PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Sibel Can'a geri vokal yapmış!!!

eskalen
13-07-07, 19:20
Bilmem bu haberi duydunuz mu! Ben yine de eklim dedim çok şaşırtcı çünkü!!

Bengü, 'Tarkan Sibel Can'a Geri Vokal Yapmış, Serdar İse Benimle Gerçekten Düet Yaptı' Diyerek Tartışmayı Başlattı! Serdar Ortaç, Sibel Can'dan iki şarkı için 120 bin dolar aldığını açıkladı. Sibel Can'ın son albümü 'Akşam Sefası'na 'Aşkımız İçin' ve 'Çek Git Başımdan' adlı iki şarkı veren Serdar Ortaç 'Sibel bastırdı parayı, aldı şarkıları' dedi.

SERDAR ORTAÇ'IN Bu yaz herkes kötü sadece Bengü iyi başlığı ile Serdar Ortaç' ın Bengü için yazdığı " Korkma Kalbim " adlı şarkının haberleri yapıldı. Başlığı takiben, Serdar Ortaç' ın, Mustafa Sandal' ın albümünün iyi olmadığı, Tarkan' ın Sibel Can ile yaptığı düetin kötü olduğu, Hande Yener' in insanları eğlendiremediği, Demet Akalın' ın " Tatilde " şarkısının tutmadığı, Gülşen'in ligden düştüğü ve bu yüzden Bengü' nün yeni star olduğunu söylediği yazılmıştı. Bu cümlelerin hiçbiri benim tarafından söylenmemiştir. Bengü'nün yapım firmasının sahibi Erol Köse bu cümleleri benim ağzından söylenmiş gibi kullanarak, magazin servislerine haber olarak geçmiştir. Bu şahsıma yapılan büyük bir saygısızlıktır. Yukarıda sanatçılar için söylediğim belirtilen cümlelerin hiçbiri benim düşüncem değildir ve hiçbir cümleyi kullanmadım diyen SERDAR ORTAÇ Sibel Can'dan iki şarkı için 120 bin dolar aldığını açıkladı. Sibel Can'ın son albümü 'Akşam Sefası'na 'Aşkım İçin' ve 'Çek Git Başımdan' adlı iki şarkı veren Serdar Ortaç 'Sibel bastırdı parayı, aldı şarkıları' dedi. Şarkıların kolay hazırlanmadığını söyleyen Ortaç artık rakamı yüksek tutacağını sözlerine ekledi. Tarkan ise Sibel Can'a verdiği şarkıya para almadığı gibi stüdyoya girip Can'a vokal de yapmıştı.

Kaynak:sibelcanfan.com

devilscream
13-07-07, 20:15
serdar'ın diğer şarkıcılar için söylediklerine katılıyorum.
aslında tarkan-sibel düeti olmadı bence de.stüdyo kayıtlarına bakarsak gerçekten de düet yapıyorlar ama albüme eklenen halinde tarkan sadece voka yapmış

eskalen
13-07-07, 20:45
Bengü bence yanlış konuşmuş....Serdar Ortaç'dan aldığı şarkı güzel hit bir şarkı sayılır ama vefalı olmak önemli....Bengü iyi, sempatik, sıcakkanlı bir kız....Demet akalın gibi kendini durmadan öven kadın rolü yapmasın kendini....Malzeme yapmasın kendini başkalarına benzemesin kendi olsun......Şarkın ne kadar hit güzel olsada bırak millet övsün hayranların övsün durmadan sen değil!!!