PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan beat’lendi

TarkanColl
27-09-07, 19:04
STARBOX
http://www.stargazete.com/images/spacer.gifhttp://www.stargazete.com/Starextragazete/resimler/magazin/27092007/m01.jpgPink ve Depech Mode’dan sonra Tarkan’ın da i-beat’i olacak. Almanya’nın en büyük MP3 çalar üreticisi Trekstor, Tarkan’a özel i-beat hazırladı. iPod özelliklerine sahip olan Tarkan i-beat’i martta görücüye çıkacak

Tarkan’In sürekli ertelenen albümünün çıkışını sadece hayranları değil, Almanya’nın en büyük MP3 çalar şirketi olan Trekstor da heyecanla bekliyor. Pink, Depech Mode’a özel i-beat tasarlayan firma Türkiye’den de Tarkan’ı seçti. Ünlü şarkıcının albümüyle birlikte, bir tür iPod olan ve içinde Tarkan’ın şarkıları, fotoğrafları ve klipleri bulunan i-beat’i tüm dünyada satışa çıkacak.

ALBÜM 2008’E KALDI

Trekstor’un Türkiye temsilcisi Önder Ünsal, bir yılı aşkın süredir Tarkan ile i-beat projesi üzerine çalıştıklarını belirtti. Ünsal, ‘Tarkan’ın i-beat’ini hazırladık. 31 Eylül’de Berlin Teknoloji Fuarı’nda tanıtacaktık ancak albüm geciktiği için erteledik. Sanırım albüm önümüzdeki yıl çıkacak. Bu yüzden Tarkan i-beat’ini 15 Mart’taki Hannover CeBIT Fuarı’nda tanıtmayı kararlaştırdık’ dedi.

FİYATI CAZİP OLACAK

Pink için yaptıkları i-beat’i 31 Euro’dan sattıklarını belirten Önder Ünsal, Tarkan’ın i-beat’inin fiyatın henüz belirlemediklerini belirterek ‘Türkiye’de Tarkan hayranlarının alabilmesi için 41 Euro’nun çok altında bir fiyat belirleyeceğiz’ dedi. Önder bu arada Tarkan’ın i-beat’ini duyan birçok şarkıcının başvuruda bulunduğunu ama hiçbiriyle marttan önce görüşmeyeceklerini söyledi.

i-beat nedir?

Bir tür iPod olan i-beat’ler’in 1 veya 2 GB hafızası bulunuyor. MP3, WMA, WAV dosyalarını destekleyen cihaz, parlak LCD ekrana sahip. Maksimum sekiz saatlik çalma süresi var. Tarkan’ın i-beat’ine sahip olanlar şarkıcının son albümünü dinleyip fotoğraflarına bakıp videolarını izleyebilecekler.

Kaynak: Star Gazetesi

scorpioness
27-09-07, 19:08
Hmmm bende zaten bunu düşünüyordum albümden sonra tanıtılır diye demiştim eh bizde bekleriz marta kadar ne yapalım sorun değil herşey mükemmel olsun da fiyatı da gayet uygun sunulcak şaşırdım açıkcası ee bide albüm içine konacaksa vallahi yeme de yanında yat diyorum sağol canım;)

**MegaStarkan**
27-09-07, 19:16
tskler haber icin ebru.
simdi albüm daha önce cikiyor mp3'lerden. belki bu yüzden albümüde ertelerler yine :S

TarkanColl
27-09-07, 19:24
Albüm ve Ibeat çıkmadan hiç bir tarihe inanmamak lazım. Ben çıktığı gün inanıcam...:10:

RaSKaS
27-09-07, 19:36
fiyatlarının cazip olması çok iyi
her tarkan hayranı alabilir bu sayede

devilscream
27-09-07, 20:06
almak isterim tabii ama şu anda ihtiyacım yok:)
güzel olurdu elimde tarkanlı i-beat
haber için teşekkürler

szr67
27-09-07, 20:15
kötü bir promosyon bence herkesde ıpod mp3 çalar var zaten çok geç kalınmış bir proje:13: ya bu konuşan adam doğru söylüyo yada tarkan ekimde single çıkaracak.

arjen22-tarkan
27-09-07, 22:03
Albüm 2008'e mi kaldıı ... Ne Diyelim Hayırlısı Ama Mp3'ü Sabırsızlıkla bekliorum !

eskalen
27-09-07, 22:45
Aralıkta da çıkmıcak gibi öyle söyleniyordu, Mart 2008 gibi düşünüyorum ben.....Artık kimse tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyor, her haber farklı bir şeyi yansıtıyor......Tarkan hep erteler gibi kararsızlıkta kalıyor albümü için anlaşılmadı gitti bu doğruya doğru!

Tar-Khan
28-09-07, 00:24
jaaa albüm ertelenmesin jaa biktim ja

kartales26
28-09-07, 00:35
tarkan bu gidişle albüm falan çıkartamayacak.tahminim yaz albümü olması için 2008'in yazına kalacak.Biz 2007 yazı bekliyorduk.Artık bu kadar süre geçince herkesin beklentisi yükseliyor.Umarım bu albümün sonu come closer gibi olmaz.Çünkü o albümüde çok beklemiştik...

sally
28-09-07, 19:40
Tarkanin I beat i marta cikacakmis.Yani Albümü kesin 2008 yaza dogru cikar belki Tarkan Ekime dogru single cikarir.

gokhantevetoglu
28-09-07, 20:28
yakısır ee tabı bılıyolar tarkanda cevher var hemen yazılıyolar onlarda ısını bılıyor walla...

HND
28-09-07, 21:40
Allaahh daha ne isteriim:D bundan iyisi olamaz:D neyse ben yine heveslenmeyim kursagımda kalmasını hiic istemem :S :D

pierre_emir
29-09-07, 11:56
Tarkan'a ait herşeyi alırım. Hiç çekinmem. Tarkan bizimle beraber olur her an her dakika...

Benjamin_McKENZİE
29-09-07, 17:35
Thanks You Haber Icin Paylasim Icin Saol

M3RTXx
29-09-07, 18:45
ertelensin albüm daha iyi piyasa boş kalcak 2-3 ay sonra kimse albüm yapmicak bi tarkanın ki cıkıcak o zman daha iyi hit yapar :20: :20:

ozgee
29-09-07, 19:23
süper bisey bu ya tarkana yakıscak cinsten e adamlarda biliyor isini ertelenirse ertelensin ya böyle bir calısma varsa