PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen'in Tarkan öfkesi

HakanÇelik
30-09-07, 11:29
Araları yine açıldı

http://www9.gazetevatan.com/newpics/news/290920072240176661347.jpg

Bir süre küs kalıp daha sonra barışan Sezen Aksu ve Tarkan’ın arasına yine kara kedi girdi

Sezen Aksu, Tarkan’ın daha önce Ferhat Göçer dinlediği için ambargo uyguladığı ’Biraz Nezaket’ adlı parçasını kendi albümüne koydu

Tarkan, Sezen Aksu’nun kendisine verdiği ’Biraz Nezaket’ isimli şarkının daha önce Ferhat Göçer’e dinletildiğini öğrenince albümüne koymaktan son anda vazgeçmişti. Bu durum Minik Serçe’yi kızdırdı. Albüm çalışmaları için Amerika’da bulunan Aksu, Tarkan’ın bu tavrını öğrenince, şarkıyı kendi albümüne aldı. Tarkan’a çok kızgın olduğu söylenen Sezen Aksu’nun, megastar’a nasıl bir tavır takınacağı da merak ediliyor. Bu ikili arasındaki ilk kırgınlık değil. Tarkan, 4 yıl önce Nazan Öncel’in ’Dudu’ şarkısını seslendirince Aksu’yu kızdırmış ve iki sanatçı uzun yıllar konuşmamıştı. Ancak ’Biraz Nezaket’ şarkısı ikilinin arasını düzeltirken, son anda yeniden bozdu.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=30.09.2007&Newsid=139367&Categoryid=8

mcggs
30-09-07, 11:41
Hoppala..! Sezenle Tarkana ne oluyor Allah aşkına..?Bir şarkıdan olcak şeyler değil bunlar..Bence başka bir şey daha var da medyaya tşımıyorlar..Sezen kendine gel kendine... :D

Yakisikli89
30-09-07, 11:50
Hoppala..! Sezenle Tarkana ne oluyor Allah aşkına..?Bir şarkıdan olcak şeyler değil bunlar..Bence başka bir şey daha var da medyaya tşımıyorlar..Sezen kendine gel kendine... :D

... birde bak su halime
albümü bekleye bekleye kil oldum abi :28:

M-Yildiz
30-09-07, 12:00
Ben pek ihtimal vermiyorum..
Tarkan kendisi riga konseri öncesi verdigi repörtaj'da "Sezenin bu olaydan haberi var" demisti..

ozgee
30-09-07, 13:25
Ben pek ihtimal vermiyorum..
Tarkan kendisi riga konseri öncesi verdigi repörtaj'da "Sezenin bu olaydan haberi var" demisti..
katılıyorum duydum bende onu ya bilmiyorum acılmısta olabilir belki ama sanmıyorum bende medyenın abartısı olabilir gene

arjen22-tarkan
30-09-07, 13:42
Bende İhtimal Vermiyorum Küsmezler bu dakikdan sonra küserlerse bilin ki magazin basını sayesindedir anlamıyorum kii ne istiyorlar ... Türkiyenin İki Büyük Starı nın Çalışıp Avrupa da Daha iyi yerlere gelmesini niye istemiyorlar...Anlamak Mümkün deil ... Haber İçin Teşekkürler !

**MegaStarkan**
30-09-07, 15:00
dogal olarak biraz darilmisdir. ama kendi albümüne aldigina göre sorun yoktur artik.
hem kendisi tarkanin süpervizör'lugunu yapiyor, oda tarkanin titizligini anlar....
tskler haber icin ;)

scorpioness
30-09-07, 15:02
Uydurma bir haberdir buda kesin

sarıpapatya
30-09-07, 17:16
bencede uydurmadır yaa tarkan zaten sezenin haberi var felan dedi zannetmiyorum aralarının bidaha açılcanı açılmasında zaten ben severm sezeni onlar işini bilir

bzesma
30-09-07, 19:41
ya evet ne kusmesı ya bence kusmemıstırler

gence
30-09-07, 19:49
küsseler de o şarkıdan deildir tarkanın titiz çalıştığını sezen de biliyo.ayrıca küsmesinler ya ben de arada üzülüyorum

eskalen
30-09-07, 20:29
Tarkan ile Sezen Aksu küsmez......Bi insan yaptığı ettiği şarkyı beğenmiyebilir yani çocouk gibi sen benim şarkımı almadın ben senle konuşmuyorum gibi bir şey yapmaz.....Tarkan da Sezen Aksu da çok olgun aklı başında insanlar....Bir şarkı yüzünden araları açılmaz saçma olur zaten......Medya'nın abartılı haberlerinden biri daha işte......

fantin
01-10-07, 02:22
yalandır yalann :)

devilscream
01-10-07, 14:45
tarkan haklı olarak albümden çıkardı şarkıyı
eminim sezen aksu bu durumu nezaketle karşılar
bu sebepten dolayı haberin doğru olduğunu sanmıyorum
haber için teşekkürler

szr67
01-10-07, 14:49
Megastar Tarkan'la Sezen Aksu'nun yine arası açıldı. Tarkan, Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı şarkıyı albümüne koymaktan vazgeçince ortalık karıştı
YENİ albümüyle ilgili açıklamalarda bulunan Tarkan, Sezen Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı parçayı repertuarından çıkardığını belirtti. Megastar, 'Sezen Hanım'ın size verdiği parçayı albümünüzden neden çıkardınız?' sorusuna ise 'Şimdi nedenini açıklamak istemiyorum' şeklinde bir yanıt verdi.

