PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klipte de Tarkan olacak ....

Nzl
14-06-07, 11:06
http://img263.imageshack.us/img263/7374/3708226d4a002941a7115d4py7.jpg (http://imageshack.us)

Sibel Can, 19 Haziran'da piyasaya çıkacak olan 'Akşam Sefası' adlı albümü için Tarkan, Serdar Ortaç ve Sezen Aksu'dan beste desteği aldı. Ünlü sanatçı, 12 şarkılık albümü için en ufak bir tiraj kaygısı taşımadığını söyledi..

Geçtiğimiz günlerde Umre hayalini gerçekleştiren ünlü sanatçı Sibel Can, önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak yeni albümü için çok heyecanlı. Başarılı besteci ve aranjörlerle çalışan Can, başarısını şansa bırakmamak için ünlü sanatçılardan da beste desteği aldı.

ARŞİVLİK BİR ALBÜM
Serdar Ortaç, Sezen Aksu ve Tarkan'dan şarkı alan Sibel Can, Tarkan'la düet yaptığı 'Çakmak Çakmak'ı ise albümünün çıkış şarkısı olarak belirledi. 'Akşam Sefası' adlı albümünü hazırlarken 550 şarkı arasından seçim yaptıklarını söyleyen Can, "Bir yıl süren yoğun çalışma tempomuz sırasında hiçbir zaman ticari kaygı gütmedik. Selim Çaldıran yönetmenliğinde arşivlik bir albüm hazırladık. 'Akşam Sefası', bu yaza damga vuracak. Sadece yaz aylarında değil uzun yıllar dinlenecek" dedi.

Klipte de Tarkan olacak
Megastar Tarkan, Sibel Can'ın yeni albümüne büyük destek verdi. Söz ve müziği kendisine ait olan 'Çakmak Çakmak' adlı şarkıyı Sibel Can'a hediye eden Tarkan, stüdyo okumalarına da katıldı. 'Akşam Sefası'nın çıkış parçası olarak seçilen 'Çakmak Çakmak'ın klibini de Tarkan tasarlayacak ve çekimlerde Can'a eşlik edecek. Sibel Can'ın yeni albümü, 20 Haziran'da Antalya Sueno Otel'deki tanıtım konseriyle lanse edilecek.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,B0E043B3F8AD47A69B2D5EC9F0C97B5B.html

tara
14-06-07, 11:18
guzel bi calisma cikar eminim bizde onu daha cok seyr eder daha seviniriz ama bu is tarkan icin iyi mi degil mi ben karar veremiyorum yani tarkanin sanat kisiligine zarar gelmesinde gerisi onemli degil.yine de basarilar diliyorum her ikisine

tarkanmurat
14-06-07, 12:48
superrrr yıne onu gorebılecegımız klıpler gelmeye basladı:)))

MONZA
14-06-07, 13:43
evet haberini aldım çok sevindim :)

HND
14-06-07, 14:14
valla Sibel hanım durdu durdu turnayı gözünden vurdu.. sarkı verdi, düet yaptı, e bi de klipte var daha ne olsuun:D her gün, tarkana bi adım daha yaklastıgımızı hissediyorum :1: nzl sagol ;)

tarkanımsı
14-06-07, 14:16
oleyyy sonunda tarkanı kendi kilbi olmasada müzxik kanallarında görücem ''gözledim senin danslarını özledim özledim sımsıcak sesini özledim...'':21:

Eet bi yandan güzel, bi yandanda cok fazla duet yaptigini ve milletin kliplerinde ciktiini dusunuorum... kendi albumune adapte olsana be adam ! :9: :4:

devilscream
14-06-07, 15:15
wayyy be bu kadar kıyak.helal olsun;)

matthew
14-06-07, 16:15
tarkan gelsin benimle de klip ceksin cunku bir ben kaldim coook karsiyim bu klibe

**MegaStarkan**
14-06-07, 16:18
sibel can'i severim'de ama bence bi kendi albümünü cikarsaydi ondan sonra diger sanatcilar'la beraber calissaydi. daha murat bozala beraber bi klipte olucakti.

Yakisikli89
14-06-07, 16:23
tarkan uzun aradan sonra insanlara alistiriyor...sesini duyuruyor..ki tarkanin albümü, bu yetenegi, sarkilari dahada cok merak getirsin diye..

final olarak tarkani kendi kliplerinde kendi albümlerinde görecegiz...

KelebeQ
14-06-07, 17:43
Bence türkiye'den kimseyle bişy yapmamalı. çünkü Türkiye'de dünyaya yönelik kimse yok..
hadi bari yapıosun kibariye, sibel can fln nedir ya. hem senin tarzına uymuo hemde vs vs vs vs vs...

anlayamıorum bazı konularda mlsf.

:11:

eskalen
14-06-07, 18:20
Aslında tarkan'ın böyle kibariye'ye murat boz'a sibel can'a şarkı verip düet yapması bir strateji...Bu yanını düşünmemişsizniz.......Tarkan'ı biliyorsunuz fazla magazin haberi olarak orda burda görünmüyor......Böyle sevdiği sanatçı arkadaşlarıyla müzik işi yaparak hem işiyle tanınmış görünmüş oluyor hemde albümü çıksın çıkmasın unutulmamasını var olduğunu hatırlatıyor.....

HakanÇelik
14-06-07, 19:26
Tarkan "gül döktüm yollatına"dan beri Sibel Can ile çok iyi
anlaşıyor. Sibel can çok iyi bir ses ve çok mütevazi...
Bundan dolayı şarkı da versin, klibinde de oynasın...
Gönül istiyor ki Sezen aksu'ya da bir şarkı versin.
O'nun klibinde de oynasın...

leyla
14-06-07, 20:24
hadi ya klip ne zaman cikacak cok merak ediyorum hem tarkani hemde cakmak cakmak sarkisini

arjen22-tarkan
15-06-07, 16:51
Bence Tarkan da Çok Oluyoo Artık Kendini Hep 2. Plana Koyduu.... Önce Kibariye ye ardından murat boz we sonrada sibel can ... şarkı wermesii tamam hoşş bi şii çok hoşuma gitti de kliplere çıkmak da neymişş...! Bnce Tarkan Shakira Gibi İnsanların klibinde oynamalı artık avrupa ya daha önem wermeliii sibelin klibinde oynuyosa hayranlarının karşısında da olmak zorundaaa beyaz showa falannn çıkmak zorundaaA !

mcggs
15-06-07, 16:57
Tarkanın klipleri güzel olduğu gibi hemde beraber yaptığı kişilerinde klipi güzel oluyor örneğin kibariye-gülümse kaderine harikaydı..inşallah sibel canın da klibi harika olur eğer tarkan varsa zaten hiç sorun etmemek lazım,süper..

Nzl
15-06-07, 17:29
hiç gerek yok
şarkını vermişsin üstüne düette yapmışsın klibinide kendisi çeksin artık
tarkan bu destek işlerini abartıyor.

omermountain
15-06-07, 17:54
bence sibel can kendi tarzında en iyisi ve yapılan iş benide çok heyecanlandırıyo

megastar_mert
15-06-07, 18:06
oh ohh Tarkan ımız klip artisti oldu yhauuu Murat Boz..Nazan Öncel...Sibel Can..! :) Ohh ohh güzel bişey bu herkes için:)

eskalen
15-06-07, 18:18
Valla harbiden Tarkan kendini unuttu artık......Murat bozla klip çekecekdi o nerde hani yaz geldi yok....Sibel canla kesin çekicek klip.... Kendi albümü ne zaman çıkcak olucak peki, karıştı herşey valla....Tarkan bilir herşeyi yapar artık bir şeyler ama baya hayırlı bir insan yani vefalı bir santaçı karakter yönünden bir numara......

**MegaStarkan**
18-06-07, 13:29
bunu arkadasim bana yolladi. benzer haber ama gazete olarak eklim dedim ;) tam collection olsun :D
http://img505.imageshack.us/img505/8269/sabahgazetesitarkanhi2.th.jpg (http://img505.imageshack.us/my.php?image=sabahgazetesitarkanhi2.jpg)
miray arkadasima tskler ;)

devilscream
18-06-07, 13:37
hehe sağol kenan.bu da iyi oldu:20:

oda seviyor
18-06-07, 20:17
yasasın cok özlemiştim :D tskr

scorpioness
20-06-07, 01:10
Klipte Tarkan olmayacak arkadaşlar Sibel Can açıkladı özel hatta

-tarzan-
20-06-07, 01:30
kibariye ve nazan ile beraber klipte olmuştu. fakat ben bu klibin daha çok
beğenileciğini düşünüyorum. daha izlemmemiş yada çekilmemiş olmasına
rağmen

oda seviyor
20-06-07, 01:57
olmıcak mı olcak mıı ???

RaSKaS
20-06-07, 14:54
sibel can ;
tarkan klipte oynamayacak dedi.
ancak tarkan ın klipte emeği geçecekmiş.

devilscream
20-06-07, 15:08
teşekkürler bilgi için.ben izlememiştim özel hatı.

Yakisikli89
20-06-07, 16:52
klipte tarkan rol almiyacak

belirttigim gibi baska diger haberde tek yeni düzenleme yapior sarkiya

klip icin !