PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can Ve Tarkan Ikilisini Kiskanan Ilk Isim Hülya Avşar Oldu

sally
24-06-07, 01:22
‘ÇAKMAK ÇAKMAK’ ADLI ŞARKIYA DÜET YAPAN SİBEL CAN VE TARKAN İKİLİSİNİ KISKANAN İLK İSİM HÜLYA AVŞAR OLDU…
http://img463.imageshack.us/img463/3739/kikq3.jpg (http://imageshack.us)
11 Haziran’da yaptığımız ‘Kıskananlar Çatlasın’ başlıklı haberimiz amacına ulaştı. Sibel Can’ın albümünde yer alan ‘Çakmak Çakmak’ adlı şarkıya düet yapan Sibel Can ve Tarkan, sanat dünyasını çatlatmaya başladı. Söz ve müziği Tarkan’a ait olan bu şarkıyı Sibel’le birlikte söyleyen Tarkan, ilk eleştiriyi Hülya Avşar’dan aldı.

Avşar kızı bu düet için, “Tarkan sadece oooo demiş… Düet böyle mi olur?” diye konuştu.

‘Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş’ sözü bu yaşanan olay için çok uygun. Uzun bir zamandır albüm yapmayan ve yaptığı birçok işte çuvallayan Avşar’ın yeni albüm çıkaran Sibel Can’ın çıkış şarkısını baltalamaya çalışması pek hoş değil. Onun böyle konuşması, "Bir de sen bir düet yap da seni görelim” dedirtti.

kaynak:www.gezentilki.com

devilscream
24-06-07, 01:35
hehe kıskansın hülya.zaten onla kim düet yapar ki
teşekkürler sally

EFSANE
24-06-07, 02:30
hülya avşar kalitesiz şımarık seviyesiz birisi hiç sevmiyorum kendisini o ilk önce bi kendine baksın şarkı söylediği mekanlar boşalıyo

Yakisikli89
24-06-07, 11:26
hülya avşar kalitesiz şımarık seviyesiz birisi hiç sevmiyorum kendisini o ilk önce bi kendine baksın şarkı söylediği mekanlar boşalıyo

sen öyle diyonda ...ama tarkan öyle demioyr

tarkan icin hülya türkiyenin prenseslerinden birisi :D:18:

Walla bilmiorum ama cidden düetten çok vocal yapti tarkan aslinda.
Sarkinin tamaminda Oooo ve Oooofff'lar agirlikli, simdi Hülya'nin hakkini yememek lazim. Ama kötüleyecek sözler sölediyse oda emege saygi duyuyosa yakismamistir ona :20: Genel anlamda kabul ediorum düet'ten cok vokal oldugunu:1:

HakanÇelik
24-06-07, 13:02
Walla bilmiorum ama cidden düetten çok vocal yapti tarkan aslinda.
Sarkinin tamaminda Oooo ve Oooofff'lar agirlikli, simdi Hülya'nin hakkini yememek lazim. Ama kötüleyecek sözler sölediyse oda emege saygi duyuyosa yakismamistir ona :20: Genel anlamda kabul ediorum düet'ten cok vokal oldugunu:1:

zaten düetle alakası yok. sadece belli bölümlerde vokal yapmış Tarkan.
şarkı piyasaya çıkmadan önce bir kaç gazetede düet şeklinde yansıtıldığı
için öyle söyleniyor. düet yok, olmaması da sevindirdi beni açıkcası...

**MegaStarkan**
24-06-07, 13:05
tam anlamiyla düet degil dogru. ama hülya polemik yapmak icin yine konusmus.
youtube'da bi üye demis

şarkı mükemmel...bu yazın hit parcası ama tarkan ın sesini biraz daha duyabilsek daha iyi olcakmıs....sibel bencillik yapmış biraz...oyle gözüküyo...ama yinede süper....
Sibel can'mi bencillik yapmis yada Tarkan artik o kadar'da prim vermemek icinmi az söylemis tartisilir. belki cok zmni yokmus tarkanin kendi albümüle ugrasmisdir....

HND
24-06-07, 14:55
off'laması yeterli benim icin:D Hülya haklı ki.. kıskandıgını falanda sanmıyorum. abartıyorlar gibi..

omermountain
24-06-07, 18:27
ya sonucunda düet yada vokal önemli olan Tarkanın sesini duymamız

love_speak
24-06-07, 22:51
bu sadece çekememezlik yani başka bişey diil.bence düet harika olmuş zaten şarkı da süpeeeer.. .