SPEKÜLASYON ÇILDIRTTI
ANCAK Tarkan'ın yakın çevresi 'Biraz Nezaket' adlı şarkıyı 6- 7 ay önce Aksu'nun, Ferhat Göçer'e dinlettiğini, Tarkan'ın da 'Bunun benzeri yapılabilir' endişesiyle almaktan vazgeçtiğini öne sürdüler. Tarkan'ın şarkısıyla ilgili spekülasyon yapmasına çok bozulan Sezen Aksu ise adeta çıldırdı.

HİT OLACAK
YENİ albümünün çalışmalarını sürdüren Sezen Aksuq, 'Bu şarkı göreceksiniz benim sesimden hit olacak' diyerek parçayı geri alıp kendi albümüne koydu. Tarkan'la Sezen Aksu uzun süre dargın kalmışlar, Tarkan'da kendisine beste vermeyen Aksu yerine Nazan Öncel'den şarkı almıştı.

http://www.gunes.com/2007/10/01/magazin/m4.html

fantin
01-10-07, 17:15
bu şarkı bencede hit olur şimdiden bayaa reklamı yapıldı yanii:16:

Gorkie
01-10-07, 19:21
Sezen Aksu'nun bu hareketlerini sevmiyorum. Tarkan'ın Nazan Öncel'e dönmesi taraftarıyım şayet böyle bir açıklamada bulunduysa..Ferhat Göçer'de dinlemiş ama çok para istemesinden ötürü almaktan vazgeçmişti artı Sezen hanım okuyunca onun sesinden güzel gelebilecek parçalar dinletti bana demişti.Sezen Aksu alsın kendi okusun.Sonrada spekülasyon ortaya atıp nispet yapmasın.Daha önce aklı nerdeydi Tarkan'a bu kadar parçasını vermek istiyorsa ona özel parçalar yapmalıydı.Her önüne gelene demo cdsini verip duyuracağına veya evine her gelene dinleteceğine sonrada böyle saçma bir olay geçiyor.Tarkan Nazan Öncel'e dön derim,gönlü daha hoş geliyor bana en azından seni Sezen'den ayırmıyor,izin veriyor ondanda parça almana.Olay bu!

arjen22-tarkan
01-10-07, 20:59
Arkadaşlar Bu Yalanlara İnanmayın Lütfen...Ben Büyük Bi Yalan olduuna inanıyorm !

badboyserkan
01-10-07, 22:44
BARIŞ ARTIK ZOR!

TARKAN'IN SEZEN AKSU'DAN ALDIĞI 'BİRAZ NEZAKET' PARÇASINI ALBÜMDEN ÇIKARTMASI SEZEN AKSU'YU ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Yeni albümüyle ilgili açıklamalarda bulunan Tarkan, Sezen Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı parçayı repertuarından çıkardığını belirtti. Megastar, 'Sezen Hanım'ın size verdiği parçayı albümünüzden neden çıkardınız?' sorusuna ise 'Şimdi nedenini açıklamak istemiyorum' şeklinde bir yanıt verdi.

SPEKÜLASYON ÇILDIRTTI

Ancak Tarkan'ın yakın çevresi 'Biraz Nezaket' adlı şarkıyı 6- 7 ay önce Aksu'nun, Ferhat Göçer'e dinlettiğini, Tarkan'ın da 'Bunun benzeri yapılabilir' endişesiyle almaktan vazgeçtiğini öne sürdüler. Tarkan'ın şarkısıyla ilgili spekülasyon yapmasına çok bozulan Sezen Aksu ise adeta çıldırdı.

HİT OLACAK

Yeni albümünün çalışmalarını sürdüren Sezen Aksu, 'Bu şarkı göreceksiniz benim sesimden hit olacak' diyerek parçayı geri alıp kendi albümüne koydu. Tarkan'la Sezen Aksu uzun süre dargın kalmışlar, Tarkan'da kendisine beste vermeyen Aksu yerine Nazan Öncel'den şarkı almıştı. Yaşanan bu son gelişme Tarkan ile Sezen Aksu'nun arasının bir daha kolay kolay düzelmeyeceğinin göstergesi gibi..

kaynak ; gecce.com

:9: :9:

Mega_Star
02-10-07, 00:07
çok para istiyormuş diye duydum nekadar doğru bilemem sezenin yaptığı işmi
iyikine bi şımarı ği varmiş

Gorkie
02-10-07, 00:07
Bence de! Sezen'e bu davranışından ötürü BAN! hahaha:D

Delikız
02-10-07, 18:50
Doğruluğuna inanmak istemiyorum Tarki ile Sezoş'un bir daha küsmesine dayanamam. Nazan Öncel'le çalışmasını hiç ama hiç istemiyorum zaten. Allah'ım ne olur doğru olmasın.

Samet
02-10-07, 20:43
uff yaa ne guzel barismislardii

TarkanColl
02-10-07, 20:46
Diğer Tarkan haberleri gibi bu haberinde doğruluk oranı % 0. Tarkan'dan duymadığım haberlere inanasım gelmiyor...:16: Tarkan doğrularsa inanırım...

eskalen
02-10-07, 21:28
Şu aralar ne haber çıksa yalan, doğruya doğru......Tarkan'ın albümü çıkmadan hiçbir habere inanmamak gerek....Zaten şu sıralar Tarkan, haberler konsunda durgun olarak devam eder......Sonra bi anda patlayıp albümü'nün haberleri hemen gün yüzüne çıkar merak etmeyin!

RaSKaS
02-10-07, 23:36
tarafların ağzından duymadan inanmayacağım
buram buram yalan kokan bir haber :21:

arjen22-tarkan
05-10-07, 18:38
Zaten Tarkan Haberin Yalan Olduğunu Söyledi