PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan deniz altında klip çekecek..

mavi
29-06-07, 20:35
Ünlü sanatçı,yeni çıkardığı albümünde yer alan denizle ilgili parçasına deniz altında klip çekmeye hazırlanıyor.bunun için ABD li bir yönetmenle anlaşmış bile...Bodrum tatili sırasında sık sık dalış yapan ve teknede deniz altıyla ilgili belgesel filmleri izleyen Tarkan ,klibi çekmesi için Amerikalı bir yönetmenle anlaşmış.çekimler bu yaz sonu bodrum ve göcekte gerçekleşecek. http://internettv1.com/Detay.asp?GuvenlikID=71O68O71O73O

mavi
29-06-07, 20:38
arkadaşlar rastgele gezerken buldum bu haberi ama doğrumu bilmiyorum albüm falan yok çünkü piyasada :11:

fantin
29-06-07, 20:55
Y albüm çıktıda bizimmi haberimiz yok:13: Oturdukları yerden uyduyorlar bana kalırsa tekne almış ya.:11: Teşekkürler mavişimmm:1:

cloud_21
29-06-07, 20:57
o ne yapsa güzel oluyor zaten.sağol paylaştığın için

gence
29-06-07, 21:50
keşke doğru olsa değişik bişey olur ama bence klip deniz altında olmasın hareketli bi parçayla danslı felan olsun.sonra slow bi parçada iyi gider deniz felan yakışır yani:20:

scorpioness
29-06-07, 22:09
Bu yaz denizin üstünü fethetti de altı kusur kaldı (alıntıdır... o kendini bilir):18: :18:

Yaz sonumu? :9: Insallah dogru deildir, yoksa gicik olup kil kapicamm... :11:

sempatik
29-06-07, 22:41
bekleyelim bakalım nasıl olacak:1: eminim çok güzel olur:41:

tarkanı suyun içinde görürüz:20:

iremlij
29-06-07, 23:25
doru yda yalanne frkeder onun hakkında çıkn dedıkodu hberlerı ble ona çoook yakısıoo :D

eskalen
29-06-07, 23:28
Ya bi albüm çıksın yeter......Çok bekledik bi Tarkan kaldı.....Artık patlat Son bombayı piyasanın Tarkan.......

tara
29-06-07, 23:38
dogru olursa haber bence guzel bi fikir degisik olur hemde bakalim neler cikicak bu gunlerde

**MegaStarkan**
30-06-07, 00:38
ben deniz fikrini sevmedim. cool bisi bekliyorum. baliklarin arasinda yüzmesini degil :P
belki baliklarin arasinda yüzmekte cool olur; bilemicem :D
ama deniz'de klip cekmek istiyorsa demek albüm gec cikicak cünkü biraz vücüt yapmasi gerek.
pek inandirici gelmedi haber bana ama.
tskler sinem ;)

devilscream
30-06-07, 01:13
inşallah doğru değildir.albüm sürekli erteleniyo zaten

the_rasmus_zcy
30-06-07, 03:13
Umarım yalan haberdir, bu sefer de Ricky Martin'den gördü derler..Hatırlayan vardır aranızda, onun da deniz altında klibi vardı..

fantin
30-06-07, 10:12
Ya bu haberi ben sanki come closer çıkarken duymuş gibiyim. O zamanda böyle bir söylenti yokmuydu ?

wengin
30-06-07, 10:30
Çok güzel fikirler senaryolar olabilir.

Şarkının adı : Deniz kızı yerim seni

Senaryo 1: Tarkan bir balıkçıdır :D Ve karadenizde amansız bir fırtınaya yakalanır. Kah oraya kah buraya savrulurken. Acımasız kader ağlarını bir kez daha bir tek bir çift olarak örmüş. Yakışıklı Başröl oyuncusunu bir ıssız adada mahsur kalmasına neden olmuştur :( (Karadenizde ıssız ada varmıydı?) nesee senaryo gereği kazanın etkisiyle gözleri âmâ olmuştur :( Doktorlar bir daha göremeyeceğini söylemiştir. :13: Issız adada tek başına yalnız ve bitap düşmüştür. :11: Ne ekmek nede su sensizlik korkusu şarkısı ile dolaşırken birden bire onu görmüştür.... :9: Bunun gibi bir senaryo ile karşılazmayız. Karşılaşırsak bir daha denize girmem :P :18:

eastanbul
30-06-07, 10:49
Çok güzel fikirler senaryolar olabilir.

Şarkının adı : Deniz kızı yerim seni

Senaryo 1: Tarkan bir balıkçıdır :D Ve karadenizde amansız bir fırtınaya yakalanır. Kah oraya kah buraya savrulurken. Acımasız kader ağlarını bir kez daha bir tek bir çift olarak örmüş. Yakışıklı Başröl oyuncusunu bir ıssız adada mahsur kalmasına neden olmuştur :( (Karadenizde ıssız ada varmıydı?) nesee senaryo gereği kazanın etkisiyle gözleri âmâ olmuştur :( Doktorlar bir daha göremeyeceğini söylemiştir. :13: Issız adada tek başına yalnız ve bitap düşmüştür. :11: Ne ekmek nede su sensizlik korkusu şarkısı ile dolaşırken birden bire onu görmüştür.... :9: Bunun gibi bir senaryo ile karşılazmayız. Karşılaşırsak bir daha denize girmem :P :18:

Çok güldüm o cümleye :D Ama bu habere de ancak böyle senaryolar yazılır... Deniz altıymış...peeehhh:16:

Yakisikli89
30-06-07, 11:21
bu haber yalan yaaaaaaaaaa

yillar öncede böyle bisey cikmisti..dünya spor bilmem ne bilmem ne ödülünü kazanan sporcumuzdan dalgic dersleri alip

DENIZ adli parcasina klip cekicekti..hem cekse cekse niye
yaz sonu ceksinki...tuaf