PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana "kerata" Diye Seslendiler.

Mega Fanat
07-11-07, 20:11
Ersen Dadaşlar,yeni dönem starları çok beyendiyini söylemesine rağmen,TARKAN'a bir mesaj gönderdi!..

TARKAN, uluslar arası bir star olacak kapasitede olduğunu söylerken,"Keratanın çok güzel sesi var ama OYNAMA ŞIKIDIM gibi şarkılarla değil daha çok özümüzü yansıtan şarkılarla gündeme gelmesi lazım" dedi...

www.magazinmerkezi.com

Ya arkadaşlar "kerata" ne demek?

Lorenser
07-11-07, 20:28
www.google.com (http://www.google.com)

szr67
07-11-07, 20:29
oynak şarkılar istiyosunuz yani ehadi hayırlısı belki yeni albümde vardır bi şıkıdım gibi

eskalen
07-11-07, 20:31
Evet bende şimdi baktım netten yeni bir haber.....Bu sözü söyleyen grubu bile tanımıyorum...Adamlar Türklere özgü şeyler yapıyor diye,Tarkan'ında aynı şeyi yapaması gerek fikrini savunuyorlar,bu çok yanlış....Her sanatçı farklı herkes aynı olamaz.....Tarkan ise hayli hayli farklı.....Bence asıl kereta onlar.....O zaman onlar yapsınlar o tip müziğide megastar olsunlar bu ne biçim görüş ya!

devilscream
07-11-07, 20:49
bilmiyorum tarkanla samimiyeti,yakınlığı var mı
eğer aralarında bir samimiyet varsa "kereta" sözünü çokta büyütmem
ama aralarında samimiyet yoksa tam bir laubalilik derim ben
neyse haber için teşekkürler

Pamela_beyazgul
07-11-07, 21:50
haber icin tesekkur

fantin
08-11-07, 09:59
Ersen ve Dadaşlar birzamanların çok sevilen bir gurubu. O şekilde hitab etmeleri samimiyet ifadesi bu kadar tepki vermek şart değil. Fikirlerini söylemişler sadece ve kötü bişey dememişler bence.

arjen22-tarkan
08-11-07, 12:17
Kereta mı ... Tarkan 35 yaşında bi insan yeterince olgun karşısında 19 yaşında biri yok ki böyle konuşuyor ... Çok Ayıpp !!!

nergis
08-11-07, 13:15
Programı izledim ben. Orada Ersen TARKAN a hakikaten özel bir sevgisi olduğunu belirten kelimeler kullandı. Kaldıki kerata kelimesi toplumumuzda çok sevdiğimiz kişilere kullandığımız hınzır bir kelimedir. Üstelik Ersen TARKAN ın abisi ve amcası yaşında olduğundan kullanmasında kötü bir taraf yok. Hatta sunucular biraz TARKAN a laf sokmaya çalıştılar ama o bu gaza gelmedi.

ozgee
09-11-07, 19:08
söyleyenleri tanımıyorum ama art niyet sezmedim ben ama daha özümüze dönük söylesin fikrine katılmıyorum

HURRICANE
11-11-07, 19:59
Programı bende izledim Ersen Abi nin söyleminde en ufak bir art niyet yoktu!Kaldı ki kereta sözü kötü bir söz değil...

**MegaStarkan**
11-11-07, 23:25
kendilerini tanimiyorum ama bence samimi olmus sadece :)
art niyet sezmemis ztn izleyen arkadaslar o yüzden sorun yok bence ;)
tskler haber icin

karma_elcin
12-11-07, 12:59
Programı bende izledim Ersen Abi nin söyleminde en ufak bir art niyet yoktu!Kaldı ki kereta sözü kötü bir söz değil...
bence de yani kerata kelimesi kötü anlamda pek kullanılmaz..:19: :19:

Mega Fanat
12-11-07, 18:18
Arkadaslar "kerata" nın ne olduğunu kimse bana anlatmıycakmı? Ben türkceyi pek de iyi bilmiyorum...Anlatırmısınız?

megasterkan
14-11-07, 14:37
''kereta'' söylenenin sevilen bir kişi olduğunu belirten mizahi bir kelimee

Mega Fanat
14-11-07, 21:22
Of ya eninde-sonunda "kerata"nın ne olduğunu anladım.
Teşekkürler Megasterkan!

asd1234
14-11-07, 21:29
Azıcık laubali bir sözcüktür kerata,genelde küçük erkek çocuklarına "Pek de büyümüş kerata!" gibisinden bir üslupla söylenir.Sevgi sözcüğüdür yani :) .Burada bir art niyet olmadan söylenmiş sanırım bu sözcük, MegaFanat.

Mega Fanat
14-11-07, 22:11
Sana da teşekkürlüer asd1234!Ben keratanın kötü söz olduğunu anlamıştım da...