PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : New York`tan Sezen Aksu Ile Dönen Tarkan, Birlikte Hazirladiklari Projenin (video)

Lorenser
29-03-07, 17:24
NEW YORK`TAN SEZEN AKSU İLE DÖNEN TARKAN, BİRLİKTE HAZIRLADIKLARI PROJENİN MÜJDESİNİ VERİRKEN, FERHAT GÖÇER`E DE AĞIR BİR İTHAMDA BULUNDU!..

THY`nin tarifeli seferiyle New York`dan İstanbul`a gelen ünlü sanatçı Sezen Aksu ve Tarkan, Atatürk Havalimanı`nda gazetecilere neşeli pozlar verdi.Yerinde duramayan Tarkan, Dış Hatlar Terminali`nde koşarak gazetecileri şaşırttı.

Aksu ve Tarkan, Amerika`da denk geldiklerini ve çok güzel bir tatil yaptıklarını, New York sokaklarında bağıra bağıra yürüdüklerini söyledi. Birlikte bir proje hazırlığı içerisinde olduklarının sinyallerini veren Tarkan, "Yakında birkaç sürprizimiz var. New York`da güzel şeyler çıktı. Bir iki ay sonra duyacaksınız" dedi.

Tarkan, Kenan Doğulu`nun Eurovision`a katılacağı "Shake It Up Şekerim" şarkısı ile ilgili olarak ise şunları söyledi: "Kendi memnun olduğu sürece biz beğenmesek de bir önemi yok. İnşallah başarılı olur. Güzel ve eğlenceli bir şarkı."

Yeni Türkçe pop albümünün bu yaz piyasaya çıkacağını ifade eden Tarkan, sanatçı Ferhat Göçer`in kendisi ile ilgili söylediği "Artık eski önemini yitirdi" sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Yorum yapmak istemiyorum. Hayal kırıklığı diyeyim sadece. Daha delikanlı olduğunu sanırdık ama öyle değilmiş demek ki" diye konuştu.

Bütün bu anların yaşandığı görüntüleri izlemek için "Tıkla izle" butonuna basmanız yeterli.

izlemek icin

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=7757#

fantin
29-03-07, 17:39
Ordaki üye yorumları hiç hoşuma gitmedi açıkçası.Hiç tarzım olmadığı halde üye olmak zorunda kaldım.Birileri hadlerini bilmeli artık.

RaSKaS
29-03-07, 18:30
Ordaki üye yorumları hiç hoşuma gitmedi açıkçası.Hiç tarzım olmadığı halde üye olmak zorunda kaldım.Birileri hadlerini bilmeli artık.

o yorumları yapabilecek insanların seviyesi zaten belli
fantin sen ne dersen de onlar yine bildiğini okmaya devam edecek
bırak onlar da kendi kendine saçmalayıp dursunlar :16: :16:
o yazıyı yazanlar ne kadar delikanlı ki ? :16:

Nzl
29-03-07, 18:36
okadar cocukca yazılar yazmışlarki hiç dikkate almaya değmez
boşuna böyle saçmalıklar için canınızı sıkmayın arkadaşlar

sally
30-03-07, 01:10
ordaki insanlarin yorumlarina bosverin onlarda insanlik kalmamis

matthew
30-03-07, 02:54
ya o yorumları okudum we yazan kısıden ıgrendım yalan yalnıs hersey yazılıyor yeter artık bıraksınlar tarkan ın pesını ayrıca vıdeo cok seker

Deminde soledim bu konudada solemeye dvm ediorum, Tarkan o sarkiyi be-gen-me-diii :4:

fantin
30-03-07, 13:41
anket yapalım beğendimi beğenmedimi:18: :18: bencede beğenmedi:16:

omermountain
30-03-07, 14:45
arkadaşlar şu haberi yayınlayan...... internet sitesine saçma sapan yorumlarda bulunmuşlar bombalayın orayı hadlerini bildirin

**MegaStarkan**
30-03-07, 15:21
Deminde soledim bu konudada solemeye dvm ediorum, Tarkan o sarkiyi be-gen-me-diii :4:
haklisin banada öyle geldi. bi an durdu sanki beklemiyordu o soruyu ....toparladi güzel sözler dedi sonra:)

anket yapalım beğendimi beğenmedimi:18: :18: bencede beğenmedi:16:

Aciimmi cidden :18: :18:

fantin
30-03-07, 16:10
Açmışın:18: :18: durum vahim görünüyo 100/100 beğenmedi:28:

HND
30-03-07, 16:11
:18: :18: dengesiz insanlar yaa. abuk sabuk yazmıslar:16: :16:

Açmışın:18: :18: durum vahim görünüyo 100/100 beğenmedi:28:

Evet hahaha :18: Simdi internete bakarsa bunlar ne dusunuyolar sarki hakkinda die yanariz Tarkan begenmediii kci kalktii die haberler cikarmis :18: