PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan DMC ile anlaştı...

HakanÇelik
28-09-07, 12:56
İngilizce albümü "Come Closer"dan sonra sessizliğe gömülen Tarkan, üzerinde uzun zamandır çalıştığı albümünü hangi firmanyla anlaştı... Tarkan DMC ile anlaştı. DMC anlaşma yapan ve şart koşan Tarkan, 500 bin satış garantisi vererek albüm öncesi parasını aldı...

http://www.magazintava.com/haber_oku.asp?haber=3545

HakanÇelik
28-09-07, 12:57
Tarkan'ın zaten kendi müzik şirketi var. Sanırım DMC sadece dağıtımını yapacak.

tarkankoligim
28-09-07, 13:36
saol paylasım için

szr67
28-09-07, 14:20
bu haber yalan olmalı bu kadar da olmaz DMC ye kadar inilirmi SONYMUSİC diye dağıtım şirketi var.o en iyisi ne işin olur DMC ile bu kesin yalan haber

erkan er
28-09-07, 14:41
istanbul plak yok muydu niye dmc ki anlamadım

szr67
28-09-07, 14:49
Doğan Müzik Partorunu Aydin Doğan Genel Müdürü Ercan Saatiçi Okey

Nzl
28-09-07, 14:57
bu haber yalan olmalı bu kadar da olmaz DMC ye kadar inilirmi SONYMUSİC diye dağıtım şirketi var.o en iyisi ne işin olur DMC ile bu kesin yalan haber

DMC türkiyenin en iyi müzik şirketi sezen aksunun son albümleride DMC etiketi taşıyor...kendi şirketi dağıtım ve tanıtım işini come closer albümünde iyi yapamamıştı tarkanın bir bildiği vardır...haber doğruysa tabi

şekerim
28-09-07, 15:08
DMC türkiyenin en iyi müzik şirketi sezen aksunun son albümleride DMC etiketi taşıyor...kendi şirketi dağıtım ve tanıtım işini come closer albümünde iyi yapamamıştı tarkanın bir bildiği vardır...
bencede mutlaka bi düşündüğü vardır:20:
paylaşım için teşekkürler

fantin
28-09-07, 15:12
yanılmıyorsam DMC ile daha öncede çalıştı tarkan bence bi mahsuru yok . güçlü medya desteği olacağı kuşkusuz ve şimdiden başladı bile.

eskalen
28-09-07, 15:23
500 bin adet kesin satması lazım anlaşmış ve parayaı almış,Hayırlısı tarkan için......

szr67
28-09-07, 15:36
valla dost acı söyler medra ya desteği kuşkusuz iide albüm satış rakamlarında bu zamanda o rakama ulaşmak zor dowload lar olduğu sürece o rakama kimse ulaşamaz..

eskalen
28-09-07, 15:48
Katılılıyorum "szr67"......Ama Şirketlerin Tarkan'a güveni var yani hiçbir şirket o garantiyi kolay kolay vermez büyük iş yani.....Ama Tarkan o kadar satar gibi düşünüyorum......

devilscream
28-09-07, 16:55
haber doğrumu bilmiyorum ama tarkan DMC ile anlaştıysa da bir bildiği vardır
teşekkürler hakan abi

HakanÇelik
28-09-07, 17:35
Tarkan'ın şirketinden çıkan Nazan Öncel'in albümünü (Yan yana fotoğraf çektirelim) de DMC dağıtmıştı. Olabilir yani...

arjen22-tarkan
28-09-07, 17:46
Eer DMC ile Anlaştıysa İyi Bi Şee Yaptı DMC iyi bi şirket örneğin kenan doğulunun demedi deme albümü de oradan çıktı bence son derece iyi bi albüm dü promosyonunu da iyi yaptılar ayrıca festival we daha bi kaç albümü de oradan çıktı başarılı buldum albümlerini ... sezen aksu nun da bahane albümü oradan çıktı ... Son Albümü de oradan çıkıcakmış...Ayrıca 500 bin garantisi werdiğine inanmıyorum çünkü tarkan böle biri deildir ve 500 bin satması bence zor ... çünkü herkes mp3 indirior ... Tabii Arkadaşlar Bu Albümü Almayacağız Anlamına Gelmior ... Hepimiz Alıcaz Ve Sonuna Kadar Destekliyicez...İnşallh 500 bin rakamına ulaşır ... haber için teşekkürler

HakanÇelik
28-09-07, 19:12
Doğru Tarkan 500 bin satmaz, daha fazla satar...

HURRICANE
28-09-07, 19:18
Haber doğruysa çok akıllıca bir strateji...Doğan medya holding in desteğini almak dahiyanece!Ki petek dinçözle yenen yemek te neler konuşuldu bilinmez ama tanrıyar ın desteğide çoktan alınmış olabilir!

Hakan'a katılıyorum 500 bin satmaz daha fazla satar!

sally
28-09-07, 19:34
Dmc kesin Tarkanin Albümünün dagitimini yapacaktir.Haber icin tskler

gokhantevetoglu
28-09-07, 20:22
dmc dagıtsın onlar ıyı dagıtıyor:)parayı pesın almasıda ılgınc:)bu arada 500 bın bence satar sıbel can 200 bın cıvarı sattıysa tarkan haylı haylı satar...

Tar-Khan
28-09-07, 21:46
Dmc - Dogan Müzik Company

Websitesinde bununla ilgili haber yok dagitim osla bile anlasma haberi olur sanirim yalan haber...

HND
28-09-07, 22:00
DMC mi :S
gerci olabilir tabi.
hadi bakalim haberler geliyo yavas yavas umarim dogruluk paylari vardir.

**MegaStarkan**
29-09-07, 00:26
bu islerden anlamadigim icin hangisi daha en hayirlisa o olsun diyorum ;)
tskler haber icin

Yakisikli89
29-09-07, 14:25
DMC'ye bu tür haberler ile reklam yapiliyor

ne yazikkide tarkanin ismi kullanilyor

TarZan14
29-09-07, 15:08
DMC Dagittim yapmaz Dmd Yapar .. Nazan Öncel in kaseti de öyledi ..
Veya Istanbul Plak dir ...

Yalan..

Benjamin_McKENZİE
29-09-07, 17:30
Bilgiler Icin Saol

matthew
29-09-07, 21:24
yalan haber istanbul plak yapacak albumunun dagitmini

Gorkie
30-09-07, 00:48
DMC ile anlaştıysa işini sıkıya bağlattıysa süper olmuş diyebilirim.Daha önceki albüm tanıtım konserlerindeki gibi Kanal D'den yeni tanıtım izleyeceğiz inşallah..Tabi yaparsa..

yiğit
02-10-07, 22:12
zaten DMC artık ercan saatçinin elinde değil...
tarkan kendisine dil uzatanlarla çalışmazdı zaten!!!!

szr67
02-10-07, 22:14
istanbul plakın suyumu çıktı..tanıtımda ii değildir ama...dağıtımda iidir..

love_speak
02-10-07, 22:39
hayırlısı ama yine de bir engel war o da korsan. . .

RaSKaS
02-10-07, 23:30
dağıtım ve promosyon için DMC uygun bir seçenek
hayırlı olsun

ozgee
06-10-07, 13:38
bende anlamam pek bunlardan ama yazılanlara göre baya iyi islere imza atmıs hayırlıysı neyse o olsun...

kartales26
06-10-07, 19:55
başlattıracak artık kasetine çıkartacaksa çıkartsın artık yeni albümü.bu kadar beklemeye inşallah iyi bir şeyler çıkar.albüm farklı olacak diyor.kesin elektronik müzik deneyecek.umarım müziği değiştiricem diye hande yener gibi fos çıkmaz...

devilscream
06-10-07, 20:12
başlattıracak artık kasetine çıkartacaksa çıkartsın artık yeni albümü.bu kadar beklemeye inşallah iyi bir şeyler çıkar.albüm farklı olacak diyor.kesin elektronik müzik deneyecek.umarım müziği değiştiricem diye hande yener gibi fos çıkmaz...
tarkan'a güven,gerisini boşver:20:
çünkü tarkan zaten hande yener değil
tarkan hiçbir sanatçıyla kıyaslayanmaz:)

Ganador
07-10-07, 15:38
500bin kesin satar bence,adi yeter onu satmaya.Albumdeki degiik tarz kir zincirlerine tarzinda sarkilar olacaktir.Karmada degisik bir tarzdi ve gercekten cok tuttu.Elektronik deniyecegini sanmiyorum

Gorkie
10-10-07, 17:35
Hande'ye laf ettiremem ne yazık ki! Hande şu an akla gelen isimlerde 1 numara Türk Pop'unda! Tarkan nerdeyse bana göre Hande'de orda..Hande'nin albümü hiçte fos değil.Birsürü klip parçası,çıkış parçası çıkar..Tarkan'ında elektronik hiphop ve pop deneyeceğini düşünüyorum.Albüm çıkınca beni daha iyi anlayacaksınız!

alper...
11-10-07, 00:21
hande yenerin fos çıktığını düşünmüyorum..bnce gayet başarılıydı..

denizmavisi
11-10-07, 01:22
Hande Yener ile Tarkanı hiç kıyaslamayın bence Tarkan'ın bütün albümlerinde muhakkak alaturka olur ingilizce albümde bile olduğuna göre yeni çıkacak albümde de alaturka olacaktır ne güzel ama farklı dediğine göre bence rap tarzında eklemelerle değişk bişeyler karşımıza çıkabilir Tarkan Türk soundlarını asla terketmez işte bu yüzden Tarkanı çok seviyorum kendi öz müziğimizi hiç unutmuyor:36: :20:

enrique
11-10-07, 12:50
Tarkan nerdeyse Hande orda ne demek ya !! Hande kaç senedir var kaç kişi tanıyor Handeyi Avrupada,Türkiyede evet başarılı işler yapıyor ama Tarkanla kıyaslanamaz bile..

Gorkie
11-10-07, 13:15
Tarkan nerdeyse Hande orda ne demek ya !! Hande kaç senedir var kaç kişi tanıyor Handeyi Avrupada,Türkiyede evet başarılı işler yapıyor ama Tarkanla kıyaslanamaz bile..

Kıyaslayan kim..Ben bana göre olan fikirlerimi belirttim.Sonuçta Hande Yener'in başarısı ortada.Fosluk hiçbirşeyi yok ki beğenmeyen Gülşen-Bengü-Demet Akalın üçlüsüne devam edebilir,3ü bi araya gelse Hande Yener etmez ya..Tarkan'da yeni albümünde alaturka veya elektronik yapacaktır,ikisini birleştirebilir de..Hande Yener'in Avrupa'da tanınma oranına gelirsem şu an kendisi İngilizce albümünün üzerinde çalışıyor,stüdyoya kapanmış durumda.2 yıl boyunca Türkçe albüm çıkarmayarak(bu arada albümdeki parçalara klipler gelecek hep) yeni İngilizce albümünü Avrupa'da sunacak...Tarkan 90'lıların MegaStarı ise Hande 2000'lilerin SüperStarıdır BANA GÖRE..Ben bunu bilirim de bunun Tarkan'la alakası yok tabi..:20:

airjunior17
14-10-07, 01:28
Bir dönem Tarkan türk sanat müziği söyleyecek diye haberler çıkmıştı.Yeni albümde alaturka olacaktır.Ayrıca amerikada uzun süre kaldığı için hip hop müziğin etkisinde kaldığını söylemişti bi açıklamasında.Her telden söyleyecektir bence