PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdi de Tarkan'a sataştı!!

eskalen
21-08-07, 23:41
SON GÜNLERDE POLEMİKLERDEN EKSİK OLMAYAN BENGÜ’NÜN ŞİMDİKİ HEDEFİ TARKAN…

Serdar Ortaç’la düet yaptığı ‘Korkma kalbim’ isimli şarkısıyla dikkat çeken Bengü, bu kez Megastara laf attı.

Serdar Ortaç ile çalışmaktan mutlu olduğunu söyleyen Bengü, “Tarkan üretkenliğini kaybetti. Son 2-3 yıldır piyasada bile yok. Hatta yaz döneminde albümü çıkacağı söyleniyordu ama bu dönemlerde bir çok albüm art arda piyasaya çıkınca korkusundan albümünü geri çekti. Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu farklı olduklarını ortaya koydular” dedi.

Kaynak:gecce.com

gence
21-08-07, 23:51
hiç yakışmıyo bile böyle konuşmak.yazık ya nediyelim.hepsi acınacak hale sokuyo kendilerini.bu kız come closer ı dinlememiş heralde.dinledi ve böyle diyosa müzikden ne anladığı meçhul

eskalen
21-08-07, 23:59
Kendini ön plana çıkarmak için yapıyor.....Sanki "Korkma Kalbim" şarkısı tüm dünyaca bilindi konuşuldu ağızlara sakız oldu...İyi güzel parça ama bir şarkı çıkardım en yiisi benim albüm en büyük benim herkese laf atmak falan olmaz....Şarkıcılık dediğin mütevazılıktır....Tarkan'ı örnek alsın....O zaman Tarkan herkese çamur atıp dursun hakkı yani....Ama öyle bir kişiliğe sahip değil ....

Delikız
22-08-07, 00:23
"Zavallı" tek kelime yeter ona.

crash35000
22-08-07, 01:14
bengü kim ya daha dün geldi allah allah ya

KelebeQ
22-08-07, 01:15
bu kim ya. bırakın allah askına.

karma_elcin
22-08-07, 01:57
ya bengücüm senin Korkma kalbim midir nedir her ne şeyse o şarkını seneye kimse hatırlamıycak bile serdar ortacın sarkılarını duyunca tüylerim diken diken oluo hep aynı müzik Tarkan'ı biz niye sewiyorz cok ceşitli soundlar yakalayan her albümde değişik şarkılar söleyen bi sanatçı olduğu için come closer gibi bi albüm var ortada tabi anlayana...Hem dur daha yolun başındasın noluyorz hemen biraz akıllı olalım Tarkan kendini her zaman en iyiye hazırladığı için albümünü erteliyo sizin alt yapısı birbirine benzeyen demode şarkılarınızdan korktuğuna deil yabancı sarkıcıların kliplerinden araklayıp da ben mükemmelim ben 1 numarayım deseniz de biz yutmuorz sanat artık küresel bi boyut kazandıgı için de siz kadar biliorz alt yapıların da hangilerinin saglam hangilerinin demode olduğunu biliorz yazlık gündelik şarkılarla nereye kadar iyi bi yere gelinir?? tarkanın albümü cıkınca herkes piyasadan yok oluyo kimse kalmıo meydanda konserler tıklım tıklım aslında yorum yapmamam lazımdı dinlemiorm zaten ama cok sinirlendim kimseye saygı kalmadı yaa susun artık Tarkan'ı örnek alın gülümseyin öpücük atın habire laf atacağınızaa!!!

devilscream
22-08-07, 02:01
bengünün sanırım rahatsızlığı var.
eeee;hangi bayan onun kadar açık giyinse,o da hastalanırdı:D
üşütmüş sanırım.ne dediğini bilmiyor.
eski hallerine dön bengü.popüler olmasanda olur.
popülerite her şey değildir.popüler olmak istiyorsan da,iyi bir kişilik ve tabi ki sanatınla popüler ol.
teşekkürler eskalen haber için;)

EsiN_maöl
22-08-07, 02:09
2 3 yıldır yok ne demek ya bounce ve come closerı duymadı galiba bilmiyosan ne konuşuon kardeşim!!adam yurt dışında bir sürü konser verdi hepsi de tıklım tıklımdı artistik yapma yani serdar ortacın arkasına saklanmakla olmuo bu işler kenan doğulu da senelerdir söler tek rakibinin tarkan olduğunu....karma_elçinin dediği gibi günlük şarkılarla hiç bişey olmaz saçmalama da otur oturduğun yerde!....

szr67
22-08-07, 11:01
albümü satmayan insan ya ibrahim tatlıses e sataşır ya da tarkan a işinizmi yok sizin be bence bengü ağzını denk alsın HARBİYE AÇIKHAVA patronu tarkan haberin olsun. sokmaz seni oraya görürsün ibo ile tarkan laf atacak olan insanlar bi ilk önce haddini bilecek.piyasada yeri olmayan sosyete kızlarının bi yere getirdiği serdar ortaçın anlamsız bestesini alıyosun.sonra ötüyosun :13:

sibel can a verilen parça çakmak çakmak kime ait
murat boz a verilen püf kime ait acaba hani her yerde her arabada çalınan şarkılar bunlar kime sataştığını bileceksin 'PİGME':28:

denizmavisi
22-08-07, 12:41
Yazık acıyorum ya şu Bengü'ye bence hep başkalarının özellikle Serdar'ın Erol Köse'nin lafıyla hareket eden zavallı, onların aklına uyup şimdi de Tarkan'a laf atıyor bunlar hep planlı yapılmış şeyler sırf gündem yaratıp popüler olma çabaları daha dün çıkmış bi insan haddini oldukça aşıyor sen kim Tarkan kim ne diyim sana Bengü umarım en kısa zamanda doğru yolu bulursun herkese laf atmakla star olunmaz bunu bil

Deniz_Gezmiş
22-08-07, 13:01
Serdar çok haklı konuşmuş

tara
22-08-07, 14:11
tarkan artik hak ediyor desem yanlis mi olur.onu cok seviyorum ama su gecenlere nasil bi starteji kullaniyor anlayamadim.come closer tutmadi piyasada hepimiz biliyoruz artik herkes turk albomu beklemekteyken tarkan kendini geri cekti artik insanlar cok hakli boyle dusunmek konusunda acaba tarkan korktu mu?
digerlerine sarki vermekle piyasada olmak tarkana gore degil tarkan besteci degil bunu unutmayalim.o sarkici ve kendi isini yapmali

gence
22-08-07, 14:14
tarkan artik hak ediyor desem yanlis mi olur.onu cok seviyorum ama su gecenlere nasil bi starteji kullaniyor anlayamadim.come closer tutmadi piyasada hepimiz biliyoruz artik herkes turk albomu beklemekteyken tarkan kendini geri cekti artik insanlar cok hakli boyle dusunmek konusunda acaba tarkan korktu mu?
digerlerine sarki vermekle piyasada olmak tarkana gore degil tarkan besteci degil bunu unutmayalim.o sarkici ve kendi isini yapmali
tarkan besteci değil mi?
bi yanlışın var arkadaşım

sarıpapatya
22-08-07, 15:21
bu insanlar harbiden gerçekleri göremıo yazık yaa bengüye bak sen yaşın kaç boyun kaç kime laf edion sen yaa kendini komık duruma düşürüyo işte başka bi işe yaramıyo yaptığı :28:

MEGASTAR
22-08-07, 15:36
Birakin Konussun Gariban

RaSKaS
22-08-07, 15:44
bu kız çok konuşmaya başladı son günlerde
sesiyle gündemde kalmaktan ziyade polemikleriyle gündemde kalmaya çalışan şarkıcılardan biri olmaya aday. :16:

**MegaStarkan**
22-08-07, 16:06
Bengü artik eskisi gibi degil. Tan'la beraber cikmislardi bi dönem ve Tan efendiligini korudu ama Bengü daha popüler olmanin daha kolay yolunu secti. yazik demmeki kendine o kadarda güveni yokki bu yola bas vurmus....

Serdar çok haklı konuşmuş
Serdar Ortacimi demek istiyorsun? Serdar Ortac bu haberde konusmamiski.

arjen22-tarkan
22-08-07, 16:15
haber için teşekkürler!

Blg
22-08-07, 17:36
Serdar Ortaç üretken demek :)

Bu boğaz öküze bile ilham verir ve müzikte sadece 7 nota var kaç tane farklı şarkı yapılabilir ki diyen, bütün şarkıları neredeyse birbirinin aynısı olan (2 büyük (!) hiti asrın hatası ve dansöze bakın bir) dünyanın en detone ve en kötü ses tonuna sahip şarkıcısı olarak, kumarlarda kaybettiği trilyonların neden ona kazandırıldığı hakkında ufacık bir fikrim bile olmayan Serdar Ortaç... Üretken.

Hayır serdar ortaç tüketici bence, beni tüketiyor, o hiç birşey bilmediği ve sadece hiç birşey bilmeyenlere satabileceği ordan burdan aparılmış basit şarkıları, cılız vücuduna bakmadan girdiği zenci pozları, yan sanayi klipleri ile beni tüketiyor :)

Tarkan besteci değil diyen bazı arkadaşlarımız lütfen Tarkan'ın diskografisini bir kez incelesin. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım.

ozgee
22-08-07, 19:33
üretkenliginimi kaybetti???tarkanmı??? inanamıyorum ya cakmak cakmak ı yada püfü yaratan kim???

HakanÇelik
22-08-07, 20:06

Bu boğaz öküze bile ilham verir ve müzikte sadece 7 nota var kaç tane farklı şarkı yapılabilir ki diyen, bütün şarkıları neredeyse birbirinin aynısı olan (2 büyük (!) hiti asrın hatası ve dansöze bakın bir) dünyanın en detone ve en kötü ses tonuna sahip şarkıcısı olarak, kumarlarda kaybettiği trilyonların neden ona kazandırıldığı hakkında ufacık bir fikrim bile olmayan Serdar Ortaç... Üretken.

Hayır serdar ortaç tüketici bence, beni tüketiyor, o hiç birşey bilmediği ve sadece hiç birşey bilmeyenlere satabileceği ordan burdan aparılmış basit şarkıları, cılız vücuduna bakmadan girdiği zenci pozları, yan sanayi klipleri ile beni tüketiyor :)

Tarkan besteci değil diyen bazı arkadaşlarımız lütfen Tarkan'ın diskografisini bir kez incelesin. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım.

Ekleyeceğim tek cümle bile yok...

karma_elcin
22-08-07, 20:22
bravo bravo bravo bravo bravo

bravo bravo bravo

tara
22-08-07, 21:23
tarkan besteci değil mi?
bi yanlışın var arkadaşım

evet tarkan beste de yapiyor ama onun en onemli isi sarki soylemek ve bizde onu sahnelerde kendi isini yaparken gormek istiyoruz .tamam beste yapmak da cok onemli ve degerli ama diger sarkicilarin onun besteleriyle gundemde olmasi tarkanin gundemde olmasi anlamina gelmiyor tabi ben boyle dusuniyorum

bzesma
23-08-07, 00:19
ya kendını ne zannedıyo bole konusuyo tarkan hakkında kıyasladıgı kısıler kım ya

gokhantevetoglu
23-08-07, 15:54
bunlar tarkan ısmını kullanarak rant saglamak ısteyenler neden acaba her bır yenı kaset cıkarttıktan sonra tarkan a satasıyorlar cunku adları tarkanla yan yana geldıgınde reklam yapmıs oluyorlar cunku tarkan onlardan bır numara tarkanın da onlarla polemıge gırmemesı cok olumlu hep boyle devam

sally
23-08-07, 21:11
kendini ne saniyorsa bengü daha düne kadar piyasada bile yoktu.

TarkanColl
26-08-07, 16:37
Tarkan'a sataştı

Yapımcısı Erol Köse'nin tavsiyelerine uyarak herkese sataşmayı adet haline getiren Bengü, bu kez gözüne Tarkan'ı kestirdi. Hande Yener'in de aralarında bulunduğu isimlerle polemiğe girerek gündeme gelen Bengü, Kenan Doğulu ve Serdar Ortaç'la çalıştığı için gurur duyduğunu söyledi.

Tarkan'la çalışmak istemeyeceğini söyleyen Bengü, "Çünkü Tarkan artık hiçbir şey üretemiyor" dedi.

Kaynak Takvim

arjen22-tarkan
26-08-07, 22:17
Ne Yapacaklarını Bilmiyorlar Kesin Serdar Ortaç TAKTİK Vermiştir Sana Bengü Sataşırsan Albümün Tiraj Yapar Diye Aslında Senin Böyle Bi İnsan Olmadığını Biliyorum Ama Yanında Erol Köse Serdar Ortaç Gibiler Olduu İçin Böyle Konuşuyorsun Nedense Erol Kösenin Yanında Çalışan Herkes Tarkan'a Laf Atıyor!!!

Delikız
27-08-07, 02:37
Erol Tarkan'ı tuzağına düşüremediği için tahminime göre "şarkıcıklarını" Tarkan a saldırmaları için uyarıyor. Boş bunlar boş...