PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20 Aralık'da çıkıyor...

TarkanColl
07-09-07, 23:27
:17: :17: Tarkanımızın yeni Türkçe pop albümü 20 Aralık'da çıkıyor... :17: :17:

eskalen
07-09-07, 23:45
haber iyi ama kesin mi yani nerden biliniyor?

TarkanColl
07-09-07, 23:53
Çok sağlam bir kaynaktan 2 hafta önce albümün 20 Aralık'da çıkacağını duymuştum. Tarkan da albümünün bayramda çıkacağını söyledi. Sonra çok çok sağlam başka bir kaynaktan da Tarkan'ın albümünü Kurban Bayramına çıkaracağını duydum. Kurban Bayramı da 20 Aralık'da... :20:

Yine bir yanılma ve erteleme olmazsa albüm 20 Aralık'da çıkıyor.:17:

Hatta o çok çok sağlam kaynak bana Tarkan'ın bir şarkısının adını da söyledi ama buraya yazamam şimdilik... Söz verdim...:20:

eskalen
08-09-07, 00:04
O saglam kaynagi ogrenmeyi candan cok isterdim.......Umarim oyledir saol "Tarkancoll'

gence
08-09-07, 00:07
çok güzel yaaaa.en sonunda.sözünü tutmasan olmaz mı ebru.şarkı ne merak ettim.

**MegaStarkan**
08-09-07, 00:19
valla adminimiz böyle bi konu acmissa vardir bi bildigi ;)
ins. cikar ozmlarda. gerci 15 gün önce cikarsa dogum günüme geliyor :P güzel hediye olur :D

devilscream
08-09-07, 00:28
haber güzel.inşallah bu tarihte ertelenmez.
keşke daha önceden çıksaydı ama neyse.
teşekkürler bilgi için

HakanÇelik
08-09-07, 00:29
:17: :17: Tarkanımızın yeni Türkçe pop albümü 20 Aralık'da çıkıyor... :17: :17:

Aralık ayını hiç bu kadar beklememiştim... teşekkürler Ebru...

:17: :17: :17: :17:

-tarzan-
08-09-07, 00:35
kaynak sağlam sanırım. zaten canlı canlıdada onun ipuçlarını
vermişti.

Wallahi umarim dogrudur, güzel bir yilbasi ve bayram hediyesi olur. :20:
Fazla sevinmek istemiorum sonra hayal kirikligi buyuk oluo :9: :18:

karma_elcin
08-09-07, 00:46
İnşallah oledir yhaa bekliyoruz..

mavi
08-09-07, 01:14
çok sevindimmm çokk sevindimm :17: :17:
inşallahh doğrudur yine ertelenmesin nooluurr..teşekkürler canım müjde için :10:

denizmavisi
08-09-07, 01:30
Ya yine mi ertelendi bu gidişle 2008 de çıkar bize yine beklemek düşüyor offf:11: :11: :11:

dilaraer
08-09-07, 01:39
20 aralik uyar...vaktim var yani:18:
bilgi icin tskler ebru...umarim o tarihte cikar:20:

firelord
08-09-07, 02:42
3 ay daha beklicez nabalım.

şekerim
08-09-07, 03:45
:17: :17: :17: :17: yaşasın saol ebru dile benden ne dilersen:1: inşallah ertelenmez kesin tarihtir

szr67
08-09-07, 11:13
arkadaşım tarkan love speak şarkısından sonra avukatlarını bir acil harekat timi yaptı.bu şarkının albümden önce piyasaya sürüldüğünden sonra tarkanı yakından tanıyanlar kendisi haricinde bir kaynak veremiyor.bu senin söylediğin tarihi bende biliyorum.doğru bir tarih artık kimden aldın bilmiyorum ama özgür abi sayesinde bende dinledim.3şarkıyı ama bu tarihi vermeyi düşünmüyordum.ama sen bodostlama atladın.

madem onu söyledin bende söyleyim bari;20 aralık 2007 hittmüzik tarkan......isimli albümünün çıkış tarihinde çıkmasını için başvuru yaptı.yani kültür bakanlığı henüz bir onaylama yapmadı albüm için...

Benjamin_McKENZİE
08-09-07, 13:48
Insallah Turkce Albumuz Olsun Yeterki

arjen22-tarkan
08-09-07, 15:22
İnşallah Bu Sefer Bi Aksilik veya erteleme çıkmaz ve doğru haberdir inşallh :)
Bugün Hürriyet'in Kelebek Ekinde Tarkan'ın Londraya Gittiği Ve Albümü Çok Yakında Çıkaracağı Yazıyordu ... Okuyunca Çok Sevindim ... İnşallah Aralıktan Daha Erken Bi Tarihte Bol Kazançlı bi ayda çıkmasını temenni ediyorum ! :41:

haber için teşekkürler !

leyla
08-09-07, 17:09
keske remezan bayramindan sonra ciksin,3 ay cok gec olur

Delikız
08-09-07, 17:43
Doğrudur büyük ihtimalle tarih. Çünkü yılbaşı programı var Tarkan'ın. O programa mutlaka yeni şarkılarla çıkacaktır. Teşekkürler Ebru;)

tufanzenger
08-09-07, 20:05
ingilizce albümle de baya çalışıyor tarkan.. acaba türkçe albüme yakın tarihte o da çıkabilir mı?? bir bilginiz var mı??

bzesma
08-09-07, 20:13
evet insllah 20 aralıkta cıkar cok sevındım

busrab
08-09-07, 21:52
:17: bravo :4:

20 aralığı sabırszlıkla bekliom...inşallah ertelnemz ama daha önce çıkabilir........

RaSKaS
08-09-07, 22:59
inşallah bu doğrudur
ama yinede tarihlere tereddütlü bakmaya başladım
umarım ertelenmez :21:

ozinga
08-09-07, 23:35
tarkan bu seferde iki bayram arası albüm çıkarmak uğursuz olur diye mi düşündü acaba da kurban bayramına erteledi:18: :28: :18:

TarZan14
10-09-07, 20:13
Ya tamam 20 Aralikta çikacak ama Albüm adi dogrumu Sevgiler Dagittim

Birde Ebru bizde bir parça biliyoz Tarkanin albumunden
Kuduruyorum...

:)

TarkanColl
10-09-07, 21:02
Ya tamam 20 Aralikta çikacak ama Albüm adi dogrumu Sevgiler Dagittim

Birde Ebru bizde bir parça biliyoz Tarkanin albumunden
Kuduruyorum...

:)

Albümün adını bilmiyorum Kudurmuyorum varmı yokmu onuda bilmiyorum. Benim bildiğim şarkı bir yere yazılmış. Bir şehre... :10:
:6: Sanırım romantik bir şarkı...

tufanzenger
10-09-07, 22:53
izmir olsun ya :D

Gorkie
11-09-07, 12:10
Kimse kusura bakmasın ama 20 Aralık'ta albümü çıkararak 2007 albümümü yoksa 2008 albümümü olmuş olacak.Ve ödül törenlerinde hangi tarih için aday gösterilecek.20 Aralık çok yakında anlamına mı geliyor?Kaç ay var çıkmasına..Açıkçası yılbaşına özel çıkması bana birşey ifade etmiyor.Üzgünüm.15 Ekim'de çıkmasını çok isterdim...20 Aralık'ta da ingilizce albümün çıkmasını beklerdim.Neyse hayırlısı olsun..

sinemtevetoglu
11-09-07, 21:38
ekim ve ya kasımda çıkamayacağını TarKaN da sözylemişti zaten of ben artık biran önce çıksın istiyorum dayanamıyorum...lütfen artık ağlıycam :(

pelince
11-09-07, 21:56
ebbbruuuuu ablaaacııııım sewiooormm sewiooorrm senii çoooooooooookk yaa nee kdr mutluu oldum anlatamam inş. inş. yaa bn seneye çkcak fln diee düşünmeye başlamştıım 20.12.2007!!! :17: :17: :17:

Samet
13-09-07, 20:40
sanmam 1 ocak olur o yeni yil ya ondan:P:P

ozgee
16-09-07, 01:08
:17: hadi bakalım hayırlısı bu sefer dogru gibi ama alıskanlık iste genede bu kezde ertelenirmi diye düsünmeden edemiyorum :19:

scorpioness
16-09-07, 01:58
Umarım koca yazı devirdik kışıda bize devirtmez 20dydi 30du derken:19:
sağol canım unuttum o şarkının adı neydi :P :18:

ozinga
16-09-07, 02:58
bekledikçe beklentilerde çoğalıyo inşallh beklentilerin cevabını alabiliriz:27:

MONZA
16-09-07, 11:06
saol teşekkürler yaşasın ta :)

love_speak
16-09-07, 16:19
inş.doğrudur daha fazla dayanamıyorum
çıksın artık hayırlısı albüm harika olacak. . .

yiğit
16-09-07, 18:12
ebru ne olur şarkının adını ver...yoksa AŞK-I MELEK mi?????

ne güzel şeymiş meğer yaşamak.
gözlerinde aşkı bulmak.
avuçlarımda kal gitme...
bir ömür seninle yaşlanayım yar.
ben yıllarca seni aradım.
öyle yalnız bomboş yaşadım.
sana çıkar oldu bütün yollar.
her şey yalan tek gerçeğim sen.
yüreğim elinde sana aitim....
ben bu canı bir sana verdim.
seni öyle içime çektim,her nefeste seninleyim...
sensiz dünyam viranedir,alev alev cehennem sanki.
yanın cennet olsa gerek,sen de sevdiğim aşk-ı melek...

işte olası şarkının sözleri....
www.comecloser.tr.gg

gokhantevetoglu
19-09-07, 03:50
neguzel neguzel beklıyoruz hadı bakalım tarkannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnn:):):)

mazeret
20-09-07, 17:47
ya valla ben o kadar umutlu değilim yine bişey olur erteler yazdan beri bekliyıoruz insaf ya

Mennano
21-09-07, 18:17
Aralık ayını sabırsızlıkla bekliyorum inşl. gecikmez

bzesma
23-09-07, 18:57
evet ya dogrumu bu haber

M-Yildiz
23-09-07, 22:57
Tarkan I.beat ekimde cikacaksa, albümde ozaman ekimde cikar, cünkü mp3-calari albümsüz satisa sunmasi mantiksiz yani bosyere..Yok aralikta cikiyorsa, mp3-calarda aralik'ta cikacak..

karamanbarıs
05-10-07, 22:49
sallıyor arkadaşlar nerden biliyomuş sallıyor tarkanın yakın koruması benim amcam oluyor ve 15 güne kalmaz çıkaracak dedi tarkan gün sayıyor heyecandan kim yazmışsa sallamış bayagı bi ...

Gorkie
06-10-07, 04:55
sallıyor arkadaşlar nerden biliyomuş sallıyor tarkanın yakın koruması benim amcam oluyor ve 15 güne kalmaz çıkaracak dedi tarkan gün sayıyor heyecandan kim yazmışsa sallamış bayagı bi ...

Hoppalaa! Ya gene mi türedi sallayıcılar!

alta Biraz destek,öze Biraz mantık;
niyetin nedir daha sallanacaksan
bıktık Tarkan yeter artık...

Ki Ozan Çolakoğlu iyi ihtimalle Kasım diyor ,nasıl gün sayabiliyor Tarkan!Amcana bir söylede Ozan Çolakoğlu'na kızsın..hayret bişey cık cık:13:

M-Yildiz
06-10-07, 23:53
Anlamadigim sey, Ozan olacak menejer birinine aralik diyor digerine kasim diyor:s

Bir sarkici yeni albüm hazirlarken albüm tarihini calismaya baslamadan önce biryere yazip belirlemistir, yani diyecegim tarkan kesin tarihi biliyor cikacagi
günü biliyor, bizlerle paylasmaya yanasmiyor nasil oluyorsa..

Ben 20 aralik tarihine veya 15 ekim tarihine birsey dedigim yok, tahminler herzaman olacaktir, ama cok bilmis gibide 15 ekim veya 20 aralik diye albüm tarihini belirleyemezsiniz, cünkü kesin birsey yok 20 aralik yerine 15 ekimde cikmasini hepimiz isteriz 15 ekim yerine yarin cikmasini hepimiz isteriz ama dedigim gibi kesin birsey yok..

Su albüm bi ciksaydi, valla katillik cikcak sonunda, insan deliriyor:P

TarkanColl
07-10-07, 00:46
Cevabımı yazdım konuyu kapattım ben...

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5439

Ayrıca Tarkan'ın menejerinin adı Ozan değil. Ve "Ozan olacak menejer" lafı hiç yakışan bir hitap şekli değil... İşin iç yüzünü bizler bilemeyiz. Mutlaka bir sürü engel çıkıyordur albüm çıkarma sürecinde. Kendileri daha önce Ekimde albümü çıkarmayı düşünüyorlardı. Mutlaka evdeki hesap çarşıya uymadı şimdide 20 Aralık çıkıyor. Biliyoruz ki Tarkan bir çok defa kesinleşen tarihlerde çıkaramadı albümünü son dakika değişiklikleri ve titizliği yüzünden. Ve her seferinde muhteşem şarkılarla karşımıza çıktı...

İnşallah albüm erken çıkar ve hepimiz bayram ederiz...

scorpioness
07-10-07, 01:20
Her seferinde sizlere verilen bilgileri neden asabice şekilde yanıtlıyorsunuz arkadaslar anlamış değilim bizler de ne alıyorsak onu veriyoruz sizlere en hızlı şekilde size olan saygımızdan paylaşıyoruz sizde aynı saygıyı bizlere gösterip işkembe i kübranızdan sallamasanız çok sevineceğiz.Tekrar ve tekrar söylemekten bıkmadınız biz cevaplamaktan bıktık 20 aralık dendi ama değil 20 aralıkta hayatta 1dk sonra bile ne olacagını bilemeyiz o yüzden henüz kâhinlik mertebesine de ulaşamadıgımız için değişen tarihlerden hiçbir şekilde sorumlu da değiliz.

b_a_S_k
07-10-07, 02:27
20 aralık yazarsınız o günü bekleriz ,olmadı ertesi günü _kimse kafasından bişeyler yazmadığını bizler çok ii biliyoruz _ebu ,ness aldığınız duyumları paylaşmaya dewam heyacan gittikce artıyor ..

Ganador
08-10-07, 00:22
Tarihe bu kadar takilmayin arkadaslar cikacaktir elbet bu sene veya obur sene.Benim anlamadigim olay,Karma albumunde muthis bir promosyon vardi,pepsiyle beraber.Kuzu kuzu cikti ortalik yikildi,parcalarin bazi bolumlerini soyledi reklamlarda,yani album cikinca herkez hazirdi.Simdi hic bir hazirlik goremiyorum,hersey bilmece.

Sponsorsuz cikmak iyi fikir degil bence,promosyona baslamali bir an once.

szr67
08-10-07, 00:23
yarın hitt müziki arıyıcam sorucam yeter artık heryerden bi haber geliyo en ciddi mercihden alıcam size ileticem

abuzittin
08-10-07, 13:12
artık tarkanın verdiği tarihe söze hiç bir şeye güvenim kalmamıştırki bu sitenin çıkardığı haberlere inanyım tarkan hayranları şu an uykuda tarkanı eleştirmiyorlar ve tarkanın hiç bir şey umrunda değil keşke bu konu başlığını açan arkadaş "20 aralıkta belki çıkabilir" diye açsaydın yanılmıyorsam bu albüm mayıs ayından beri çıkması bekleniyor,görüşmez üzere

szr67
08-10-07, 13:43
arkadaşlar saat11:30 da hittmüziki aradım ve kesin ve net bilgiler edinmek istedim.

albüm gerçek tarihi ve promosyon aşamaları nasıl ve ne zaman olucak biz tarkan hayranları olarak heryerden bi ses duymakdan sıkıldık diye bir serzenişim oldu.

cevap:albüm tamimiyle altyapı çalışmaları ile bitmiştir.şarkılar da bir kaç oynama yapılacak ve bayramdan sonra hittproduction ekibi ve sponsor firma toplantı yaparak.albümün çıkış tarihini belirlenecektir.bunlar bayramdaki toplantıda belirlenecektir.albüm ile ilgili açıklamayı Uygar Ataş basına bildirimde bulunacaktır.denildi artık basından yapılan açıklamaların mısrasında tarkanın menejeri adı altındaki yazıları yayınlamınız rica olunur.ricasında bulunuldu..

