PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nazan öncel Ve Tarkan’in Küs Olduklarina Dair Yapilan Haberlerin Asli, Gezentilki Far

sally
10-07-07, 22:02
Bir süredir aralarının bozuk olduğu söylenen ünlü sanatçı Tarkan ile Nazan Öncel’in bu dargınlığına; Tarkan’ın bir önceki albümündeki Nazan Öncel şarkısına, kendi ismini vermesinin neden olduğu söyleniyordu.

“Nazan Öncel’in gönlünü almak adına onu turnelerine dahil etmek isteyen Tarkan, Nazan’dan bir de yeni çıkacak albümü için, Özcan Deniz’in parçasına benzer bir şarkı yazmasını istemiş. Kendisine kırgın olan Nazan’ın bu teklifi geri çevirdiğini gören Tarkan ise, Nazan’ı turnelerine dahil etmekten vazgeçmiş ve bu olayla iki ünlü birbirine küsmüş.” şeklinde dedikodular yayılmıştı.

Gezentilki olarak Tarkan’ın kurmaylarıyla görüştük ve böyle bir olayın olmadığını, iddialar karşısında onların da şaşırdığını öğrendik.

Nazan Öncel’in şarkı vermemesi yüzünden albümün ertelendiği haberlerine de açıklık getiren yetkili, “Albümün ertelenmesinin birçok nedeni var. Ama kesinlikle Nazan Öncel ile bir problem yok, bu haberi şaşkınlık içinde izledim.” dedi.

Nazan Öncel ve Tarkan’ın sıkı dost olduğu herkes tarafından bilinmekte. Biz de bu olayın peşine düşerek, bir kez daha Gezentilki farkını ortaya koyduk…

Kaynak:www.gezentilki.com

tarkanımsı
10-07-07, 23:49
teşekkürler sally:20:
ee zaten biliyoduk böyle saçma sapan şeyler olmadıgını duyarsız gıbı hıssedıyorum bazen kendimi ama inanamıyoruz ki haberlere öyle degil mi? benım suçum degil........

**MegaStarkan**
11-07-07, 00:05
vay vay gezentilki farkiymis. birakinda farkini millet karar versin, övünüp duruyorlar :P komik geldi bana
neyse güzel is cikarmislar yinede hakkini yememek lazim :)
tskler haber icin

HakanÇelik
11-07-07, 00:58
Hem Tarkan, hem de Nazan öncel küçük hesaplar yapıp,
böyle basitçe mevzular yüzünden darılmazlar birbirlerine.
İkisinin de birbirlerinde büyük emekleri vardır, ikisi de
unutmaz geçmiş günleri ve o güzel ortak çalışmaları...

devilscream
11-07-07, 02:16
ben dün star tv de ikili hakkında bir video izlemiştim.yapılan iddialar aynen böyleydi.

Lorenser
11-07-07, 02:27
İşte bu asılsız iddiaların yayınlandığı programdan görüntüleri izlemek için, “Tıkla İzle” butonuna basmanız yeterli.

IZLEMEK ICIN TIKLA (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/modules/Haberler/f_izle.pl?haber_id=9151)

KelebeQ
11-07-07, 07:08
sıktı artık su tür haberler ya. yok sezen aksuyla yok nazan öncelle..

musti_
11-07-07, 09:07
İddialar zaten hiçbir zaman değişmedi.. Aslı var mıdır yine de bilinemez elbette, ancak Tarkan'ın vefalı birili olduğu ancak burdan belli olabilecek bir durumdur şuan için - Nazan Öncel'in o kadar emeği geçmiş, muhteşem şarkılarını Tarkan'a vermişken- böyle bir küslük sözkonusu dahi olmamalıdır..

Lorenser ,

Eğer mümkün ise, videoyu bizlerin de kaydedebilmemiz için yardımcı olabilir misin?

raena
11-07-07, 09:26
zaten her kes biliyordu bunu , zaten tarkan oyle bir insan degil ...

gecen gun bu konuda bir sabah porograminda , tartisiyordular , porogramin konuklari tugba ikinci ve burak kutdu , tugba ikinci heberi izleyince boyle sacmaladi :
" artik biz bunlari yemiyoruz , sizi yiyor musunuz arkadaslar ?, her album oncesi bir seyler oluyor , 2 ay oncesinden istudyodan sarkilar caliniyor , tum radyolar o parcalari calmaya basliyor , simdide albumunde poroblem cikmis , artik bunlar niyazi oldu , bunlari hic kimse yemiyor artik "

scorpioness
11-07-07, 14:12
Koskoca Tarkan, Nazan Öncel şarkı vermedi diye mi albüm çıkaramıyor pööhh pöhh pöhh gülerim ben buna:18: :18: Sağol haber ve video için ama safsata bence.

devilscream
11-07-07, 15:54
gezentilkide ki haber videosunu 2 gün önce tv'de izlemiştim.
gerçekten çok güldüm:18: