PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satürn'e takıldı...

dogan
01-09-07, 23:47
Tarkan, tüm hazırlıklarını tamamladığı albümünü bir türlü çıkartamıyor.
Meğer albüm yıldızlara takılmış! Tarkan geçen ay New york'ta sevgilisi
Bilge Öztürk ile çok ünlü bir astroloğa gitmiş.
Astrolog, Tarkan'a "İşlerinle ilgili kazançlı gelişmeler olacak. Ama eylül sonunu bekle. Daha önce bir şey yapma. Çünkü satürn seni kötü etkiler" demiş. Tarkan bu yüzden kasetini eylül sonunda çıkartacakmış.

http://www.milliyet.com.tr/2007/08/31/son/songal206.asp

Lorenser
02-09-07, 00:06
bunu tarkan gidip magazincelere mi söylemis

fake fake fake

M-Yildiz
02-09-07, 00:06
Sacma haber, neden kariyerini bir astrolog'a biraksinki..
Tarkan gibi bir sahis, üniversite bitirmis ilim sahibi bir insan astroloji'ye inanacak kadar aptal degildir..

eskalen
02-09-07, 00:08
Bu kadarda olmaz.....Hem cok komik hem cok ilginc:).....Yani album ciksada artik boyle tipte haberlere kapak olsa.....Her kafadan, her haberden bir ses cikiyor valla ya......

dogan
02-09-07, 00:15
Zaten işimiz hacıya hocaya kaldıysa yandık albümün çıkcağı varsa çıkmaz yanii:) her zamanki gibi gazetecilerin uydurması olduğu belli...

sarıpapatya
02-09-07, 00:16
yaa arkadaşlar işimiz kimlere kaldı peki ya o kadın mustafa sandal hayranıysa daha çok bekleriz biz bu albumu:18: :18: :18:

gence
02-09-07, 00:34
ben 1 2 ay önce izlediğim bi programda terazi olan bir ünlüye öyle demişti astrolog.hatta atilla taş felandı konuklarından biri de.ben de hemen tarkan a yormuştum olayı.hatta tarkan ın albümü de çıkacak ya o da etkilenirse diye düşünmedim değil.belki de o sebeple ertelemiştir inanç bu.

ozgee
02-09-07, 01:26
niye ya astrolojiye inanmak aptallık degildir bence inanc meselesi tarkanda inanıp etkisinde kalmış olabilir ama bence baska sebepleride vardır

berrin
02-09-07, 01:45
ya tarkanın boyle seylere ınancı var. ınanc demıyımde onemsıyo en azından bı röportajından fln hatrlıyorum.konser oncelerınde felan yoga vs. yapan adam yani var bi boyle reenkarnosyoncu fln yanı.. aman cıksında eylül sonu alsun önemli degıl..

**MegaStarkan**
02-09-07, 03:26
niye ya astrolojiye inanmak aptallık degildir bence inanc meselesi
katiliyorum.
haberi elisdirebilirsiniz sacma gelebilir diye ama astrolojiye inanan kisiler genellikle toplumda cok egitimli olmadiklarini ima etmek ve bunu aptallik olarak görmek bence yanlis.
egitimin inancla ilgisini olmadigini düsünüyorum. ben sahsen inanmiyorum astrolojiye ama yinede meraktan gazetede okuyorum ne yaziyorlar burcum hakkinda.

karma_elcin
02-09-07, 04:05
bence de aptallık değildir astroloji de bi bilim dalı yıldızların cekim gücünü kimse yadsıyamaz.. tabii körü körüne baglanmak biraz saçmalıktır...

HakanÇelik
02-09-07, 12:58
Çıkması bu kadar çok beklenen ve bu uğurda akıl almaz
haberler çıkan başka bir albüm olmamıştır heralde...

şekerim
02-09-07, 13:19
oooo işi falcılara kaldıysa zorr ee ne demişler fala inanma falsızda kalma ayrıca tarkan madyaya falcıya gittim mi dicek çok saçma:16:

arjen22-tarkan
02-09-07, 14:47
Magazin Basını Tarkanla İlgili Haber Yapmak İstediği İçin Böyle Asparagas Şeyleri Uydurmasını Normal Karşılıyorum .... ! :):)

devilscream
02-09-07, 15:13
herkes istediği şeye inanır.bu her zaman böyledir.
fakat bu astrologa gittiler haberini nerden almışlar ki.
haber doğru olmayabilir bence.
teşekkürler haber için;)