PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Tülü Bebek!

eskalen
21-10-07, 19:23
ÜNLÜ MODACI BARBAROS ŞANSAL, BÜLENT ERSOY'DAN SONRA HANGİ ÜNLÜLERİN BEBEKLERİNİ YAPACAK...

Dün gece gazetecilere Bülent Ersoy için yaptığı “Bülü” bebekle beraber röportaj veren Barbaros Şansal, ünlü sanatçılar TARKAN, Hülya Avşar ve Gülben Ergen’in de bebeklerini yapacağını ifade etti.

Bebekleri yaparken ünlülerden esinlendiğini ama birebir onların bebekleri olduğunu iddia etmediklerini belirten modacı; “Bülent Ersoy’dan esinlenerek yaptığımız “Bülü” bebek çok popüler oldu. Ama son zamanlarda bebeğimizde bir takım değişiklikler oldu. Bir transseksüel kulübünde kirpikleri çalındı. Çorabı yırtıldı. Ama artık hayırlı bir iş için satılacak.” şeklinde konuştu.

Ünlülerin bebeklerini yapmaya devam edeceğini belirten modacı; “Sırada Tülü, Hülü ve Gülü var. TARKAN, Hülya Avşar ve Gülben Ergen’in bebeklerini yapacağız. Onların da çok beğenileceğini tahmin ediyorum.” şeklinde konuştu.

Önce, birçok ünlünün kendisine borcu olduğunu belirten Şansal, daha sonra; “Bize ünlü isimlerin borcu yok, sıradan isimler borç yaparlar, onlar da sıradan yerlerden giyinirler!” diyerek kendisiyle çelişmiş oldu.

karma_elcin
22-10-07, 00:57
Tülü Bebek'i bilmem ama ben Tarkan'ın balmumundan bir heykelinin olmasını cok isterim ama bu alan Türkiye'de çok fazla gelişmedi cok müthiş bişey olur bana göre yapılırsa...

ozgee
26-10-07, 20:14
tülü tarkan:21: :21:iyiymis ya

:18: Bülü:28: