PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gül Bu Kez 'Ünlülerle' Buluşuyor

scorpioness
17-09-07, 13:59
Gül, Devlet Erkanı, İş Dünyası ve Medya Yöneticilerine Verdiği Resepsiyonun Ardından Şimdi de Sanatçıları Ağırlayacak. İsim İsim Davetli Ünlüler Listesi...

Ramazan Bayramı sonrasında yapılacak resepsiyona birbirinden ünlü isimler katılacak.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün devlet protokolü, sivil toplum örgütleri, iş çevreleri ve medya yöneticilerini ağırladığı iki resepsiyonun ardından, sanatçıları davet edeceği üçüncü resepsiyonun ayrıntıları netleşmeye başladı. İstanbul'da Huber Köşkü'nde 16 Ekim tarihinde düzenlenecek resepsiyona Nobel Ödüllü Yazar Orhan Pamuk, farklı müzik dallarının 'üstat' isimleri; İdil Biret, Emel Sayın, Sezer Aksu ve Orhan Gencebay, sinema oyuncuları Şener Şen ve Hülya Avşar, son dönemin öne çıkan yönetmenlerinden Nuri Bilge Ceylan ve Zeki Demirkubuz, gibi ünüler katılacak. Devlet erkanı, iş dünyası ve medya yöneticilerine verilen ilk iki resepsiyonun ardından gerçekleştirilecek Gül'ün ev sahipliğini yapacağı üçüncü resepsiyon Ramazan Bayramı sonrasında olacak.
DAVETLİLER

Resepsiyona çağrılan sanatçıların çok farklı toplum kesimlerine hitap etmeleri dikkat çekiyor. Resepsiyona davet edileceği öğrenilen diğer isimler şöyle: Prof. Dr. İskender Pala, Sezai Karakoç, Adalet Ağaoğlu, Ahmet Altan, Arif Sağ, Beşir Ayvazoğlu, Burhan Öçal, Cem Yılmaz, Elif Şafak, Orhan Pamuk, Fazıl Hüsnü Dağlarca, İdil Biret, Orhan Gencebay, Selim İleri, Yaşar Kemal, Mazhar Alanson, Şener Şen, Yılmaz Erdoğan, Ahmet Özhan, İlhan Erşahin, Gülten Akın, Hilmi Yavuz, Rasim Özdenören, Ahmet Uluçay, Nuri Bilge Ceylan, Zeki Demirkubuz, Nejat Uygur, Haldun Dormen, Müşfik Kenter, Yıldız Kenter, Şener Şen, Musa Eroğlu, Zekai Tunca, Ara Güler, Halit Refiğ, Gülsin Onay, Suna Kan, Rengim Gökmen, Alaattin Yavaşça, Belkıs Akkale, Hülya Avşar, Sibel Can, Gülriz Sururi, Kenan Işık, Haluk Bilginer, Yavuz Turgul, Hüseyin Kutlu, Hasan Çelebi, Esin Çelebi Bayru, Uğur Derman, Rafi Portakal, Ömer Uluç, Emel Sayın, Emre Aracı, Göksel Baktagir, İlhan Berk, Ömer Faruk Tekbilek, Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Müjde Ar, Filiz Akın, Necdet Yaşar, Sertab Erener,Tarkan,Muazzez Ersoy, Çağan Irmak.

Kaynak: Haberler.com

**MegaStarkan**
17-09-07, 14:04
kenan dogluyu görmek isterdim listede. musti yok olmasin zaten :P ibrahim tatlisesi davet etmemesi politika durumlardan kaynaklaniyor galiba. neyse tarkana dönelim. iyi güzelde tarkan gitmez zaten ;) gitmemesi belkide daha iyi....
tskler ness ;)

karma_elcin
17-09-07, 16:41
bence gitsinler mashar alansonlu cem yılmazlı tarkanlı bi resepsiyon hoş olur:))))))))))))))))))))))))))

devilscream
17-09-07, 17:31
tarkanın gitmesi güzel olur bence.
bu kadar önemli insanların davetli olduğu bir yerde tarkanı da görmek isterim
haber için teşekkürler ness;)

Yakisikli89
17-09-07, 17:53
gitsin diyecegim ama git desem bile gitmez

ee gitmezsede ayip olur cumhurbaskanimiza....

bunu türkiye nasil karsilar??

mcggs
17-09-07, 18:11
bence gider bu davete tarkan.. bence gitsin..

arjen22-tarkan
17-09-07, 18:22
İyi İyi A.Necdet Sezer'in Yapmadığını Gül Yapıyoorr...bence de görüşsün...

haber için teşekkürler!

şekerim
17-09-07, 18:37
gider ki mutlaka diğer biz sanatçıyız diyenlere de kapak olur işte bu davette gerçek sanatçıların isimleri var :1:
teşekkürler haber için :20:

szr67
17-09-07, 20:52
arkadaşlar bu liste yi adam kafasına göre vermiyor ki .

bu isimler devlet sanatçısı hatırlarmısınız bilmiyorum.tarkan sezen aksu ve ajda pekkan aynı zamanda devlet sanatçısı oldu.yani kısacası ülkeye faydalı olan ve daima olacak insanlar çağırılır.ibrahim tatlıses iki kelime konuşmayı bilmez allahın dağ adamı kokteylde yer alacak,yok artık:28: kenan doğulu daha süt çocuğu o anca ne üdüğü belirsiz yerlerde sahne ye çıkar:28:

HND
17-09-07, 21:54
Oooo paşamı kimler nerelere davet etmiiş :D
...gitme desem canıımm... :D ( sarkısı aklıma geldi birden q: )
neyse katılırsa da katılmazsa da bi sekilde haberimiz olur. :19:

eastanbul
17-09-07, 22:44
Tarkanın davet edilmesi onore edici...Ama birkaç davet edilmesi gereken sanatçı atlanmış gibi geldi bana...
Gerçi olur o kadar... kendini halktan soyutlayan isimden sonra bu kadar insanı köşk'te ağırlayan cumhurbaşkanımıza teşekkürler ediyorum :1:

**MegaStarkan**
17-09-07, 22:54
(....)bu isimler devlet sanatçısı hatırlarmısınız bilmiyorum.tarkan sezen aksu ve ajda pekkan aynı zamanda devlet sanatçısı oldu. (....)
tarkan ne zaman devlet sanatcisi oldu? benim haberim yok. hem oray engin birkere aciklama yapmisdi devlet sanatci devri bitti diye. devlet sanatcisi nerden cikti simdi? kafam karisdi....aciklama yaparsan sevinirim.

scorpioness
17-09-07, 23:48
arkadaşlar bu liste yi adam kafasına göre vermiyor ki .

bu isimler devlet sanatçısı hatırlarmısınız bilmiyorum.tarkan sezen aksu ve ajda pekkan aynı zamanda devlet sanatçısı oldu.yani kısacası ülkeye faydalı olan ve daima olacak insanlar çağırılır.ibrahim tatlıses iki kelime konuşmayı bilmez allahın dağ adamı kokteylde yer alacak,yok artık:28: kenan doğulu daha süt çocuğu o anca ne üdüğü belirsiz yerlerde sahne ye çıkar:28:ZATENDE TARKAN KATILMAZ NEDEN DİYECEK OLURSANIZ.TARKANIN YILLARDIR.DEVLETE VE GELEN GEÇEN TÜM HÜKÜMETTELERE DARGIN KİBAR Bİ ŞEKİLDE REDDEDER
Ne yazık kı Tarkan ve Sezen devlet sanatçısı değiller gerçi o devir de kaapndı artık öyle bir şey yapılmıyor

Delikız
18-09-07, 00:42
Listeye bakarsak çoğu Tarkan ın iletişiminde olduğu isimler,gidebilir de gitmeyebilirde, böyle bir resepsiyona katılmasından çok davet edilmesi önemli. Çünkü bu devirde her önüne gelen Tarkan'ı hedef alarak konuşuyor.( Ama Kenan Doğulu neden yok anlamadım).Listede eksik bir kaç isim daha var ama bazı kişiler yerlerini umarım görmüşlerdir.
Ortada ne Mustafa Sandal var, ne Emre Altuğ var ne Gökhan Özen... Yani artık bu listenin üzerine de yorum yapmazlar herhalde.

gence
18-09-07, 01:10
ne yalan söyleyim ben istemem tarkan ın oraya gitmesini.zaten arif sağ felan da gitmez sezen aksu da zor gider.o kurumca davetli olması hoş ama o "adam"
tarafından davetli olmak veya aynı mekanda olmak onunla bence bir türke yakışmaz.müslümanlık diye halkı kandırıp ülkeyi satan Atatürk karşıtı amerikan emperyalizmini isteyen amerikan işbirlikçileri bi hükümetin davetine katılmak ona destek vermektir.kahrolsun Amerikan işbirlikçileri yaşasın tam bağımsız Türkiye.o adamın 10 yıl önceki konuşmalarına bakarsanız anlarsınız eğer Türkseniz Atatürkçüyseniz.şimdi satılmış basın bunları yayınlamaz.Doğan gibi faşist bir adam almış eline medya gücünü hükümetine göre oynuyo.ne biliyim ben davet edilsem gitmem gideni de kınarım bu tarkan bile olsa.umarım gitmez

Moderatör Notu: Lütfen Forumda politika iceren konulari tartismayalim.:20:

* Türkiye Cumhuriyeti tarafından yasaklanmış, siyasi propaganda, din, dil, ırk ayrımına yönelik avatar imza ve mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz. Gerek diğer üyelere gerekse yöneticilere karşı Laubali üslup kullanan üyeler forumdan uzaklaştırılır.

szr67
18-09-07, 14:26
çok ii hatırlıyorum 1995 yılından 96 yılına geçtiğimiz günlerde.ozman galiba özal vardı hükümette o gelen geçen herkese devlet sanatçısı ünvanını dağıtıyordu.şimdi tabi ki kalmadı ama devlet sanatçısı ünvanın verilen sanatçılar arasında tarkanda vardı.çok ii hatırlıyorum..eğer bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz.şimdi sadece devlet sanatçı sı ünvanı sinema oyuncularında kaldı.

gokhantevetoglu
19-09-07, 03:36
tarkan gettımı oraya acaba

RaSKaS
19-09-07, 18:56
davet listesine baktığımızda herbiri kendi alanında üstat sanatçıları görüyoruz.
umarım tarkan bu davete icabet eder.

ozinga
19-09-07, 19:09
çok ii hatırlıyorum 1995 yılından 96 yılına geçtiğimiz günlerde.ozman galiba özal vardı hükümette o gelen geçen herkese devlet sanatçısı ünvanını dağıtıyordu.şimdi tabi ki kalmadı ama devlet sanatçısı ünvanın verilen sanatçılar arasında tarkanda vardı.çok ii hatırlıyorum..eğer bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz.şimdi sadece devlet sanatçı sı ünvanı sinema oyuncularında kaldı.
özal 93 de vefat etmişti...:15:

szr67
19-09-07, 19:30
ne biliyim biri vardı hükümette herkese devlet sanatçılığı dağatıyordu