PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana Rakip bir yıldız doğuyor...

badboyserkan
04-09-07, 13:31
Tarkan`a Rakip Bir Yıldız Doğuyor Mersin`den !

Mersin’in merkeze bağlı Mezitli Beldesi’nde, Martı Oteli Antik Bar’da sahne alan Azeri asıllı Türk Sanatçı Elnur’u, bayan hayranları Tarkan’a rakip gösterdi.

Genç kızlar Elnur’u geleceğin yıldızı olacak nadir seslerden biri olduğunu ifade etseler de o, ‘mütevazı olmak lazım’ diyerek, “hayranlarım beni Tarkan’ın tahtına layık görüyorlar. Tarkan tartışmasız büyük bir star, ama ben sesimle kimseyi kendime rakip görmüyorum. Önemli olan sestir star olmak değil” şeklinde konuştu.

Ayrıca Türkiye’de ki turuncu renkli olan tek 2007 model Hummer H3X arabasının haklı gururunu yaşıyan Elnur, “Türkiye’de benim yaptığım işi bugün hiç kimse yapmıyor ve yaptığım her işte çok başarılıyım’ şeklinde konuştu. İşte Elnur’un mütevazi açıklaması:

‘Günün 15 saatini çalışarak geçiriyorum. Ve Anadolu’dan başladım turnelerime istesem İstanbul’da bir iki magazin muhabirini ayarlayıp bir iki televizyon programına katılarak çok çabuk şöhret olabilirdim. Ama ben sesimle Anadolu’nun birçok ilinde hayranlarımla güzel bir gelecek oluşturuyorum. Bir gecede sabun köpüğü gibi sanatçı olup kaybolanlardan olmak istemiyorum. İstesem bu sesle istediğim Tv programına çıkıp istediğim sansasyonu yapabilirim. Ama ben Anadolu insanın temiz duyguları ve destekleriyle İstanbul piyasasına sağlam dönmek istiyorum. Türkiye’de her ses sanatçısı İstanbul’dan başlamak ister ben İstanbul’dan değil Anadolu’yu tercih eden nadir insanlardan biriyim!’

Arabasının kendisine uğur getirdiğini kaydeden sanatçı yıllardır istikrarlı çalışmasının karşılığında Hummer ile kendini ödüllendirdi.

Sahne aldığı Antik Bar’da mikrofonu eline alan sanatçı Türkçe Pop ve Azeri şarkılarla kendisini izlemeye gelenleri sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendirtirken, konukların arasına karışıp onlara şarkı söyletmesi de renkli görüntüler oluşturuyor.

2007’nin Kış başında ilk albümünü çıkaracak olan sanatçı, Antalya ve Mersin’deki meslektaşlarına da meydan okudu.

Antalya’nın seçkin otellerinde sahne aldıktan sonra Mersin’e gelen Elnur, sesini dinleyip örnek alacağı hiçbir sanatçının olmadığını söyledi.

Konservatuar mezunu olan sanatçı, kaliteli müzik yapan tek sanatçının kendisi olduğunu ve alçak gönüllülük yapmak istemediğini de ifade etti. Elnur, “Sesime ve kaliteme güveniyorum, Antalya ve Mersin’de sahne alan sanatçıların hiç biri benim gibi istikrarlı değil” dedi.

kaynak : mezitli gazetesi

http://www.mezitligazetesi.com/habergoruntule.asp?bolum=246&katid=5

:16: :16: :18: :18:

gülüyorum sadece tarkana rakip.....:18: :18:

http://http://img264.imageshack.us/img264/9578/elnurvj2.th.jpg (http://img264.imageshack.us/my.php?image=elnurvj2.jpg)

mcggs
04-09-07, 13:37
hahahay ne güldüm :18: evet sanatçı olarak birinci olur ama;
Sondan :18: :16:

arjen22-tarkan
04-09-07, 13:37
Her Çıkan Şarkıcı Tarkan'a Rakip Olsaydı Şu anda Tarkanla Beraber Çıkan Popçular Tarkan'ı silip Süpürmüştü ... :D :18:

gokhantevetoglu
04-09-07, 15:08
bı bu eksıktı hadı bakalım o da gelsın madem sesıne o kadar guvenıyordu baslasaydı ıstanbuldan ama nerde anadoludan baslamısta falan da fılan

şekerim
04-09-07, 15:18
mütevazi olmak istiomuş bu açıklamalar pek mütevazilik değil de sanki gündem yaratmak istermiş gibi ehh insanlar biliyorlar kimin sayesinde reklam yapıp gündem yaratacağını ayrıca kimseyi kendi sesiyle ve kalitesiyle bir tutmuyormuş bence bu b sınıfı bi sanatçı sanatçı demeye bin şahit ister hummer alıpta ortalıkta dolaşmaya benzemez sanatçılık bu işe yıllarını vermiş insanlara saygısızlıktır bu tarkan'a rakip değil kulağındaki küpe bile olmaz böyleleri:11: :11: :11:

fantin
04-09-07, 15:27
Bana şu şarkıyı hatırlattı kimler geldiiiiiiii kimler geçtiiiiiii hiçbirisi senin kadar sevilmedi. Bakalım daha kaç rakip çıkacak:19:

berrin
04-09-07, 15:59
allah akıl fıkır versın..

Bamboo
04-09-07, 16:08
yıllardır birilerini tarkana rakip gösterip dururlar ama hepsi boş çıkar bu haberlerin herzamanki gibi buda gelip geçer.......

szr67
04-09-07, 16:31
herkes kendisi gibi olsun ilaki birine benzetilmek gerekmez.işini ii yapsın yeter türkiyede ve dünyada marka olmuş bir ismin yerine başkasını koyamaz sın o artık kazık gibi çakılmıştır zaten yerinden çıkaramaz sın veya yerine başkasını koyamassın

devilscream
04-09-07, 16:34
zaten çıkacak her şarkıcıyı tarkan'a rakip gösteriyorlar.
bizde gülüyoruz tabii:):18:
haber için teşekkürler;)

M3RTXx
04-09-07, 18:47
ya bunları toplayıp tımarhaneye yatırmak lazım tarkanla ugraşmamayı ögretemedik gitti bi türlü...:18:

ozgee
04-09-07, 18:50
allah için cok mütevazi konusmus bide mütevazi olmasaydı acaba neler dicekti merak ettim ayrıca tv ye cıkıpta yaratmamak istedigi sansasyonu sanki bu konusmayla yaratmak istemis gibi her zamanki gibi tarkana laf atılmadanda gecilmemis e alıstım artık garip gelmiyor cok gördük bunun gibilerini...

Lorenser
04-09-07, 19:26
Tarkan a rakip oldugunu sananlar hepsini toplasan Tarkan T´si etmez

RaSKaS
04-09-07, 20:59
bu kaçıncı ?
sayabilen oldumu ... :21:

sally
05-09-07, 00:18
nedense her yeni cikan Tarkan a rakip olarak gösterilyor.Onlarin hepsini toplasan Tarkan gibi olamazlar.

TarkanColl
05-09-07, 00:21
Ablam Gökhan Özen'in albümünü almış. Arabada dinledik bugün. Aynı Tarkan gibi söylüyor. Nağmeler, tarz aynı. Etrafımızdaki erkek popçuların %80'i Tarkan taklidi. Gerçeği varken taklitine de hiç gerek yok. :11:

:54: :35: :52: :30: :35: :48: :20:

**MegaStarkan**
05-09-07, 01:27
daha dünkü sarkici tarkanami rakip olucakmis :P iste böyle haberlerle güzel gaz veriyorlar yeni kisilere. onlarda balon gibi sisiyor, bir süre sonra cok günesde (=medyada) kaldiklari icin korunmadan sönü veriyorlar pat diye :P
hadeee hadeee daha coook yol alman gerek ;)

pierre_emir
05-09-07, 02:17
Abi insanların canı sıkılıyor belli. Bu çocuana bile rakip olamaz be... Tarkan'a nasıl rakip olacak. ben bu işe sadece :28:

gokhantevetoglu
05-09-07, 20:22
aslı varken suretıne gerek yok ben tarkanıı bılırım tarkanı dınlerım onu dınledıgım kadar da hıcbır sanatcıdan o kadar zevk almam...gerısı bos...

bzesma
05-09-07, 21:14
evet o nasıl tarkana rakıp olurmus ya herkezı tarkanın rakıbı yapıyolar yaaaaaaa