PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beğenmediği şarkisini Ona Verdi

**MegaStarkan**
30-06-07, 23:35
Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=4788)

MEGASTAR TARKAN KENDİ ALBÜMÜ İÇİN YAZDIĞI PARÇAYI BEĞENMEYİNCE HANGİ SANATÇIYA VERDİ?
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/8986/1.jpg
Haber Tarihi: 30-06-2007 Haber Saati: 14:05:00

Son günlerde müzik dünyasına bomba gibi bir dedikodu düştü. Megastar Tarkan, 10 gün önce albüm çıkaran ünlü sanatçı Sibel Can’a “Çakmak Çakmak” adlı şarkısını verdi. Bu şarkıyı alan Türk Sanat Müziğinin en ünlü sanatçılarından Sibel Can, adeta havalara uçtu. Üstelik bu şarkıyı Megastar Tarkan’la düet yaparak albümüne aldı.

20 Haziran Çarşamba günü Antalya, Suena Beach Otel’de konser veren Sibel Can, aynı zamanda albümünün tanıtımını da yaptı. Sibel Can, Suena Beach Otelde yaptığı konser ve albüm tanıtımında Megastar Tarkan’dan aldığı “Çakmak Çakmak” adlı şarkıdan övgüyle bahsetti. Aynı zamanda seyirci tarafından da “Çakmak Çakmak” adlı şarkı çok beğenildi. Sibel Can ve Tarkan’ın birlikte yaptıkları düet sanat dünyasında kıskançlık yarattı.

Şimdi ortalarda dolaşan dedikodu, bu düetin gerçekten kıskanıldığını kanıtlar gibi. Gelen dedikodulara göre, Tarkan kendi albümüne aldığı “Çakmak Çakmak” adlı şarkısını beğenmeyince albümünden çıkartmış. O dönemde de Sibel Can’ın kendisinden ısrarlı bir şekilde şarkı istemesi üzerine beğenmediği bu “Çakmak Çakmak” adlı şarkısını Sibel Can’a vermiş. Evet işte müzik dünyasında dolaşan son dedikodu bu!

Kaynak:Gezentilki (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=8986)

sally
01-07-07, 00:08
bence bu haber kesin yalan tarkan neden kendi yazdigi sarkiyi beyenmesin.

Ama Cakmak Cakmak o gözleri
Tam on iki den vurdu kalbimi
Olan oldu bu gönül ferman dinlemiyor

HND
01-07-07, 00:18
eee baska baskaa... :4: dedikoduların ardı arkası kesilmiyor.. ne cakmak mıs bee :D
tesekkür kenan:D

Delikız
01-07-07, 00:20
Aman illa kulp takacaklar he. Kıskananlar çatlasın ne diyelim.

ozgee
01-07-07, 00:54
zaten sacmalıyorlardı artık iyice abartırlar bakalım album cıkınca ne zırvalıcaklar

Inge
01-07-07, 00:55
bence böyle olabilir. Her albüm icin mesela 20, 25 sarki yaziyor ama bundan hepsi kullanmiyor. Bu normal bir sey, her sanatci böyle calisiyor.
Cok kullanmadigi sarkilari var Tarkan'in eminim. Pop müzik böyle. Madonna da "Each time you break my heart" sarki, Nick Kamen é verdi. Belki aslinda kendini icin yazdi.
Tarkan sarkilari yaziyor. Hem iyi sarki, hem de kötü sarki var.
"Kendi" veya "baskasina" icin yazilmis sarki yok bence.
Kullanmamis ve kullandigi sarki olacak en sonunda.

Inge

ozgee
01-07-07, 01:02
ama bi insan özelliklede tarkan begenmedigi bi sarkıda adının gecmesinden rahatsız olmazmı?

**MegaStarkan**
01-07-07, 01:40
bu konuda ingeye katiliyorum.
bende olsam bende öyle yapardim.
cok iyi bi parcami vermezdimki. eger gercekten cakmak cakmak'i cikarmissa kendi albümünden begenmedigi icin ozm bizi bomba albüm bekliyor :)

Olya TnUnited
01-07-07, 10:10
Kenan Kenan!!!! please tarnslation :D:D:D:D:D!!!!!

Yakisikli89
01-07-07, 13:00
hyr gercekten böyle

ben zaaten demistim bu tarkanin cöpe attigi sarkilardan birisidir diye

tarkan yeni dans tarziyla geri dönmek istiyor modern tarziyla

böyle bir sarkiyi albümüne koymakla bu tarzini elde edemezdi

SIBELE YAKISACAGINI TEMENNI EDEREK bu sarkiyi sibele vermistir

:20:

Yakisikli89
01-07-07, 13:00
bu konuda ingeye katiliyorum.
bende olsam bende öyle yapardim.
cok iyi bi parcami vermezdimki. eger gercekten cakmak cakmak'i cikarmissa kendi albümünden begenmedigi icin ozm bizi bomba albüm bekliyor :)

en güzellerinide cikarabilir..hep cirkinleri cikacak diye birsey yok :18:

sempatik
01-07-07, 13:03
tarkan sibel'i sever sanmıyorum ona kendisinin beğenmediği bir şarkıyı versin

bu haberlere inanmıyorum:16: kıskanan çok tabi:1:

busrab
01-07-07, 13:06
kıskananlar çatlasın... bence kesin yalan bu şarkı tarkanım öle bi şi yapmaz çünkü... ya bu arada tarkan kendi albümünü ne zamna çıkarack bilen warmı??yeter çıkarsın artık yaaaaaaaaa.........

ayrıca beğenmediği şarkıyı çıkarsa bile onu başkasına wermez bence aksine beğendiği şarkısı werr die düşünüorum sonuçta bu da az da olsa bi reklam yani.....

**MegaStarkan**
01-07-07, 13:10
Kenan Kenan!!!! please tarnslation :D:D:D:D:D!!!!!
To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=63523#post63523) :21:

devilscream
01-07-07, 13:33
tarkan en iyi parçasını veya parçalarından birini verecek değildi sonuçta.çok beğendiği bir şarkı olsaydı tarkan yerinde kim olsa kendi abümüne koyardı.:20:

IVERSON
01-07-07, 18:00
beğenmediği bi şarkı olsa biler vermemeliydi kibariye sşbel can neden bunlarla dğet yapıyo anlamıyorumm

tarkanımsı
01-07-07, 18:04
saçmalık hemde her zaman oldugu gibi basının saçmalıgı:7:

sempatik
01-07-07, 19:10
beğenmediği bi şarkı olsa biler vermemeliydi kibariye sşbel can neden bunlarla dğet yapıyo anlamıyorumm

neden olmasın:13: sevdiği insanlarla düet pekala da yapabilir:41:

tarkan paylaşmasını bilen ve kimseyi küçük görmeyecek karakter de bir insan

bu yüzden kimse tarkan gibi olamaz bu piyasada:41:

Yakisikli89
01-07-07, 20:02
begeniyor begenmiyor dan alakasi yok

tarkan yeni tarzina yakismadigini düsünrek bu sarkiyi sibele verdi

cirkin olsa verir mi... sarki kac haftalardir magazinlerde dolasiyor

sizce ayyy bu tarkanin sibele verdigi sarkida igrenc demesini istoyrmudur

hayir!!!

matthew
01-07-07, 20:43
bence kesınlıkle dogru begenmedıgı sarkıyı dagıtsın

devilscream
01-07-07, 23:00
arkadaşlar tarkan daha önce açıklama yapmış şarkıyla ilgili.ben de bugün gördüm.tarkanın bu şarkıyı kendisine yaptığı doğru.fakat o şarkıyı albüm içinden çıkarmasının nedeni beğenmemesi değil;albü,mde tarz değişikliğine gitmiş ve bu şarkının o tarza uymamasıdır.(bu tarkanın kendi açıklaması)

KelebeQ
02-07-07, 00:05
beğenmediği bi şarkı olsa bile vermemeliydi kibariye sibel can neden bunlarla düet yapıyo anlamıyorumm
+ + + + + +

arjen22-tarkan
02-07-07, 15:51
Yalan Dolan Haberler Tarkan'ın Nasıl Bi Karaktere Sahip Olduğunuu Herkes Biliyor... !
Hem Murat Boz'a Verdiği Püfle Şarkısıyda Çok Güseldii ... Nie Onu Albümüne Koymadııı Ortada Kesin Bi şey war kii Basın Tarkan'ı Sadece Kendine Şarkı Yapan Şarkıcı Olarak Gösteriyoo...Anlayamıyorum Serdar Ortaç'ın Son Zamanlarda Sanatçılara Verdiği Şarkılar DAha "Çakmak Çakmak" Ve " Püf " Kadar Edemiyoor... İsterseniz Gidin Dinleyin... Alişan,Sibel Can,Bengü ... vs. Bunlara Verdiği Şarkılar İyi Şarkılar Deil ... İyi Şarkı Yapiyor Ama Kendinee ... Basın Bunu Tersine Çeviriyoor... Bravoo Vallahii ... ! Böylesine Büyük bi star'ı bitirmek isteyenlere bravo !