PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya starı Olamaz!!!

eskalen
13-04-07, 19:58
"O TÜRKİYE’NİN YÜZ AKI, AMA DÜNYA STARI OLAMAZ. BUNUN YOLLARINI BULMASI LAZIM…”

1960’lı yılların pop starı Erol Büyükburç, megastar Tarkan’ı analiz etti. Tarkan’ın çok çalıştığını ama yetersiz kaldığını belirten sanatçı, “O, Türkiye’nin yüz akı. Bundan sonra ne yapacağı önemli ama şu anda pek görünmüyor” dedi.

Erol Büyükburç katıldığı Dobra Dobra programında megastar için ayrı bir saptama daha yaptı. “Dünya starı olmak için bazı stratejiler saptamak lazım, dünyaya açılmanın yolları araştırılmalı, sağlam analizler yapılmalı, ona göre hareket edilmeli” diyen pop dünyamızın duayeni, “Tarkan, dünya starı olamaz” dedi.

Bu arada, Kaynak:gezentilki.com

yeşim aldemir
13-04-07, 20:23
:28: :28: ''Ben Erol Büyük Burçum ben saksı değilim '':28: :28: hadi ordan

eskalen
13-04-07, 20:24
bir şey değil en doğru en güzel haberleri bir fan olarak sizinle paylaşmak her zaman tarkan fanları........

HURRICANE
13-04-07, 21:35
Daha dün nediyordun bugun nediyorsun be Erol abi...Çok çelişkili açıklamalar bunlar ya...

eastanbul
13-04-07, 22:24
Arkadaşlar gerçekçi olmak lazım! Tarkan tam anlamıyla dünya starı değil! Belki avrupa starı ama dünya starı kesinlikle değil! inşallah amerikada çıkaracağı albümle dünya starı olma hedefine ulaşır...Hepimizin ortak dileğide bu olsa gerek...

M-Yildiz
13-04-07, 22:32
Erol Büyükburc herhalde Tarkanin projelerini bilmiyor öyle konusuyor. Come Closer ne kadar satti kac ülkede cikti hic bir seyi bilmiyor galiba.
Ama Tarkan gösterecek gelecek projelerinde (Dünya)starligini hic merak etmesin.

HakanÇelik
13-04-07, 22:39
Tarkan bir çok ülkede tanınan uluslararası bir yıldız.
bir insan türkiye'den çıkıp dünya starı olmak istiyorsa zaten
maça 10 sıfır yenik başlıyo... Tarkan'ın attığı gollerin sayısı
10'u çoktan geçti...

nuran
13-04-07, 22:54
ya bide eleştirmek yerine destek olsalar ne var.ha bire eleştirin, bu ne yaa...kendi sanatçımıza sahip çıkmayı bilmiyoruz sonrada atıp tutuyoruz.Tarkan ı yaptıkları ortada dünya starı olma yolunda emin adımlarla ilerliyo.tamam bi takım sorunlar yaşadı ama inş bunlar geride kaldı.çıkaracağı albümle Tarkan farkını herkes görecek...
:13: :13: :13:

HND
13-04-07, 22:55
hic sasırmadım acıkcası.
yalnıız, büyük lokma ye büyük söz konusma derler Erol bey..

sally
13-04-07, 23:54
neden böyle yapiyorlar hepsi de elestiriyor destek olacak larina ya.Bide Almanya daki Basin i Takip etsin ler Onlar Tarkan a övgüler yadiriyor Türkiyenin Megastari diye ilan ediyorlar. :13:

şekerim
14-04-07, 03:32
:28: :28: ''Ben Erol Büyük Burçum ben saksı değilim '':28: :28: hadi ordan
saksı:18: :18: :18: bu açıklama için geç kalmış yavs atı alan üsküdarı çoktan geçti:1:

raena
14-04-07, 13:32
tarkana her kes laf atiyor bir erol buyuk burc kalmisti , bakalim siradaki kim .

RaSKaS
14-04-07, 13:39
bir kaç gün önce elvis , tarkan gibi starların şarkılarını söylerken daha dikkatli olmak gerek diyen erol büüyükburç değilmiydi :9:
tutarlı olmak gerek biraz
dediği sözlerde dünya starı olma analizini iyi yapmış ta ,unuttuğu şey Tarkan ın zaten dünya starı olduğu.

arjen22-tarkan
14-04-07, 13:47
Arkadaşlar gerçekçi olmak lazım! Tarkan tam anlamıyla dünya starı değil! Belki avrupa starı ama dünya starı kesinlikle değil! inşallah amerikada çıkaracağı albümle dünya starı olma hedefine ulaşır...Hepimizin ortak dileğide bu olsa gerek...

ben serkan abii ye katılıyorum tarkan avrupa starı henüz dünya starı değil ... Bi de Erol Büyükburç Tarkan'ı Seven Birisi Hem Bu Sözlerinin de içeriğine diikkatli bakın ... kötü bi şey sölememiş kii ... :20:

freetrkn
14-04-07, 15:03
dünya starı olmanın kişiden kişiye değişen yolları war sanırım.....
saksı olmanında:)

gidilen heryerde tarkanın şarkısı söleniosa tabi bo adam dünyada stardır.....
warmı ötesi???

betül_tarkan
14-04-07, 15:07
o zaten bizim gözümüzde dünya starı:36:

omermountain
14-04-07, 16:49
Arkadaşlar gerçekçi olmak lazım! Tarkan tam anlamıyla dünya starı değil! Belki avrupa starı ama dünya starı kesinlikle değil! inşallah amerikada çıkaracağı albümle dünya starı olma hedefine ulaşır...Hepimizin ortak dileğide bu olsa gerek...bence sen iyi araştırda çinden hindistana meksika dan avustralyaya arjantinden rusyaya her yerde dinleniyor.hala sözünün arkasındamısın listeler ve fan hayran sitelerine iyi bak kimse tarkanın dünya starı olduğunu uydurmuyor

TarkanColl
14-04-07, 17:35
Evet dünyayı dolaşanlar söylüyorlar. Nereye gitseler Tarkan adı biliniyor.

İstanbul'da bir şirketin genel müdürü ile konuşma fırsatım oldu. Bali adasına gitmiş. Oradaki insanlar Türk olduğunu öğrendiklerinde şımarık şarkısını söylemeye başlıyorlarmış.

Başka bir designer arkadaşımda işi icabı dünyanın bir çok ülkesine gitmiş ve gittiği her yerde Tarkan ile ilgili konular konuşuluyormuş, ona Tarkan'ı soruyolarmış Türk olduğunu öğrenince.

Gazelerde ve Tvlerde bu konu ile ilgili konuşan bir çok kişi var. Hatta İbrahim Tatlıses bile itiraf ediyor. Gittiği yerlerde Galatasaray ve Tarkan soruluyormuş ona da...

tara
14-04-07, 18:31
bencede tarkan simdilik dunya stari degil ama hic olamaz diye bir sey yok bu konuda katilmiyorum erol beye haber icin tesekkurler

eastanbul
14-04-07, 21:50
bence sen iyi araştırda çinden hindistana meksika dan avustralyaya arjantinden rusyaya her yerde dinleniyor.hala sözünün arkasındamısın listeler ve fan hayran sitelerine iyi bak kimse tarkanın dünya starı olduğunu uydurmuyor

sorun nedir? ayrıca bu tartışma edası nedir...

omermountain
14-04-07, 22:49
sorun nedir? ayrıca bu tartışma edası nedir...
bu bir tartışma edası değil sadece biz kendi gerçeğimizin farkına varmazsak kimseye anlatamayız bildiklerimizi tarkan bir dünya starıdr ve bunun tarkan hayranları olarak arkasında durmalıyız

eastanbul
14-04-07, 23:04
Ben birey olarak Tarkan'ın yeterince arkasındayım.Ayrıca kendimce sıkı bir fanıyım...Ama Tarkanın yaşadığı veya yaşamak zorunda kaldığı gerçekler ortada! Bana göre bir sanatçıya dünya starı demenin birden çok kriteri var! Tarkan henüz dünya başkentlerinde konser vermiş değil! Bu durum benide üzüyor ama gerçek bu! eskiden meksikada fransada ve newyork ta konserler veriyordu. Ama şimdi ne yazıkki vermiyor yada veremiyor...bilmem anlatabildimmi?

omermountain
15-04-07, 00:39
bence yeterince araştırma yapmamışsın çünkü dünya başkentleri dediğin yerde Tarkan konserler verdi kopenhag.berlin.paris olympia.new york.amsterdam.dubai.oslo ve aklıma şu an gelmeyen daha nice yerler şu an konserler vermemesi onun dünya starlığından düştüğünü göstermez michael jakson da şu an konserler vermiyor ama hala bir dünya starı aynı şey Türkiyenin dünya piyasısına hediye ettiği Tarkanmız içinde geçerli sanıyorum anlatabilmişimdir

matthew
15-04-07, 00:44
olar dunta starı deyınce herhalde amerıka yı anlıyorar tarkan dunyanın dıger ulkelerınde zbır star amerıka da tanınmasada o zaten dunya staı

omermountain
15-04-07, 02:11
kesinlikle sana katılıyorum dosdum insanlara göre dünya sadece amerikadan ibaret amerikada şarkıcı olupta dünyanın diğer ülkelerinde tanınmamış binlerce star var onlardamı dünya starı dünyada 5 kıta vardır bu her 5 kıtanın enaz bir ülkesinde tanınmak bile dünya starı olmaya yeter ki tarkan en az o kıtaların kaç ülkesinde tanınıyor onu siz hesap edin
olar dunta starı deyınce herhalde amerıka yı anlıyorar tarkan dunyanın dıger ulkelerınde zbır star amerıka da tanınmasada o zaten dunya staı

-tarzan-
15-04-07, 02:26
sayın erol büyükburç .
sanat nedir? dünya starlığı nedir ?
tarkannın yüzüne bakınız. rastgele bir şarkısını dinleyiniz.
herşey orada saklı. bakmayınız , görünüz

_trkn_
04-10-09, 12:37
Tarkan"ı kıskanmayın o bir dünya starı bu video en büyük kanıtıdır iyi izleyin !!!

http://www.uzmantv.com/tarkan-dunya-stari-olabildi-mi

meryem_17
04-10-09, 12:54
YORUM YAPMIYCAM diorum ama DAYANAMIYORUM BYLE ŞEYLERİ DUYUNCA SADECE İKİ KELİME SÖLÜCEM TARKANIN DEYİMİYLE AL İŞTE Bİ DİLLİ DÜDÜK DAHA :13::13:BİDE BU ŞARKININ İKİ CÜMLESİNİ SÖLÜCEM BANA GÖRE HAWA HOŞ BENİ BİLEN İYİ BİLİYORRRR :13::13: BAŞKALARINA HALT ETMEK DÜŞÜYORRRRRRRR:13::13::13:

muck muck
04-10-09, 15:25
Çok eski bir haber bu...Yeniden neden mesaj attiniz ki...
Evet,Tarkan dünya stari degil...Ama bizim megastarimiz...yeterli mi erol bey ?

Dark_blue
04-10-09, 17:11
hahahaha :D:D:D Tamam sen diyosan olamaz :D Sen oldunya yeter bize :D

ece**
05-10-09, 00:08
ay iyi tamam sen mutlu olacaksan tarkan dünya starı değil :D pinokyo misali burnum uzayacak birazdan yalan söylediğim için:D

babeface2
05-10-09, 00:24
Hala bunumu tartişiyolar yaa tarkan 60 yaşina gelincede bunu tartişacaklar herhalde: ))

SESA
05-10-09, 13:51
erol büyükburçun yaptığı müzikler çok güzel ya Tarkana laf atmış yoruma bile gerek yok Tarkan dünya starı

MEGASTAR
05-10-09, 19:06
Madem o kadar biliyodun sen niye olmadin Dunya stari?

Yakisikli89
05-10-09, 20:16
Ne zaman ki Tarkan Ingiltere ve ABD'nde Top Charts larina girdi, o zaman ona tamamiyla dünya stari diyebiliriz.

Taabiki Tarkan bir dünya stari, bizim acimizdan bakarsak, ama bence bu yeterli degil.

Bir zamanlar Panjabi MC diye birisi vardi ortaliklarda. Bilmem hatirlarmisiniz. Bu adam baya sarkilariyla herkezi costurdu ki, amerikada ve ingilterede baya bi iyi siralamalar elde etti. Bu kisiyi dünya stari olarak nitelendirebilirmiyiz? Bence hayir, cünkü gerisini getiremedi ki bu adam amerikada tüm starlar tarafindan hayranlikla dinleniliyordu ve hint müzik ezgileriyle sarkicilari büyülemisti, bir trend yaratmisti.

Bence tarkan dünyanin bi cok yerinde taninan bir star, ama bir dünya stari degil.

_trkn_
05-10-09, 20:21
Tarkan bir Dünya starıdır bu videodaki amcaya katılıyorum :20:

http://www.uzmantv.com/tarkan-dunya-stari-olabildi-mi

*HiLaL*
05-10-09, 20:25
DiLLi Düdük... Sen mutLu oL eroL AMCA xD Tamam Senin icin TARKAN sadece Türkiyede Starr=))) Dünya StarI seNsinn xD zuhahahaha

Hic Tart$Lcak bi konu degiL ya, koLay geLsin.. öyLe dü$ünmeye devam AMCA xD

denizmavisi
05-10-09, 21:12
dünya starlığına şimdilik erişememiş olabilir ama gönlümüzün starı bu yetmez mi:10:

**MegaStarkan**
05-10-09, 21:25
Eski haberleri lütfen yorum yaparak üste cikarmayalim. Yaklasik iki seneyi gecen bir haber.
Haberin degeri de magazinsel degerden ötürü degil hala gündemde olmasi icin.

Tesekkürler

Dark_blue
05-10-09, 23:17
Eski haberleri lütfen yorum yaparak üste cikarmayalim. Yaklasik iki seneyi gecen bir haber.
Haberin degeri de magazinsel degerden ötürü degil hala gündemde olmasi icin.

Tesekkürler

Katiliyorum , su an bile cok eski haberlere mesaj yazilip gündeme getiriliyor malesef. 07 nin 06 nin haberi ....