PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Püf klibi Ve Murat Boz

eskalen
21-04-07, 13:33
20.04.2007 tarihinde (yani dün) Tarkan'ın eski vokalisti murat boz Şahan'ın "Kime Diyorum Ben" adlı programa konuk oldu......Şahan'ın programında adeta gülmekten kopan Murat boz Şahan'ın murat boz için yaptığı skeç'e adeta programda gülme krizine kirdi(O kadar komikti ki kim olsa kopardı). Bu arada püf klibi için konuştu....Ve klip muhtemelen yaza doğru çekileceğini belirtti. Tarkan'la birlikte olacak dedi ..... Ve Püf klibi Yaza doğru olacak ve yaza damgasını vuracak şekilde açılacak, Murat Boz......
Murat boz Yeni albüm yapacak mısın? sorusuna;
"Püf'e klip çekip, eylülde repertuara girecez" dedi Ve "ocak gibi falan albüm çıkar" mesajını verdi........

arjen22-tarkan
21-04-07, 13:58
bence albümü şimdi değil 1.5-3 yıl sonra felan çıkarsın ... !

eskalen
21-04-07, 14:08
Kesinlikle katılmıyorum....Asıl Murat boz'un için şimdi serüven başlıyor.....Müzik Serüveni yani.......ÇüNKÜ albümünü ne kadar çok erken çıkartırsa( ikinci albümünü yani ) o kadar iyi.....Çünkü yüzü unutulmamalı, yepeyeni bir sanatçı....ne kadar çok görünürse piyasada, onun için o kadar iyi.....çÜNKÜ Yeni bir sanatçı ve yeni bir yüz........ Yoksa geç kalırsa çok çabuk unutulur.......

Iyide arkadasim yüzü neden unutulsun, 3 sarkilik bi albümü var demektir bu. Bence su an ki albümüne sonuna kadar odaklanmali, sarkilarini tanitmali. Hani slow parcalara klip nerde ? Kesinlikle Arjen'e katiliyorum, her sene albüm cikarirsa asil yüzü eskir ve biraz aceleye gelmis olur albüm... Bakiniz Keremcem gibi dizi oyuncusu olur cikar :18:

eskalen
21-04-07, 15:13
öyle ama arkadaşım piyasada yüz eskimenin ne olduğunu bimek önemli!!!... zaten....BEN hemen çıkarsın demedim ki 1-2 yıl sonra falan ama 5-10 yıl olursa unuttuk gitti gibi bir şey olur.........

**MegaStarkan**
21-04-07, 15:53
Bakiniz Keremcem gibi dizi oyuncusu olur cikar :18:
ztn dizide oynucakmis :P

Nzl
21-04-07, 16:29
programı bende izledim püf yeni klibimiz olacak yazında 2 şarkıya daha klip çekilecek dedi...yani püf için yazı beklemicez

izlemeyenler için....:18: :18:
http://www.youtube.com/watch?v=wgIExh5yOnY

tara
21-04-07, 18:41
yine soyliyorum ben tarkan niye oyniyor ki bu klipte aman neyse
bu ne acele .bu albomu yeniydi ya digeri neden cikiyor anlamadim biraz yavaslasin murat ya
hem bu haftada ibo showda olucak bakalim neler soyliyicek

sally
21-04-07, 19:54
Haber icin TSK.Bence Murat Boz acele ediyor Hemen Albüm cikarmamsi gerekiyor.Klip bence yaza kalmaz.Yaza Doyru Tarkanin Albümü Var.:20:

eskalen
21-04-07, 20:02
klip yaza doğru dediğim haziran gibi olur......Yani çok doğal..... Yaza PÜff şarkısıyla yerini koruyacak murat boz....Bu arada o kadar murat boz dedi yani sizde inanmıyorsunuz........A-acayip!!!

matthew
23-04-07, 13:27
püf klibini merakla bekliyorum ama tarkan klipte oynamamalı bence

omermountain
24-04-07, 00:25
asıl püf le patlıycak albümü