PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Sibel Can'in Kulisinde, Iste Kaniti!

levent_taka61
02-09-07, 18:19
Bu Gün Harika Pazarda Sibel Can Ile Bi Söyleside
Tarkanin Açik Hava Konserine Geldiği Ama Ibrahim Tatli Ses Istemediği
Için Sahneye çikamadıği Sorusunu Sibel Cana Yöneltti
Sibel Can ise Bunu Açık Bir Dille Yalanladı Ve Böyle Bişeyin Söz Konusu Olamayacağini Söyledi Sizce Ibrahim Tatlises mi çikartmadi Yoksa Tarkanmi çıkmak istemedi ve sizce ibrahim tatlıses bu olaydan rant elde edebilmek içinmi bu yalanları sıralıyor Tarkan Sonrasinda Sibel Can ı Tebrik Edip Mekani Terk Etmiş

BENCE KİMSENİN GÜCÜ TARKANA YETMEZ

scorpioness
02-09-07, 18:27
Tarkan zaten gayet salaş ve yorgun ve bitkin stüdyosundan çıkmış sahne arkasında oturuyordu amacı sadece Sibel Can'ı görmekti konser için ayrıca zaten HİTT prodüksüyon yaptı sanırım konseri o yüzden 5dk kuliste kaldı olay budur zaten sahneye çıkması imkansızdı magazinciler yeni bir palavra bulmuş kendilerine yine bravo ara bozmakta geç kaldılar malzeme yaratıyorlar

şekerim
02-09-07, 18:41
işte klasik medya uydurması daha ne denebilir ki pireyi deve yapıp yok şöyle yok böyle diye yalan haberlerle milletin arasını bozuyo işlerini yapsınlar fakat düzgün yapsınlar yalan haberlerle insanları birbirlerine sokarak değil:13: ayrıca tarkan sahneye çıkmak isticek ibrahim tatlıses de çıkarttırmıcak kim dinler ki onun sözünü:16:

devilscream
02-09-07, 18:46
ıste bırıncı agızdan bır bılgılendırme.sıbel can'ın bilgilenmdirmesi iyi oldu.
teşekkürler haber için

ozgee
02-09-07, 20:06
zaten belliydi yalan oldugu tarkan sahneye cıkmak isteyecek ve ibo buna engel olacak...mümkün degil ya hitt prodüksüyon ayarlamış olsaydı bile ibonun buna yetkisi oldugunu sanmıyorum...konu kim bilir nerden nereye cekildi ordaki birinin yalan oldugunu acıklaması iyi oldu...tesekkürler...

berrin
02-09-07, 23:49
hıııı eminim oyle olmuştur :)) ya bu ibonun ne alıp veremdıgı var anlamıyorum kı. bırak aynı kulvarda olmayı aynı şekılde karsılaştıramıyorum kı tarkanla....

levent_taka61
03-09-07, 01:04
yani haklısınız

TarkanColl
08-09-07, 02:10
İşte kanıt...

5jgmPnJXvvU

Tarkan Sibel Can'ın kulisinde...

szr67
08-09-07, 11:06
kanıt ii hoşda sanki orda bir tartışma varmış gibi sesdim..tarkan kafasıyla birini işaret ediyor...

HakanÇelik
08-09-07, 12:12
kanıt ii hoşda sanki orda bir tartışma varmış gibi sesdim..tarkan kafasıyla birini işaret ediyor...

Bana da tebrik ediyor gibi geldi...

tarkankolik1972
08-09-07, 12:51
Tarkan çikmak Istiyecek De Ibo Durdurabilecek Sonucta Bu Tarkannn
O Yeri Ve Zamnini Iyi Bilirr Söze Gerek Yokkk

karma_elcin
08-09-07, 13:02
yaw arkadaşlar boşverin hiç kaale alınacak bişey değil Tarkan zaten Yeni albümüne saklıyo sesini o konsere cıkacagını hiç düsünmedim zaten, magazinin sallamasyonları işte :DDDD

devilscream
08-09-07, 13:42
hocam ii de ne kanıtı bu biraz açarsan seviniriz
sibel can'ın kulisine tarkan'ın geldiğinin kanıtı.
teşekkürler video için;)

arjen22-tarkan
09-09-07, 14:51
Video İçin Teşekkürler ...Çok Hoş Bi Video 1

yiğit
09-09-07, 19:57
imajı yine değişmiş:))))

mcggs
09-09-07, 23:44
Tarkan çıkmak istese çıkar..İbrahim Tatlıses kim ki?

szr67
10-09-07, 11:11
arkadaşlar burda ap açık tarkan sibelcana birşeyler sarfediyo ii bakın çok sinirli tarkan sibel can da yatışmak istiyo çok ii inceleyin