PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'la hamam fotoğraflarım var

HakanÇelik
21-08-07, 09:36
Tarkan’la hamam fotoğraflarım var
Fatih Ürek dün katıldığı bir televizyon programında Tarkan hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Megastar’la geçmiş yıllarda yakın arkadaş olduklarını söyleyen Ürek, “O zamanlar çok efendi bir çocuktu. Birlikte hamamda çekilmiş fotoğraflarımız da var. Fakat ne yazık ki bende değil” dedi. Fatih Ürek’in bu açıklamalarından sonra gözler Tarkan’a çevrilirken, ikilinin söz konusu fotoğraflarının Çınarcık’ta çekildiği iddia edildi.

‘SİBEL GÖKÇE ÇEKTİ’

Hamam görüntülerini doğrulayan ve bunların Sibel Gökçe tarafından çekildiğini anlatan Ürek, şunları söyledi: Tarkan’la 14 yıl önce Çınarcık’ta tanıştık. O dönem ikimiz de oradaki iki ayrı çay bahçesinde program yapıyorduk. Benim oynamama bayılırdı. Hatta bir gün dansöz Sibel Gökçe’yi de alarak üçümüz hamam sefası yaptık. Sibel de fotoğraflarımızı çekti. Ama o görüntüler şu an kimde inanın ben de bilmiyorum.

--------------------------------------------------------------------------------

Popo fotoğrafları yayınlandı da ne oldu...

Bir süre önce MSN’de yayınlanan ve poposunun göründüğü fotoğraflarla ilgili de konuşan Ürek şunları söyledi: Duyunca başımdan aşağı kaynar sular döküldü. O görüntüyü veren insanı tanıyorum. Bunu yayınlamakla eline ne geçti, başka bir şeyi açıp yapsalardı ya...

‘5 bin YTL borç taktı’ iddiası

Fatih Ürek’in sahibi olduğu Bodrum Çakra adlı gece kulübünün eski işletme müdürü İhsan Benli, şarkıcının kendisine borcu olduğunu iddia etti. Ürek’in 7 bin 500 YTL borcun yalnızca 2 bin 500 YTL’lik kısmını ödediğini söyleyen Benli, “Bana her pazartesi ödeme yapacağını söylüyor ama kaç pazartesi geçti hâlâ borcunu ödemedi” dedi.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=88527,8

HakanÇelik
21-08-07, 09:38
Tarkan'la hamam maceramız çok!
http://www.gunes.com/2007/08/21/resim/m4.jpg
Fatih Ürek, 'Benim Tarkan'la hamam da çekilmiş fotoğraflarım var' dedi
'Orada Neler Oluyor' adlı programa katılan Fatih Ürek, megastar Tarkan'la ilgili şok açıklamalarda bulundu. Bir süre önce internetde ortaya çıkan çıplak görüntülerin kendisine ait olduğunu kabul eden Ürek, bu fotoğrafları dağıtanları ise eleştirdi.

HANGİ HAMAM
Fatİh Ürek, 'Benim Tarkan'la da hamamda çekilmiş fotoğraflarım var. Birlikte hamam maceralarımız çoktur' dedi. Ürek, bu fotoğrafların hangi hamamda, ne zaman çekildiği ve nerede olduğu konusunda ise bilgi vermekten kaçındı.

http://www.gunes.com/2007/08/21/magazin/m4.html

HakanÇelik
21-08-07, 09:50
Tarkan ve Fatih Ürek hamam kapatmış

"Orada Neler Oluyor" programına katılan Fatih Ürek, şok açıklamalarda bulundu

Tarkan ve Fatih Ürek’in yıllar önce kadınlar hamamı kapattığı ortaya çıktı. Orada Neler Oluyor programına katılan Ürek, bir süre önce msn’de ortaya çıkan çıplak görüntülerin kendisine ait olduğunu kabul etti. Bu fotoğrafları dağıtanları eleştiren Ürek geçmişte Tarkan’la birlikte hamamda çekilmiş görüntüleri de bulunduğunu söyledi. Ürek tarih vermedi ama olayın 1991’de gerçekleştiği, hamam sefası yapan grupta dansöz Sibel Gökçe’nin de bulunduğu öğrenildi

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=21.08.2007&Newsid=133277&Categoryid=8

scorpioness
21-08-07, 14:16
Hayy hamam kadar düşsün tepesine!!! Hakan ne bu yav delirtcen mi sen beni matah bişeymiş gibi bütün haberleri eklemişsin aaa tutamadım kendimi!!!:18: şimdi de sinirden gülüom bak:18:

Blg
21-08-07, 15:49
eklenmiş ama tarkanın cevabını da ben ekleyeyim :

Tarkan, 'O dönem o da benim gibi Çınarcık'ta çalışıyordu ama beraber hamama gitmedik' dedi. Fatih Ürek ise bu haberin çok büyütülmemesi gerektiğini savunarak, yaşadıkları hamam sefasını şöyle anlattı: 'Tarkan ve ben Çınarcık'ta farklı mekânlarda sahneye çıkıyorduk. O zamanlar meşhur falan değildik. 10-15 yıl önce gittiğimiz bir hamam olayının bu şekilde gündeme gelmesi çok şaşırttı beni. Üzerimizde mayolarımız vardı. Bu olayın iğrençleştirilmesi çok yanlış çünkü orada tarihi bir hamamda şarkılar söyleyip, eğlendik. Çok masumane bir olaydı.'

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=100476

EsiN_maöl
21-08-07, 15:56
Aman yaa bırakın böle seyleri gereksiz Fatih Ürekin ne dediği umrumda deil..
basın da iş Tarkan'a gelince lastik gibi uzatır zaten üfff gıcık olduuum şimdi bilgisayara kafa atıcam..:))

ozgee
21-08-07, 18:13
tarkan yok diyor zaten dogru olsa bile niye abartılıyorki gene basın gene basın:13: gayet normal yani insanların hamamda eglenmesi

TarkanColl
21-08-07, 19:19
1jmEiteV3uI

Bu magazincilere olay lazım ya. Fatih'e de albüm reklamı. Böyle geçinip gidiyorlar danışıklı döğüşlerle...:11:

scorpioness
21-08-07, 19:46
Zaten bu ki bayanın ünlülere istediklerini söyletmek ve akıllarınca olay yaratmak için canlı yayında bir amuda kalkmadıkları kalıyor tuzaklarına düşenler yada düşmek isteyenler de böyle gördügünüz gibi bir halt yemiş gibi konuşuyor ağzı olan konuşuyor ağzı olan konuşuyor!!!

love_speak
21-08-07, 21:01
bırak ya reklam hepsi o ne zannediyor kendini yawww

bzesma
23-08-07, 00:55
evet kesın reklam hepsı ya tarkanla reklam yapıyolar ama bız sevenlerı buna asla inanmayız