PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovision'dan Teklif Var!

eskalen
14-10-07, 13:24
TARKAN İSİMLER ARASINDA!!

BU YILKİ EUROVISION ŞARKI YARIŞMASINDA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMESİ İÇİN BEŞ ADAY BELİRLENDİ

Seneye Belgrad’ta yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda bu yıl yerli pop müziğin megastarı , dünyaca da tanınan Tarkan’a teklif götürülecek. TRT, Eurovision için teklif götürmek üzere beş isim belirledi.

İsimler sır gibi saklanıyor

TRT Genel Müdürü Ali Güney, yaptığı açıklamada ‘İsim vermem. Ama beş sanatçı belirlendi. Bunlarla görüşme yapılacak. Daha önceki Eurovision’larda Sertab Erener’in, Kenan Doğulu’nun çok büyük desteklerini gördük’ diye konuştu.

Sıcak bakmıyordu

Avrupa’da ve özellikle de Doğu Avrupa ülkelerinde çok sayıda hayranı olan Tarkan’ın yarışmaya girmesi halinde birinciliği getirebileceği belirtiliyor. Önceki yıllarda bu konudaki tekliflere sıcak bakmayan Tarkan’ın kararı merakla bekleniyor.

Kaynak:gecce.com

arjen22-tarkan
14-10-07, 13:27
Elbette Birinciliği Getirir Fakat Girmemesi Daha Doğru olur ...
haber için teşekkürler !

eskalen
14-10-07, 13:29
Tarkan eğer gereçkten o isimler arasındaysa En büyük teklif götürülecek favori sanatçıdır....Ama gider mi gitmez mi ona kalmış!......Zaten Tarkan bu sene baya bi farklı şeyler yapmaya başladı değişti gibi albümü hakkında da şarkılarıyla falan da öyle olucak gibi, kendi ağzıyla söylüyor zaten .....Eurovision' uda kabul eder etmez hiç belli olmaz yani.....Hayırlısı

arjen22-tarkan
14-10-07, 13:31
Değiştiği Doğru ... Ama Eurovision'u Kesinlikle Kabul Etmez ... O Piyasadaki Ucuz Şarkıcılar Gibi Değildir Önce Eleştirsin Sevmediğini Saçma Bulduğunu Sölesin ve hemen katılsın ... onun için katılacağına da ihtimal wermiyorum ... albümünü bekliyoruz merakla Kesinlikle Süper Bi Albüm Olacağından Şüphemiz Yok Elbette !!!

eskalen
14-10-07, 13:45
Türkiye'den bence soğumasın! Verdiği şarkılarıyla besteleriyle Türkiye'de de baya bi sıcaklık kazandı zaten.....Yani yazları Türk barlarında Antalyada kuşadasında falan çıktı , hatta herkes şaşırmıştı Tarkan böyle yerlere nasıl olurda çıkar diye! Tarkan Eurovision'u bence bu kadar şey yapmasın yani......Tarkan ne yapacağı belli olmaz aLbüm bakın uzadıkça uzadı. Tarkan da değişiklik olucak bu kesin yazın da gördük zaten....O yüzden Eurovision işi hiç belli olmaz Tarkan için! Ama gitmezsede canı saolsun:)

Benjamin_McKENZİE
14-10-07, 13:55
Bu Eurovision Yarismalarina 1 Inci Olur??? Cunku Inaniyorum Ingilizce Sarkilari Cok Guzel Soyluyor Birinci Olabilir Bence Ama Katilmak Lazim

szr67
14-10-07, 15:02
sakın aa :13: tarkan eurovision a zaten karşı gitmemelide.eurovisiona gidinler kayboluyo şıkıdım zamanında gidecekti kendini harcarsın tarkan sakın..kibarlıkla reddedeceğini biliyorum..

devilscream
14-10-07, 15:20
eurovision resmen şarkı yarışması olmaktan çıktı
böyle bir platformda tarkan'ın bize birincilik getirmesinin bir anlamı olmaz bence
zaten tarkan'ın bu ortama girmesi de iyi bir durum olmaz
katılmaması daha iyi olur yani

**MegaStarkan**
14-10-07, 15:41
bu eurovision hakkinda ne düsünecegimi bilmiyorum. bi yandan gitsin diyorum bi yandan gitmesede olur. tarkanin ekibi en iyisini bilir. hayirlisi neyse o olsun artik. teklif edilicek sanatci ztn tarkan....kenan doglu o kadar avrupada tanilmis sanatci olmadigi halde 5ci olabildiyse tarkan kesin birinciligi elde eder eger giderse....

Bu konudaki fikrimi belki milyon kez anlattim. Eurovision'a illa guclu bi ses göndermek istiyosalar Isin Karacayi ingilizce bi sarkiyla göndermeyi denesinler bakalim nasil salliyo orasini. Tarkan'in bu yarismadan kazanabilecegi bisey yok, ün'e ihtiyaci yok cunku zaten var.. kimle ne yaristirca? Üstelik bu denli oylamalari politikaya yönelik bi yarismada ne is'i var onuda anlamis degilim. Kendini kanitlamasi gereken demek istemem ama belki sesini yurt disina duyurmasini cok istedigim Isin Karaca var.. gönlümden o geciyo ne yalan söyliim, ama ne tür bir sarkiyla olur bilemem. Eurovision'a erkeklerden gitmesini istedigim bi adayim yok sanirim, gelmiyo aklima.. Ama insanlar degisikligi seviyo, yani her sene ayni tarzda bi sarki kazanmiyo.

leyla
14-10-07, 16:17
tarkan eurovision da degil world music award da birinci olsun

eskalen
14-10-07, 16:32
Tarkan eurovision'da gittiği zaman değişik güzel bir şarkı yapar,kuşkusuz yani ....Bide yeni albümü çıkartacağı yıla denk aslında Eurovision çok süper reklam olur onun için, Come closer albümünün remx'i tanıtır yani bir çok avantaj var aslında.....Ama tabi ki son karar onundur Tarkan'ın bileceği iştir....Ama TRT en çok Tarkan'ı istiyordur o muhakkak!

sinemtevetoglu
14-10-07, 18:29
ucankuş un sayfasında yapılan ankete 80.000 den fazla insan katılmış ve anket sonucunda her zaman olduğu gibi TaRkAn eurovision a gitmesi için seçilen sanatçı olarak ilk sırada yer almış.hatta herkes katılsın derim...bence artık bu işe sıcak bakmaya başlayıp şu ikide bir konuşup üzerine atlayan insanların çenesini kapaması gerekiyor çünkü 1. geleceğinden eminim ve bu başarısı sorulduğunda serdar ortacın mustafa topaoğlunun davut güloğlunun murat bozun kıracın hatta ve hatta kenan doğulunun yüzünü görmek istiyorum!

sally
14-10-07, 19:56
Tarkan katilsa kesin 1 olur ama Tarkan teklifi kabul etmez.

Delikız
14-10-07, 20:21
Bende Işın Karaca ve Şebnem Ferah arasında gidip geliyorum. Ama Işın Abla'nın katılma taraftarı olmadığını biliyorum. Bu durumda top Şebo da.
Tarkan yüz kere söyledi gitmeyeceğini neden hala bu ısrar. Aslında bakarsak Işın Abla'nın da böyle bir yarışmaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Dünyaca ünlü Incognito grubuyla aynı anda sahne almış bir isimdir Işın Karaca. Tabi bu da fazla bilinmez. Zaten müziğin yarışmadığı bir yarışma olduğu için girip de yıpranmasını da istemem açıkçası. Ama girerse ya R&B ya da Soul la girmesi taraftarıyım. Sevgili Erdem Abi ve çok değerli ekibiyle süper bir sahne şovu çıkaracaklarına eminim ama yine de katılmasın. En iyisi daha yeni çıkmış isimleri göndersinler. Madem Ozan mıdır nedir o Tarkan'ın tahtını sallıyorsa onu göndersinler:D:D:D

szr67
14-10-07, 21:26
türkiyeyi temsil edecek tek isim HADİSE dir.gitsin alsın 1.ciliği

alper...
14-10-07, 23:26
tarkan bence de katılmamalı..zaten eurovisionun bu sene formatı değişiyor..2 yarı final olucak artık.direk finalden başlamıoyurz bu sene..ve ülkeler kura ile belirlenecek ve sadece o yarıfinaldeki ülkeler oy kullanacak..yani almanya fln bize oy veremeyebilir yarıfinalde..kısacası türkiyenin finale çıkma şansı eskisinden daha az..tarkanın bir kazaya kurban gitmesini istemem..ayrca tanınmanın da pek bi önemi yoktur..tatu da katılmştı ama 3. olmuştu..önemli olan şarkının nasıl olduğudr..
bence de hadise katılmalı..dün belçikanın tmf ödüllerinde yine ödülü o aldı..ve muhteşem bir canlı performans gösterdi 15 bin kişinin önünde..düşünülmesi gereken isim o!..

gokhantevetoglu
14-10-07, 23:48
bence sıcak bakmaz ıstemez tarkan...

bzesma
15-10-07, 19:28
ya tarkan katılmaz işi olmaz orda yaa bencede katılmasın bende istemıyom katılmasını tarkan oraya yakışmaz kesin birinci olur ama katılmasın genede ben hic katılmasını istemiyom ama tabiki kendi bilir katılsada ona destek herzaman olcayız

hsaex123
15-10-07, 19:35
yaa abı katılmasın tarkan oyle ufak tefek yerlere tarkana yakısmaz

hsaex123
15-10-07, 19:36
tarkanın katılmasına gerek yoqq

tarkanfan
15-10-07, 20:41
Tarkan katılmamalııı... katılmayacağından da eminim;)

RaSKaS
16-10-07, 17:27
bu siyasi amatör yarışmasına katılmasının hiç bir lüzumu yok
Tarkan kendiniz zaten kanıtlamış bir star
adil olmayan bu siyasi platforma TRT nin genç yeteneklerle katılması gerektiğini düşünüyorum.

megasterkan
16-10-07, 18:22
:20: :36: :20: tarkanın kendini tekrar kanıtlaması için eurovizyonda birincilik alması şart bizim için tarkan dünya starı ama çekemeyenlere karşı verilecek en güzel cevap 1.lik olurdu valla ne güzel olurdu heeee:20: :20:

megasterkan
16-10-07, 18:23
siyasi amatör bir yarışma olduğu bir gerçek ama katılıpta kazansa ne güzel olurdu dimi

ozgee
20-10-07, 01:34
politik oyunlara alet olmasın bence!!!bide eurovisionun tarkana katabilecegi bisey yok zaten tarkanın katılacagınıda sanmıyorum....