PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Abileri" ile aynı zamanda çıkacak........

eskalen
23-04-07, 17:37
Uzn zamandır sesi soluğu çıkmayan genç popçu Gökhan Özen, tamamı kendi şarkılarından oluşan yeni albüm için kolları sıvadı. Haziranda piyasada olmayı planlayan Özen, aynı dönemde 'Abilerim' dediği TARKAN ile Mustafa Sandal'ın da albüm çıkaracığını duyunca; "Demek ki müzik dünyası ısınacak;ne güzel" dedi.

Kaynak:Sabah gazetesi günaydın

bence de ısınacak gibi..... Gökhan Özende güzel bi popçudur....... Bu durum gerçekten belirli bir saygı ve sevginin ürünüdür.... Günümüzde çoğu popçu polemik yaratıp birbirlerine laf atarken, Gökhan Özen; Tarkan ve Mustafa sandal'a Abilerim demesi gerçekten çok hoş ve örnek alınması gerektiren bir davranış....Gökhan Özen zaten hiç polemiğe girmeyen kendi halinde olan güzel popçularımızdan biridir............

TarkanColl
23-04-07, 17:48
Bu sene çok güzel geçecek. Bence Mustafa Sandal ve Gökhan Özen'in de Tarkan ile aynı zamanda albüm çıkaarması ister istemez rekabet doğuracak ve Tarkan'ın albümünün değeri anlaşılacak.

Zaten Tarkan çok değerli şarkılar ve albümler yapıyor her zaman ama karşısından kötüler olmayınca değeri fark edilemiyor. :18:

HakanÇelik
23-04-07, 18:52
Tarkan'la aynı zamanda albüm çıkarmak için deli olmak gerekir...
Bunlar deliler valla... kendilerini yakacaklar...

:18: :18: :18: :18:

**MegaStarkan**
23-04-07, 21:09
oo bu sene rekabet olmak isteyen cok kisi var:14:
bence seneye cikarsinlar....tarkan yikip gecicek herseyi insallah :D
tskler haber icin.

HND
23-04-07, 21:49
:18: renkli bi yaz olacak..
evet Tarkanla yanıp kavrulacagız :)

maydonozz
23-04-07, 22:45
göhan özen'i şahsen pek fazla sevmem ama bu sözleri hoşuma geldi =))Abilerim ne güzel yahuu ilk defa biri tarkanı yerin dibine sokmaya çalışmadan albümünü tanıtı yaa gözüm açık gitmicem ne diyelim gökhan hayranlarınında gözü aydın ;) şunuda bilirteyim tarkan rakip olmaz rakip'te tanımaz ;))

sally
23-04-07, 23:13
Hic Tarkanla bir Ayni Zamanda Albüm cikartilirmi vah savalilar.Kendilerini Rezil edecekler :18:

omermountain
24-04-07, 00:23
bakalım gökhan özen albüm satmak için daha neler yapıcaklar hpislere mi girecek ,köpek balıklarına mı yem olucak

arjen22-tarkan
24-04-07, 13:57
Gökhan Özen Tarkan a Abim Dediyse Helal Olsun Vallaa ... Ben G.Özen'in pek patlayacağını zannetmiyorum mustafa sandalın da ölee ... Hem Ülkemiizdeki müizik kalitesi çok düşük olduu ... İsmail YK geçen sene en çok satan şarkıcııı işte piyasa bu kadar düşmüştüür !

tara
24-04-07, 15:08
biz tarkan fanlari oldugumuz icin her zaman onu diger sanatcilardan daha iyi goriyoruz bu bi yere kadar dogrudur aslinda ama diger tarfata da uzun zaman sesleri cikamyan insanlar var muhakkak onlarda simdi kaliteli bi albomla meydana donecekler .yani is cok kolay da olmayacak bence
ama butun kalbimle tarkanin basaricagina inaniyorum ve istiyorum

wengin
24-04-07, 15:13
Tarkan ve sezen şarkıları ile mükemmel bir yaz geçiceği benziyor. Tarkanla aynı zamanda çıkartması iyi olur bence aralarındaki fark göz önünde olucak. :21:
Bu yaz iyice ısınacak :17: :17:

RaSKaS
24-04-07, 18:26
2006 yazına oranla daha hareketli bir yaz bizi bekliyor
gökhan ın da güzel parçalar yapacağına kuşkum yok
ama hem tarkan hem gökhan popçu sıfatında gözükseler bile
bir kıyaslama yapamayız
Tarkan ın Türkiyede kıyaslanabileceği birinin olmadığını düşünüyorum. :21:

drjbeckham
25-04-07, 14:12
tarkan albumu olacagı ıcın kımsenın fazla şansı yok

HURRICANE
25-04-07, 15:43
Mustafa Sandal da dinlerim Gökhan Özende...gökhan özeni çok negatif bulurum ve söylediği hiçbirşey bana samimi gelmez için için TARKAN ı fesatlandığından adım gibi eminim!Keza Mustafa Sandal da o kıskançlığı içinde yaşayanlardan...TARKAN ın albümü çıksın her ikisinide görücez başlıcaklar TARKAN a laf atmaya...Albümlerini aynı dönemde çıkartma çabalarıda TARKAN ı kıskandıklarının en güzel örneğidir:)Akıllarında hep şu fantazi var albüm satışlarımız TARKAN ı geçmeli:)Ben her ikisininde yerinde olsam albümlerinin çıkışını 1 dahaki seneye ertelerim:)yoksa işleri zor