PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erovizyon'a Tarkan gitsin

HakanÇelik
20-08-07, 12:16
Erovizyon'a Tarkan gitsin

http://www.bugun.com.tr/staticfiles/images/newsimages/HaberResmi/c4a25ae0-a11e-42fe-9471-24756a85b218.jpg

"2008'deki Erovizyon'da Türkiye'yi kim temsil etsin" anketinde en çok oyu Tarkan aldı. Onu, Hepsi Grubu ve Tarkan'a benzetilen genç şarkıcı Murat Boz takip etti.

Bu yıl Kenan Doğulu'nun Türkiye'yi temsil ettiği Erovizyon Şarkı Yarışması’na önümüzdeki yıl kim gidecek? Müzik çevreleri ve magazin dünyasında şimdiden bu sorunun cevabı aranmaya başlandı. ucankus.com isimli magazin sitesi "2008'de Türkiye'yi Erovizyon'da kim temsil etsin" sorusunu okurlarına sordu. Yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı anketten ilginç sonuçlar çıktı. Albümleri çok satan Tarkan, anketten de birinci çıktı. Tarkan, oylamaya katılanların yüzde 20.69'unun oyunu topladı. Hepsi Grubu yüzde 16,32 oy oranıyla ikinci sırada, Tarkan'a benzetilen genç şarkıcı Murat Boz ise yüzde 8.94'le üçüncü sırada yer aldı.

EN SONDA MİRKELAM VAR

Anketin sonuçları şöyleydi: Hayko Cepkin yüzde 8.18, İsmail YK yüzde 7.35, Serdar Ortaç 5.61, Nil Karaibrahimgil yüzde 3.11, Keremcem yüzde 2.82, Yalın yüzde 2.38, Emre Altuğ yüzde 1.35, Işın Karaca yüzde 1.69. Erovizyon anketinde en düşük oy ise Mirkelam'a çıktı. Mirkelam yüzde 0.28'de kaldı.

http://www.bugun.com.tr/haberler/200807/p64503.asp

HakanÇelik
20-08-07, 12:19
http://img174.imageshack.us/img174/6622/adszbh7.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-08-20

devilscream
20-08-07, 12:22
kesinlikle tarkan

szr67
20-08-07, 12:27
Tarkan Kesinlikle Gitmemeli Eurovision şarki Yarişmasi Bir Müzik Yarişmasi Gibi Değil Siyasi Bir Yarişma O Yarişmaya Yüksekden Yerin Dibine Girebilirsin.çok Tehlikeli Bir Yarişma Türkiyenin Hedefi Tarkanin Hedefi Mtv Müzik ödülleri Ve Grammy Olmali Hedefimiz Yükseklerde Olmali:13:

mcggs
20-08-07, 12:37
doğru bir karar..!

crash35000
20-08-07, 13:21
tarkan girmez zate buna eminim

firelord
20-08-07, 14:45
tabiki tarkan yani tartışmaya bile gerek yokta.tarkan bu riski göze alıpta katılırmı orasını bilemem.bana pek katılmaz gibi geliyo

sarıpapatya
20-08-07, 15:07
bencede gitmesin gitmez zaten ama yinede ankette ilk sırada olması mutlu edici

MONZA
20-08-07, 15:10
hiç koşulsuz tarkan

Bu tür bi yarismaya katilmasina kesinlikle karsiyim. Ama bu güzel olmus, Tarkan'in popülaritesini ve insanlarin ona olan güvenini gösterio. Cok mutlu oldum bunu gormekten, demekki hala inaniolar ne olursa olsun Tarkan basarir diyolar.
Burda bence tartismamiz gereken Tarkan Eurovision'a katilsinmi katilmasinmi degil, Tarkan albüm yapmasa yeni biseyler üretmese bile insanlarin ondan beklentisi hep üst düzeyde ve bu derece buyuk bi güveni hicbir sanatci verememistir türk halkina. Gurur duydum vallahi:20:

**MegaStarkan**
20-08-07, 15:41
bende duyguya katiliyorum.
sonucta burda tartismamiz anlamsiz, bu sadece tarkanin karari.
bu anket umarim tarkana moral olurda cikarir biran önce albümünü.

arjen22-tarkan
20-08-07, 19:59
Tarkan Gitmeli mi Gitmemeli mi diye Kararsızım Yani Sonuçta Tarkan Kendini Avrupaya kanıtlamış albümleri avrupada çok satmış biri bu yönden gitmemeli diyorum daha kime kanıtlayacak kii ... Gitmesini de Türkiyede Onu Eleştirenlere Cevap Olması İçin Gitmesini İstiyorum İyi Bi Sonuç Elde Edeceğini Çok İyi Biliyorum Çünkü Avrupada Tarkan Hayranı Çokk...!!! Kararsızıımm! Ama Gitsin diyen yanım daha çok ağır basıyor !!! :20:

Bence gitmesi Tarkan'i fazlasiyla yipratir. Albüm cikarirken bile bu kadar elestiriliyo, eger katilacak olursa kimbilir neler der medya(maymunlari). Kariyeri icin ne gibi bi avantaji var bu yarismanin onuda bilmiorum. Zaten taninan biri, kendini tanitmasina gerek yok, hele ki bu yarismanin politik bi yarisma oldugunu goz onunde bulundurursak yazik olur giderse. T.A.T.U da gitti ve yanlis hatirlamiorsam eger 2. veya 3. olmustu. O dönemler tatu kizlari popülerlerdi de nooldu?

karma_elcin
21-08-07, 00:23
tek biz hala bu yarışmanın adını anıyorz başka ülkelerde bole bi yarışma oldugunu bile bilmeyenler var..(tarkan da bunu belirtmişti) yani sacmasapan bi yarışma hani cok profosyonal sarkıcılar katılsa anlıycam da yani karman corman onune gelen o yarışmaya katılıo ben sahsen tarkanı bu rezil yarısmaya layık gormuyorm 50 seneden beri aynı muhabbet... ucankuş da donup dolasıp bole gereksiz anketler yapıo..

Delikız
21-08-07, 01:02
Tarkan da bu konuda açıklamasını yaptı. Gitmez, gitmesini de istemem zaten.. Ama kim temsil etsin denilirse Işın Karaca derim İngilizce performansı dünya standartlarında çünkü.

^^ Sana kesinlikle katiliyorum. Bana bu soruyu ilettiklerinde verdigim ilk isim Isin Karaca'dir. Kendisinin icine sanki bir whitney houston, bi alicia keys hatta ve hatta bi beyonce kacmis gibi o türk nagmelerinide katip harika bi performans sergiliyor.

arjen22-tarkan
21-08-07, 17:32
Doğru Tatu da Gitti ve o dönemlerin tatu su unutuldu şimdi pek gözde değil!!!

**MegaStarkan**
21-08-07, 18:30
tatunun unutulmasi eurovisionla alakasi yok. o dönemlerde yeni cikmislardi ve daha cok basari elde etmek icin katilmislardi. ama ztn kazanamamislardi

ozgee
21-08-07, 18:32
ankette tarkanı basta görmek gercektende gurur verici ama
tarkanı politik oyunlara alet etmeyelim
zaten olmaz kendiside... bizim katılsın katılmamız dememiz neye yararki gereginden fazla önem veriliyor bu yarısmaya türkiyede amatör sarkıcıların katılması daha dogru bence yada sesini yurtdısına duyurmak isteyenler içinde olabilir

bzesma
23-08-07, 01:13
evet tarkanın bırıncı olması super bıse ama tarkan katılmaz bundan cok fazla emınım tarkanın tarzı deyıl tarkan asla gıtmezzzzzzzzzzzzzzz

uzak
23-08-07, 01:17
tarkan eurovision a giderse rekor puanla döner hiç şüphem yok

gokhantevetoglu
23-08-07, 15:58
gıtmesın hespı gıtsın bence

KelebeQ
23-08-07, 16:19
bkz. ingilterede tonla dünya starı var ama hangisini gönderiolar? hep son sıralardadalar çünkü sallamıolar.

eurovision öölesine bi yarısma artık. populerligi vs hicbisyi yok.

bence Hayko yada Hepsi gitsin.