PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Da Bu Yapilir Mi?

eskalen
15-10-07, 12:54
MEGASTAR TARKAN'IN, 7 YILLIK AVUKAT SEVGİLİSİ BİLGE ÖZTÜRK TARAFINDAN ALDATILDIĞI KONUŞULUYOR. YOKSA BU İLİŞKİ GÖSTERMELİK Mİ? İŞTE DETAYLAR...

Para desen onda, şöhret desen onda, gençlik, yakışıklılık desen o da var. Peki neden genç bir bayan, böylesine özellikleri olan birini aldatır ki? Üstelik avukat sevgilisi tarafından aldatıldığı iddia edilen kişi, Türkiye'nin Megastar'ı Tarkan...

İddialara göre, geçtiğimiz günlerde Taksim'de Nev konserini tek başına izlemeye giden avukat Bilge Öztürk (Tarkan'ın sevgilisi) aşırı derecede alkol almış ve orada bulunan iki gençle tanışmış. İlerleyen saatlerde gençlerden birisiyle samimiyeti ilerleten Bilge Öztürk, gecenin sonunda yeni tanıştığı gençle mekandan birlikte çıkmış.

Yedi yıldır birlikte olan Tarkan ile Bilge Öztürk'ün ilişkilerinde sorunlar yaşandığı da, gelen iddialar arasında...

Aslına bakarsanız biz bu haberlerin doğruluğunu veya yanlışlığını, en güvenilir kaynaktan yani Tarkan cephesinden doğrulatmak isterdik. Ancak yıllardır böyle bir şansımız, hakkımız olmadı, olamadı. Tüm dünya starlarında alışık olduğumuz (basın sözcüsü) olgusu, nedense bizim Megastarımızda yok. Bu güne kadar hakkında çıkan doğru veya yanlış haberlere, Tarkan cephesinden hiç kimse çıkıp da açıklama getirmek zahmetinde bulunmadı. Bu haberler de yapıldıklarıyla kaldılar.

Oysa ki; madem Megastar titri taşıyorsun, öyleyse medyanın da çok ciddi bir iş olduğunu, hatta hayati önem taşıdığını bilmeli ve ona göre tavır sergilemelisin sevgili Tarkan. Sevenlerin var, hayranların var. Hakkında çıkan haberler var. Neden merak edilen konularla ilgili, basın sözcün tarafından (gerçi olduğunu da sanmıyoruz da) tüm medyaya belirli zamanlarda bir açıklama yapılmıyor? Megastarlık bu kadar ucuz ve basit mi? Yoksa biz mi yanlış biliyoruz?

Yurt dışında, merdivenden düşen bir ünlü aktörün basın sözcüsünün, kameralar karşısına çıkıp, olayın nasıl olduğunu açıkladığını biz çok gördük veya ilişkilerinde sorun yaşayan iki ünlünün basın sözcülerinin, kameralar karşısına çıkıp, karşılıklı açıklamalarına da şahit olduk.

Buna karşılık bizler, Megastarımızı nedense, sadece Amerika uçuşlarında havaalanında yakalayabilirsek (ki onu yakalayan da belli bir medya grubu) haberini yapabiliyor, şirin, sevimli, sempatik halleriyle ekrana getirmek mecburiyetinde bırakılıyoruz yıllardır.

Etliye-sütlüye dokunmadan yapılan açıklamalar, sürekli şirinlik muskası gibi sergilenen hal ve hareketler, hakkında çıkan haberlere sessiz kalmalar... İşte Türkiye'de Megastar olmak böyle birşey...

Kaynak:gezentilki.com

eskalen
15-10-07, 12:59
Arkadaşlar bide gezentilki.com'un yorumu var haberin içinde belirtim!

badboyserkan
15-10-07, 13:01
bomba bir habere benziyor ama hadi bakalım hayırlısı.......:9: :9: :9: teşekkürler haber için.....:20: :20: :9: :9:

sarıpapatya
15-10-07, 13:12
yaa yoktur öyle bişey ben inanmak istemiyorum böyle şeylere :9:

szr67
15-10-07, 14:56
felaket ve tarkanın nerdeyse hakkediyosun diyeceğim bir haber tarkan ya starlık ünvanını fazla bilmiyor yada ekip çalışması çok zayıf bak tarkan bu cümlelerin üstüne ne söyleyeceksin valla merak ediyorum.

insanlar senin hep mütevazi yanlarını görüyolar ve sınırlı bir biçimde basın yukarda yazıldığı gibi nadiren havaalanında görülüyorsun.basına karşı biraz daha açık ve ekip ruhuna dayalı bir megastar olursan daha dikkat çekersin..kafana göre davranışlar starlığı söndürür..

tara
15-10-07, 15:08
tarkan konusmadigi surece bu haberler cikip ve devam edicek.artik dogru duzgun bi reportajin zamani geldi bence .ya bu haberler dogru ya yanlis ki bunun aslini sadece tarkan soyleye bilir.

haberin bi cok kismi da dogru mesela ben tum tarkan haberlerini kayit ediyorum ve bu haberlerin cogu havaalaninda ya restoranlarda artik bu duruma bi son vermeli bence

KelebeQ
15-10-07, 15:17
dogruya dogru..

**MegaStarkan**
15-10-07, 15:18
tarkan önemsemiyorki türk medyayi. hak etmiyorlar ztn. niye onlar icin özel bi adam tutsunki? bu tip haberlerle devam etseler daha cok beklerler.
haber dogru degildir. dogruda olsa herkes hata yapabilir. hem ztn kendinde degilmis, ne yapdigini bilmeye bilir. normal bence....
sanki tarkan bilgeyi bu zamana kadar hic aldatmamis. aylarca bilgeden ayri amerikada yasiyan biri sonucta....

eskalen
15-10-07, 15:50
Aldatma durumu doğru olmayabilir sonuçta Medya'nın bir iddiası farkındaysanız...Ama gezentilki'nin yorumu doğruya doğru haklılar gerçekten kimse birşey demesin! Aslında kısacası şu, Tarkan medyadan ve Türkiye'den kednini uzak tutuyor...Halbu ki Tarkan Türkiye'de kendi vatanında doğdu giresun da doğdu,bunları inkar edip ben hiç bir programa çıkmam hiç bir medya kuruluşyla muhattap olmam dememesi lazım şimdi yani ne kadar Tarkan fan'ı olsakta bi de gerçekler var yani....Çünkü malesef Türkiye bir Amerika değil bir Avrupa değil Medyalar,gazeteciler böyle işte.....

szr67
15-10-07, 16:05
türkiyeyi temsil eden bir star türk medyasını takmıyorsa ozaman vatandaşlıkdan çıksın starlık ekip işidir.bir starın ağzından bu haber yanlış doğru diye birşey duyarsanız o starın basitliğini gösterir.halbu ki bir websitesinde veya menegeri tarafindan basına duyuruları olaması şartır.ama tarkanda bu yok fazla benmerkezci davranıyorsun tarkan dikkatli ol..ekip ekip diyorum bilmem anlıyormusun.fazla mütevazilik kibarlık adamı çatlatı verir dikkat:13:

**MegaStarkan**
15-10-07, 16:21
bende anlamiyorum nerden bu cesareti alabiliyorlar bazilari ve tarkana dikkatli ol yada vatandisliktan cik gibi cümleler kurabiliyorlar....
neyin dediginizin farkinda degilsiniz galiba.

szr67
15-10-07, 16:26
hayranız dediysek tarkanın hatalarını kapatıcaz demedik.feci derecede yanlışlıklar yapan bir sanatçı lütfen..gerçek bir ağızdan managerinden tarkana yapılan bu tür serzenişlere açıklık getirilsin..inanın birbirimize düşürmek içinmi yapılıyor bu türk dedikodular yoksa hakikatten mi tarkan bizden yıllardan beri bir şey saklıyor şüppem var açıkçası

eskalen
15-10-07, 16:37
Bu haber Tarkan'ın sanatıyla alakalı değil sadece kendi kişiliğiyle alakalı!.....Kimse kimseyi birbirine düşerek bir durum yok...Herkes sakin ve düzgün sözleriyle yorumunu belirtsin olumlu yada olumsuz lütfen!

szr67
15-10-07, 17:01
öğle bi alakalı ki tarkan bu gezentilki ekibine yakın olsaydı acaba bu dedikoduyu konuşur olurmuyduk acaba sorarım sana adam seçiyo tarkan basında bu çok yanlış sonra da doğrumu yanlışmı belli olmayan konularda birbirimizi yiyiyoruz neden çünkü tarkan kimseye bi açık kapı bırakmamasından

M-Yildiz
15-10-07, 17:05
tarkan önemsemiyorki türk medyayi. hak etmiyorlar ztn. niye onlar icin özel bi adam tutsunki? bu tip haberlerle devam etseler daha cok beklerler.
haber dogru degildir. dogruda olsa herkes hata yapabilir. hem ztn kendinde degilmis, ne yapdigini bilmeye bilir. normal bence....
sanki tarkan bilgeyi bu zamana kadar hic aldatmamis. aylarca bilgeden ayri amerikada yasiyan biri sonucta....

Kenancim, bu dediklerini anlayamadim..Sen Bilgenin aldatmasina normal diyorsun, Tarkan sanki yapmiyormu diyorsun??:9:
Zaten bu haberin yalan oldugu bastan belli..Bu haberde Bilgenin sarhos olup Tarkani aldatmasi konu degil, onu kendileri uyduruyorlar..Burdaki amac Tarkan ismini yaparak reklam yapmak, tarkan bunlarin lafina kanip, bir medya sözcüsü tutsa, adamin basinda gece gündüz beklerler, cünkü gazeteciler en cok hangi ünlüye soru sormak istiyorlar, veya hangi ünlü'nün ismini kullanarak iyi reklam yapilabiliyor?, cevabi hepimiz biliyoruz..

scorpioness
15-10-07, 17:26
Arkadaşlar haber doğruysa eğer başta bunu belirterek yorumuma başlıyorum Bilgenin orda ki insanlarla muhabbette bulunması falan çok normal hele insan sarhoşken hepimizin de oldugu gibi başkalarına karşı daha samimi davranıslar sergileyebiliyor insan dogası geregi :P aynı şekilde Tarkan da bu duruma düşebilir ve eminim ki düşmüştür de bunda abartacak yada şaşıracak bir durum yok çok doğal şeyler bunlar yorumlarınıza bakıyorumda sanki kıyamet kopmuş gibi yazıyorsunuz biraz gerçekçi olalım lütfen ayrıca gezentilki de haber arasında aklınca Tarkan'a laf sokmaya çalışmıs bu zihniyette devam ettigi sürece Tarkan napsın haklı adam konuyu polemiğe cevirmeden yorumlarımıza saygılı olalım.

eskalen
15-10-07, 17:28
Tarkan evet biraz açık kapı bırakmıyor biraz kapalı kutu gibi,ama burda bilgeyle alaklı iddia da kimse gerçek olduğuna inanmaz katılıyorum bende yani.....Ama gezentilki'nin yorumu doğru, sırf onlar için değil diğer medya kurrluşları içinde aynı durum var...Çıkıp konuşmamak gibi....Yani bu durum genel bir durum!Bütün tvler olsun medyacılar olsun aynı şeyi söylüyor...Bunu ilk kez gezentilki söyleyip belirtmiyor ki!Önceden de bilniyor vardı!

**MegaStarkan**
15-10-07, 17:29
Kenancim, bu dediklerini anlayamadim..Sen Bilgenin aldatmasina normal diyorsun, Tarkan sanki yapmiyormu diyorsun??:9:
evet aynen öyle diyorum arkadasim ;) sonucta tarkanda insan.
neden'leri yine saymak istemiyorum ness ztn cok güzel bi sekilde aciklamis ;)

M-Yildiz
15-10-07, 17:47
Arkadaslar ne demek istediginizi anliyorum..
Ama su iki sey arasindaki farki bi gözden yine gecirin..Bilge sarhos oluyor ve yeni insanlarla muhabbet ediyor egleniyor vs..Bundan daha dogal bisey olamaz evet..Ama aldatmak, ne demek ya, iki sevgilinin arasini acan sey, karsi taraftaki kisiye saygisizlik ve terbiyesizlik..Bilge bunu yapacak kadar zayif bir karakteri yok ve aynisi Tarkan icin de gecerli..

Ganador
15-10-07, 18:47
Tarkanin kalin duvarlar ormesindeki sebep medyayla bence surekli gaylikle alakali konulari sormalari veya ona benzer uslupte ustu kapali sorular sormalidir.Mesal Cenk eren tarkan gay demis simdi ropartaj olsa ilk srulari sana gay diyorlar ne diyorsun olur.Adamda bikti bunlara cvp vermekten artik ondan bence kimseyle gorusmuyor sadece bi yere giderken rastlarsa.Ozel roportaj vermiyor.

Mesala gecen sene bi yerde yemek yerken gazeteciler pesine takildi evine geldiler roportaj diye,cikti kapiya ilk soru:ozcan deniz biseksuel ne dusunuyorsun?

Gezentilkini yorumu kismen dogru,ama tarkanin bi basin danismani var bildigim kadariyla ama cikip yalanlama aciklama yapmiyorlar,kapali bir kutu ama onu bu noktaya getiren bence patavatsiz medyadir

Gorkie
15-10-07, 18:53
Bende Gezentilki'nin yorumuna kısmen katılıyorum.Bilmiyorum üzüldüm Tarkan için..Haketmiyordu diyebilirim..

devilscream
15-10-07, 18:54
bu tarz haberlere önem vermiyorum artık
sürekli yalan yanlış haberler çıkıyor
eğer böyle bir durum varsa da;aldatmak gerçekten çok yanlış bir hareket:13:

bzesma
15-10-07, 19:06
ya haber dogrumu bence onu yapmaz bılge haber icin saol

arjen22-tarkan
15-10-07, 19:21
Gerçekten Söyleyeceğim Ağlamak İstiyorum ...bunu abartısız söylüyorum ! artık sıkıldım bu tür haberlerden ... tarkandan ne istiyorlar gezentilki flash tv nin lütfen sözleri biraz daha dikkatli okuyun çünkü orada tarkan la konuşmak istemişler ve tarkan bunu kabul etmediği için bunu yayınladıklarını görmemek için (....) teki olmak gerekiyor ... !

eskalen
15-10-07, 19:35
Ya arkadaşlar gezentilki.com yayınlamış haberi beni suçlar gibi konuşmayın sadece ben ekledim haberi bulup o kadar! Abartmayın ya!

szr67
15-10-07, 20:15
basının bu kadar tarkanı eleştirmelerini nedenine gelince işte nedenler;

tarkanı tüm dünya tanıdığı zaman gerçek bir star olarak bilir tanırdı.dünya ca ünlü prodüktörler yapımcılar organizatörler hep onunla çalışmak isterlerdi.

ancak DUDU albümünün promosyonları bitince tarkan o eski görünümünü imajını özellikle basına karşı tavırlarını oldukça değiştirmeye başladı.resmen sen benim adamımsın sen benim haberlerimi yapacaksın halbü ki tarkan 2004yılı ve öncesi oldukça disiplinli kuralları dışana kesinlikle çıkmayan ilklerin adamı görüntüsü çiziyordu.şimdi ise basının bu kadar üstüne gitmesinin nedeni 2büyük organizatörün yaşamlarını yitirmesidir.AHMET ERTEGÜN-ARİF MARDİN bu isimler tarkanı çocukları gibi kollamış hatta tarkana bi laf edini işinden edecek kadar sert tavırlar içerisine girmişlerdi.bu 2isimin art arda ölümü tarkanın yanlız kalmasına etkisisiz ve çişim geldi sözlerini söylediği dönemlere getirmiştir.yok artık diyecekseniz ama öğle.

tüm hal ve hareketleri hangi konserlere çıkması gerektiği nerelerde ne tür bir tavır içerisine gireceği bu 2ünlü ismin ekibine bırakılmıştı.Resmen star ruhu üstüne yapıştırılmak üzere tam bir dünya starlığı t-shirt giydiriliyordu ki....tarkan ekibinin söylediklerinin dışına çıkıp.ufak tefek festivallerde konser vermeler,giyim tarzını kendisi belilemesine karışması ve come closer albümünün yapım aşamasında herşeye aceleyi getirmesi,ozan çolakoğluyla ilk defa yollarını ayırıp isimleri daha önce az duyulan ama işlerinin ehli insanlarla çalışmıştı ama nedense türk insanı tarafından tarkan eskisi gibi değil tarkan yok oldu gitti.zaten o gay ondan adammı olura kadar gitmeye başladı ve eğer son 1aya kadar albüm çıkmazsa tarkanın vay haline

TarkanColl
15-10-07, 20:38
Tarkan'ı aldattı

Megastar Tarkan'ın, uzatmalı sevgilisi Bilge Öztürk, gittiği bir konserde fena dağıttı. İçkinin etkisiyle kendisinden geçen Öztürk, iki gençle hayli samimi görüntüler verdi.

Tarkan'ın yedi yıllık aşkı Bilge Öztürk, önceki gece fena dağıttı! Nev konserine giden güzel avukat, alkolün etkisiyle bir gençle hayli samimi şekilde eğlenirken görüldü.

Tarkan'la Bilge Öztürk'ün 'göstermelik' olarak aşk yaşadığı söylense de çift, ilişkilerini 7 yıldır sürdürüyor. Ancak son zamanlarda Megastar'la avukat aşkının arasının bozuk olduğu haberleri kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı. Ortaya atılan bir iddia ise; bu dedikoduları doğrular nitelikteydi. Bilge Öztürk yanına bir arkadaşını da alarak önceki gece Taksim Balans'ta sahne alan Nev'i izlemeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar aşırı derecede alkol alan güzel avukat, burada iki gençle tanıştı. Bilge, geç saatlerde bu gençlerden biriyle samimiyeti ilerletti.

BİRLİKTE AYRILDI
Hayli alkollü olduğu görülen Bilge Öztürk, çevredekilere aldırmadan yeni "arkadaşıyla" samimi bir şekilde dans etmeye başladı. Bilge'yle barda yeni tanıştığı gencin, mekandan birlikte ayrıldığı da gözlerden kaçmadı.

Kaynak: Takvim Gazetesi...

tarkanfan
15-10-07, 20:43
:9: Bİlgeee:13:

Haber için tşkler...

Inge
15-10-07, 20:59
whaaaattt? What happened, she cheated on him? How serious is this rumour??

sevgiler
Inge

devilscream
15-10-07, 21:05
umarım doğru bir haber değildir
fakat aldatmak gerçekten çok yanlış bir eylem
sadece bu haberle ilgili değil;yaşantımız içerisinde de böyle;
hatta bence aldatan insanda kişilik bozukluğu vardır

mcggs
15-10-07, 21:13
:13: bu bilgede sapıttı heralde..hadi içkiyi içiyor ama niye 2 genç "arkadaş"ıyla samimi pozlar veriyo..bilmem aldatıyor mu ama çok ileri gittiği belli..
bana ne ya ben elif dağdevireni geri istiyorum :18:

Ganador
15-10-07, 21:43
szr67 sen ucmussun,kafanmi guzel anlamadim.Ne seneryolar yazmissin masallah,Tarkan gibi bir ses bitmez merak etme,adini herkezin kalbine yazdirmistir buda kotu bir albumle bitmez.

EsiN_maöl
15-10-07, 21:58
Turkiyenin daha onemli sorunları var Tarkan da akıllı bi insan cıkıp da yok ben ayrıldım yok barıştım deyip ana haber bultenlerine cıkacak hali yok bu basın da iyice cozuttu...:(((

szr67
15-10-07, 22:07
ne senoryosu gerçekler bunlar

sinemtevetoglu
15-10-07, 22:08
ben bu hatundan her şeyi bekliyorum o yüzden hiç şaşırmadım...böyle bi niyeti varsa biran önce düşsün yakasından...üzmeden!!!

HURRICANE
15-10-07, 22:18
Bazılarınız elinden gelse sakız magazincilere, altın madalya takıcak..çok üzücü bi durum bu!Tarkan a sanatıyla ilgili sorulan tüm sorular cevabını bulmuştur.Çevrenize bir bakın o sakız gibi yapışan magazincilere ayak uyduran ünlüler halkın gözünde ne haldeler!Bunlar sanatçıları bayağılaştırıyorlar!TARKAN ın bu tiplerden uzak durması kötümü?Bazı insanlar vardır ki asla kendini savunmaya gerek dUymazlar!Bu tip insanlar özgüveni yüksek ve kendine güvenen insanlardır.TARKAN da bu insanlardan biri kanımca.Komplexsiz,korkusuz,mantıklı, özgüveni yüksek ,saygılı...Ve kanımca da çok çok zeki biri !Magazinciler onu köşeye sıkıştırmak için elinden geleni yapsada o muhattap olmayarak hayatta ki en büyük meydan okumayı yapıyor:)İşte O bu yüzden MEGASTAR!!

**MegaStarkan**
15-10-07, 22:32
Arkadaslar ne demek istediginizi anliyorum..
Ama su iki sey arasindaki farki bi gözden yine gecirin..Bilge sarhos oluyor ve yeni insanlarla muhabbet ediyor egleniyor vs..Bundan daha dogal bisey olamaz evet..Ama aldatmak, ne demek ya, iki sevgilinin arasini acan sey, karsi taraftaki kisiye saygisizlik ve terbiyesizlik..Bilge bunu yapacak kadar zayif bir karakteri yok ve aynisi Tarkan icin de gecerli..
bu bi ideal durum biraz ütopyaya kaciyor ama. tabiki gönül isterki böyle bisi hic aralarinda yasanmamis olsun ama bence olmusdur. bizim bildigimiz sadece medyadaki tarkan. peki normal tarkan nasil?
Örnek olarak bunu anlatim: Inge ve Tarkan cok eskiden bulusurken Inge Tarkana onu iyi tanidigini idda etmis, magazin ve gazete'leri göstererek, Tarkan'da ama ona aslinda ordaki kisi olmadigini söylemis.
Not:Inge yanlisim varsa düzelt lütfen. Umarim kizmassin bunu buraya yazdim diye :)

Yani bizim bildigimiz Tarkan belki sandigimiz Tarkan degil. Herkesin inis ve cikislari vardir ve böyle Tarkan ve Bilge gibi uzun iliskide kesin tartismalar, belkide aldatmalar olmusdur. Bide alkol faktörü gelince daha da tehlikeli tabiki.
Aldatma orani cok yüksek ve tahmin etmediginiz kisiler genellikle olur.
Insallah yaniliyorum ve Tarkan gercekten hic ama hic Bilgeyi aldatmamis. Bilgede ayni sekilde tabiki.

Ya arkadaşlar gezentilki.com yayınlamış haberi beni suçlar gibi konuşmayın sadece ben ekledim haberi bulup o kadar! Abartmayın ya!
yok arkadasim kim seni sucluyor? herkes haber'le ilgili yorum yapiyor sadece. üstüne alinma....

HURRICANE
15-10-07, 22:44
szr67 farzedelim ki bilge TARKAN ı aldattı gerçekten!ne yapalım yas mı tutalım yada TARKAN yasmı tutsun yani!Dünyada herşey insanın başına gelebilir çıkıp kameraların karşısına ağlasınmı bilge beni aldattı diye?ne bekliyosun ben onu anlamadım TARKAN ın ne yapması gerekiyor?özel hayatı bu açıklama yapmak yada yapmamak TARKAN a kalmış!

HakanÇelik
15-10-07, 22:58
Bazı arkadaşlar, Tarkan'ın ucuz magazincilerin karşısına geçip her sorularına
yanıt vermesini bekliyo galiba. Mesela "Tarkan Bey Hülya ile Kaya ayrıldı" siz
ne düşünüyorsunuz? Tarkan'da bu konu hakkında yorum yapsın. Ya da
Davut Güloğlu ve Mustafa Topaloğlu size şöyle dedi, hadi siz de onlara
sallayın bize malzeme olsun... Onlar sorsun Tarkan da yanıtlasın. Her
sorularına cevap versin ve sıradan bir pop şarkıcısı olsun. Tarkan'ın böyle
şeyler yapmasını kimse beklemesin, bekleyenler ortalık öyle şarkıcılarla
dolu gitsinler onların hayranı olsunlar. Megastarlık farklı olmayı gerektirir.
Öyle her programa çıkmaz, her soruya yanıt vermez. Bu o ya da bu değil...
Bahsettiğiniz kişi Türkiye'nin en büyük pop starı. Bence vatandaşlıktan
çıkarılması gerekenler ucuz yorum yaparak, ortalığı karıştırmaya çalışanlar.
Tarkan bitermiş... (haa haaa :) ) Bu cümle gines (guinnes) rekorlar kitabında en saçma
cümle olarak yerini almalı bence...

tarkantutkunu
15-10-07, 23:05
bence asla türk basını küçük görülmemeli
bir zamanlar onların attığı o süslü püslü başlıklar tarkanın çok hoşuna gidiyordu

şuan tarkan artık türkiyede yapabileceğini yaptı bu yüzden artık hevesini almış gibi görünüyor aslında bir gerçek varki bazı gazeteciler tarkana kıl bu yüzden böyle saçma haberle çıkıyorr
bazen tarkanı çok kızdırıyorlar
Tarkan geniş bir kitleye hitap ediyor ve uzun zamandırda yurt dışında başarı için çalışıyor bizlerde biliyoruz ki tarkan grammy gibi bi ödüle göz dikti
herşey görüldüğünden farklı

tarkan bu şahşalı unvanı türkiyede en çok hak eden ama bu türk basınını asla küçümsemesini gerektirmiyor
o dünya basınına nasıl kibarsa türkiye içinde saygın gazetecilere arada bir röportaj vererek bu arayı kapatmalı

devilscream
15-10-07, 23:08
Tarkan bitermiş... (haa haaa :) ) Bu cümle gines (guinnes) rekorlar kitabında en saçma
" Bence vatandaşlıktan
çıkarılması gerekenler ucuz yorum yaparak, ortalığı karıştırmaya çalışanlar." dışında tümüne katılıyorum
aslında bu cümle de doğru fakat farklı yerlere de gidebilir

Ganador
15-10-07, 23:19
Tarkan en son ciddi ropartajini Ayse armana verdi,cikilicak show programi yok dedi sonra olanlari biliyoruz.Adam belliki albumu cikana kadar ortalikta gozukmek istemiyor,ayrica yukarda guzel yazmis arkadaslar hic bir zaman ucuz magazin konularina alet olmadi kimseye cvp vermeye calismadi.

Ama sunuda belirtmek gerekirki,Tarkanin bir basin danismani(var galiba) olmasi lazim ve boyle haberleri yalanlamasi veya cenk eren gibi adamlar cikip gay deyince cikip bunu mahkemeye verdik demesi lazim yoksa herkez boyle yapar cunku Tarkan iyi bir reklam malzemesi onlar icin

eskalen
15-10-07, 23:26
Günümüzde o kadar çok pop sanatçısı var ki herkes biribrine şataşıyor....Alın bakın Tarkan ile alakası yok ama Serdar Ortaç Hande yenerle bu yaz bi alay geçti şarksııyla yer yerinde oynar gibi gündeme oturdu...Ama sonunda noldu itibarı zedelendi serdar'ın, "pişmanım özür dilerim" dedi......Şimdi Tarkan da herkes için atıp tutup sonra, "özür dilerim pişmanım" diyip girsin çıksın magazin tv lerine!Bu onu sanatçı kimliğini zedeler işte diğer popçulardan en büyük kişilik farkı bu Tarkan'ın....Tarkan polemiğe girmeden gündemde kalan yegane sanatçılardan biridir...."Bir Sezen Aksu bir Nazan Öncel bir Tarkan en büyük örnek!"

sally
15-10-07, 23:42
Umarim doyru haber deyildir.Belki de Tarkanla Bilge gercektende beraber deyillerdir.Biz sadece medya daki Tarkani taniyoruz.

busrab
15-10-07, 23:56
ya ewet basında çok görmüorz tarkanı doğru hep havaalannda fln filn ama bi tek türkiyede böle yurtdışnda roprtjda werio progrmlarada çıkıo neden acaba hiç düşndüler mi bunu???basın sözcüsü diolar bence gerek yok kendi istediği şeyi istediği kadr anlatr ki bence yine en doğrusunu da o anlatr..megastr olmk öle her dakka medyada yok şnn şu sewgilsi yok bunn şu görüntüsüne cwp wermk değildr..medyada da olack ama gerktiği kadr ama işleriyle ki zaten tarkanda bunu yapıo..ayrıca bizim magazin olark adlandrdığmz medya saçmalığıda aslında yeter de artr bile......

arjen22-tarkan
15-10-07, 23:57
İnanın Hepsi İftira ... Öyle Olmasını Çok İstiyorum Ayrıca Bilgenin Böyle Bişey Yapacağına İhtimal Veriyormusunuz !!!

**MegaStarkan**
16-10-07, 00:04
valla bu davranisi bence hak ediyor türk medyasi. öyle yaptilarki tarkani artik tarkan eskisi gibi kipir kipir degil her reportajinda. bi durgunluk var sanki. dikkat ediyor nasil davransin diye cünkü korkuyordur'da, ertesi gün hemen mansetler cikar diye. konserdeki perfonmansinida etkiliyor cünkü artik kivrak'da degil eskisi gibi. yas'la sadece alakali degil. artik gay demesinlerde ona göre davranim gibi bisi var sanki. yurtdisindaki eva dergiye verdigi reportaj'da ilk adimdi bu gay meselesin'den uzaklassin diye....

arjen22-tarkan
16-10-07, 00:10
Kısacası Türk MEdyası Ne Yapacağını Şaşırdı Böyle Büyük Bi Starı Yok Etmek Akla Sığacak Hareket Değil !!!

M-Yildiz
16-10-07, 01:44

Hakancelik, yazdiklarin tümüne katiliyorum..
Benimde demek istedigim bu,Tarkani Serdar Ortac gibi, veya Mustafa Sandal gibi cenesi düsük sanatcilardan olmasini istiyorlar, seninde dedigin gibi herkez hakkinda yorum yapmasini veya her attigi adimi magazincilerle paylasmasini istiyorlar..Daha düne kadar be halen de Tarkanin anasini aglatiyorsunuz, yok sen gaysin bilmem neysin, kücük birsey bile olsa hemen onlara batiyor, büyütmek istiyorlar..Bide Tarkan ciksin bizlerle yorumlarini paylassin diyorsunuz, hicbir seyi hak etmiyorsunuz valla!

Hatirliyorsaniz Tarkan bu fotograf meselesinde gayet acik ve net olarak kimseye hesap verecek degilim, günahlarimla sevaplarima yasiyorum demisti, ve halen ayni cizgide devam ediyor, öylede iyi yapiyor bence, bu onun hayati, Bilgeyle problemmi yasamis, neden büyütüyorsunuz, melake degilki onlar bizim gibi insanlari, küseller barisillar veya ayrilirlar, uzatmamiza gerek yok..

airjunior17
16-10-07, 01:50
Bilge'nin böyle bişey yapacağını sanmıyorum ama yaptıysada dünyanın sonu değil.Hem Tarkan şu an Türkiye'de galiba.Tarkan buradayken Bilge neden yanlız çıksın eğlenmeye?

Gorkie
17-10-07, 00:45
Evet bu yüzden ayrılmış olabilirler diyorum.Yazık geçen senelere...

arjen22-tarkan
17-10-07, 19:06
Bilgenin Böyle Bi Şey Yapacağına Gerçek Tcoll hayranları değildir...yanlış tanımışsınız besbelli ... Ayrıca ilk mesajımda belirttiğim gibi dikkatli okuyun o yazının içindeki TARKAN'a öfke çoq rahat belli oluyor kendileri de diyor konuşmak istemedi ... röportaj wermemiş die böle öfke kusuyorlar yazıq ki yazıq bi insana böle iftira atmak yazık ki buna inanan Tarkan Fanlarına ... Magazin Basını Haddini Aşmış Durumda ... !

Delikız
17-10-07, 21:34
Buna inandıysanız bravo. Tarkan her zaman dobra olmadı mı sevenlerine karşı. Bu haberde Tarkan' a ekibine demediklerini bırakmamışlar. Basın danışmanının olmadığını bile savunmuşlar. Tarkan'ın çalıştığı ekip kadar profesyonel bir ekiple kim çalıştı ki bugüne kadar. Uygar, Sevtap, Özlen ilk aklıma gelenler. Bu isimler çok başarılı isimler ve kimsenin onlara laf söylemeye hakkı yok hele magazincilerin hiç. Magazincilerin bunları benden daha iyi bilmesi lazım. Ama nato kafa nato mermer.

Ayrıca istenen Tarkan albüm çıkarsa da çıkarmasada gündemde olmasıysa malzeme olmasıysa bunu bekleyen çok bekler. Ne bunu yapmaya Tarkan'ın ihtiyacı var ne de bunu yapacak karakterde. Zaten farklılığı da budur. Yok annesinin evinde, yok şu gece şurada şunlara şunu söyledi, ona cevap verdi, yok onda ses yok, onun şarkıları kötü, her gece başka güzelle, yok alkollü yakalandı, polislerle kavga etti, barda kavga çıkardı, ehliyetine el kondu, sevgilisyle ayrıldı, evlendi vs vs vs... Bunlar mı duymak istedikleriniz arkadaşlar.
Bu kadar mı magazin gözünüzü kör etti. Yapmayın Allah aşkına yapmayın. Eğer bir gün Tarkan böyle bir isim olursa neyim olduğunu hiç önemli değil silerim gerçekten silerim. Tarkan medya malzemesi olmamalı, onu öyle yapmamaya çalışanlara da ne biz ne ekibi ne kendi izin vermemeliyiz diye düşünüyorum.

Olya TnUnited
18-10-07, 07:22
Please somebody tell me what's going on!!! :9:

Inge
18-10-07, 12:53
Hi Olya and everyone else...

I was trying to understand this topic too. Kenan sent me a message and explained a bit.

The news headline is :"Bilge cheated on Tarkan!"

It seems, a few weeks ago, when Tarkan was not in town, Bilge had a drink with two male friends, and she was seen and some people took a picture of her where she holds this guy tight and now it is a scandal. The newspaper all goes, how can she do this to her rich and attractive boyfriend, bla bla.

And now the fans are debating whether or not this should be called cheating.
Well if this is cheating I have cheated on my husband so many times...jeeez people what is wrong with having some normal friends outside your relationship???

Or maybe I just misunderstood...

I think she did nothing wrong and the paparazzi are ready to find a scandal when there is none. They want them to break up so they have something to write about. A happy Tarkan is a boring Tarkan, for the media...

Don't let the media destroy their relationship! Don't join in this fake debate about Bilge "cheating"...

love, Inge

Olya TnUnited
18-10-07, 12:58
I hope she really didn't and I hope it was just some cool friends getting together...

