PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı Afgan hosteslerin ilgisi şaşırttı

cristiano_16
07-08-07, 20:53
Tarkan'ı Afgan hosteslerin ilgisi şaşırttı
Sevgilisi Bilge Öztürk'le tatil için gittiği ABD'den dönen megastar Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Afganistan Havayolları'nda görevli hosteslerle sohbet eden Tarkan, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Megastar Tarkan, tatil için gittiği New York'tan sevgilisi Bilge Öztürk ile birlikte Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifeli seferle İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarkan, "Son aylarda o kadar çok çalıştık ki adeta stüdyodan dışarı çıkamadık. Albümüm esasında bu yaza hazırdı ama bu yaz bildiğiniz gibi çok karışıktı, seçimler de dahil. Onun için tatile kaçayım dedim" diye konuştu.

Yeni projeleri olduğunu müjdesini veren Tarkan, "Ama her şey albüme bağlı. Açıkhava konserlerini bu sene Ajda ile açtık ama ben bu seneye albüm yetişmediği için eski parçalarımla hayranlarımın karşısına çıkmak istemedim. Açıkhavada bu sene çok iyi sanatçılar var. Ben de onları izlemeye gidebilirim" dedi.

Sezen Aksu'nun Amerika'ya gelmesi halinde kendisine seve seve yardımcı olacağını belirten Tarkan, Harry Potter ekibinin kimse tarafından tanınmamasına da şaşırmayarak, "15 seneden beri bu sektördeyim. Dinleyicimle beraber büyüdük. O zamanlar 18 yaşındaydım şimdi oldum 35" şeklinde konuştu.

Tarkan, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen Afganistan Havayolları'nda görevli Saliha Amiri ve Muzhegan Zamari adlı 2 kadın hostese gülümseyerek karşıladı. Hosteslerin teklifini geri çevirmeyen Tarkan, bayan hosteslerle fotoğraf çektirip imza verdi. Hosteslerin nereli olduklarını öğrenince çok şaşıran Tarkan, "Beni tanıyor muydunuz?" diye sordu. Hostesler de Türkçe "Evet sizi çok iyi tanıyoruz. Çok meşhursunuz. Biz de sizi çok seviyoruz" deyince Tarkan yine şaşkınlığını gizleyemedi.

Tarkan, bunun üzerine gazetecilerin "Afganistan'da konser vermeyi düşünür müsünüz?" sorusuna Afganistan ve Irak'tan konser teklifi geldiğini belirterek, "Ama oralar zor yerler. Güvenlik sağlanabilir. Biz buralarda takılalım. Ama şalvarımı giyip peçemi takıp oralarda dans etmek istiyorum" dedi.

Tarkan, havalimanı çıkışı sırasında hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

İHA

http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Actuel2&id=O1186484632197&date=07Agustos2007

English Translation: Click (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=66268#post66268)

eskalen
07-08-07, 20:56
gecce.com da bu haber var okudum tam koyacaktim sen koymusun haberi:)

eskalen
07-08-07, 21:02
Bu arada actigim 'Sibel Can'dan Tarkan'a davet' haberi gercek olacak gibi.....Tarkan ABD'de bulunuyor su an diye yazilmisti, dun donmus Turkiye'ye...Acaba Sibel Can'in konseri icin mi geldi, Sibel Can'in davetini kirmadi herhalde....Yarinki (8 agustos) konserde supriz olabilir......

**MegaStarkan**
07-08-07, 21:06
evet dogru olabilir. ozm yarinki konsere gidicek gibi.
albümü sonbaharda cikarirmi tarkan? eylülde cikmassa kesin seneye artik....

TarkanColl
07-08-07, 21:26
Konsere gidecek bencede. Ama Sibel Can'a bile "yorgun olmazsam belki gelirim" demiş. Ona bile süpriz yapacak yani. :10:

HakanÇelik
08-08-07, 01:27
Arkadaşlar albüm seneye kaldı bence...

:9: :9: :9: :9:

bzesma
08-08-07, 03:53
evet seneye kaldı malesef yaaaaaaaa napalım beklıceyız

eastanbul
08-08-07, 09:15
Kilolar da yine yerinde oh oh maaşallah...Hayırlısını temenni etmekten başka yapacak hiçbirşeyimiz yok.

arjen22-tarkan
08-08-07, 13:54
Seneye mii !!! Ahh Tarkan Ahh!

HND
08-08-07, 14:10
geç olsun güç olmasın diyorum artık ben:19: