PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Tam Bir Kiskançlik!!!

**MegaStarkan**
11-07-07, 19:03
‘ÇAKMAK ÇAKMAK’ ADLI ŞARKYI ‘NANE NANE’YE BENETEN GÜLBEN ERGEN, UZANAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DEME TAKTİĞİNİ BENİMSEMİŞ GÖRÜNÜYOR…
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/9164/1.jpg
Haber Tarihi: 11-07-2007 Haber Saati: 18:30

Oğlu Atlas’ı büyüttükten sonra kendini piysaya atan Gülben Ergen, geçtiğimiz gün yine iddialı cümlelere imza attı.

Muhabirlerin sorduğu “Son çıkan albümleri nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna “Öyle albümler ve şarkılar var ki… Bir tanesi “Nane Nane”ye benziyor…” diye cevap veren Gülben, sanırız bu cevabı ile Sibel’in ‘Çakmak Çakmak’ şarkısını kasetti.

‘Çakmak Çakmak’ adlı şarkıya Tarkan’la düet yapan Sibel Can, birçok ünlü meslektaşı tarafndan baltalanmaya çalışlıyor. `Kıskandıran düet` diye sizlere duyurduğumuz bu şarkı, gerçekten de birçok ünlüyü hayli kıskandırdı.

Yeni annelik döneminde basından uzak duran ve polemiklere bulaşmayan Gülben, hiç de azımsanmayacak bir emekle ortaya çıkan bir şarkıyı nasıl oluyor da Ajdar’ın `Nane Nane`sine benzetir? Bunun tek cevabı kıskançlıktır…

Uzanılamayan ciğere mundar demek moda haline geldi. Gülben hiç eksik kalır mı bu modadan? Tabii ki de hayır… Oyunu kuralına göre oynayan Gülben Ergen’in bir şarkı için ne kadar uğraşıldığını kendisinin de iyi bimesi gerekiyor. Ya kendi şarkılarında biri `Nane Nane` ye benzetilse ne olur? Ne der o zaman? Hiçbir şey diyemez. Çünkü kendi de bu çirkin sataşmalar içinde ayakta kalmaya çalışıyor.

Bu arada `Çakmak Çakmak` adlı şarkıyı kısknan ilk kişi Gülben değil, Hülya Avşar da bu şarkı için Tarkan`ın sadece `Oooooo` dediğini söyleyerek gündeme gelmişti. Ee, Hülya bir konu hakında konuşur da Gülben geri kalır mı? Yorum sizlerin...

Kaynak: Gezentilki-Tikla (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=9164)

leyla
11-07-07, 19:13
kiskanallar catlasin
tesekkurler haber icin

ösgee
11-07-07, 19:38
gereksiz insanların gereksiz benzetmeleriii we konuşmalarıı işte... !!

yiğit
11-07-07, 20:47
bir ara ölüp bitiyordu tarkan için hatırlatırım:)

TarkanColl
11-07-07, 20:50
Gülben Çakmak Çakmak için söylememiştir bu sözleri. Dün gece magazin programında gösterecekti kime söylediğini uykum geldi bekleyemedim...:12:

fantin
11-07-07, 22:10
Bende sanmam o şarkıya söylediğini. Gülbenin Tarkan hayranlığını bilmeyen yoktur. Böyle bir saygısızlık yapmaz. aptıysa da ayıp etmiş:16:

Ozz
11-07-07, 22:13
Valla ben beklemem Gülben'den. Severim onu. Haber yalandır saptırmadır o. İnsanlar şimdi "çakmak çakmak" çok meshur olduğu için, içinde çakmak çakmak geçen haberler yapma modası başladı. Bu da öle bişidir..

sally
11-07-07, 22:47
Gülben ergen severek dinledigim sanatcilardan.Ben sanmam o sarkiya söyledigini.Eyer söyle diyse de cok ayip bisey her insan Saygili olmali.

devilscream
11-07-07, 22:51
insanda başarı olmayınca böyle komik duruma düşerek adını duyurmaya çalışıyor işte.
bırakın o da kendisi eğlensin.yazıktır

mavi
11-07-07, 23:33
Gülben ergen çok sever Tarkanı böyle bir saygısızlık etmez bence :19:

mcggs
11-07-07, 23:34
ne yalan söyleyim?dikkate bile almadım gülben ergeni valla :=)

denizmavisi
12-07-07, 01:01
Gülben çakmak çakmak için dememiştir bence hem Tarkanı da sever, Demet Akalın v.b kişiler için söylemiştir

mcggs
12-07-07, 01:20
bence "nane nane"ye benziyor derken "of of" şarkısı var gülşenin..ona benzetmiştir diye aklıma geldi ama,isim vermedi galiba sanırsam gülben ergen

ozgee
12-07-07, 11:00
ben dün magazin programında izledim gülben ergen şarkı veya şarkıcı ismi söylemedi genel konuştu saptırmışlar yine..

RaSKaS
12-07-07, 12:17
şarkıyı kıskanmaları çok doğal , herkese nasip olmaz tarkandan şarkı alıp yanında birde vokal yapması.
gülben ergen in başka bir şarkıya atıfta bulundu galiba.
Magazin medyası da nasıl polemik çıkarabiliriz derdindeyken onlara da güzel bir malzeme olmuş :21:

sarıpapatya
12-07-07, 13:05
şarkı güzel söyleyenler ayrıbi güzel kıskananlar olcak tabi ama bencede o laf başkalarına gitmiştir :21:

angel_babe
12-07-07, 13:32
saoL Kenan...KiskancLik iste..

HND
12-07-07, 14:24
ama hangi sarki oldugunu söylememis ki.. nerden uydurup yakistiriyorlar anlamis degiliim.. ayrica gülben tarkan hayranidir :11:

eskalen
12-07-07, 14:53
Okudum bu haberi bende biliyorum.....AmA şu Bİ gerçek herkes bilsin Sibel Can Tarkan'dan şarkı alıp kendisi için, hemde Tarkan'ın ona vokallik yapıp okuması baya bi Piyasayı kıskançlığa boğdu.....Sonra hemen düetler başladı......Farkında olun Tarkan Kibariye ile başlattı bir öncülük yaptı Türkiyede.....Ve herkesi şaşırttı......

arjen22-tarkan
12-07-07, 16:51
Eğer Gerçekten Böyle bi şey dediyse onu wicdanıyla baş başa bırakıyorum !

pelince
12-07-07, 17:34
yok yaa bncede saptrmışlardr gülben ergen tarkanı çok sewio die biliorm ayrıca bnde çok sewiorm çok şeker bi kadın ypmşsada yakıştıramam ona

Samet
20-07-07, 01:29
kiskaniyorlar yaa:D:D

Biehzard
22-07-07, 02:33
walla gürben ergen yanliş yapmişş sankım kendı sarkıları bıseye benzıyor yaww kıskanclık arkadaslar kıskanclık yada reklam tarkana bulasarak reklam yapmak ıstıyor olabılırr

bzesma
25-07-07, 00:08
gulben ergen kıskandıgından oyle soylemıstır kendısı tarkanla duet yapamadıgı icin oyle soylemıstır bence sarkı super kıskanmayın