PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Sokağa İnmiş!

eskalen
21-09-07, 13:49
Şengül Balıksırtı'nın Sabah gazetesi 'Günyadın'da yazdığı makaleyi sunuyorum sizlere....

Tarkan Sokağa İnmiş!

Nişantaşı'nda dolaşan muhabir arkadaşlarımız, her yerde üç-beş korumanın arasında gördükleri Tarkan'ı Nişantaşı'nda sadece sevgilisi Bilge ile görüp fotoğraflamışlar ve haberlerine "Tarkan sokağa indi" başlıklarını atmışlar. Şaşırmışlar yani... Şaşırmakta da haklılar... Tarkan ilk defa böyle bir şey yapıyor çünkü... Ben de şaşırdım... Yıllar önce bir röportaj sırasında da şaşırtmıştı Tarkan. SABAH için yaptığımız bir yazı dizisinde her şeyi sormuştum. Ama en çok şaşırtan kendini içine soktuğu o altın kafesti. "Yalnız başıma asla dışarı çıkamam. Akmerkez'e gidip alışveriş yapamam" demişti. O kadar şaşırmıştım ki; "Niye ne var bunda?" dediğimde, çok olağanüstü bir şeyden söz ediyormuşum gibi "Nasıl yapabilirim ki? Çok utanırım" demişti. Biz onun bu tavırlarını çoğu kez 'star şımarıklığı' olarak adlandırdık. Ama sonra anladım ki, Tarkan çok iyi tanımadığı insanların yanında kendini asla rahat hissedemiyor. Belki de güvensizlik bunun adı... Birkaç yıl önce Avea'nın Los Angeles'daki reklam çekimleri için gazeteciler davet edilmişti. Tarkan, onca yolu kendisiyle röportaj yapmak için gelen gazetecilerle 8 günlük süre içinde sadece bir saat beraber oldu. O kadar uzaktı yani... Kimse yine onun bu tavırlarına bir anlam veremedi. Hadi insanlarla iletişimi bir yana bırakalım ama sokaklarda dolaşamama özgürlüğünü yaşayamamak Tarkan'ın kendi kendine verdiği en büyük cezadır diye düşünüyorum. Çünkü sokak özgürlüktür, sokak hayattır. Tarkan'dan başka kim var diye düşündüm, aklıma bir tek Ajda Pekkan geldi. O da bir başına dolaşamaz, alışveriş merkezlerine gidemez. (Oysa bunları yapabilmek ne kadar büyük özlemdir içinde.) Bu konuda en rahat insan Mustafa Sandal'dır. Her yerde tek başına dolaşır, alışverişini yapar. Tanıdıklarıyla konuşur, kucaklaşır. Emina ile daha geçenlerde Nişantaşı'nda liseli aşıklar gibi dolaşıyorlardı. Serdar Ortaç da öyle... Gece kulüplerine tek başına girer, çıkar, Akmerkez'de dolaşır. Utangaçlık mı yoksa insanın kendine çizdiği sınırlar mı bilemiyorum. Ama gerçek olan şu; yaşamı en iyi sokakta hissedebilirsiniz, konserlerde falan değil.

Kaynak:Sabah/Günaydın/Şengül Balıksırtı

szr67
21-09-07, 14:23
Dünya Literatürlerine Girmiş 2isimden Söz Ediyoruz

Ajda Pekkan-tarkan

Bu 2 Star 2 Dev Diğer Anlattilan Isimler Sen Ben Gibi Siradan Kişilikler.onlari Sokakta Görsem Selam Biler Vermem.

Insanlarin Ağzindan çikani Kulaği Duyacak.bu 2 Starin Her Hareketi Ekibi Tarafindan Kontrol Edilir.2sininde 1haftalik Programlari Vardir.artik Isimleri Marka Olmuş Ve Kiyamet Kopsa Genede Yerinde Kalacak Isim Yapmişlardir.star Böğle Olunur.

Tar-Khan
22-09-07, 04:12
tarkan rahat alisveris yapamaz ki!
binlerce insan bakar tabiki utanir ve öylecede bikar...
dünyadaki starlarda alis verse cikmaz...
ben tarkani dünya star kategorilerini koyuyorum...
tvye bile cikmiyor... o bir megastar!

MEGASTAR
22-09-07, 04:46
ooo Tarkan ya MEGASTAR herkesle bir olamazki zaten onun benim girdigim bir magazada, alisveris yapmasini dunemiyorum acaba nasil tepki verirdim .................................!!!!!!!!!!!!!!!!

arjen22-tarkan
22-09-07, 13:03
Evet Okumuştum dün bu haberi

HURRICANE
22-09-07, 13:36
Ya kim ne derse desin TARKAN ın korumalar olmadan istanbul sokaklarında gezmesi bence büyük tehlike!Bir çok tehditler aldığını okumuştum gazetelerde...Ki onu çekemeyen binlerce insan var bence hep tedbirli olmasında fayda var!Bunu şımarıklık olarak yorumlamak isteyen olursa yorumlasın...TARKAN ın nekadar mütevazi olduğunu biz sevenleri biliyoruz gerisi boş yani;)

szr67
22-09-07, 13:43
evet tarkan türkiyede profesyonel korumalarla dolaşan tek sanatçı 10kişilik bir koruma ordusuyla dolaşır..ne de olsa kendi koruma şirketinde gani gani korumalar ve o şirket istanbul da çok önemli yerlerin güvenliğini alan güvenlik şirketi tarkan sokakda kendi başına dolaşamaz.mümkün değil o BİR DÜNYA STARI Ve korumalı dolaşmak hem onun güvenliği iiçin ii hemde üstüne hava katıyo

ozgee
22-09-07, 19:34
bence bunun en büyük sebeplerinden biri tarkanın mütevazi olusu herkes ona göz dikmisken göz dikimeyi gectim tarkanı sokakta görünce öylece durup ona bakmakla yetinmeyen insanlar oldukca heralde rahat gezemez adam sokakta e rahat olmayıncada hiç anlamı yok böyle bi 'özgürlügün'

EsiN_maöl
22-09-07, 22:22
bence bunun en büyük sebeplerinden biri tarkanın mütevazi olusu herkes ona göz dikmisken göz dikimeyi gectim tarkanı sokakta görünce öylece durup ona bakmakla yetinmeyen insanlar oldukca heralde rahat gezemez adam sokakta e rahat olmayıncada hiç anlamı yok böyle bi 'özgürlügün'
:20:
zaten bu kimseye düşmez yani gereksiz bi yazı bence