PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Yüzsüzleri...!!!!

badboyserkan
15-10-07, 12:21
internetin yeni çılgınlığı facebook sahte ünlüden geçilmiyor.Gerçek ünlüler ise sahtekarlardan nasıl kurtulacaklarını bilmiyor !!!

TARKAN SİTEYE HİÇ GİRMEDİ.!

TARKAN : Facebook a bugüne kadar hiiç girmemiş Ancak sahte tarkan onun adını kullanıp bol bol arkadaş ediniyor...

ELİNİ SALLASAN TARKANA KENANA DEĞİYOR..!!!

Kenan doğulu VE Tarkan facebook a bugüne kadar hiç girmemiş ama site Tarkan ve kenandan geçilmiyor. !!!

:13: :13: :13: :13: :9: :9: :13: :16: :16:

sahte dolu walla facebook...

NOT : BU HABER DAHA GENİŞ YER ALMIŞTIR GAZETEDE.SADECE TARKANLA İLGİLİ MAKELEYE YER VERİLMİŞTİR.

KAYNAK : SABAH-GÜNAYDIN...(İPEK DURKAL)

eskalen
15-10-07, 13:05
Sahte Tarkanlar çok Bu da aynısı olmasın!

szr67
15-10-07, 14:57
tarkanın facebookda ne işi olabilirki stüdyoda ömrünü geçiren bi insan facebooka bakıcak vakti olucağını zannetmiyorum

tara
15-10-07, 15:24
sahte olduklari bence cok belli bi sey. bu sitelere ve adamlara inanan insanlar cok yanlis yapiyor .

**MegaStarkan**
15-10-07, 15:33
sahte olduklari bence cok belli bi sey. bu sitelere ve adamlara inanan insanlar cok yanlis yapiyor .
evet yahu. beni örnek alin myspace'deki tarkanda fos cikti :D
facebook'da yinede ama ekledim tarkani. öylesine. bklm ne olucak diye :P

Gorkie
15-10-07, 18:32
Kusra bakmayın ama Tarkan bana göre fake değil artı Ozan Çolakoğlu,Pete Boxsta Martin,Ozan Doğulu,Sıla Gençoğlu gibi isimlerin GERÇEK üyelikleri bulunuyor...

devilscream
15-10-07, 18:49
arkadaşlar,sahte ünlüleri geçtim artık;arkadaşlık sitelerinde bile başka birisinin resmini koyarak arkadaş edinen birçok insan var.tabii bu insanlar arkadaş edindiklerini sanıyorlar ama yanılıyorlar;sadece kendilerini kandırıyorlar
aynı durum sahte ünlüler için de geçerli;bir ünlü adına hesap açanlar sadece kendilerini kandırsınlar

arjen22-tarkan
15-10-07, 19:25
Haber için teşekkürler !

hsaex123
15-10-07, 19:39
tarkanın oyle sıtelerde ısı olmazzz

RaSKaS
16-10-07, 17:21
anlaşılan bizim Anadolu kaplanları siteye ilgi göstermeye başlamış
arkadaş edinmek içinde yapmayacakları şey yok tabi :21:
el atmadıkları bi facebook vardı o da keşfedilmiş.

celentano62
17-10-07, 10:07
bencede girmez. arkadaslariyla görüsmek isterse Tel. var. illada internet olacaksa msn veya normal mail var yani :)

Delikız
17-10-07, 16:46
Tarkan'ın açılmış bir sürü başlık var ve hiç biri gerçek değil tabi ki.
Ama ben gerçek olan şarkıcıları biliyorum o kişiler msnde de görüştüğüm kişiler çünkü.