PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan yakınlarından yaka silkiyor!

HakanÇelik
27-09-07, 10:26
Tarkan yakınlarından yaka silkiyor!

http://img.takvim.com.tr/2007/09/27/im/6B0326D91E91D6428A1F430Fb.jpg

Ağabeyi karşılıksız çek bulundurma suçu iddiasıyla gözaltına alınan Megastar'ın, şimdi de yeğeni dolandırıcılıkla suçlandı.

Tarkan, akrabalarından yana hayli dertli. Geçtiğimiz yıllarda Megastar'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu, 'karşılıksız çek' bulundurma suçundan gözaltına alınmıştı. Şimdi ise sanatçının yeğeni Sevim Öztürk, dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. Bu iddiayı ortaya atan ise Öztürk'ün sevgilisi Zafer Aşar'dı.

Petek Dinçöz'ün sabah programına katılan Aşar, 28 gündür Tarkan'ın kayıp olan kuzenini aradığını iddia etti. Sevim Öztürk'ün alkol bağımlısı olduğunu ileri süren Zafer Aşar, "Tekstil işine girdik, beni 120 bin YTL'lik borçla bıraktı" dedi. Programa katılan Tarkan'ın annesi Neşe Tevetoğlu ise bunları reddetti.

'Umreye gidecek' haberleri yalan!

Hakkında "Umreye gidecek" haberleri çıkan Tarkan, dedikoduları yalanladı. Dün sevgilisi Bilge Öztürk'le konser vermek için Letonya'ya giden Megastar, "Umreye gitmem gibi bir durum söz konusu değil" dedi.

http://www.takvim.com.tr/yas103.html

şekerim
27-09-07, 12:31
:9: :9:
ay ne oluosa hep bu eski sevgililer yüzünden oluyo valla ee tabi birde tarkan gibi dünyaca ünlü bi sanatçının yeğeni olunca durum böyle oluyo:11: :11:
paylaşım için teşekkürler

**MegaStarkan**
27-09-07, 13:35
tarkan acaba bu konular hakkinda ne düsünüyordur.
onun adi yakinlarinin yapdigi hatalarila anilmasi kesin sinir vericidir.
tskler haber icin ;)

gence
27-09-07, 20:27
annesinin programa katılması benim ilgimi çekti

arjen22-tarkan
27-09-07, 21:57
magazinin insan haYATına bu kadar girmesine anlam weremiyorum bırakın herkes kendi hAyatını yaşasın size ne !!! Ayrıca Tarkan Eer Şimdi 7 sene bilge ile beraber olmasa idi her gece biriyle görüntülenseydi...magazin basının neler yapacağını çok merak ediordum dorusu ...

haber için teşekkürler

gokhantevetoglu
28-09-07, 20:38
ya bu ne boyle akrabası bırsey yaptı hemen tarkana yuklenıyorlar onların coguda abartı hanı reytıng yapacaklar ya bız nıye bısey yapmıyoruz anlayamadım gıttı walla...

Delikız
28-09-07, 22:20
Abartmayı ne kadar çok seviyoruz.
Kurunun yanında yaşı da yakmayı bırakın artık yeter ya.
Tarkan ailesini akrabalarını ne kadar uzakta tutmaya çalışıyorsa medya da o kadar içine almaya çalışıyor. Ama bundan memnun olmayan çok insan var haberiniz ola.

HND
28-09-07, 22:31
haydaaa.. cok can sıkıcı bi haber. tarkanında canını sıkıyorlar.. HIH! nerden cıktı simdi bu üffh üffh yani..
delikız arkadasıma katılıyorum bu arada.

sarıpapatya
29-09-07, 01:43
bende anlamıyorum nıye hemen tarkan ın adı geçıyo hadı abisi ile ilgili bihaberde neyse ama bu kız dayısının torunuymuş hanı çüş demek gelıyo içimden ya neysee hehe