Yakisikli89
08-10-07, 16:41
arkadaşlar saat11:30 da hittmüziki aradım ve kesin ve net bilgiler edinmek istedim.

albüm gerçek tarihi ve promosyon aşamaları nasıl ve ne zaman olucak biz tarkan hayranları olarak heryerden bi ses duymakdan sıkıldık diye bir serzenişim oldu.

cevap:albüm tamimiyle altyapı çalışmaları ile bitmiştir.şarkılar da bir kaç oynama yapılacak ve bayramdan sonra hittproduction ekibi ve sponsor firma toplantı yaparak.albümün çıkış tarihini belirlenecektir.bunlar bayramdaki toplantıda belirlenecektir.albüm ile ilgili açıklamayı Uygar Ataş basına bildirimde bulunacaktır.denildi artık basından yapılan açıklamaların mısrasında tarkanın menejeri adı altındaki yazıları yayınlamınız rica olunur.ricasında bulunuldu..

asparagas degil dimi :28:

ama cok inandirici geldi
tskler

ebru sanada tskler bizi bilgilendirdigin icin

szr67
08-10-07, 16:55
bugün dayamadım aradım valla

Yakisikli89
08-10-07, 17:12
bugün dayamadım aradım valla

:20: cok tsk

Mega Fanat
13-10-07, 17:25
Evet buralarda da oyle haber yayıldı"TARKANımızın yeni albümü bayramda çıkıcak" Ama malesef ben bu bayramın Ramazan olduğunu sanmıştım.Dünden beri tüm magazin sitelerini arıyorum-TARKANın yeni albümü çıktı diye.Ne yapmalı,daha 2 ay bekleriz.Ama ben şimdi yeni şarkını acayip merak ettim,acaba nasıl olmuş next şarkı? Bravo "TARKANCOLL"bravo bravo bravo bravo bravo bravo

leyla
13-10-07, 17:48
neden tarkanin albumu cikmiyor sikildim artik beklemekten

denizmavisi
13-10-07, 20:06
valla bende çok sıkıldım artık beklemekten insanları bu kadar bekletmek ayıp ya en azından bi açıklama yapsalardı :16:

airjunior17
14-10-07, 01:51
Bence 2008de çıkar o albüm.2007 yılı bitmek üzere ve eğer bayramda çıkarsa diskografide 2007 yılı yazacak.10 gün için 1 yıl eski tarih olmasına izin vermezler bence.Ayrıca 2007 yılı müzik ödüllerinde yarışamaz o nedenle 2008 daha uygun olur sanki

Ganador
17-10-07, 16:15
Daha album tamamlanmamiski,kayitlar bile bitmemis.Daha zaman var bence cikmasina,sadece sarkilar belliymis son okumasida yapilmamis.

selin_trkn
02-11-07, 23:16
bi an önce aralık ayının gelmesini bekliyoruz.bi an önce gelse ve şu albüm çıksa artık..

Gorkie
03-11-07, 12:06
Daha album tamamlanmamiski,kayitlar bile bitmemis.Daha zaman var bence cikmasina,sadece sarkilar belliymis son okumasida yapilmamis.

Pardon anlamadım??:18: Sen kafandakileri yazıyorsun sanırım..Albüm tamamen bitti diye biliyorum!

Ganador
03-11-07, 19:19
niye kafamdan yaziyim? daha vokalleri yapilmamis,yani son hali degil dinlenen sarkilar.Ama sarkilar cok guzelmis duydugum gore.Hala calisiyorlar uzerinde anladigim kadariyla daha hazir degil

Gorkie
04-11-07, 14:12
niye kafamdan yaziyim? daha vokalleri yapilmamis,yani son hali degil dinlenen sarkilar.Ama sarkilar cok guzelmis duydugum gore.Hala calisiyorlar uzerinde anladigim kadariyla daha hazir degil

Vokalleri bitmemiş?Sana kim dedi bunları cidden bilemiyorum fakat albüm Ramazan Bayramında bitti ve üzerine promosyonla alakalı toplantısı yapıldı diye biliyorum.Bu bakımdan da Uygar Ataç Aralık Sonu Kesin diyordu...:20:

DARKLORD
04-11-07, 14:27
büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.hayırlısı olsun

sarıpapatya
04-11-07, 15:29
yaa artık ben hiç bişeye inanmaz oldumm biran önce çıksın artık yaa bana kalırsa aralıktada çıkmıcak ama napalım beklıoz önce aralık sonra şubat gider bu böyle tarkan arkık bize söyluyo bekle şarkısını yada ben her dinlediğimde üstüme alınıyorum bekle beni bekle döneceğimmmmm:18: :18: :18:

zigi
04-11-07, 16:43
bu çok güsel bi haber inş doğrudurr yanee sonunda hayalkırıklığına uğramayız

Ganador
04-11-07, 17:19
Neyse belki bunlari paylasmak hataydi.Cikar insallah aralik sonu ama pek sanmiyorum,hala Sezenden bomba bi sarki alamadi

M-Yildiz
04-11-07, 18:07
Neyse belki bunlari paylasmak hataydi.Cikar insallah aralik sonu ama pek sanmiyorum,hala Sezenden bomba bi sarki alamadi

Gerek yok ki bence, cünkü benim bildigim kadariyla en az 10 tane TARKAN imzali sarki var albümde..Sezenden veya baska birisinden sarki almasina gerek duymuyordur kendiside..

Gorkie
05-11-07, 20:05
Gerek yok ki bence, cünkü benim bildigim kadariyla en az 10 tane TARKAN imzali sarki var albümde..Sezenden veya baska birisinden sarki almasina gerek duymuyordur kendiside..

Tamamen katılıyorum Yıldız.. Şu albümü Ocak başı çıkarsınlar başka birşey istemiyorum onlardan..Ama Sezen parçasını bekleyecekse Tarkan , çıkarmasın istemiyorum cidden..Beklemekten bıktım..Her an yeni bir haber yeni bir duyuru yapılacak diye ümitle giriyorum forumlara ama ne yazık ki..Tık Yok!:15:

Ozz
05-11-07, 22:51
Eğer çıkmazsa..protesto edelim... kurban kesmeyelim....Hepimiz Kurbanız...:D:D

Inge
06-11-07, 14:08
kurban kesme lütfen...ben vegetariyenim..sadece para ver... :)

szr67
06-11-07, 15:02
bu albüm bize yılbaşı hediyesi olsun 31aralıkda çıksın negüzel olur.saat tam 00:00'da şahane bir albüm tanıtımı yapılabilir

asd1234
06-11-07, 19:15
bu albüm bize yılbaşı hediyesi olsun 31aralıkda çıksın negüzel olur.saat tam 00:00'da şahane bir albüm tanıtımı yapılabilir

Yahu kendimizi sürekli telkin ede ede bittik,azıcık daha dayanmaya çalışacağız,değil tanıtım yapmak,kimsenin haberi olmadan çıkarsa da yine çıkarsın şu albümü..(Şakaydı,tamam :21: )

Şaka bir yana,Tarkan'a da şahane bir tanıtım yakışır zaten...Neyse ya,bekleyip göreceğiz..Ne kaldı şurda 20 aralığa :)

szr67
06-11-07, 19:46
şimdi 20aralıkda çıkıyor gerçekden net bir bilgimi bu yoksa dedikodumu

Gorkie
07-11-07, 00:49
şimdi 20aralıkda çıkıyor gerçekden net bir bilgimi bu yoksa dedikodumu

Yok ya bu tarih ertelendi bu kesin. 2008 albümü olsun istemiş olabilirler..Cidden Sezen Aksu'nun parçasına ASLA ihtiyacı yok.Bir kere kendini kanıtlamış,artık 1 tane daha Şımarık çıksa da olur çıkmasa da bana göre.Tarkan'ın bestelerini tercih ederim..:20:

abuzittin
07-11-07, 01:00
Yok ya bu tarih ertelendi bu kesin. 2008 albümü olsun istemiş olabilirler..Cidden Sezen Aksu'nun parçasına ASLA ihtiyacı yok.Bir kere kendini kanıtlamış,artık 1 tane daha Şımarık çıksa da olur çıkmasa da bana göre.Tarkan'ın bestelerini tercih ederim..:20:

harbiden akşam akşam güldürdün beni,sezen den alıcağı bir şarkı albüm trajını nasıl etkilyecebileceğini tahmin bile edemiyorum tarkan 5 yıldır adam gibi beste yapmıyor reklam şarkıları hariç 1-2 tane sezen olmazsa albüm 100 bin bile satmaz

sinemtevetoglu
07-11-07, 01:35
harbiden akşam akşam güldürdün beni,sezen den alıcağı bir şarkı albüm trajını nasıl etkilyecebileceğini tahmin bile edemiyorum tarkan 5 yıldır adam gibi beste yapmıyor reklam şarkıları hariç 1-2 tane sezen olmazsa albüm 100 bin bile satmaz

sen yine mi geldin ya ben de bekliyordum ne zaman gelip polemik yaratacak diye ama yok yani sen burda bu tarz knuştuğun sürece ben de burda olcam! sen bi besteni ver bari çok üzülmüşsün belli...bu siteden atılman lazım ya hakaretten ve eleştiriden başka işin yok senin bu sitede...onun yeride burası değil...

Ganador
07-11-07, 05:46
Tarkan icin onemli bir album bu,sezen sarkisi olmadan cikartmayacaktir.Ama simarik sikidim tarzinda bi sarki alamamis veya sezen vermiyor.O kadar cok elestrildiki ingilizce albumle artik bu albumu heralde patlama olarak goruyor ve satis olarakta dinlenme olarak tavan yapmak istiyor.Ondan dolayi surekli erteleniyor cunku hep oynamalar yapiliyor sarkilar uzerinde diye tahmin ediyorum.

Bana kalsada kendi sarkilariyla ciksin zaten dinleyenler sarkilar super diyor.Mesala bir Kuzu kuzu veya kir zincirlerini ne sezen yapabildi ne nazan bugune kadar

abuzittin
07-11-07, 20:27
onu bunu bilmem,tarkan bu albümde patlama yapamazsa ne misyonu kalır ne vizyonu ona göre davranmalı gerekirse nazan öncelle barışıp şarkı almalı

asd1234
07-11-07, 21:04
onu bunu bilmem,tarkan bu albümde patlama yapamazsa ne misyonu kalır ne vizyonu ona göre davranmalı gerekirse nazan öncelle barışıp şarkı almalı
Tarkan'dan bahsediyoruz arkadaşlar,herhangi bir şarkıcıdan değil,megastarımız olan TARKAN TEVETOĞLU'ndan bahsediyoruz..Albümleri satmayan,Tarkan'ın 10'da biri kadar ünlü olmayan şarkıcılar dahi halen meydandaysa,Tarkan'ı kim bu kadar kolay silebilir?Ha,belki medya atacağı birkaç iğrenç manşetin hayalini kuruyordur şimdi,ama hayal kırıklığına uğrayacak olanlar da onlar olacak..Hadi milyonda bir ihtimal denk geldi de insanların kulak zevkleri bozuldu ve Tarkan'ın muhteşem sesinden kendilerini mahrum bıraktılar diyelim,o durumda bile megastarımıza birşey olmaz,ki o milyonda bir ihtimal de gerçek olmayacak inşallah..bu albüm patlayacak..Ayrıca Tarkan'ın Nazan Öncel'den şarkı almasının bence bir gereği yok,kendi 5 misli iyi şarkılar yazabiliyor...

Gorkie
07-11-07, 22:31
Kusra bakmasın Sezen Aksu fakat vermediği şarkıcı kalmadı,bende alsam olur herhalde.Sezen tarzı parçayla çıkış yapacağına kendi tarzını bilmesi HipHop'a uygun süper bir parçayla çıkış yapması,dansçılarla harika bir kareografi hazırlayıp klipte dans etmesi patlatmazda ne yapar albümü..? Sen istediğin gibi gül arkadaşım ama Sezen parçasına ihtiyacı yok Tarkan'ın..Nazan'dan parça alma konusuna şöyle yaklaşıyorum,zaten alamaz.2 arada 1 derede nasıl alsın?Sezen Aksu'dan bir Nazan Öncel çıkar ama Nazan'dan Sezen çıkmaz :D O bakımdan bana göre duyuru yapıp insanları bekletmemeleri..Çünkü insanı yoran bu zaten.Yeni birşey ortaya çıkacak diye bakınıyorum(z) ama ne yazık ki hala Tarkan cephesinden gelecek yanıt bekleniyor..

abuzittin
07-11-07, 22:34
Tarkan'dan bahsediyoruz arkadaşlar,herhangi bir şarkıcıdan değil,megastarımız olan TARKAN TEVETOĞLU'ndan bahsediyoruz..Albümleri satmayan,Tarkan'ın 10'da biri kadar ünlü olmayan şarkıcılar dahi halen meydandaysa,Tarkan'ı kim bu kadar kolay silebilir?Ha,belki medya atacağı birkaç iğrenç manşetin hayalini kuruyordur şimdi,ama hayal kırıklığına uğrayacak olanlar da onlar olacak..Hadi milyonda bir ihtimal denk geldi de insanların kulak zevkleri bozuldu ve Tarkan'ın muhteşem sesinden kendilerini mahrum bıraktılar diyelim,o durumda bile megastarımıza birşey olmaz,ki o milyonda bir ihtimal de gerçek olmayacak inşallah..bu albüm patlayacak..Ayrıca Tarkan'ın Nazan Öncel'den şarkı almasının bence bir gereği yok,kendi 5 misli iyi şarkılar yazabiliyor...

gerçekten çok komiksiniz tarkan nazan öncelden 5 misli iyi şarkı yazarmış sen anlaşılan nazan önceli dinlememişsin ,sadece dinlemişsin,eski albümlerini dinle derim nazan öncelin özellikle,gidelim buralardan,dillere düşeceğiz,aynı nakarat,gitme kal bu şehirde,aşıklar parkı,son albümünün kalitesi belliydi

sana göre tarkan daha iyi beste yapabilir ama hiç bir müzik adamı seninle aynı görüşte olmaz

M-Yildiz
07-11-07, 23:54
abuzittin daha albüm cikmadan en önce sen darbeleri vuruyorsun Tarkan'a, magazincileri gectin masallah..Sen Tarkan'dan daha mi iyi biliyorsun bu isleri ki bu kadar konusuyorsun??
Cogu Tarkan hayranlari, tamamen kendisine ait olan sarkilarla cikmasini ister, cünkü bizim gibi Tarkan hayranlari nazan/sezen sarkilarini ayirt edebiliyorlar tarkan sarkilarindan, bunu galiba sen yapamiyorsun.

TarkanColl
08-11-07, 00:04
Tarkan'ın sözünü yazdığı ve bestelerini yaptığı şarkıları albümlerindeki en güzel şarkılar. Sibel Can'a verdiği Çakmak Çakmak ve Murat Boz'a verdiği Püf de çok güzel. Sezen Aksu ve Nazan Öncel de çok güzel besteler yapıyorlar ama Tarkan onlarla yarışacak kalitede şarkılara imza atıyor. Üçünün de kalitesi birbirleri arasında kıyaslanamaz. Üçü de pırlanta...:20:

Ayrıca bu forum eleştirilere açıktır ama her mesajında Tarkan'ı eleştiren birisi gerçek Tarkan hayranı olamaz. Gerçek Tarkan hayranı olmayanların da bu forumda yeri yoktur... Bu Abuzittin nickli üyemize uyarımdır...

tarkantutkunu
08-11-07, 14:20
kesinlikle duygularını şarkılara serebilen ender sanaçtımız tarkan
elbette ağzı torba gibi olan arkadaşlar
tarkandan bir tokat gibi alıcaklar cevaplarını albüm çıktıgı zaman

megasterkan
08-11-07, 14:54
vay be hiç bu kadar hararetli bir form sayfasına rastlamadım:D şimdi tarkan hem beste yapabilen ve en iyi şekilde yorumlayan bir sanatçı bu üç sanatçı arasında hangisi daha güzel beste yapıyor diye bir polemik çok saçma tarkanın sezenin ve nazanın yaptığı bsteler ortada.hepsi birbirinden güzel önmliolan ne biliyonuzmu arkadaşlar yorum yorum yapabilmek şarkıyı insanlara hissettire bilmek. tarkanın a acayipsin şarkısını seslendirme olayına bakalım sezen bu şarkıyı en iyi şekilde yorumlayacak sanatcının tarkan olduğunu bir kaç sanatcıyı denedikten sonra tarkan a vermiş yani hiç birbirinizle uğraşmayın tarkan yine çokiibir albümle gelecek ve ben askerde olacam siz bir birinizi yiyecenişze tadını çıkartın tamammı sinerlerimi bozmayın:28:

eskalen
08-11-07, 14:59
Her sanatçının beste yapma, şarkı yaratma duygusu farklı.....Tarkan'ında Sezen Aksu'nunda Nazan Öncelinde ayrı bir tadı var.....Kıyaslama yapmak son derece yanlış bir tutum.....Herkes aynı olursa çekilir mi yani! Herkesin şarkı yapma sitli farklı farklı,bence güzel olanda bu!

leyla
08-11-07, 15:49
tarkanin yaptigi sarkilar cok guzel mesela kuzu kuzu cok guzel bir sarki,unutmamali,kir zincirleri.sezen aksunun da yaptigi sarkilar muhtesem ve nazan oncelde guzel sarkilar yapiyor.ucude guzel sarkilar yapdi simdiye kadar
hepsini alkislamak lazim

abuzittin
08-11-07, 20:02
Tarkan'ın sözünü yazdığı ve bestelerini yaptığı şarkıları albümlerindeki en güzel şarkılar. Sibel Can'a verdiği Çakmak Çakmak ve Murat Boz'a verdiği Püf de çok güzel. Sezen Aksu ve Nazan Öncel de çok güzel besteler yapıyorlar ama Tarkan onlarla yarışacak kalitede şarkılara imza atıyor. Üçünün de kalitesi birbirleri arasında kıyaslanamaz. Üçü de pırlanta...:20:

Ayrıca bu forum eleştirilere açıktır ama her mesajında Tarkan'ı eleştiren birisi gerçek Tarkan hayranı olamaz. Gerçek Tarkan hayranı olmayanların da bu forumda yeri yoktur... Bu Abuzittin nickli üyemize uyarımdır...

forum üyesi olduğuma göre kuarllara uymak zorundayım,tarkan hayranıyım ama biri çıkıp tarkan nazan öncelden 5 karı daha iyi beste yapıyor derse karşısına dikilirim eleştirilerime gelince,hata görrünce eleştiren bir tarzım var

tarkan,sezen,nazan büyük besteciler,ama tarkanın toplasan 25 tane bestesi vardır,tarkanın bu 2 beste fabrikası kadını yakalaması çok zordur.zaten tarkana sorsanız oda aynı şeyi der

sinemtevetoglu
08-11-07, 20:12
gerçekten çok komiksiniz tarkan nazan öncelden 5 misli iyi şarkı yazarmış sen anlaşılan nazan önceli dinlememişsin ,sadece dinlemişsin,eski albümlerini dinle derim nazan öncelin özellikle,gidelim buralardan,dillere düşeceğiz,aynı nakarat,gitme kal bu şehirde,aşıklar parkı,son albümünün kalitesi belliydi

sana göre tarkan daha iyi beste yapabilir ama hiç bir müzik adamı seninle aynı görüşte olmaz

sen müzik adamı mısın? bence sen de hayatın boyunca bi tane TaRkAn şarkısı dinlememişsin gelmişsin böyle can sıkıntısından siteye ortalığı karıştırıp gidiyosun her seferinde... arkadaşım sen ya paparazzisin ya da mustafa sandalsın yani! sanane misyonu kalmazsa sanane söner giderse...biz onu her şekilde dinleriz sen sezenden ya da nazandan şarkı almazsa dinleme!hatta bence sen alsada dinleme kayıp değilsin yani! yeter artık herkes haddini bilsin ya bu ne!!! hakaret hakaret!!!

abuzittin
08-11-07, 20:25
sen müzik adamı mısın? bence sen de hayatın boyunca bi tane TaRkAn şarkısı dinlememişsin gelmişsin böyle can sıkıntısından siteye ortalığı karıştırıp gidiyosun her seferinde... arkadaşım sen ya paparazzisin ya da mustafa sandalsın yani! sanane misyonu kalmazsa sanane söner giderse...biz onu her şekilde dinleriz sen sezenden ya da nazandan şarkı almazsa dinleme!hatta bence sen alsada dinleme kayıp değilsin yani! yeter artık herkes haddini bilsin ya bu ne!!! hakaret hakaret!!!

tarkan kimsenin tekelinde değildir,hem eleştirim hem severim o benim sorunum

sinemtevetoglu
08-11-07, 20:29

senin sorunun kendinle...

TarkanColl
08-11-07, 20:41

abuzittin bu konuyu bırak kapatalım. Sen başka konulara geç. Yoksa seni bir hafta dinlendireceğim...

abuzittin
08-11-07, 21:03
abuzittin bu konuyu bırak kapatalım. Sen başka konulara geç. Yoksa seni bir hafta dinlendireceğim...

tehditmi ediyorsun,hiç korkmam böyle şeylerden,ben kimsenin şahsına hakaret etmedim

"sinemtevetoğlu" arkadaşımız sorunun kendinle diyerek beni aşağıladı,bakalım adalet nasıl olucak,dikkat edersen hiç bir üyenin şahsına hakaret etmedim

sinemtevetoglu
08-11-07, 22:30
ben kimseye hakaret etmedim...ama sen kesinlikle atılmalısın...hala burada olabildiğin için şanslısın...insanların iyi niyetini suistimal ediyorsun!

asd1234
09-11-07, 18:04
forum üyesi olduğuma göre kuarllara uymak zorundayım,tarkan hayranıyım ama biri çıkıp tarkan nazan öncelden 5 katı daha iyi beste yapıyor derse karşısına dikilirim eleştirilerime gelince,hata görrünce eleştiren bir tarzım var

tarkan,sezen,nazan büyük besteciler,ama tarkanın toplasan 25 tane bestesi vardır,tarkanın bu 2 beste fabrikası kadını yakalaması çok zordur.zaten tarkana sorsanız oda aynı şeyi der

Arkadaşım(!!) senin hata dediğin şey zevk meselesi.Zevkler ve renkler tartışılır,"BENCE" yazdığımı okuyamayacak kadar körsen o senin sorunun tabii(Gerçi Tarkan'ın daha iyi beste yapabildiği kanıtlanmış birşey,senin dediğin gibi olsaydı Kuzu Kuzu,Dudu'dan ya da her hangi bir Nazan Öncel şarkısından çok daha fazla beğenilmezdi.Söyleyeni de önemli elbette,Dudu'yu tutup ta Nazan Öncel söyleseydi bu kadar başarılı olamazdı.).İkincisi,sen git Megastarımız Tarkan'ın albümlerini bir daha dinle öyle gel,bütün albümleri toplamında 80'e yakın şarkısı var(yanlış hatırlamıyorsam) ve bunların neredeyse YARISI kendi bestesi..Matematiğin iyi değilse diye söylüyorum,80'i 2 ye bölünce 40 çıkıyor,25 değil..

Birilerinin karşınısa dikilmeyi(!) istiyorsan bazı şeyleri doğru düzgün öğren,ondan sonra adam gibi eleştir lütfen(!)...

tarkankoligim
09-11-07, 19:23
insallah ya cıkar

tarkan_mania
09-11-07, 22:36
TARKAN HERZAMAN 1 NUMARA/!\:1:
bunu tartışmayın bile :10:
in$aLLAh çıkar aLbümü sabırsızlıkla bekLiyorum.. :1: :10: :41:
payLa$ım içn t$k (:

selin_trkn
11-11-07, 23:23
ne zamandan beri bekliyoruz bi an önce çıksın ve hemen cdsini ilk gün alcam..korsana hayır arkadaşlar :D:D

asd1234
12-11-07, 00:32
TARKAN HERZAMAN 1 NUMARA/!\:1:
bunu tartışmayın bile :10:
in$aLLAh çıkar aLbümü sabırsızlıkla bekLiyorum.. :1: :10: :41:
payLa$ım içn t$k (:
Tartıştığımız bunun tartışılmasının gereksizliği zaten :) Şu albüm bir an önce çıksa da alsak,kral tv nin top20 sini gördükçe bunalıyorum..

leyla
12-11-07, 12:56
tarkanin albumu geldikce eminim tum listeleri alt ust edecek her kes tarkani konusacak bu cok guzel ya,gel artik tarkan

Bamboo
12-11-07, 18:07
yok ya çıkmaz 20 aralıkta zannetmiyorum ama işllah çıkar tabii...

Tugcee
13-11-07, 18:10
hadi çıksın artk mrktan hepimiz ölüoruz.. Çok güsel bi albüm olucaaı kesinn

TarkanColl
29-11-07, 21:33
Çıkış tarihi 20 Aralık demiştim ama son duyduğum bilgilere göre çıkış tarihi 24 Aralık... Tarihler günler önemli değil ama bu sene sonu çıkıyor ya başka ne isteriz ki.... :17: :17: :54: :35: :52: :30: :35: :48: :17::17:

HakanÇelik
29-11-07, 21:41
Çıkış tarihi 20 Aralık demiştim ama son duyduğum bilgilere göre çıkış tarihi 24 Aralık... Tarihler günler önemli değil ama bu sene sonu çıkıyor ya başka ne isteriz ki.... :17: :17: :54: :35:

Ne güzel bi haber....Bi tanesin... :41:

devilscream
29-11-07, 23:54
Çıkış tarihi 20 Aralık demiştim ama son duyduğum bilgilere göre çıkış tarihi 24 Aralık... Tarihler günler önemli değil ama bu sene sonu çıkıyor ya başka ne isteriz ki.... :17: :17: :54: :35: :52: :30: :35: :48: :17::17:
Allah'a sükür,2007 yılında çıksında tarihi gerçektende çok önemli değil

**MegaStarkan**
30-11-07, 00:34
aralikta cikmasi önemli benim icin. bir hafta önce veya sonra fark etmez :)
tskler yeni bilgiler icin ebru.
24 aralik pazartesiye denk geliyor. yani olabilir.
bu arada hani eski konularda hz. isayi tarkanla benzetmelerini tartisilmisdi ya birden aklima geldi hz.isanin dogum gününde cikmis oluyor albüm eger ciksa 24'de tabiki .... :P

magnanimousboy
30-11-07, 00:56
evt 24 aralık çıkış tarihi bir şarkısı justin tarzında biri oryantal ve pop mix gibi... bu arada doritos ile reklam çekimi yapılacak en kısa sürede... şarkılar bombaymışşş.. yeniden doğuyor Tarkan .. Hazırmısınız desteklemeye...

denizmavisi
30-11-07, 03:24
evt 24 aralık çıkış tarihi bir şarkısı justin tarzında biri oryantal ve pop mix gibi... bu arada doritos ile reklam çekimi yapılacak en kısa sürede... şarkılar bombaymışşş.. yeniden doğuyor Tarkan .. Hazırmısınız desteklemeye...

bu bilgileri sen nerden biliyorsun arkadaşım yani kaynağı ne

kartales26
30-11-07, 17:10
arkadaş bu bilgileri bence bilmiyor çünkü hiç kimse birşey bilmezken kendisi hangi kaynağa dayanarak bu bilgileri buluyor acaba...Doritos la nezaman sponsorluk anlaşması yaptı bunlar bence doğru değil albümünde 2008 den sonra çıkacağını düşünüyorum çünkü 24 aralıkta albümün çıkması çok zor ortada ne sponsor var ne albüm promosyonu ne web sitesi bence kimse tarkan'dan duymadan albümün nezaman çıkacağına inanmasın

tarkan_mania
30-11-07, 17:18
nerden biLiyosn gerkçktn?
Tarkan yada bi başkası aLbüm hakkında doğru düzgn konuşmuyorki şarkısınn birinin justin tarzında oLduğunu biLesn :9:
yoksa sen Tarkanmısın :28::28: :28: :10:

tunalı
30-11-07, 18:56
hayırlısı olsun inşallah tarkanımız u albüm ile ilgili ne hayal ediyosa on mislini bulur cok sevindim

redjingle
30-11-07, 20:44
Çıkar mı çıkmazmıbilmiyorum ama inşallah çıkar :):)

kartales26
30-11-07, 22:40
arkadaşlar bu akşam beyaz show da sibel can var belki tarkan'ın albüm çıkış tarihi ile ilgili bir şeyler söyler

airjunior17
30-11-07, 23:22
Arkadaşlar az önce bi sitede Levent abi ile konuştuk aralık sonuna yetişecekmiş albüm gene bilgi vereceğini söyledi.Sıkı durun manyak şarkılar var dedi.ayrıca forumda daha önce belirttiği gibi konserlerde kıyak geçecekmiş yaşadıkkk......

scorpioness
01-12-07, 00:33
Albümün Aralık sonunda çıkacağını ilk kez duyuru olarak zaten eylül ayında yazmısız buraya bir daha tekrar tekrar yazmanın bir anlamı oldugunu sanmıyorum

bzesma
01-12-07, 01:11
evet ya cıksında yeterkı yaaaaaaa

Gorkie
01-12-07, 17:22

Her zaman :20:

airjunior17
01-12-07, 23:59
herkes bişey söylüyor scorpioness. sağlam kaynaktan öğrendiğim için belirttim.

Rumeli59
02-12-07, 00:49
I N S A L L Ah

denizmavisi
03-12-07, 01:49
Biraz önce Vj Bülent albümden yine bahsetti ve yılbaşından 1 hafta önce piyasada olacak duyurulur dedi yani ayın 24'üne denk geliyor hadi inşallah bu sefer kesindir çıkar umarım

**MegaStarkan**
03-12-07, 01:52
Acaba Vj Bülent bizde üyemi? Hep dediklerimizi programinda onayliyor:18: :18: :18:

tarkankoligim
03-12-07, 14:30
insallah ya artık cıkarsın

kartales26
06-12-07, 00:16
tarkan'ın albümü yaz başına kaldı deniyor inşallah yalandır

ozinga
06-12-07, 01:09
tarkan' dan resmi bir açıklama gelmezse iş çığırından çıkıyo gibi ve epeyce cıvıyor...her yerden bi ses gelmeye başladı.. bi açıklama yapılmalı...

erdmask
06-12-07, 04:12
tarkan' dan resmi bir açıklama gelmezse iş çığırından çıkıyo gibi ve epeyce cıvıyor...her yerden bi ses gelmeye başladı.. bi açıklama yapılmalı...
Merhaßa

ßencede Resmi ßir acıkLama yapıLmaLı...çünkü sürekLi aLßüm tarihinin degişmesi ßekLeyenLeri oLdukça yıpratıyor...20 araLık dendi 21 araLık dendi 24 araLık dendi....sißeL Can çok yakında diyor kimi kaynakLar yaza dogru diyor..
aLßümü ßekLeyen insanLarın kafasında ister istemez ßir çeLişki oLuşuyor...

TaRkaN yada MenaJeRi Resmi ßir aLßüm çıkış tarihi yayınLasa ßizde vJ ßüLent'ten SißeL Can'dan aLßüm çıkış tarihi ögrenmesek ßekLemek daha koLay oLur....

TarkanColl
09-12-07, 22:48
24 Aralık kesin tarih arkadaşlar. Yakın zamanda promoyona da başlamalarını diliyorum. Ayrıca bir kaç güne sponsorla da anlaşırlar inşallah. :23:

Gorkie
09-12-07, 22:56
24 Aralık kesin tarih arkadaşlar. Yakın zamanda promoyona da başlamalarını diliyorum. Ayrıca bir kaç güne sponsorla da anlaşırlar inşallah. :23:

Ebru abla (tanışmıyoruz ama inşallah tanışırız) Çok teşekkür ederim.Bir kesinliğe kavuşturulmasına sevindim.:20: Başlığı değiştirirseniz daha iyi olur :)

TarkanColl
09-12-07, 23:10
Ebru abla (tanışmıyoruz ama inşallah tanışırız) Çok teşekkür ederim.Bir kesinliğe kavuşturulmasına sevindim.:20: Başlığı değiştirirseniz daha iyi olur :)

Haklısın değiştirmeliyim belki ama daha Eylül ayının başında duyurmuştum ben 20 Aralık'da çıkacağını. Bazı arkadaşlar inanmadı, açıklama yaptım kaynaklarımın sağlamlığı konusunda. Ogünden bu yana sadece 4 gün değiştirdiler yani 4 gün geriye attılar tarihi. Yalan söylemediğimizin desteksiz atmadığımızın kanıtı olarak kalsın 20 Aralık tarihi... :19:

Gorkie
09-12-07, 23:34
Haklısın değiştirmeliyim belki ama daha Eylül ayının başında duyurmuştum ben 20 Aralık'da çıkacağını. Bazı arkadaşlar inanmadı, açıklama yaptım kaynaklarımın sağlamlığı konusunda. Ogünden bu yana sadece 4 gün değiştirdiler yani 4 gün geriye attılar tarihi. Yalan söylemediğimizin desteksiz atmadığımızın kanıtı olarak kalsın 20 Aralık tarihi... :19:

Peki son kez soruyorum albümün ismi YANİ midir?

Bknz bu ismi uydurmuyorum;
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5502

Herkes en baştaki YANİ ismini Yeni olarak algılayıp göz aşinağıyla es geçti.Ben o haberin çıktığı gün Akşam gazetesi de vardı evde 2. sayfasına baktım o YANİ yazısı siyah puntolarla yazılmıştı.Ozan Çolakoğlu'na kaçıncı soruşum,buraya da sordum bileniniz varsa diye çünkü biliyorum herkesin bildiği bazı özel bilgiler var,kimse paylaşmaktan yana değil ne yazık ki.Ve birileri HAYIR bu albümün ismi YANİ değil dese tamam ama kimsede birşey demiyorki? Anlamıyorum..:11:

Solomon
09-12-07, 23:36

siz kendinizi kandırın bakalım 25 aralıkta albüm sıngle herneyse çıkıyormu çıkmıyormu görüşürüz boşuna beklemeyin buraya yazıyorum albüm çıkmaycak en az 1 yılı var

TarkanColl
09-12-07, 23:38
Albümün ismi hakkında bilgim yok.

Gorkie
09-12-07, 23:39
siz kendinizi kandırın bakalım 25 aralıkta albüm sıngle herneyse çıkıyormu çıkmıyormu görüşürüz boşuna beklemeyin buraya yazıyorum albüm çıkmaycak en az 1 yılı var

Kendinden bu kadar emin konuşan birini ilk defa görüyorum.Uygar Ataç basına 6 parça okuyacağını söylüyor,Ozan Çolakoğlu albümü yapan adam en erken Kasım ama Aralık'ta çıkacak diyor,hala kalkmış muhalefet oluyorsunuz? Bu cesareti hangi ilaç veriyor söyle de ben de alayım.Herhalde siz ingilizce albümden bahsediyorsunuz.Hayret.:13:

Solomon
09-12-07, 23:40
Kendinden bu kadar emin konuşan birini ilk defa görüyorum.Uygar Ataç basına 6 parça okuyacağını söylüyor,Ozan Çolakoğlu albümü yapan adam en erken Kasım ama Aralık'ta çıkacak diyor,hala kalkmış muhalefet oluyorsunuz? Bu cesareti hangi ilaç veriyor söyle de ben de alayım.Herhalde siz ingilizce albümden bahsediyorsunuz.Hayret.:13:

hayır canım ben o kadar iddialıyım bu albüm çıkmayacak daha çok beklememiz lazım

Gorkie
09-12-07, 23:42
hayır canım ben o kadar iddialıyım bu albüm çıkmayacak daha çok beklememiz lazım

Kendi adına konuş arkadaşım.Sen beklemeye devam edebilirsin ama neyi beklediğinden eminsen..Saygılar..:15:

TarkanColl
09-12-07, 23:47
Solomon 25 Aralık'da bu forumda ol. Eğer albüm çıkmamışsa ben senden ve tüm üyelerden özür dileyeceğim. Yanlış haber verdiğim için...

Ama eğer albüm çıkmışsa sende ben ve tüm üyelerden özür dileyeceksin... Anlaştık mı? :20:

Solomon
09-12-07, 23:52
Solomon 25 Aralık'da bu forumda ol. Eğer albüm çıkmamışsa ben senden ve tüm üyelerden özür dileyeceğim. Yanlış haber verdiğim için...

Ama eğer albüm çıkmışsa sende ben ve tüm üyelerden özür dileyeceksin... Anlaştık mı? :20:

anlaştık tamam,senin özür dilemen pek önemli değil,albüm çıkarsa ben özür dilerim gıcıklık olsun diye yapmıyorum sonra hayal kırıklığına uğramayın diye söylüyorum

Gorkie
09-12-07, 23:54
Geriye sayımı (ben 25 Aralık için yapıyordum zaten bazı msjlarmda) yapıyor muyuz? Ben burada başlıyorum isteyen bana katılabilir :) Sonuçta bunun heyecanı da bambaşka!

Kaldı 15 gün!

eskalen
09-12-07, 23:55
Albümün çıkş tarihini bu kadar büyümeyin arkadaşlar...Aralık sonu gibi çıkacak kesindir.....Neyin muhlefeti yapılıyor anlamıyorum,büyütülcek şey değil bunlar, küçük bir çıkış tarihini ne kadar büyüttünüz, gerek yok yani....Çıktığında herkes görücek bilecek ne denli doğru ve yanlış olduğunu! Şunu bilen bilisn Tarkan albümü yaza bırakmaz bırakmaycak bu kesindir, sağlam kiş duyumları bunu söylüyor,"Yakında albüm çok yakında diye"..... aralık 20'lerinde çıktı bilsin herkes albümü o kadar.....

M-Yildiz
10-12-07, 00:06

Bu bilgileri bizlerle paylastigin icin sagol:)

20 Aralik tarihini ilk duyunca, inanmak istememistim cünkü daha aylar vardi cikmasina, ben eylulde ekimde cikmasini isterdim ama evet böyle daha iyi oldu..
Bu arada günler ne hizli gecip gidiyormus (: kaldi surda 2 hafta:P

denizmavisi
10-12-07, 00:22
bende o tarihte çıkacağına inanmak istiyorum ancak yetkili ağızdan kesin bir açıklama yapılmadı hep gazetelerden duyuyoruz hiç ses seda da olmayınca 25 aralık tarihi için şüpheliyim açıkcası

belfü
10-12-07, 11:40
hadi hayırlısı inşallah

eskalen
10-12-07, 21:35
Arkadaşlar ne kadar inanırsınız bilmem dikkate alın; Tarkan'ın albümü 20 aralık gibi kesin çıkıyor Dmc etiketiyle ve hatta inanır mısınız bilmem radyoda powerturk'de Tarkan'ın demo yeni şarkısını çaldılar kısa olarak......Güzel, hoş bir müziği vardı.....Sayılı günler kaldı albüm için....Çok tatlı Tarkan of'ları vardı şarkıda.....takipte olun:)

devilscream
10-12-07, 21:53
Arkadaşlar ne kadar inanırsınız bilmem dikkate alın; Tarkan'ın albümü 20 aralık gibi kesin çıkıyor Dmc etiketiyle ve hatta inanır mısınız bilmem radyoda powerturk'de Tarkan'ın demo yeni şarkısını çaldılar kısa olarak......Güzel, hoş bir müziği vardı.....Sayılı günler kaldı albüm için....Çok tatlı Tarkan of'ları vardı şarkıda.....takipte olun:)
cidden demosunu mu çaldılar yaa
biraz bilgi verebilirmisin

eskalen
10-12-07, 21:59
cidden demosunu mu çaldılar yaa
biraz bilgi verebilirmisin

Tüm radyocular takipte söylüyor.....Yani tarkan demişti bir bayram çıkacak demişti, tam albüm bayrama denk geliyor zaten.....Powerturk radyosunda çaldılar kısaydı ama tabiki, pop hareketli bir şarkıydı akılda tutmak zor tabi doğal olarak da hemen tam hatrıma gelmiyor Çünkü hemen geçtiler gibi bir durum oldu radyoda...... Albüm artık sinyal veriyor, yavaş yavaş şarkılar görücüye çıkıyor.....Şunu söylim Tarkan yine şarkılarıyla bizi oynatacak!:20:

devilscream
10-12-07, 22:18
Tüm radyocular takipte söylüyor.....Yani tarkan demişti bir bayram çıkacak demişti, tam albüm bayrama denk geliyor zaten.....Powerturk radyosunda çaldılar kısaydı ama tabiki, pop hareketli bir şarkıydı akılda tutmak zor tabi doğal olarak da hemen tam hatrıma gelmiyor Çünkü hemen geçtiler gibi bir durum oldu radyoda...... Albüm artık sinyal veriyor, yavaş yavaş şarkılar görücüye çıkıyor.....Şunu söylim Tarkan yine şarkılarıyla bizi oynatacak!:20:
acıklaman için teşekkürler;)
boş kalan meydanı kapatacak tarkan

-tarzan-
10-12-07, 22:26
bana hala aralık ayında çıkması ilginç geliyor.malum tarkanın bütün albümleri
şimdiye kadar yaz aylarında çıkmıştır.. bakalım bekliyoruz ..

TarZan14
10-12-07, 22:31
Vallah Adasim bende bilmiyorum artik, Tarkan Yazdan Son bahardan Kis'a geldik
Nereden Geldi nerelere gidecez bakalim ne diyim bence 20 Aralik bir bayram günü çikacak diyorlardi ama neyse görücez

Ee Tarkan Ne demis .. ( Son sözlere bakin )
http://img219.imageshack.us/img219/8938/06122007185528nl2.png

Rumeli59
10-12-07, 22:55
ay yeter ki ciksin artik bu albüm!

Solomon
11-12-07, 00:43
15 dakika sonra 14 günü kalıyor

MONZA
11-12-07, 00:44
Birak Orasini Bide Sabahi Var çeklmez Valla

redjingle
11-12-07, 01:17
İngilizce projeleri olmasaydı ben Tarkan'dan kışın albüm beklemezdim ama artık çok yönlü ve daha faal çalışması gerektiği için kışın albüm çıkarması çok ta garip gelmiyo.Ve kışın çıkarıcaksa da benim bildiğim Tarkan "yılbaşı" gibi bir zamanda çıkarır.Yani yılbaşına kısa bir süre kala ( ki yılbaşında herkesin beynine iyiden iyiye işlemeye başlamış olsun ve eşlik etmeye başlayabilmiş olsun insanlar da, yılbaşı coşkusu onun şarkılarıyla yaşanabilsin diye) çıkması gayet olası bi durum.Kesin diyemiyorum Tarkandan duymadan ya da bir posterini, bir resmi açıklamasını duymadan görmeden ama içimdeki ses bişeyler olucak diyo.Ve bi arkadaşta daha 1 yılı var demişti.Bu forumda duyduğum en mantıksız şey de buydu.Albüm zaten Mart'tan beri bekleniyo, ki Tarkan kendisi de albüm hakkında bir- iki şey söyledi bi yerlerde, ve herşey bu kadar uca geldi,ve bu kadar faal olması gereken biri ve hiç birşey yapmadan daha 1 yıl bekliycek.Olacak iş değil, komik.

belfü
11-12-07, 12:38
inşallah çıkar ve bu albümünde kendi yazdığı parçalarda olur çünkü tarkan hem çok iyi bir yorumcu hemde çok güzel şarkılar yazıyo mesala unutmamalı yılar geçsede o şarkı unutulmaz

Tugcee
12-12-07, 00:07
oley be tam bi bayram hediyesi olcak eer kaynagın dogruysa cok sevindim bu habere :)

Solomon
12-12-07, 01:04
311 saat 56 dakika 23 saniye sonra albüm çıkıyor

onursamed
12-12-07, 01:52
kaynak hep sağlam...o değilde album tutması için hangi reklemler yapıldı.........

ayrıca çıkmasın ben öss ye gireyim ondan sonra çıksın

oguzhandogar
13-12-07, 18:14
Evet evet işte beklediğim an muhteşem ya sonunda alacağız albümü seni seviyorum TARKAAAAAAAAAANNNNNNNN

YANLIŞ ZAMAN YANLIŞ İNSAN TUTUNMAK İMKANSIZ BIKTIM YAMALI SEVDALARDAN YANLIŞ BAHAR KIŞ GÜNEŞİ YORULDUM HER BULDUĞUMDA KAYBETMEKTEN SENİ KIYAMETE KADAR KAPATTIM KALBİMİ

asd1234
13-12-07, 21:11
Vallah Adasim bende bilmiyorum artik, Tarkan Yazdan Son bahardan Kis'a geldik
Nereden Geldi nerelere gidecez bakalim ne diyim bence 20 Aralik bir bayram günü çikacak diyorlardi ama neyse görücez

Ee Tarkan Ne demis .. ( Son sözlere bakin )
http://img219.imageshack.us/img219/8938/06122007185528nl2.png

Arkadaşım bu yazı Tarkan tarafından mı yazılmış?Tarkan tarafından yazılmışsa bu albüm için mi yazılmış ?

redjingle
13-12-07, 22:50
Arkadaşım bu yazı Tarkan tarafından mı yazılmış?Tarkan tarafından yazılmışsa bu albüm için mi yazılmış ?

Bu yazı, Tarkan'ın ilk cd'si "Yine Sensiz" de yer alıyor.İlk kasedinde olmayan versiyonlar da eklenerek ilk cd'si çıkmıştı, kasetten belki 1 yıl sonra falan.Tam bilmiyorum.Yani ilk kasediyle ilk cd,'si birlikte çıkmamıştı sanırım.

asd1234
13-12-07, 23:24
Bu yazı, Tarkan'ın ilk cd'si "Yine Sensiz" de yer alıyor.İlk kasedinde olmayan versiyonlar da eklenerek ilk cd'si çıkmıştı, kasetten belki 1 yıl sonra falan.Tam bilmiyorum.Yani ilk kasediyle ilk cd,'si birlikte çıkmamıştı sanırım.
Ben de bu albüm için sandım bir an :) Teşekkürler :)

@RES
13-12-07, 23:46
bunun burası tarkan can cıkar huy cıkmaz... tarkan bugune kadar neyı tam olarak dedı de cıktı...hazıranda cıkar bence...

gokhantevetoglu
13-12-07, 23:54
ayyyy ayyyy kahroldum duse kalka yolunda maskara oldum ay ay cıksın artık yaaaaaaaaaaaaaaa

Inge
14-12-07, 00:30

evet bu Yine Sensiz CD kitabisinda yazilmis.
Orada bir "el yazilis"benzeyen harf tarzi kullanmis, ayni tarzi Aacayipsin kitabinda kullanilmis. Artik, hepimiz bu harflar bilgisayarlarimizda, Word'de bulabilir. Onun ismi, Freestyle Script. Sadece "s" harf biraz farkli.

sevgiler, Inge

TarkanColl
16-12-07, 22:46
Klip çekildi arkadaşlar...:17:
Şarkı adını yazmıyorum. Magazin sitelerine haber yapıyor bazı arkadaşlar... :11:
Çoğu gitti azı kaldı... :19:

:54: :35: :52: :30: :35: :48:

eskalen
16-12-07, 22:57
Ebru nerden biliyorsun nasıl öğrendin? çOK Merak Ettim:)

TarkanColl
16-12-07, 23:00
Kaynaklarım çoğaldı. 2-3 yerden aynı haberleri duyunca yazıyorum artık ben. Ama açıklayamam kim olduklarını... :10: Sağlamlar...:20:

eskalen
16-12-07, 23:04
Hangi şarkı olduğu biliniyor aslında çıkış parçası değil mi? peki ne zaman yayına girecek klip?

badboyserkan
16-12-07, 23:09
oowwww klip güsel geliordur o zaman ..... süpersin ebru..... :20: :20: :10: :10:

**MegaStarkan**
16-12-07, 23:36
tskler ebru :)
evet bence de yazma, sonra kendi bilgilerimis gibi gösteriyor birileri....

denizmavisi
16-12-07, 23:45
teşekkürler ebru haber için umarım en kısa zamanda yayında olur

Yakisikli89
16-12-07, 23:59
ebru bitenesin sen :20:

leyla
17-12-07, 12:32
oh be cok sevindim,peki klip ne zaman gosterilecek?

TarkanColl
23-12-07, 21:10
Çıkış tarihi 26 Aralık olmuş...

Söylendiği tarihte çıksa şaşırırdık değil mi... :10:

HURRICANE
23-12-07, 21:17
olsun onada şükür c.baya bugunu saymassak 3 gun kaldı:)yanı çok az kaldı 72 saat...

Tar-Khan
23-12-07, 21:30
oh be cok sevindim,peki klip ne zaman gosterilecek?

yahu dur hele albüm ciksin bi :D

dumbledoor
24-12-07, 19:23
26 aralıktaaa

**MegaStarkan**
25-12-07, 19:04
:1: Hepimize hayirli olsun :1:
25 aralik ve albüm cikti. Ebruya cok cok tskler bu duyuru icin
....::::Kapak::::....
http://www.tarkancoll.com/metamorfz.jpg

Tar-Khan
25-12-07, 19:09
:1: Hepimize hayirli olsun :1:
25 aralik ve albüm cikti. Ebruya cok cok tskler bu duyuru icin
....::::Kapak::::....
http://www.tarkancoll.com/metamorfz.jpg

nasil cikt?
simdi kassetciye gitsem satisda mi?

**MegaStarkan**
25-12-07, 19:15
nasil cikt?
simdi kassetciye gitsem satisda mi?
yok istanbulda cikmis su an sadece. bizde daha sürer cünkü yurtdisindayiz :)

burow
25-12-07, 19:19
albüm 26 aralık carsambaaaa

Tar-Khan
25-12-07, 19:22
yok istanbulda cikmis su an sadece. bizde daha sürer cünkü yurtdisindayiz :)

offf ya :D
dayanamiyorum...
2 saatlik icin istanbula ucasim geliyor :10:
aa kassetcilerden birine sordum her carsamba günleri
topdanci yeni albümleri getirirmis...
bu kesin... bakalim hayirlisi

**MegaStarkan**
25-12-07, 19:24
albüm 26 aralık carsambaaaa
hay cikmis arkadasim. sarkilarin sözlerini eklemissler hatta :P

gokhantevetoglu
25-12-07, 19:25
album sıparıslerı alınır buradan:))))yarın tum yurtta satısa sunulur sımdı stokları ayarlıyorlardır kesın satacak olan yerler cunku yok satacagından...

Tar-Khan
25-12-07, 19:31
album sıparıslerı alınır buradan:))))yarın tum yurtta satısa sunulur sımdı stokları ayarlıyorlardır kesın satacak olan yerler cunku yok satacagından...

evet bencede
birde tarkana bu sefer helal...
forumlarda downlaodda yok...
diger albümleri ve diger sanatcilarin albümleri
1 ay önceden nette oluyordu...
bugün piyasada deniyor hala forumlarda yok 1 parca haricinde...
helal valla ama yarin eminim dagilir nete
.... indirip satin almayanlara haram olsun,,,

tarkaseksüel
09-07-08, 10:01
O saglam kaynagi ogrenmeyi candan cok isterdim.......Umarim oyledir saol "Tarkancoll'
bana zeynep erturk solemişti hatta sarkının demosunu bile vermıştıı ben sizden once dinemştim vayanam vay ı

tunalı
09-07-08, 11:22
çok güezel
2009 yine tarkanla giricez demekki

ezel1710
09-07-08, 11:53
cok güzel bir haber ama bir sorun var. ben aralik hangi ay olduunu bilmiyorum . örneyin 6 aymi 7 aymi falan biri söylerse sevinirim

**MegaStarkan**
09-07-08, 13:50
@ tunali ve ezel1710
Konun tarihine bakin arkadaslar. Eski konu bu.
Sitemizde daha öncede verilen cikis tarihinin dogru oldugunun kaniti'dir.
Metamorfoz albüm'le ilgili.

@ tarkaseksüel
Demosunu bizde dinlemistik forumda ;)

ezel1710
09-07-08, 13:57
asso tm pardom

tarkaseksüel
09-07-08, 14:11
@ tunali ve ezel1710

@ tarkaseksüel
ne heyecanlı oluo insan o zaman ben sınıftakılere hava atmıştım tele yukleyıpp kıskandılar beneii:18: :18: :18: :18:

tunalı
09-07-08, 17:49
vii ay of yaa ne sevinmiştm oysaa keşke yine çıkarsa öle bi tarihe bayram yeni yıl tarkan

MEGASTAR
10-07-08, 04:32
hevesinizi kirmak istemem ama bu haber eski Yani "Metamorfoz" icin olan haber

MEGASTAR
10-07-08, 04:32
@ tunali ve ezel1710

@ tarkaseksüel
:18: :18: :18:

ezel1710
10-07-08, 11:48
:18: :18: :18:
ya cok ayip uttandim simdi

x_y_z
10-07-08, 13:04
tarkan'in single olayi var bu yil.. bi de keske come closerla da ugrassa biraz :)

Pamela_beyazgul
10-07-08, 13:56
coooookkk tesekkurlerrrrrrrr!!!!!
coook guzel haber!!! sevingigimden gozume yas geldi.

Pamela_beyazgul
10-07-08, 13:57
of ya eski habermi??????????
:(((((((((((((((((((((((((