PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm Ağustos Sonu

tarkan_sonr
13-08-07, 22:26
slm arkadaşlar dün posta gazetesinde okudum tarkan ağustosun sonuna doğru albüm çıkartcakmış fakat kenan doğuluda 15 gün sonra yeni albüm çıkartıyormuş,Tarkanın çevresindekiler acaba kenanın albümünün çıkmasını mı beklsek diyorlarmış.

kaynak : posta gazetesi

scorpioness
13-08-07, 22:39
Neden sürekli Tarkan için onun albümünü bekliyor bunun albümünü bekliyor ondan çıkarmıyor gibi haberler yapılıyor anlamam şimdiye kadar ben Tarkandan böyle bir tırsıklık görmedim görmekte istemem hiç inanmıyorum bu gibi şeylere albümü çıkmıyorsa sponsor gibi daha ciddi sorunlar oldugundan çıkmıyordur bunu bilin teşekkürler haber için.

denizmavisi
13-08-07, 23:38
Bencede başkasının albümünü filan bekleyecek kadar kendine güvensizliği yoktur Tarkanın ya sponsor bulamadığından ya da bazı şarkıları hala içine sinmediğinden uzuyordur albüm haber için de teşekkürler

şekerim
14-08-07, 00:05
bence albümü yetiştirmeye çalışıyor ağustos sonuna sanmam tarkan kimseyi beklemez hazırlıkları biter bitmez piyasaya sürer albümü bence kusursuz bi albüm hazırlıyor biz hayranlarına milletin ağzı torba değil ki büzesin her kafadan bi ses çıkıyor:11:

HURRICANE
14-08-07, 00:46
TARKAN ın albümünün herşeyiyle en az 1.5 aydan beri hazır olduğuna inanıyorum...Albümün geç çıkacak olmasının sinyallerini 3 aydan beri veriyor aslında TARKAN piyasadaki albüm satışları ortada ve içten içe İngilizce albümününün satışları beklenildiği gibi olmadığından sanırım büyük bir tedirginlik var!Medyada TARKAN bitti diye yazılan yazılar sanırım çok fazla etkiledi Onu...Çok zor bir dönem yaşadığı su götürmez bir gerçek büyük bir psikolojik savaşta kanımca...Ama ne pahasına olursa olsun o albüm çıkmalı Şahsi fikrim büyük bir satış grafiğini yakalayacak bu albüm!zamanı doğrumu değilmi tartışılır bence hemen çıkmalı eylül yanlış zaman gibi geliyor bana!Hocam sen bitmedin bunu bil;)Yıllardır müziğinle milyonlara unutulmaz duygu fırtınaları yaşatan SEN'İ 1 avuç gazeteci bitiremez albümlerini sevenler alıyor artık zamanı geldi bekliyoruz albümünü!Kalbinin sesini dinle herzamanki gibi gerisi gelicek zaten

öZleM
14-08-07, 02:29
tarkan'ın en ince ayrıntısına kadar iyi olması için uğraştığından eminim albümünün.bu kadar bekledi,kendisi dahil kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemez.

devilscream
14-08-07, 02:36
umarım doğru haberdir.eğer öyleyse ağustos sonunu iple çekeceğim:D
haber için teşekkürler;)

arjen22-tarkan
14-08-07, 14:47
Oleeeyy İnşallah Doğru Bir Haberdir 15-20 güne kalmaz Albüm İnşallah Elimizdee... HAber İçin Çok Teşekkürler!!

shhh
14-08-07, 15:13
kenan doğulu yeni albüm değil shake it up shekerim remix single ı çıkartacak...onu beklediğini sanmıyorum... yaz başından beri hazır olan bi albüm çıkmalı artık...

karma_elcin
14-08-07, 15:15
Umarım bu haber dogrudur, albüm cıkar insallah agustos sonunda.....Kenan da iidir ama Tarkan'ın ole bi durumu yok Çünkü senelerdir zirvede olan Tarkan Başkaları bunu düşünebilir :) ama Tarkan için bu durum söz konusu deil..

megastar_mert
14-08-07, 15:15
nolur artık bu sene çıkarsın ya bu senede çıkmazsa çok kötü olucam yemin ederim fenalaşıyorum yaa :D:DD tarkansızlığı düşünmek beni kötü edio depresifleşiyorum midem bulanıo canım sıkılıyo beynim sulanıo ölüm yaklaşıyo TARKAAn nolur artık acele et.. :))

arjen22-tarkan
14-08-07, 15:19
Evet Evet Kenan Single Çıkarıyor Albüm Değil Bari Ondan Para Kazanıyım Diye Çıkaracakmış :18:
http://arsiv.sabah.com.tr/2007/07/17/gny/haber,401FEDD6B09D4CCC9CE41DEA322AC1E6.html

bzesma
14-08-07, 21:54
evet insallah oleyyyyyy yaaaaaaa insallah cıkar cok mutlu oldum sımdı haber ıcın cok saolyaaaaa cok sevındım insallah hemen cıkarırı

HND
14-08-07, 21:58
haydaaa :11: ne komik haberler cikiyor yaa bos geciyorum.:19:

ozgee
15-08-07, 00:05
evet ben okudum o haberi ama sanmam yani daha ciddi sebepler vardır bence tarkanı bekleten böyle olmasını umarım yani hem single ı gectim kenan dogulu normal albüm cıkarsa bile bu sebep olmamalı bence zaten tarkanın bunu beklicenide sanmam

RaSKaS
15-08-07, 13:06
posta gazetesini çok güvenilir bulmuyorum
Tarkan , albüm çıkartmak için başkalarının albümünü beklemeyecek kadar büyük bir star.
albümünü bekletiyorsa muhakkak bunda başka bir sebep vardır.

yaz başından beri albümü bekliyoruz.Tarkan ın uygun gördüğü tarihe kadar da bekleyişimiz heycanla devam edecek ...
umarım eylüle kalmaz

sarıpapatya
15-08-07, 22:24
tarkan bencede öyle korkak biri değil bukadar bekletti güzel bişey çıkarmak için daha çok uğraşıyo bence ama yeter bukadar uğraşmak çıksın artık yaa rüyalarımda tarkan albumu çıkmış ve ben onu dinlerken görüyorum yazık bize yaa:11:

Tar-Khan
16-08-07, 01:18
nolur artık bu sene çıkarsın ya bu senede çıkmazsa çok kötü olucam yemin ederim fenalaşıyorum yaa :D:DD tarkansızlığı düşünmek beni kötü edio depresifleşiyorum midem bulanıo canım sıkılıyo beynim sulanıo ölüm yaklaşıyo TARKAAn nolur artık acele et.. :))

:18: :18: :18: :18:

burow
16-08-07, 01:33
ya arkadaslar mayis haziran temmuz agustos insallah bu sene cikar sanmam tarkan ole korksun ilk once musty diolardi simdide kenan bos is bunlarr takmain kafaniza heralde bu ay cikar albumm :D

EsiN_maöl
17-08-07, 15:42
ya arkadaslar mayis haziran temmuz agustos insallah bu sene cikar sanmam tarkan ole korksun ilk once musty diolardi simdide kenan bos is bunlarr takmain kafaniza heralde bu ay cikar albumm :D
bence de ya musti kim yani tarkan mı korkcak da albümü ertelicek kesin (inş:))
çıkar albüm bu ay sonunda inş haber doğrudurr

firelord
18-08-07, 02:16
çıksın artık çıkıcaksaya böyle beklemek tarkana yakışmıyor.Albüm çıkınca patlama yapacağından eminim