PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar Tarkan Yeni Albümünde çok Iddiali Olduğunu Ve Artik Evlenmeliyim

Lorenser
04-05-07, 10:01
MEGASTAR TARKAN YENİ ALBÜMÜNDE ÇOK İDDİALI OLDUĞUNU VE ARTIK EVLENME YAŞININ GELDİĞİNİ AÇIKLADI!.. ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEDİĞİNİ DE BELİRTEN TARKAN BAKIN DAHA NELER SÖYLEDİ?..

http://ucankus.com/img/tarkan_kiravat.jpg

Pop müziği sanatçısı Tarkan Tevetoğlu, yeni albümünün Türk pop müziğine damgasını vuracağını söyledi.

Özel bir konser vermek için Antalya’ya gelen Tarkan Tevetoğlu, Antalya Hava Limanında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yeni albümünün bu yaz piyasaya çıkacağını ifade eden Tarkan Tevetoğlu, titiz olması nedeniyle son dakikada işlerin uzayabileceğini söyledi.

Albümde Sezen Aksu’dan şarkılar da bulunduğunu belirten Tarkan, bunlardan özellikle bir tanesinin dinleyenleri çok duygulandıracağını ve düşündüreceğini kaydetti.
Tarkan, bu albümünün sözleri ve besteleriyle çok farklı olduğunu ifade ederek, "En iyi albümüm bence... Hem yaza hem de Türk pop müziğine damgasını vuracak" dedi.

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek Kenan Doğulu’ya da başarılar dileyen Tarkan, "Arkadaşımın muvaffak olmasını dilerim.
Alnımızın akıyla gitsin gelsin" dedi.

Kız arkadaşı Bilge Öztürk ile ilişkilerini "süper" olarak değerlendiren Tarkan "35 yaşıma geldim. Evlilik ve çocuk istiyorum" diye konuştu.

Kız arkadaşının kendisini çok iyi anladığını ve "on parmağında on marifet" olduğunu söyleyen Tarkan, "Çok ahlaklı, dürüst, harika biri.
şöhretten faydalanmaya çalışmadı, hep geride durdu. Onu çok takdir ediyorum" dedi.

Uzun bir süre Türkiye’de kalacağını ifade eden Tarkan, "Amerika’dan sıkıldım. Yeter. Ülkemi, insanımı, Türk müziği söylemeyi özledim" diye konuştu.

Kaynak: http://ucankus.com/haberic.asp?pw=33143

Haber icin tesekkurler Lorenser,
Su son dakika'da uzayan isler bizi öldürcek artik, ama albüm iyi olsun.. bi kac ay fazla beklemisiz problem degil. Sezon'u kacirmasin yeter ! :20:

raena
04-05-07, 16:12
tesekkurler habar icin ,

Yakisikli89
04-05-07, 16:37
albüm insallah mükemmel ötesi birsey olur

karma vs. albümündende bin kat daha iyi olur insallahda su hergün cikan yeni sarkicilarda örnek alir..

şekerim
04-05-07, 18:48

karma vs. albümündende bin kat daha iyi olur insallahda su hergün cikan yeni sarkicilarda örnek alir..

umarım öyle olur son zamanlarda önüne gelen sanatçıyım diye dolaşıyor ortalıkta ama berbet durumda olduklarının farkında değiller:16: inşallah ii bir örnek olur:36:

RaSKaS
04-05-07, 19:12

karma tadında olsun daha ne isterizki :21:

devilscream
04-05-07, 20:00
haber için çok teşekkürler lorenser

HakanÇelik
04-05-07, 21:10
Tarkan'ın kötü albüm yapma ihtimali zaten yok...

:20: :20: :20: