 saat filan süren?

4-Nedeni var herşeyin...diyordunuz Sorma Kalbim'de,sizin bu dünyaya geliş amacınız sizce nedir?(Bence Allah'ın bize bahşettiği bir lütufsunuz da,o yüzden soruyorum,kendinizi nasıl görüyorsunuz diye:))

5-Herhangi bir tvde 10 saniyecik bir görüntünüzü veya isminizi gören duyan hayranlarınız,bir türlü ayrılamıyorlar tvnin başından,"Tarkan'la ilgili birşey var kesin,izlemem lazım!"diye..Albümünüzün çıkacağını duysalar nöbete dikiliyorlar daha albüme aylar varken.Size bu kadar bağlı,bu kadar vefalı hayranlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilmeniz mümkün mü?Yoksa daha fazla gündemde olmak,daha fazla görünürde olmak medyayla ilişkinizi sulandırır diye mi düşünüyorsunuz?

6-Bu albümün Türk müziğine yeni bir ses getireceğini düşünüyorsunuz sanırım,nasıl sallayacak dersiniz hepimizin beklediği ve muhteşem olacağına emin olduğumuz Türkçe albümünüz,pop dünyasını?Albümden sonra müzik dünyasında neler olacağını düşünüyorsunuz?

7-Yeni albümünün tarihini sürekli erteliyorsunuz.Bazı haberlere göre de Sezen Aksu'nun şarkılarını beğenmediğiniz için albüme almıyormuşsunuz.Albümün ertelenme nedeni,kendi şarkılarınızda sürekli oynama yapılması mı?Her seferinde albüm formatı/şarkı değiştiği için mi çıkış tarihi erteleniyor?

8-"Yeni albüm patlamazsa Tarkan silinir gider" gibisinden düşünceleri olanlar var.Hayranlarınız,sevenleriniz buna ihtimal dahi vermiyorlar,böyle birşeyin olmayacağını,olamayacağını da biliyorlar(biliyorz)ama bu düşünce üstünüzde bir baskı oluşturdu mu hiç,oluşturuyor mu?

9-Balıkesir'e bir daha ne zaman konsere geleceksiniz?Ona göre hazırlık yapalım diye soruyorum,bir dahaki sefere geldiğinizde bizim evde kalın diye :) Ciddiyim :)

Şimdilik bu kadar var aklımda..

asd1234
14-11-07, 21:15
Yine aklıma geldi birkaç tane..

1-Neden bu kadar yakışıklısınız Allah aşkına(Maşallah), niyetiniz hepimizi kendinize bağlayıp gözümüzün başka kimseyi görmemesini ve normal standartlarda birine bile "şuna bak,tipsiz" diyebilmemizi sağlamak mı :) Öyleyse,çok başarılısınız da,o bakımdan :)

2-Bir ses nasıl hem T.Sanat müziğinin,hem Türk halk müziğinin hem de pop müziğin hakkından gelebiliyor(Maşallah..)?Bu ne ses,bu ne boğaz? Sizi bir kere dinleyen,sizi dinlememiş birinin harika dediğine bile burun kıvırıyor haklı olarak,yazık değil mi sesi olduğunu düşünen şarkıcı/sanatçılara?(Yok yok vazgeçtim,yazık değil bence,devam bu muhteşemliğe :))

3-Böyle muhteşem bir insanın(42,5 kere maşallah) en azından kafası kadar nazar boncuğu taşıması filan lazım,nazar boncuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilir miyim acaba :) ?

4-Gözlerinizi herkes çok beğeniyor,sizce önemli olan gözler mi,yoksa bakmasını bilmek mi?Eğer önemli olan bakmasını bilmekse,nasıl bu kadar güzel bakabiliyorsunuz?(Maşallaah)

5-Bugüne kadar size denilen Maşallah'ların (sadece benim dediklerim değil tabii:)) bugüne kadar attığınız imzalardan fazla olduğunun farkındasınız,değil mi :) ?

Bu sorularımın hepsini cevaplasa çok iyi olurdu aslında :)

Mega Fanat
14-11-07, 21:17
Düşünüyorum da benden hiç gazeteçi çıkmaz.5 tane soru için ne kadar düşündüm,yani hemen aklıma gelmedi.

1. Kendinizi özgür hesap ediyormusunuz?Yani öyle istediyiniz gibi rahat gezip-dolaşamıyorsunuz.O anlamda soruyorum.
2. Başdansarma konser yaptınız mı hiç? Rahatsız olduğunuzda falan.
3. Hayatda mucizeye rastladınızmı?(gerçi kendisi bir mucize)
4. Hiç sevmediyiniz bir şey.Ama başkaları sevdiyi için yapmak zorundasınız. Var mı öyle bir şey?
5. Hangi daha çok:hayatda bildikleriniz yoksa sanatda bildikleriniz.

TarkanColl
24-11-07, 01:16
* Dertlerini paylaştığın, sıkıntılarını anlattığın, her konuda açık açık konuşabildiğin, bir şeye karar vermeden önce konuştuğun özel birisi var mı?

* Bestelerini nasıl yapıyorsun? Söz üstüne bestemi yapıyorsun yoksa melodi üstüne söz mü yazıyorsun?

* Eskiden Madonna ile ilgili rüyalar görürdün. Şimdi rüyalarında kim var?

* Hiç hayranlarından sıkıldığın an oldu mu? Bu kadar takip edilen, merak edilen ve hayran olunan birisi olmaktan pişman olduğun zamanlar oluyor mu?

* En sevdiğin müzik tarzı hangisi? Türkçe Pop mu, İngilizce pop mu, Türk Sanat Müziği mi, Halk Müziği mi?...

Bende biraz soru ekleyim dedim...

denizmavisi
24-11-07, 02:28
1-En beğendiğin ve en beğenmediğin yönün nedir
2-Albümlerindeki hangi şarkılar için keşke buna da klip çekseydim dedin
3-Dünyada örnek aldığın veya özendiğin şarkıcılar kimler
4-Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir
5-Dünyaya bir daha gelsen yine sanatçı mı olmak isterdin yoksa sıradan bir insan olup sevdiğin bir meslekle mi uğraşmayı tercih ederdin

Inge
24-11-07, 02:50
- Konserlerinde, on yil önce kimse fotograf cekemezdi. Veya, sadece biraz fotograf cekiyordu. Artik, cok kisi cep telefonla devamli sovunu izliyorlar. Sanki herkes sadece kamera arkasindadir. Bana geliyor ki sana az bakiyorlar sadece film yapiyor. Senin icin nasil? Sence cok mu degisti digital revolution, cep telefon revolution sonunda mi?

- En begendigin kendin ama popüler olmadigi sarki hangisi?

- Neden senden o kadar az merchandise, yani, T-sört, fotograf kitabi, resmen biografi kitabi, konser DVD, video DVD, ve saire... yapacak misin böyle bir sey?

Gorkie
25-11-07, 14:42
Şu an için sorulması gereken sorular;
1-Albümün ismi YANİ midir?
2-Albümde 1 İngilizce-Türkçe parça bulunuyorsa ismi "*********" mudur?Prodüktörü Boxsta mıdır?
3-Albüm 15 mi 17 mi Aralıkta çıkıyor?Sibel Can'ın da senin albümünde düet yapması baştan belli miydi?Yani Sibel Can'a parça verip geri vokalde yer almanın karşılığında onunda senin parçanda yer alacak olması anlaşmalı mıydı?
4-İngilizce albümünü Şubat 2008'de çıkaracak mısın?
5-Amerika'daki dağıtıcısı Universal mı yoksa Ahmet Ertegün vasiyetine göre Atlantic Records mudur?
6-Neden bu kadar fanlar önemsenmiyor?Veya öyle gösteriliyor?TarkanFanClub.com 'u Koç Holding'den alıp kendi Resmi (Official) Fan Club sitenizi niye kurmuyorsunuz ki en azından oraya destek verip senden gelecek haberleri önceliği fanlara vererek niye vermiyorsunuz?
7-Türkçe albüm için 2007'de toplamda kaç parça kaydettin?
8-Albümün CD versiyonunun yanında DVD hediyesi vermeyi düşünüyor musunuz?Veya Albümün DVD versiyonunu fanlara özel (Fan Edition) sınırlı basımla niye çıkarmayı düşünmüyorsunuz?CD veya DVD versiyonlarında Bonus parça olayına niye girişmiyorsunuz?Bundaki çekinceniz parçanın öylesine ziyan olacağını düşünmeniz midir?
9-Her klip parçası için içinde remixlerinde bulunduğu singlelar çıkarmayı düşünüyor musun?Parçaların bu singlelarda Radio Editleri olacak mıdır?B-Side adı verilen albüme konmamış diğer parçaları yanında hediye olarak dünyanında izlediği yol olarak sunmayı düşünüyor musun?
10-İlk klibi hangi yabancı yönetmen çekecektir?Veya Türk yönetmenlerin artık yabancılardaki kaliteye ulaştığını düşünüyor musun?
11-Albümün bu kadar gecikmesinde kendini suçlu bulduğun yönlerin var mıdır? Keşke bu kadar titiz olmasam gibisinden..
12-Türkiye basınına bu kadar kızgın olman senin hakkında yalan yanlış haber yapmaları mıdır?Sonuçta albümlerin çıktığında promosyon aracı olarak sen onları kullanıyorsun,onlarda herhangi bir haber üretip(doğru-yanlış) seni kullanıyorlar?Ortada biraz danışıklıdövüş yok mu?
13-İngilizce albümde Beyonce ile düet yapma girişiminde bulundun mu?Veya başka kimlerle düet yapma girişiminde bulundun?(Snoop Dogg hariç)
14-Ahmet Ertegün'ün vasiyetinde Atlantic Records'daki hisselerle alakalı sana bıraktığı birşey var mıdır?Bu doğru mudur yalan atılmış mıdır?
15-Ve son soru;yeni klibinde hiphop dans kareografisinde yer alacak mısın?Bunun için günde kaç saat dans çalışıyorsun?

Teşekkür ederim..Açıkçası ben soru soracaksam güncel olanları tercih ederdim.Zaman geçtikçe sorularda değişir sonuçta..

onursamed
25-11-07, 16:40
1-önceki sene ameliyatı siz mi oldunuz?bilgemi konserler niçin iptal edildi?
2-konuşurken ne kadar düşünüyorsunuz?sonuun geleceğini tahmin ediyor musunuz?
3-tv total de bu görüntüleri kesin derken ciddimiydiniz?
4-söz müzik tarkan yazan her şey gerçektende sizemi ait?
5-bounce ilk single tutmadı ve albume shhh ve bounce yi koymak saçmalıktı.niçin adam akıllı ingilizce şarkısın klip çıkmadı bounceden dolayı mı yok sa action aman aman gibi şarkılar çalınmasından mı?yoksa çalınmadı mı?
6-tarkan.com neden kalitesiz size öyle bir site yakışıyormu.
7-çinde heryerde şımarık çalıyormuş orda ing türkçe şarkılarıyla albüm çıkarıp piyasıya girmekten korkuyor musunuz?
8-sizce akıllı birimisiniz?
9-sezen aksu ve nazan öncel sizin için artık başarılı yapıtlar vermiyor(veremiyorlar)reklam için mi anılmasına izn vereyorsunuz?
10-ümit sayın metin arolat gibi bir zamanlar iyi olduğunuz şarkıcılarla niçin isminiz.geçmiyor?
11-yenilerde albüm çıkçağı haberler var ve hiç teklam yapamıyorsunuzartık medya ve halk sizden sıkıldımı?
12-ben ve birçok hayranlarınız her gün mutlaka bu siteyi ziyoret ediyor sizde ediyor musunuz?
13-niçin sizi yabancı talkshowlarda konuk göremiyoruz?
14-ingilizceniz sizce bu album için yeterlimiydi niçin anlaşılamadı gibi sözler ortaya atoldı?
15-türkiyede ki en güzel pop müzik bana göre sizin kır zincirleri sizce bundan daha güzel bir şarkı var mı?

tufanzenger
25-11-07, 18:36
daha önce yazdığım sorular ve sply'ın sorularına(ben de katılıyorum, güzel sorular) şunları da ekleyeyim..

- son bir kaç yıldır albümlerinizle ilgili sizin ağzınızdan bilgi almak zorlaştı.. özellikle yeni ingilizce albüm konusunda hiç konuşmuyorsunuz.. bunun özel bir nedeni var mıdır?

- boxsta, lester mendez ve serkan dinçer gibi sizinle çalışmış isimler var.. ve söylentilere göre bu 3 isim, sizin en büyük rakibniz olarak gösterilen mustafa sandal'ın yeni albümü için de çalışmışlar.. bu olaydan sonra bu kişilerle çalışmalarınızı sürdürmek ister misiniz?

- "come closer"da yer alan şarkılardan yeni albümde bulunmayacak şarkı var mı?

- bir söyleşide "Bazı Türkçe şarkıları İngilizce kaydedebilirim." demiştiniz.. bunu yaptınız mı? hangi şarkılardı bunlar ve ingilizce albümde yer alacaklar mı?

- ingilizce albüm hak ettiği başarıyı yakalarsa başta abd ve ingiltere'deki bir çok ödül töreni ve gösteriden canlı performans teklifi gelecek.. ve ben şu ana kadar "dome" ve "2005 inönü konseri" dışında hiç bir yerde böyle gösterişli, o tür gösterilere layık performans yaptığınızı, dansçılar kullandığınızı görmedim.. bu konuda hazırlıklarınız arttı mı? (soru biraz anlaşılmaz oldu ama neyse :) )

- tiesto ile bir şarkı üzerinde çalışacağınız söyleniyor.. haber doğruysa bu şarkı tiesto'nun albümünde yer alacak bir şarkı mı olur yoksa sizin bir singleınızdaki herhangi bir remix mi olur?

asd1234
06-02-08, 16:43
1)Çalabildiğiniz bir enstrüman var mı? Varsa hangisi?

2)Bu yaz Balıkesir'e konsere gelmeyi düşünüyor musunuz?

3)Metamorfoz'da beklediğiniz ilgiyi gördünüz mü?

4)İkinci klip hangi şarkıya gelecek?

5)Metamorfoz'daki kaç şarkıya klip çekmeyi düşünüyorsunuz?

6)T.S.M. albümü ne zaman gelecek?

ruya
07-02-08, 01:39
* Star olmak nasıl birşey, aslında daha doğrusu star doğmak nasıl bişey?

* Yaşlılık planların neler?

* Herşeyi tam yapanlar Türkiye'de genelde çok sevilmezler, yani işini iyi yapanlar. Sizin sektörde de medyadan uzak olanlar genelde bilinmezler edilmezler falan, şimdi tabi ki sözkonusu değil ama ilk başlarda, ilk çıktığın zamanlarda bu riski nasıl aldın, silinme korkun hiç oldu mu? Ya da şu anda var mı?

* Buna bağlantılı olarak sorulabilecek bir soru: Bundan sonra insanlar senden sürekli olarak kendini aşmanı bekliyorlar, diğer herhangi bir şarkıcının yapması halinde süper bulunabilecek bir beste, sen yaptığında normal geliyor kulaklara, hep daha iyisi isteniyor, her konserinde acaba nasıl şovlar olacak diye bekleniyor, bu baskıya nasıl dayanıyorsun?

* Normalde fanlar özellikle de bayan fanlar sevdikleri sanatçının bir ilişkisi olmasını, evlenmesini istemez, onun birlikte olduğu kıza öcü muamelesi yapar. Oysa ki senin fanların Bilge'yi de seviyor ve senin onunla birlikte olmadan hiç de rahatsız değiller (en azından çoğu). Bunu neye bağlıyorsun?

* Gene de Bilge'yi bırakıp benimle evlenir misin? :):):):)

zerrintaç
07-02-08, 03:20
Nerdeyse sorulacak soru kalmamış :15:
Birtane sorum var;Hayatında yaşadığı
ve hiç unutamadığı en komik olay :18:

belfü
07-02-08, 11:02
1.hayatta yaptığınız en büyük fedakarlık
2.Tarkan değilde herhangi bir insan olmayı hiç düşündünüzmü
3.Ünlü olmadan önce ençok özlediğiniz ve yaptığınız şeyler nelerdi
4.Tarkan olmak zormu
5.Sevenlerinize verebileceğiniz engüzel msj nedir