Can u imagine what a celebration it would be if they break up??:9:

I mean a celebration for obsessed girls :11:

let's just wait and see what happens...and I also think Tarkan is cheating even more-hugging and kissing all his girl-fans:28:

I'm neutral :)

Olya

stranger
18-10-07, 14:52
OH DEAR LORD !!
what did TARKAN say about this ....???
i hope that he is fine .. GOD !! what a birthday present !!! :7:

Ganador
18-10-07, 17:13
Spyl neye inanirsan inan ya..sen Tarkani musizyen anlamdami begeniyorsun yoksa ozel hayati bu kadar seni ilgilendiriyormu? Isin gucun mixerlik

Yakisikli89
18-10-07, 18:32
dogru olabilir...

bu haber ama medyadan önce tarkanin kullagina gitmistir

nede olsa.. bilgenin pesine adam takacak kadar parasi var ;)

arjen22-tarkan
18-10-07, 19:28
Yakisikli 89 arkadaşım tarkan böyle bi şey yapmaz daha tanımamışsın ... ! sölediğin şeylerde anlayışla karşılanacak Cinsten değil !!! tarkan karaktersiz biri mi bilgenin peşine adam taksın ... Mafya mı!!!

Yakisikli89
18-10-07, 20:40
pesine adam takti demedim !!

bu haber tarkanin kullagina gitti'de demedim gitmistir dedim
dikkatini cekerim kardesim

diyorum ki medya bunu büyütmesin... tarkan ögrenilecek birsey varsa zaaten 'kendisi' ögrenir ve bunu kendi aralarinda hallederler, bunu yaymaya gerek yok diyorum

:20:

hsaex123
18-10-07, 23:08
yazık cok yazık

Gorkie
19-10-07, 00:22
Spyl neye inanirsan inan ya..sen Tarkani musizyen anlamdami begeniyorsun yoksa ozel hayati bu kadar seni ilgilendiriyormu? Isin gucun mixerlik

Aslında bi bakıma hak veriyorum.Hatta çok hak veriyorum..Ve susuyorum ... Çünkü artık albümü bekliyorum..

burock
19-10-07, 16:24
tarkanı bir kez daha tebrik ediyorum ve böyle bir star olduğu için seviyorum.yapması gereken en doğru davranışı gösteriyor.kendisi hakkında çıkan her habere cevap vermeyerek, kendisini gazetecilik yaptığını sanan çapulsuz dedikoducu medya muhabirlerini adam yerine koymayıp basın toplantısı yapmaması da kendisinin ne denli büyük olduğunu gösteriyor zaten.eğer bu insanların istediği gibi olsa diğer medya maymunlarından ne farkı kalırdı ki?reklama ihtiyacı yok hiçbirzaman da olmayacak yabancı albümü amerika da çıktıktan sonra da herkes görecek türkiyeden dünya starı çıkar mı çıkmaz mı!ben tarkanı herşeye atlamadığı, kendisinin yanına bile yaklaşamayacak insanların laflarına cevap vermediği, haber yaptığını sanan muhabir bozuntularına cevap vermeyerek haddinin bildirdiği için seviyorum ve hayranıyım.eminim tüm hayranlarıda benim gibi düşünüyor.çıkıpta ben tarkanı tartışmaların içinde görmek istiyorum, polemiklere girsin ona buna laf atsın diyen birisi tarkanın hayranı olamaz.yaptığı ve yapacağı herşeyle türkiyenin en büyük demiyorum tek sanatçısı!sanatcı olmak şarkı söylemek değildir sadece ismail yk da sanatçı olurdu ozaman.polemiklerin içinde yaşayan ona buna reklam için laf atanlar sanatçı olamaz sadece şarkıcı olabilir,sanatçı dediğin insana yaşayışıyla örnek olmalıdır varmı tarkandan daha iyi bir sanatçı eninde sonunda reklam için hepsi birşeyler yapmıştır.tarkan gibi bir daha asla gelmeyecek arkadaşlar oyuzden kıymetini bilelim bu insanın

ozgee
19-10-07, 23:44
neden acıklama yapsınki adam ne derse desin ertesi gün mansetlerde o oluyor bazen dogru bazen carptırılarak bazende bizi hic mi hic ilgilrndirmeyen kısımlarıyla konusuluyor tarkan bunu bile bile iyikide cıkmıyor tvye tarkan bugünlere nasıl geldi öyle herseye cevap verseydi sanmıyorumki tarkan bugünkü megastar olsun megastar olmak icin sadece iyi sarkı söylemek yetmez kisilikte önemlidir tvde karsımıza sürekli özel hayatıyla acıklama yapan bir tarkanmı görmek daha iyi olurdu yoksa tüm cıkan haberlere ragmen isiyle gündemde kalmaya calısan tarkanmı hayranlarının ikinciyi sececegine eminim cünkü ilkini yapsaydı tarkanın ona buna laf atıp adlarının sürekli tvde cıkarak basarıya ulasacaklarını sanan sahıslardan ne farkı kalır ayrıca tarkanın medyaya neden bu kadar tepkili oldugu ortada adama hep gaymisin diye soran birine kalkıpta neden röportaj versinki bence medya hakkettigi muameleyi görüyor
aldatmak gercektende feci bisey ama isin icinde alkol varsa bidaha durup düsünmek gerekiyor aradan kac sene gecmis arada böyle catlakların olması cok normal önemli olan bunları en hafif sıyrıklarla atlatabilmek (eger haber dogruysa)umarım üstesinden gelirler