PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can'a şarkı yazdı

TarkanColl
08-06-07, 17:40
Ünlü sanatçı Sibel Can'ın iki yıllık aradan sonra çıkaracağı albümünün en büyük bombası, Tarkan'ın hediye ettiği şarkı olacak..

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gifHayali olan umre ziyaretinin ardından yeni albüm çalışmasının son hazırlıklarını tamamlayan Sibel Can'a, meslaktaşı Tarkan'dan büyük jest. Bu ayın 20'sinde Sueno Beach Otel'de yeni albümünü tanıtacak olan Sibel Can'a, Tarkan 'Çakmak Çakmak' isimli şarkısını hediye ederek, vokal yaptı. Söz ve müziği Tarkan'a ait olan şarkının yılın şarkısı olacağını belirten Sibel Can, "Tarkan, gönlünden kopup bir şarkı yapmış ve hiçbir karşılık almadan bana hediye etti. Ayrıca vokal yaptı. Çok teşekkür ediyorum. Bence yılın şarkısı" diye konuştu. Tarkan ile Sibel Can'ın 'Çakmak Çakmak' isimli şarkıyı iki gün boyunca çalışarak seslendirdikleri belirtildi.

Çakmak Çakmak

İçimde bir kıpırtı var
Hop oturup hop kalkıyor gönül
Okuyor canıma ne desem boş
Sığmıyor ki ele avuca
Leyla kavuştu Mecnun'a

Yine başımda kavak yelleri
Bacayı sardı yarin alevleri
Deli yansada gönül aldırmıyor
Ama o çakmak çakmak gözleri
Tam onikiden vurdu kalbimi
Ferman dinlemiyor...

devilscream
08-06-07, 17:51
sözleri çok güzel.acaba sibel canın yorumu nasıl olacak.tarkanın vokal yapması da merakımı artırdı.

kıs_gunesi
08-06-07, 18:11
Sibel Can'ın çok iyi bir sesi var.Eminim çok güzel söylemiştir şarkıyı.

HakanÇelik
08-06-07, 18:12
Sözleri çok güzel hakikaten... Ama sözleri bu kadar değildir bence.
Daha uzundur. Tarkan genelde A+nakarat+B şeklinde yazıyor şarkılarını.
Şarkı daha çıkmadan büyük ses getirdi. Çıkınca ortalığı sarsacaktır buna şüphe yok...

love_speak
08-06-07, 19:15
sibel canın sesi belli zaten.yorumuda bence gayet güsel üstüne bide tarkan eklenince daha ii olur.bakalım görecez tabi. . .

Yakisikli89
08-06-07, 21:29
pop degildir

arabeske kaciordur...ama nasil olacak bakalim görelim

arjen22-tarkan
08-06-07, 22:08
sözleri güzell ... inşallah bestesi de güel olur !

devilscream
08-06-07, 22:10
pop degildir

arabeske kaciordur...ama nasil olacak bakalim görelim
arabesk değildir bence.fantezi müziktir büyük olasılıkla;)

tarkanımsı
08-06-07, 23:29
bence göbek atılıcak şıkıdım şıkıdım bi şarkıdır ama eminim süperdirr:1:

**MegaStarkan**
09-06-07, 00:41
tarkan vokal yapmissa pop'dur galiba. gerci sibel can pop söylemiyor. meraklandim simdi.
vokal ztn sanirim tarkanin sesini duyamicagiz. bi program var ama belki olur. tarkan'dan biraz dinlemis oluruz :)

raena
09-06-07, 10:22
bende cok merak ediyorum acaba nasil olacak , ama eminim cok bombadir .

RaSKaS
09-06-07, 14:49
sözler çok güzel :)
sözlere bakınca pop gibi duruyor. sibel can ın bu sözlere yorumunu çok merak ediyorum.

Tarkan bol bol yanmali, alevli sarkilara takmis belli...
Kendi kasip kavursun yanginiyla bu yaz artik, meraklar icindeyim :10:

HND
10-06-07, 01:37
böyle de tadı cıkmıyoki:D bi dinlesek icim rahat edecek biraz:)

TarkanColl
10-06-07, 14:55
Önce şarkı verdi sonra vokal yaptı
SİBEL Can’a Tarkan’dan ikinci jest... Daha önce sözü ve müziği kendisine ait olan “Çakmak Çakmak” adlı şarkısını yakın dostuna hediye eden Tarkan, bu kez de hiçbir ücret almadan Can’a vokal yaptı. Albüme adını veren şarkı için Can ile stüdyoya giren Tarkan, “Bu şarkı Sibel’e çok yakıştı. Onun için besteledim” dedi.

MAGAZİN SERVİSİ

Yakisikli89
10-06-07, 18:02
sarki alaturka gibi birsey olmus arkadaslar..

eskalen
10-06-07, 18:48
Bence şarkı alaturka gibi bir şey.......Yani bu sözleri bende okudum yani tam Tarkan'lık....Sözlere bakınca Tarkan'ın yazdığı anlaşılıyor hemen ateşlilik, hareketlilik, canlılık var Tarkanda bu durumda şarkılara yansıyor belli....En güzeli böyle tipte şarkılar yapmak......bu tip şarkılar tutuyor yani öyle......