PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tencerenin Dibi Kara, Sibelin Bahti Tarkan'dan kara..!!

Yakisikli89
20-06-07, 16:56
TENCERE DİBİN KARA, SİBEL CAN'IN BAHTI TARKAN'DAN KARA!!! GÖLGE ADAM YAZDI...

TV’de izledim gözlerime inanamadım!!! Tarkan & Sibel Can ‘Çakmak Çakmak’ diye bir şarkıya düet yapıyorlardı. Aklıma bir anda Aylin Livaneli’nin seslendirdiği “Çakmak çakmak gözlerinde öfkeler” diye devam eden şarkısı geldi. Derken “yook, bu daha çok Nur Ertürk, Mahmut Tuncer, Ankaralı Turgut gibi isimlerin seslendirdiği

Çakmak çakmağa geldim

Kına yakmağa geldim

Ayşe teyze ağlama

Kızın almağa geldim

Türküsüne benziyor” dedim kendi kendime.

Vah Sibel Can’ın haline vah. Tarkan’la “Çakmak Çakmak” deyip piyasayı sallayacağını zannediyor. Tabi Tarkan, ilk kez Sibel Can ile düet yapıyormuş da ondan. Nazan Öncel, Kibariye, Müzeyyen Senar ve Sezen Aksu’nun vokalisti Ebru ile düet yapan adam başkasıydı. Geçen seneki “Tanga” olayı bile bu düetten daha fazla ilgi çekti, daha fazla reklam yaptı.

Heee… Bir de “KORSANA VE MP3’E HAYIR” diyorlar. Madem korsan satışın önüne geçmek istiyorsunuz, neden 10 gün evvelden şarkıyı yayınlamaya başladınız. 10 gün önceden mi korsana dur diyeceksiniz?

İkisi de artık miadını doldurmuş isimler. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR deyip, reklam ve prim yapmaya çalışıyorlar ama hikaye. LALE DEVRİ ARTIK SONA ERDİ.

magazintava.com

**MegaStarkan**
20-06-07, 16:58
gölge adam kim yahu?
belliki cok sacmalamis. adam promotion diye bisi tanimiyor galiba :P
neyse bos vermek lazim böylelerini.
tskler haber icin ;)

HakanÇelik
20-06-07, 17:09
ilgi çekmek için seviyesi yerlerde olan bir yazı yazmış.
şarkıyı beğenir ya da beğenmez bu onun bileceği iştir.
ama karalamak için mesleğini kullanması, basitliğinden
başka bir şeyi göstermez. şarkı daha şimdiden dillerde...
kıskananlar bu zavallı gibi kaderine küssünler.
çünkü bu defa sevinemeyecekler...

devilscream
20-06-07, 17:26
neresi benziyorsa.iyi uyduruyorlar gerçekten.insanları yıpratmak için ellerinden geleni yapıyorlar.:13:
bi de 10 gün önceden şarkı tamamen mi yayılandı sanki.:16: şarkı tanıtımı yapıyorlar işte albüm öncesi
haber için teşekkürler;)

mcggs
20-06-07, 18:43
adam çok saçmalamış bence..her neyse kendi yoluna devan etsin :) saygı duyarız.

RaSKaS
20-06-07, 20:01
İkisi de artık miadını doldurmuş isimler. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR deyip, reklam ve prim yapmaya çalışıyorlar ama hikaye. LALE DEVRİ ARTIK SONA ERDİ.

:18: :18: :18:
kimin miaadı dolmuş görmeye çok az kaldı ...

HND
20-06-07, 22:20
:18: dam üstünde saksagan vur beline kazmayıı!!! :11:

HURRICANE
20-06-07, 22:21
Rumuzla yazı yazanları hayatta dikkate almam çünki bu takım kişiler korkaktır:)gölge adam gölgenden bile korkuyorsundur sen eminim:)senin gibi gazeteciler ve tv ciler müyadını doldurdu bence:)

crash35000
20-06-07, 22:51
bu adam kafayı yemiş başka bişey söylemiyom çünkü başka isimleri ağzına alarak gündem yapamaz

celentano62
21-06-07, 12:17
kafayimi yedin birader. cok sarki veya türkü var ayni parca adini tasiyan. sen kactane parca var "seni seviyorum" adini tasiyan biliyormusun?

tarkanımsı
21-06-07, 13:14
amannnn sacmaladı iice bu ınsanlar yaa:18: :28: :18:

kıs_gunesi
21-06-07, 16:03
Herkes istediğini yazıp çizer oldu şu ülkede:13: