PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan da Olimpos’u keşfetti ya...

Nzl
21-05-07, 09:34
Tarkan da Olimpos’u keşfetti ya...

En son 20 gün önce Olimpos’a uğramıştım ve nasıl sakin, nasıl şahaneydi...

Sezon henüz başlamadığı için...

Yoksa bir zamanların sessiz sakin Olimpos’unu artık böyle yakalamak mümkün mü?

Hele iki-üç gün önce Tarkan’ın Olimpos’un en meşhur yerine, yani Kadir’in ağaç evlerine fotoğraf çekimi yapmak için gittiğini okuyunca daha çok yıkıldım.

Çünkü Olimpos bundan sekiz-dokuz yıl önce gazetenin gelmediği, televizyonun olmadığı, cep telefonunun çekmediği bir adet kurtarılmış bohemya planetiydi.

Burayı ilk önce Avustralyalı ve Yeni Zelandalı gezginler keşfetti.

Onlar her yıl yazın ilk aylarında burayı gelirlerdi.

Ne zaman burası kulaktan kulağa dolaşarak fazlasıyla popüler oldu, onlar da elini ayağını çektiler ufaktan...

Çünkü Olimpos kalabalıklaşmış, şehre dair her şey buraya da gelmişti: Gazete-televizyon, hatta küçük bir döviz bürosu bile açılmıştı.

Antalya Müzeler Müdürlüğü de duruma uyandı ve Olimpos antik kentine giriş için ücret almaya başladı. Ve nihayet Tarkan bile Olimpos’a indi!

Gizlice gitseydi hadi neyse, bir de gazetecilerle kovalamaca oynayarak Olimpos’un virajlı yollarını Etiler’e çevirmişler ki, en korkunç olanı bu!

Kısacası artık hiçbir yerde huzur yok. Her yer giderek sosyalleşiyor, aynılaşıyor.

Asıl korkunç olan bu galiba...

Onur BAŞTÜRK

http://kelebek.hurriyet.com.tr/yazarlar/6548496.asp?yazarid=149

fantin
21-05-07, 09:46
Vah vah vah Onur Baştürk için çoooook üzüldüm.İnsanlar hakkında temelsiz atıp tuttuğu başka bir gizli köşe daha bulur inşallah. O kadar üzüldümkü oturup ağlıycam. Töbe töbe töbeeee tatiledemi çıkmasın gitmesinmi biyere ya.Çenemi kapatsam iyi olur kötü şeyler çıkacak yoksa.:13:

wengin
21-05-07, 11:37
Bi tarkan kalmıştı dimii Onur bey. Ne kadar gereksiz bir insansın sen ya.
Neden kendisi Tarkan gitmeden 20 gün önce gitmişte kirletmiş orayı. :19:
Nasıl kalkınacak orası tabi. Tarkan gibi bir star zor gider oraya. Oraya gitmesi tabiki oranın mükemmelliğine mükemmellik eklemiştir. Umarım gazetecilerle yaşanan hadise birdaha yaşanmaz. :S

HakanÇelik
21-05-07, 13:59
Onur efendi kendinde değilsin galiba...:18: :18: :18:

HND
21-05-07, 14:56
:11: Haydaaa… ne olsaydı ya Onur bey.. insanlarımız hic gitmesin hatta kuslar, börtü böcek falan fisman.. yasamasın orda.. bi tek sen git, gez gör..ziyaretcisi olmasın tanınmasın turizme bi faydası olmasın gizli kalsın :S bu ne demektir yahu.. böyle doga harikası ve tarihsel bi degeri olan olimpostan söz ediyoruz. ki ne cennet sayılabilecek yerlerimiz var yurdumuzun her kösesinde.. sen a-sosyallesmeye bak bence Tarkanı da böyle abuk bi sebepten yargılama! olimposa mutlaka bi artı kazandırmıstır Tarkan :20:

devilscream
21-05-07, 17:50
sanki tarkan kötü bişey yaptı yaa.

scorpioness
21-05-07, 19:07
Ne terbiyesiz bir tabirdir bu Tarkan Olimpos'a indi ne demek düzeysiz bir insan oldugu buradan açıkça anlaşılıyor sırf bu tabir yüzünden ona burda bir güzel döşerdim ama neyse forum kuralları var.Kendisinin aynı medya içinde olmasına rağmen paparazzilerin Tarkan'ın peşinden nasıl takip edip gizli çekimi nasıl zorla sabote etmek istediklerini anlayamayacak kapasitede bir insan oldugunu sanmıyorum kaldı ki Onur Efendi!!! Sen Tarkan ve onun gibiler sayesinde paranı kazanıyorsun dua et ki bu tip düzeysiz olaylar yaşanıyor sende ekmegine bal sürüyorsun.ayrıca bu tip bağnaz yazılarla Türkiyenin turizmine de ne kafayla bakmış oldugun ortaya çıktı Onur Efendi!!! Huzurlu bir yer arıyorsan az ye de Marstan kendine bir arsa ayarla senin gibilerden bu dünya kurtulur Onur Efendi!! Sağol Nzl

tarkanımsı
21-05-07, 20:58
şuurunu kaybetmiş bu adam ya bulaşıcak insan arıyo sanırım ama yalnış YALNIŞ ZAMAN YALNIŞ İNSAN ............. diyorum onur beye umarım anlar............
:13: :13: :13:

HURRICANE
21-05-07, 22:20
Yani öyle yazmış ki TARKAN bile olimpos a gitti o bile yani:))Sana değil seni gazeteci yapanlara kızmak lazım...Tarkan ın neyi eksik te olimpos gidemeyecek Tarkan bile gitmişmiş lafa bak...Varya medyanın hali gerçekten içler acısı sanki o paparazzileri TARKAN takmış peşine kasten yani onur musun nesin sen küçükken beşikten falanmı düştün naptın iyimisin sen aklın yerinde değil senin:)