PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hulya Tarkani Harcadi !!!!.....

badboyserkan
14-08-07, 17:33
HÜLYA AVŞAR'IN GEÇEN GÜN YAPTIĞI AÇIKLAMA GÜNDEMİ YİNE UZUN SÜRE MEŞGUL EDECEK CİNSTEN...

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, magazin gazetecileriyle arasındaki küslüğe son verdikten sonra magazin dünyası tekrar hareketlenmeye başladı.

Avşar kızına sorulan “Tarkan’la düet yapmak ister misiniz?” sorusuna Hülya Avşar’dan ilginç bir yanıt geldi. Avşar, “Tarkan’la değil fakat Rafet El Roman’la düet yapmayı çok isterim” diye açıklama yaptı.

Türkiye’deki pop müzik şarkıcılarından en çok Rafet’i beğendiğini söyleyen güzel yıldız, “Onu tek geçerim” diye Rafet El Roman’a olan hayranlığını dile getirdi.

Yeni çıkaracağı albümde Rafet El Roman’la düet yapmak istediğini söyleyen Avşar kızı bakalım bu amacına ulaşabilecek mi?

kaynak : gezentilki

:18: :18: :18: :16: :16: :16:

arjen22-tarkan
14-08-07, 17:50
Öyle Dese de Tarkan'ı Çok Seviyor O Geçen Sene Tarkan'a Sataşanlara Karşı Tarkan'ı Korumuştu Dünyaya Açılan En İyi Türk Demiştii ... Hala Da Onu Seviyor Belkiii Sibel ' le yaptıığı düeti Kıskanmış olabilir :18: :18:

şekerim
14-08-07, 17:54
:9: :9:
kadın yaşlandıkça ağzının ayarı bozuluyo tarkan'ın da onun gibi birisiyle düet yapacağını hiç sanmıyorum ama tarkan dese ki gel beraber düet yapalım kaçırmaz koşa koşa gelir sibel can'la düet yaptığı için kıskandı bence onun için böyle bi açıklama yapma ihtiyacı duydu:11: kıskanç kadın:16:

devilscream
14-08-07, 18:55
bu kadın valahi acayip.zaten selülit meselesini de bir türlü kabullenmiyor.sürekli reddediyor ama bizim gözlerimiz kör değil tabi ki.
bir de hayatımın şarkısı diye tabir ettiği bir şarkı yapmış.
bence bu şarkıyla şu anda ki yerini bile kaybedebilir.(gerçi müzik dünyasında bulunduğu yer dip sıralar ya)
tarkan'ı zaten ne kadar çok sevdiğini de biliyoruz.
şimdi neredeyse bunu da inkar edecek.
neyse;
haber için teşekkürler;)

megastar_mert
14-08-07, 20:44
Bu Hülya Avşar'ın yine gündem bahanelerinden biri bence. Süprekl gündem yaratmak adına abuk yollara başvuruyor. Bu seferde hazır TARKAN söz konusu iken onun üzerinden de gündem yapayım dercesine, konuşmuş. Tarkanla düet yapmayı çok istiyorum diyordu 2 hafta öncesine kadar ya "yalan haber" ya da "gündem adına" söylenmiş sözler olarak düşünüyorum..Rafet El Roman nerde TARKAN nerde..

bzesma
14-08-07, 21:37
evet sibel canı kıskanmısn bugun carsa tarkan kosa kosa gıder

HND
14-08-07, 21:47
buyursun yapsın! :D

ozgee
14-08-07, 23:16
harcama diye bişey yokki ortada tarkanla düet yapmamak onu harcamak olamaz zaten hülya avsar tarkanı sever tarkana yönelik yapılan bisey degil bence

mcggs
14-08-07, 23:38
:18: ay ne güldüm gece vakti arkadaşlar..hülya avşar rafet el roman he :18: neyse karışmayım herks istediğini sevebilir..ama tarkanı sevmediğini zannetmiyorum hülyanın..:13:

öZleM
15-08-07, 00:20
siz de hatırlar mısınız bilmem ama 'duydum ki unutmuşsun' şarkısını birlikte söylemişlerdi zaten,hem bence hiç de fena değildi.hülya avşar tarkan'ı gerçekten de sever burda 'harcadı' kelimesi baya bir ağır olmuş.

ozgee
15-08-07, 00:22
ay evet ya pek güzel söylemislerdi onu :10:

Delikız
15-08-07, 02:13
Bizim oralarda "Kıskananlar ÇAtlasın" siye bi slogan vardır. Hülya Hanım'a onu hediye eder saygılarımı sunarım.
Şimdiye kadar Tarkan Tarkan benim programımdan başkasına çıkmaz o çok özel benim için vs vs dediğini unuttu galiba. Birileri hatırlatmasını bilir ama:D:D:D

fantin
15-08-07, 03:11
Tarkan zaten kötü seslerle düet yapmaz:16: :18: :18:

MONZA
15-08-07, 10:34
aşk nelere kadir :D

karma_elcin
15-08-07, 16:23
Tarkan zaten kötü seslerle düet yapmaz:16: :18: :18:

katılıyorum arkdşm sana başka dencek söz yokk:28: :20:

tara
15-08-07, 21:20
bu nasil dengesizilik ya.dunekadar tarkan en iyi diyordu simdi rafet diyor .sasirdim .herhalde gundem yaratmak icin ugrasiyor

crash35000
15-08-07, 21:43
ne kıskanç yaa dicek bişey bulamıyor aartık

sarıpapatya
15-08-07, 22:15
hülya tarkanı sever bu çok açık zaten ama belliki kıskanmış idare etmek lasım :18: