PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ozinga'dan Msj Var!

Gorkie
24-09-07, 16:08
Direk hic dokunmadan yayinliyorum.

myspace.com/ozancolakoglu

Date: Sep 24, 2007 12:19 AM Flag as Spam or Report Abuse [ ? ]
Subject: RE: Tarkan Hakkinda 2.
Body: hicbiri dogru degil bunlarin.
verebilecegim net bir bilgi yok su anda albumle ilgili.Hala yapim asamasinda ve cikis tarihi parca sayisi ismi etc belli degil.
tesekkurler

----------------- Original Message -----------------
From: SpLeNDouR
Date: Sep 23, 2007 3:17 PM

Fark,,ndayim arkadaslariniz haric kimseye bilgi vermiyorsunuz fakat Tarkan'in IBeat'i Ekimde cikiyormus(gazetede cikan habere gore).Halbuki albumle beraber cikacakti yada biz oyle biliyorduk.MegaSTarkan Forumu olarak albumun cikis tarihi 15 Ekim mi yoksa 20 Aralik mi bilmek istiyoruz.Eminim cok az zaman kalmistir ogrenmemize.Fakat bildigim kadariyla 29 Ekim'de Istanbul'daki Cumhuriyet Bayrami kutlamalarinda sahne alacakti Tarkan..Bu bakimdan albumun Ekim ayinda cikmasi muhtemel midir?Gercekten albumun ismi Sevgiler Dagittim midir?Yani bilgi veren bir arkadas vardi,takip ediyorsaniz onun soyledikleri gercek midir?(17 Parca-Hava Yapma-Delicious Türkce-İng.)

Ve Albumun DVDsini cikarmayi dusunuyor musunuz?Boyle birsey hicbiryerde gecmese de ben Tarkan'in bundan sonraki albumlerini DVD versiyonunda da ozel basim olarak cikarmasini isterim.Soru yagmuruna tuttum,sanirim cevap vermeyeceksiniz yorum yapmadiginiz gibi..Ama bu sorularin cevabini merak ediyoruz fanlar olarak.En azindan bilginiz olsun..Okudugunuz için tesekkur ederim..Iyi çalismalar

**MegaStarkan**
24-09-07, 16:19
haberler bölümüne acmissiniz konuyu. yanlis bölüm. haber gibi bi durum yok ortada. duyurulara tasindi.
ayrica net bi bilgi yok ortada. sadece kendi sorularinizi sormussunuz ve cevap olarakta yeni bi bilgi edinemedim.hadi sizin sorunuza cevap verilse bir bakimda anlarim ama dedigim gibi gerceklik payi yok arti bilmedigimiz bir bilgi de yok.
cevap yazan kisinin gercekten ozan colakoglu oldugu ne malum?
tskler yinede.

Gorkie
25-09-07, 20:22
Yeni net bir bilgi olarak o bilgilerin yanlış/sahte/yalan olduğunu öğrendik.Yoksa halen Sevgiler Dağıttım mıdır başka birşey midir 15 Ekim midir diye düşünceler kafamızda dolaşacaktı.Bu cevabı kendisinin verip vermediğini bilemiyorum sonuçta resmi Myspace'ine kendisi bakıyordur...Gerçeklik payını da kendisi koymuştur ortaya.Yeni bir mesaj gelirse sizle paylaşacağım.

arjen22-tarkan
25-09-07, 20:32
Hayırlısı Neyse O Olsun CevaBI bende SabIrsızLIkla Bekliyorum !

**MegaStarkan**
25-09-07, 20:52
benim inanmama sebebim cumhuriyet bayraminida yalanlamasi. oysaki haberler var böyle bu konu oldugunu. hatta resimler ve birebir tarkanin agzindan yazilanlar. Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=3878&highlight=ekim+belediye)

Gorkie
25-09-07, 20:56
Anlıyorum zaten.Onun yalanladığı albüm hakkında verilen bilgiler olduğunu sanıyorum.Dediklerimin hepsini yalanladığını sanmıyorum.Farkettiyseniz Çıkış Parçası belli değil yazmamış her ne kadar etc. yazıldıysa bile..Çelişkilerin olduğunu(Cebit'in 2-7 Ekimde yapılacak olmasını ki I.Beat'inin tanıtılacağını sitede açıkladıklarını,29 Ekim şenliği için imza atılmış mıydı atılmamış mıydı vs.),cevap verenin kendisi olup olmadığını bilmeyip(ki ben o olduğuna inanıyorum-asistanı mı menajeri mi yardımcısı mı gibi) kafaların daha da karıştığını,Resmi açıklamayı en kısa zamanda yapmaları beklentimizi kendisinden cevap beklemeyerek belirttim.Bilgisi olması açısından..Neyse ilginiz için teşekkür ederim..

scorpioness
25-09-07, 21:01
Net alemi bu ne yazık ki insan kolay güvenemiyor ayrıca görüldügü gibi koskoca seçkin gazeteler bile hala albüm hakkında asıllı asılsız senaryolar yazıyorken bu gibi çelişkilere düşmemiz çok normal yine de teşekkürler paylaştıgın için

**MegaStarkan**
26-09-07, 00:07
ona bakarsaniz myspace'de biri tarkanmis gibi benle konusuyor :D