PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Türkçe söylesin!

TarkanColl
21-10-07, 14:23
Türkmax ekranlarında yayınlanan 'Özgür Aras'la Popluyorum' adlı programın bu haftaki konuğu İzel oldu. Ünlü şarkıcı samimi itiraflarda bulundu. Son dönem çıkan albümler arasında Mustafa Sandal'ınkini çok beğendiğini belirten İzel, Tarkan'la ilgili ise şunları söyledi: "Tarkan'ın şarkıları çok sevildi. Ama İngilizce albümü Türkiye'dekiler kadar başarılı değil. Belki işin büyüsü Türkçe söylemektir."

http://img.sabah.com.tr/2007/10/21/gny/im/055CEA9290719B40831E5C08r.jpg

Kaynak: Sabah Gazetesi...

Yakisikli89
21-10-07, 14:48
ayni seyleri yüz kere tekrarlamakdan bikmadilar mi..
yeni albüm kapida, bunlar nelerden bahsediyorlar

**MegaStarkan**
21-10-07, 14:50
Izel'in Mustafa Sandal'in albümünü begenmesi normal cünkü Mustafa Sandal yanlis hatirlamiyorsam ona pahali bi resmi site hazirlatmisdi :P
Son dönem'de en iyi albüm'ler Özcan Deniz ve Gökhan Özen'in.
Tarkan cikarsin'da asil bomba ne demek herkes anlayacak ama ;)
tskler haber icin

eskalen
21-10-07, 15:00
Okumuştum bu haberi biliyorum.....Önemsiz ve dikkate almamak gerek....İzel'de kendi kafasına göre yorum yapmış işte.....

mcggs
21-10-07, 15:07
Haber için teşekkürler..İzelin sesini severim..Ve arada bir dinlerim..Tarkan hakkında pek kötü yorum yapmamış Türkçe söylesin demiş(ki bence doğru)
neyse..albüm çıktıktan sonra tüm türkiye görecek albümü :)

devilscream
21-10-07, 15:28
bence son dönemde en iyi albüm Burak Kut'un du ama Tarkan'ın albümü çıkınca bunların hepsini gölgede bırakacak
haber için teşekkürler

szr67
21-10-07, 16:51
albümde çalıştığı kişiler çok önemli müzik adamları come closer albümünde tarkanı eleştiren sanatçı ve şarkıcılar bu müzik tonlarını satın alamayacakları ve bu müzik adamlarıyla çalışamayacakları için büyük bir toplu kıskançlık içerisindeler.açık açık görülüyor.

scorpioness
21-10-07, 16:58
İzel'i severim ama ne yazık ki o da sürü psikolojisine kapılmış yazık...

Gorkie
21-10-07, 18:56
Kesinlikle bu yılın en iyi albümü Hande Yener - Nasıl Delirdim? ..Şu ana kadar çıkan albümlerin hepsini dinlediğimi dipnot olarak düşerim.. :)

karma_elcin
22-10-07, 14:36
Kesinlikle bu yılın en iyi albümü Hande Yener - Nasıl Delirdim? ..Şu ana kadar çıkan albümlerin hepsini dinlediğimi dipnot olarak düşerim.. :)
bence de soundu cok iyiydi diğer albümler eski hamam eski tas Türkiye'de yeni şeyler yapılmazsa pop müzik kalmayacak Türk rock müziği aldı başını gitti.Tek umudum Tarkan bu konuda...:9: :9:

MEGASTAR
22-10-07, 14:58
Ya kardesim birakin bu isleri fircalayin o disleri Tarkan sizden akil alacak kadar dusmedi ((((aslinda o hic dusmedi dusmezde ama neye laf olsun)))) o en iyi sini bilir, secer ve uygular.

ozgee
26-10-07, 20:20
izelin fikridir saygı duyarım ama basarılı olup olmadıgı tartısılır...

airjunior17
26-10-07, 23:11
Az kaldı albüm nasıl olur hepsi görecek

HURRICANE
27-10-07, 00:56
ya bence türkçede söylesin ingilizcede;)Adamın bir ideali var ya!Dünya star lığına oynuyor!nasıl söyleyeceğine TARKAN karar verir kime ne ki bundan hayret birşey ya!hala bazıları anlayamadı adam doydu arkadaşım doydu Tr dışınıda feth etmek istiyor!bunu anlamak bukadar zormu?kime ne zararı var..

Ganador
27-10-07, 02:19
tarkanin ingilizce albumu bence guzeldi ama yeterince ustune dusmedi ve bence cok olumsuz elestiri gelince o da bikti..Aman amana guzel bi klip cekebilirdi bence cok guzel bir sarkiydi.

MEGASTAR
27-10-07, 15:17
Dun isvicreli Bi tarkan Hayraniyla konusdum kendisi siyahi o da tarkanin ingilizce albumunu sevmis ama TARKan in ozune yani turkceye donmesi ni oda istiyodu tabi bu sahsi bi fikir bana kalsa Come Closer albumu harika bi alt yapiya sahip ve dunyaca unlu muzic adamlariyla hazirlanmis bi album Yani bu demektir ki tarkana baya bi Pahaliya patlamis ama degmis dogrusu harika bi album.

:1:

:20:

:54: :35: :52: :30: :35: :48: