PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan ve hacıyatmaz

şekerim
31-10-07, 10:47
arkadaşlar bilindiği gibi ata demirer hacıyatmaz isimli bir programa başladı.canlı canlı programının yaptığı bir röportajda atademirer şunları söyledi:
-programınıza en çok kimi davet etmek istiyorsunu?
-programıma en çok tarkan'ı davet etmek istiyorum diyen ata demirer sözlerinden de anlaşıldığı gibi tarkan'ı seviyor.

ama ata demirer okan bayulgenin yardımıyla bu programı yaptığı için biraz çekiniyor anlaşılan.size tarkan bu programa katılmalı mı katılmamalı mı??

gerçekten diğerlerinden çok farklı bi program ilk bölümünü izledim ve çok beğendim çok eğlenceli ve güzel bi program olmuş:1:
sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar :20:

karma_elcin
31-10-07, 12:09
Tarkan bence katılmalı ama programın formatı aynı Okan Bayulgen'in programı gibiydi Ata cok iyi bi komedyen Korsan Tv'deki tiplemeleri de cok hoştu, Tarkan katıldığı taktirde cok güzel bi program yapılır bence...

szr67
31-10-07, 12:10
evet dün gece izledim canlı canlıda tarkanın bu programa katılması gerek yada ntv gece gündüz programıda tarkana uygun artık halka biraz daha yakınlaşması gerek tarkanın ama ben istifimi bozmam çıkılacak show programı yok derse saygı duyarım

Wallahi bilmiorum.. Haciyatmazin ilk yayini begenmedim sahsen. Daha iyi olabilirdi, bakalim onumuzdeki haftalarda nasil olcak, bekleyip gorme taraftariyim:20:

devilscream
31-10-07, 17:35
İlk bölümü güzeldi fakat biraz kısaydı sanki
Ata demirer en sevdiğim komedyen.Tarkan'la bir arada görmek bana mutluluk verir
Tarkanın Hacı Yatmaza katılması çok güzel olur diye düşünüyorum

eskalen
31-10-07, 17:42
Tarkan hacıyatmaz'a katılırsa hepten beyaz show'a katılmalı o zaman.....Sezen Aksu gibi bir devi çıkarmış olan Beyaz, Tarkan'ıda çağırması lazım(gerçi çağırdı hep de) bence ona önce yakışır, ama tabiki de Ata demirer'e de yakışır çok komik ve sempatik bir insan...Ama zor bir ihtimal gibi olsa çok önceden çıkardı bir yerlere Tarkan....Belki yeni albümü için tanıtmak için birkaç programa çıkar.....Herkes onu bir nefsede olsa ekranda görmek ister,istiyorda.....Çok hasret bırakıyor göremiyoruz Tarkan'ı hiç:) Şu yeni albümüyle çıksın birkaç yere artık uzaktan konuşması ,görünmesi yetmiyor,yetmezde zaten.....Biraz halka karışması, Tv programlarıyla iyi olur çünkü çok uzak kaldı..... Hayırlısı.....

alper...
31-10-07, 17:52
beyaz showa çıkmalı bence..ama tarkan tek konuk olmalı..aynı sezen aksuda olduğu gibi..

szr67
31-10-07, 18:25
katılırsa tabiki sadece tarkan olur.ama beyaz veya ata ne sorarlar oda belirsiz bir soru işareti tarkana ne sorulabilirki hiç aklıma bişey gelmiyor açıkcası sanırım katıldığı show programı tarkanın şarkıları ve hayranlarının telefon konuşmaları ile sona erer.

ozgee
31-10-07, 18:32
programını seyredemedim ama severim ben ata demireri tarkan cıkarsa hic de fena olmaz aslında öyle bisey olursa ata demirer bulur soracagı soruları gazetecilerinkilere benzemiyeceginede süphem yok ata%tarkan eglenceli olur bence yaa

şekerim
31-10-07, 18:47
Tarkan hacıyatmaz'a katılırsa hepten beyaz show'a katılmalı o zaman...

evet bu konuda haklısın beyaz sezen aksu gibi bir sanatçıyı konuk aldı.bana göre ata derirer beyaz dan çok çok daha ii işinde ve kesinlikle program formatı güzel performansı ise onunkinden kat kat saha iyiydi tabi bu benim düşüncem :1:
''bir konunun altını çizmek isterim ata demirer okan bayulgenle beraber hazırlıyor bu programı ve bilindiği gibi okan bayulgen ve tarkan arasında bir polemik yaşandı'' bu yüzden biraz endişeli gibi(gazetecilerin yorumu):16:

ama çok isterim tarkanı ata demirer in programında görmeyi :20:

onursamed
01-11-07, 12:15
okan hariç gepsi bir programa gelse harika olur..