PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferhat Göçer geçmişi ve geleceği bilmeden konuşmuş (Aykut Işıklar)

Nzl
29-03-07, 16:10
Ferhat Göçer geçmişi ve geleceği bilmeden konuşmuş

Erkekler arası savaşlara devam ediyorum. Eski operacı yeni popçu Ferhat Göçer'in Kayahan ve Tarkan hakkındaki düşünceleri çok konuşuluyor. Ferhat, Kayahan'ın eşi ve çocuğu ile poz vermesini samimi bulmadığını, albüm reklamı için aile kavramını kullandığını söylüyor. Ferhat bu alemde daha yeni. Magazin gazetecileri de çocuk. Geçmişi bilmedikleri için tartışmayı yanlış yola sokuyorlar. 'Ferhat', 'Kayahan'ın eskiden nasıl yaşadığını biliyor mu? Ne kadar çok âşık olduğunu... Hatta ilk çocuğu 'Beste'nin annesi 'Nur Hanım ile evli iken...' Ben âşık olmadan beste yapamam. Eşim aşklarımı bilir, kabul eder' derdi.

Bu itiraf gazete ve dergilerde çok yayınlandı. Kayahan 25 yıl önce sıkı da çapkındı. İnsanın gözüne bakarak konuşmaz. Yere bakar hep... Eee 60 yaşına gelince her erkeğin huyu suyu değişiyor. Hele küçük çocuğun, genç ve güzel eşin var ise... Tabii ki 'Benim güzel eşim, güzel yuvam' mesajları vereceksin, onları mutlu ederek mutlu olacaksın. Doğa kanunu bu... Doktorlar vücuttaki değişimleri bilmez mi? Darılma gücenme yok. Ben eski Aykut muyum? Kayahan'ı çok iyi anlıyor ve değişimi için takdir ediyorum. Ardında ağlayan insanlar bırakmak istemiyorsan. Ferhat da 60 yaşına gelecek. Torunlarını alıp memleketi Urfa'ya götürecek. Harran ovasında dedeniz bir zamanlar süper tenör idi deyip aryalar söyleyecek.

Tanıyıp fotoğrafını çekmek isteyen gazeteci olursa, 'hayır' mı diyecek? Tarkan konusunda da haksız Ferhat. Çünkü Tarkan sevgilisini öperken, genç kız hayranlarına profesyonelce bir mesaj veriyor. Amerika'da deniz kenarında çekilen talihsiz çıplak pozları unutturmaya çalışıyor. Sevgilisini sokakta halkın önünde öperek 'Vay be ne delikanlı erkek desinler' diye... Çok normal bir taktik. Rahmetli 'Zeki Müren' bile yapardı. Ferhat gençliğini tıp fakültesi ve konservatuvar koridorlarında geçirdiği için, sokakları tanıyamamış. Bu yüzden daha fazla olamaz

http://www.bugun.com.tr/haberler/290307/p42614y128.asp

(Bu yazıya hiç şaşırmadım, aykut bey yine saçmalamış)

fantin
29-03-07, 16:26
:18: :18: Aykut Işıklar ne zaman tedavülden kalkıcak acaba.İllallah:18:

benzeynep
29-03-07, 16:41
lafı döndürüp dolaştırıp Tarkan'ın cinsel tercihi konusuna getiriyor,sanki Tarkan eşcinsel olsa sevinecek(neden ilgilendiriyorsa:))) sesine sanatına sahnesine laf edemez zaten.
bir de şu Aykut Işıklar'ın geçmişi ve geleceği hakkında birileri yazsa..aslında tedavülden kalktı ama kendisi hala direniyor.

**MegaStarkan**
29-03-07, 17:13
sükür birazcikta olsa positiv bisi yazdi tarkan hakkinda:D
ama tarkan taktik yapdigini sanmiyorum .... zeki müreni niye araya karisdiriyor simdi :S
tskler nzl haber icin

RaSKaS
29-03-07, 18:37
zeki müreni niye araya karisdiriyor simdi :S
tskler nzl haber icin

yazacak bişeyler bulamayınca saçmalıyor
herkesi katıyor yazısına :16:

nuran
29-03-07, 18:47
bence tarkan bu insanlar için bulunmaz bir velinimet.neden mi; tarkan olmasa nasıl gündeme gelecekler ve kendilerinden söz ettirecekler.yatsınlar kalksınlar tarkan ın varlığına şükretsinler. aykut cumm olmuyo be güzelim haddini billl...:13:

arjen22-tarkan
29-03-07, 18:48
Zaten Herkes Yazar Olmuş İş ki bu insanlara yazar demiiyelim !

HND
29-03-07, 20:25
Dam üstünde saksagan vur beline kazmayı Aykut bey..:S:S
Tarkan hakkında söylenecek hicbir söz kalmamıs, temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp milletin önüne getiriyor.. cık cık cık…

TarkanColl
29-03-07, 21:39
Şimdi bu Aykut Işıklar Tarkan'ı desteklemiş mi yoksa laf mı sokuşturmuş?...

Bence Tarkan ile ilgili ne iyi nede kötü bi tek yazı bile yazmamalı...:11:

HakanÇelik
29-03-07, 23:07
aykut ışıklar........................................... .................................................. .................................................. ...........
yorum yapmaya değmez... çelişkili kalem...

maydonozz
30-03-07, 00:57
aykut abicik iyi, güzel, hoş dememişsin be herkez bildiği konularda yorum yapsa daha iyi olmaz mı ? ferhat göçer mi göçmez mi bilinmez ama gitsin tekrardan doktorluk yapsın ne biliyim bir kendi branşındaki tenörlere aryalar yapsın dimi ama !!!