PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'in Uluslararasi Yeni Haberleri

Gorkie
10-09-07, 22:07
Tarkan'ın uluslararası başarısı farkedilmemesi imkansız bir durum olmaya başladı.Açıkçası ben bu durum adına çok heyecanlanıyorum.2 Haberim var başlıyorum.

Tarkan ft. Wyclef Jean and Filly - Why Don't We (Aman Aman) (Remix)
Filly isimli müzik dünyasına emin adımlarla giriş yapacak olan 19 yaşındaki bu arkadaşımız 22 Ağustos tarihinde Myspace Blog'unda yaptığı açıklamaya göre Megastarımız Tarkan ve Wyclef Jean'le bir parçasında düet yapmış.Buna vesile olan isim ise İngiliz Prodüktör Pete 'Boxsta' Martin.Bu arkadaşın şu ana kadar yayınladığı demolar harikadan da öte.Filly'nin yazdığına göre parça ateşli ve kendisi mega heyecanlı bu konuda.2007/2008'de çıkacak olan albümü Introducing Sliide Show 'da Tarkan'ın Wyclef Jean'le aynı parçada konuk isim olarak çıkacak olması gurur verici...
edit:Tarkan'ın albümü için düet yapılmış.Bu çok iyi bir haber açıkçası.İngilizce albüm hakkında yeni haberlerin ortaya çıkması albüm üzerinde halen çalışıldığını göstermiş oluyor.Bekliyoruz!
Kaynak: Filly'nin Blog'undaki Yazı (http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=201885713&blogID=302277760)
Filly'nin parçalarına göz atmak için(MySpace'i ve Ordaki Youtube Videoları);
Tıklatın! (http://www.myspace.com/sliideshowfilly)

Monrose - Just Like That (Tarkan COVERI DEĞİLMİŞ!)
Monrose müzik dünyasında hızla yükselen bir Alman grup.Kendileri adlarını Amerika'da da duyurmayı başardılar.Daha ilk albümleri yeni çıkmışken, onlar bu ay ikinci albümlerini yayınlıyorlar.Çalıştıkları isimler arasında Peter Biker, Debbie French and Pete 'Boxsta' Martin bulunuyor.İlk single'ları "Hot Summer" cidden çok iyi bir ses getirdi Dünya üzerinde.Ve albümün promosyon tanıtım yazısında "Just Like That" isimli bir parça geçmekteydi.Şimdi ise albümün tracklistinde 9. parça olarak geçmekte.Benim bildiğim kadarıyla Just Like That ismini taşıyan ve Boxsta'nında bulunduğu "Strictly Physical" isimli albümdeki bu ihtimal Tarkan'ın parçası olması üzerine.Albümün çıkış tarihi 21 Eylül 2007!Açıkçası içinde Bahar isimli Türk kızınında bulunduğu bu kızların "Just Like That" versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum.
Kaynak: 365 Artists'deki Monrose Haberi! (http://www.365artists.com/pages/newsDetails.php?newsID=25)

edit:Dedik ama değilmiş.İhtimal olduğunu yazmıştım ve parça Tarkan'ınki değilmiş.Müzik dünyası Just Like That isminde bir parçaya daha sahip olacak.(olaya iyi yönünden bakma modu) Gene de ilginizden dolayı teşekkür ederim ;)

Yorumlarınızı Tarkan fanı olduğunuzu hatırlayarak yazarsanız sevinirim! :21:

tufanzenger
10-09-07, 22:21
süper ya.. çok iyi olacak.. %99.999999... doğru :D

**MegaStarkan**
10-09-07, 22:44
birinci haber dogrudur bence. filly baya gencmis. sarkilari fenada sayilmaz.
ikinci haber ama benim biraz kafami karisdirdi. tarkanin adi hic gecmiyor. eger tarkanin albümdeki "just like that" olmus olsaydi ozm oraya tarkanin adini yazmamakla haksizlik etmis olurlar cünkü o sarkiyi sadece Pete "Boxta" Martin yazmamiski. belki baska bir sarkidir ve adlari ayni olmasi tesadüfdür.
monrose'u begeniyorum. hot summer sarkisi gercekten cok güzeldi.
tskler haber icin.

eskalen
10-09-07, 23:00
Filly'nin şarkıları gerçekten çok güzel.......Çok güzel yapmış..... Sound'ları süper gerçekten......

Gorkie
10-09-07, 23:26
birinci haber dogrudur bence. filly baya gencmis. sarkilari fenada sayilmaz.
ikinci haber ama benim biraz kafami karisdirdi. tarkanin adi hic gecmiyor. eger tarkanin albümdeki "just like that" olmus olsaydi ozm oraya tarkanin adini yazmamakla haksizlik etmis olurlar cünkü o sarkiyi sadece Pete "Boxta" Martin yazmamiski. belki baska bir sarkidir ve adlari ayni olmasi tesadüfdür.
monrose'u begeniyorum. hot summer sarkisi gercekten cok güzeldi.
tskler haber icin.

Açıkçası Pete Boxsta Martin 'in olan Just Like That parçasının isminde bilindik olarak bir de ABBA'nın parçası var.Ama bana göre o parça Tarkan'ınkidir.Çünkü ingiliz arkadaşımın söylediğine göre Monrose, Thara'nın parçasını da bir önceki albümde coverlamışlardı.Tarkan'ın ismi de geçse çok güzel olurdu.Bakalım belki albümün içinde geçiyordur veya daha sonradan internette yayınlanacak albümün bilgilerinde geçecektir.Bakalım..

**MegaStarkan**
10-09-07, 23:34
Açıkçası Pete Boxsta Martin 'in olan Just Like That parçasının isminde bilindik olarak bir de ABBA'nın parçası var.Ama bana göre o parça Tarkan'ınkidir.Çünkü ingiliz arkadaşımın söylediğine göre Monrose, Thara'nın parçasını da bir önceki albümde coverlamışlardı.Tarkan'ın ismi de geçse çok güzel olurdu.Bakalım belki albümün içinde geçiyordur veya daha sonradan internette yayınlanacak albümün bilgilerinde geçecektir.Bakalım..
evet beklemek gerek. yakinda kokusu cikar.
bu arada yeni fark ettim albümdeki lyrics'lerde Pete "Boxta" Martin yazmislar. Her yerde ama "Boxsta" olarak geciyor adi. Sanirim bi yazilim hatasi var albümde....

devilscream
10-09-07, 23:34
ilk haber doğrudur kesinlikle.
filly'nin şarkıları da güzel ve başarılı
iki haber içinde;teşekkürler;)

Bu gercektende cok guzel bi haber. Umarim basarili olur bu calisma, bu Filly'yle ilgili daha cok seviniyorum cunku diger grupta bir türk kizi var zaten. Yani Tarkan'in sarkisini buyuk ihtimal oda desteklemis olabilir. Filly'nin Tarkanla bi calismada bulunmasi Tarkan'in yolunun acildiginin bi gostergesidir. Insallah bu calisma beraberinde dahada guzel duetler getirir. Sevindirici birsey daha var ki oda tanitimda Tarkan'inda yer alacagi.. umarim goz kamastiran bir show olur. Tarkan'in adi artik iyice yayilcak. Bu güzel haber icin cok tesekkür ederim:20:

Gorkie
11-09-07, 00:22
Bunların yanında Boxsta yeni bir isim olarak doğru tercih yapmış.Bu kızın parçalarını duydukça daha da heyecanlanıyorum.Eminim albümü çok sağlamdır çünkü kız müzikten anlıyor ve heyecan veren parçaları var.Youtube'daki videoları izlediyseniz beat yani ana baslar bir hızlanıyor bir yavaşlıyor.Boxsta yeni tarz ortaya çıkarmış gibi gözüküyor.Tarkan'ın Come Closer USA Remix albümü için ise ne gibi harika parçalar yapılmıştır(yeni mixlerle),Boxsta 'nın harika yeteneği insanı baya meraklandırıyor!Bekliyoruz!

tufanzenger
11-09-07, 01:39
söylenen doğruysa.. büyük bir rastlantı olmuş.. yabancı bir müzik forumunda bir üye splendour'a cevap olarak:

Guess their "Just Like That" has covered off Tarkan!Waitin for their version!

Its a new song - written by Remee (Hot Summer) and Peter Biker (Jamelia's Thank You).

Gorkie
11-09-07, 10:29
Ok o zaman düzeltiyorum!Öğrenmiş olduk!

edit:Ama kaynağı belirtmesini bekleyeceğim.Çünkü o yazdığı arkadaşları araştırdım,adamın Just Like That isminde parçası yok!Belki de sitesini yenilememişte olabilir,gene de kaynağını bekliyorum.Eğer kesin doğruysa değiştireceğim.

szr67
11-09-07, 10:58
ozman 2008 yılı tarkanın yılı olacak diyebiliriz

mcggs
11-09-07, 11:08
OOooo güzel Tarkan için sevindim :28:

Gorkie
11-09-07, 23:21
Edit olarak ekledim gereken açıklamayı! Ne yazık ki Tarkan'ın parçası değilmiş.Ama olsun bir umuttu,sonucunu öğrendik.İlginize teşekkür ederim.

arjen22-tarkan
12-09-07, 14:39
teşekkürler haber için...! İnşallah Daha İYi Yerrlere Gelecek Tarkan Buna Hepimiz İnanıyoruz..!

**MegaStarkan**
12-09-07, 23:12
Ne yazık ki Tarkan'ın parçası değilmiş.Ama olsun bir umuttu,sonucunu öğrendik.
dogru olduguna basdan beri zaten o kadar ihtimal vermiyordum, simdi tam ögrenmis olduk ;) tskler.
valla dogruyu söylemek gerekirse ben biraz sevindim tarkanin sarkisi olmamasi cünkü bu sadece Pete "Boxsta" Martin'in umdugu basariyi ve yorumu tarkanda bulmadigini gösterirdi bi yandan. yoksa niye böyle yeni bi sarkiyi yeniden coverlama geregini duyarlardiki?
hem bildigimiz gibi yarismadan cikan gruplar/sarkicilar, aynen monrose cikdigi gibi, bi süre sonra unutuluyor. yazik olurdu bi yandan sarkiya cünkü anlik popülarite sayesinden monrose belki ilgi cekebilirdi bu sarkiyla ve bizim medya yillarin sanatcisi tarkanla kiyaslardi bu durumu hic süphesiz. bu beni üzerdi....

tufanzenger
13-09-07, 00:42
artık şöyle diyelim şu şarkıya:

TARKAN - Aman Aman (Feat. WYCLEF JEAN & FILLY)

sayfada biraz aşağıya inin.. filly'nin sevenlerine ne kadar saygılı olduğu ortaya da çıktı böylece.. 1 gün geçmeden cevabı yazmış.. helal olsun :)

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=201885713&blogID=302277760&indicate=1