PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ferhat göcerin tarkanla ilgili acıklamaları!!

HND
26-03-07, 14:21
http://img249.imageshack.us/img249/7070/7318177188osu1.jpg (http://imageshack.us)

ALBÜMÜ 200 BİN SATAN Ferhat Göçer, MÜZİK DÜNYASINI KARIŞTIRACAK AÇIKLAMALAR YAPTI.

'Yolun Açık Olsun' isimli ikinci albümüyle listelere hızlı bir giriş yapan Ferhat Göçer, yeni albüm çıkardığı dönemlerde eşi ve kızıyla fotoğraf çektirip röportaj veren Kayahan'a yüklendi: 'Ben evliyim ama eşimle tek kare fotoğrafım yok. Ama Kayahan modeli var mesela. Kayahan albüm çıkardığı zaman hep bunu yapıyor. Neden albüm zamanı televizyona çıkıp da çocuğuyla şarkı sölüyor? Bana samimi gelmiyor...'

Göçer tarkan la ilgili olarak ise şunları söyledi:

'Tarkan, Bilge'yle dolaşmaya ve özel hayatını bu kadar gündeme getirmeye başladığı günden itibaren o yeteneğini kaybetti ama. İbrahim Tatlıses'e bakın. Kadınlarıyla ilişkileri konuşulur ama hiçbir zaman onu görüntüye taşımaz. Tarkan ne zaman sevgilisiyle öpüşürken fotoğraflarını çektirmeye başladı, sahnedeki büyüsünü kaybetti.'

http://www.haberler.com/kayahan-gibi-olmam-haberi/

ozkan1907
26-03-07, 14:50
tarkan da seni showu na cagırsa tarkanda iyi olur ibrahim tatlıses bu ülkede örnek gösterilecek en son adamdır her kadından cocugu var ama ibo show a cagırınca iyi olur dimi ferhat bey sende git kendi meslegini yap igrenc bi sesin var kulak tırmalıyo doktorluga cerrahlıga devam!!!!

Bamboo
26-03-07, 14:58
Kim türetti bu ferhat denen adamı nerden türedi bu ya iyiki bi 200.bin satmış (doğruysa tabi) havalar girmiş te diğer bazı şarkıcıklar gibi Tarkan a laf atarak reklam yapmaya çalışıyor zavallı evet zavallı başka hiç bir şey değil....

RaSKaS
26-03-07, 16:29
tarkan da seni showu na cagırsa tarkanda iyi olur ibrahim tatlıses bu ülkede örnek gösterilecek en son adamdır her kadından cocugu var ama ibo show a cagırınca iyi olur dimi ferhat bey sende git kendi meslegini yap igrenc bi sesin var kulak tırmalıyo doktorluga cerrahlıga devam!!!!

özkana katılıyorum
kendini gündeme taşımanın en kolay yollarından biri olan tarkan ı yerli yersiz eleştirmek:13:
ferhat göçer de sesiyle ön plana çıkamayınca böyle bir yola başvurmuş
örnek olarak ta ibrahim tatlısesi söylemiş
ne günlere kaldık :16:

wengin
26-03-07, 16:37
tarkan da seni showu na cagırsa tarkanda iyi olur ibrahim tatlıses bu ülkede örnek gösterilecek en son adamdır her kadından cocugu var ********** ama ibo show a cagırınca iyi olur dimi ferhat bey sende git kendi meslegini yap igrenc bi sesin var kulak tırmalıyo doktorluga cerrahlıga devam!!!!

Aynen katılıyorum özkan arkadaşımıza. Nede olsa Ferhat göçer urfalı i.tatlısesin shovunada çıkmıştı sanırım :S F.Göçeri bütün sabah programlarında görmeye başladık( benim bu programları izlediğimi zannetmeyin zap yaparken çıkıyorlar işte. o kanalları sildim tvden ama çıkıyorlar işte bir yerden :18: Bütün Türk kanalları böyle gereksiz programlarla dolu zaten :S :16: )

Hadi hadi Engin.. daha bu sabah Seda Sayan'da izleyiciler arasinda oturuodun :18: orayada zap yaparkenmi dustun :18::18:

tara
26-03-07, 16:45
tarkan hakkinda KONUSA BILEN EN SON KISI FERHAT GOCER
hem tarkan gidip yoluna cikan her kisiyle opusmiyor ki sevgilisi iste
kimsede karisamaz bu konuda ona

TarkanColl
26-03-07, 16:51
"Güzel bir şarkı bulmuş. Bu şarkısı ile gündemde kalır Tarkan'a laf atmaz" diye düşünürken... Lafı attı bile. Bence sesi, şarkıları ile gündemde kalmak varken ona buna laf atarak bir yerlere gelmeye çalışan insanlar Opera sanatçısı kadar güzel seslide olsa SANATÇI sayılmaz. :16:

Keşke Tarkan gibi olabilseler...:20:

Mega_Star
26-03-07, 17:06
ibrahim tatlı ses kimm Tarkan kim arada dağlar kadar fark var.. karşılaştırma bile yapılamaz..

sally
26-03-07, 17:14
Kendi Ne Saniyor 200 Bin Satti Diye Havalara Girmesin.tarkan I Rahat Biraksin.ibrahim Tatlises Gelince Her Kadindan Cocugu Var.

wengin
26-03-07, 17:30
Hadi hadi Engin.. daha bu sabah Seda Sayan'da izleyiciler arasinda oturuodun :18: orayada zap yaparkenmi dustun :18::18:

KarMa inanmıcaksın ama evt :P F.Göçer unutmamalı şarkısını nasıl kötü söylediğini gördük. Şarkıları bir dinlemelik. Tarkan'ı karşılaştırdığı kişi aynı kefede değil :13:

HakanÇelik
26-03-07, 18:03
ferhat göçer hayatıma hiç girmedi... büyüsü filan hiç yok..
bu yüzden tarkan'ın büyüsü artıkyok diyecek en son kişi bile olamaz...

Nzl
26-03-07, 18:40
ferhat göçere bu şekilde bir yaklaşımı hiç yakıştıramadım
sahiden kaliteli bir şarkıcı olduğunu düşündüğüm ferhat beylerde gündemde kalmak için ucuz numaralar kullanmaya başlamış. Yazık.....

Tarkan magazin dünyasında en az yer alan sanatçıların başında geliyor,
Bilge ve tarkanı ancak hava alanında röportaj yaparken görüyoruz
Üstelik son derece düzeyli ve seviyeli bir ilişkisi var
bence böyle bir örnek için yakın arkadaşı hüsnü şenlendiriciyi verseydi daha anlamlı olurdu

HURRICANE
26-03-07, 18:42
Şimdi TARKAN ın ingilizce albüm satışını her geçen kendini nimetten sayacak bu kaçınılmaz bir gerçek...Sonra tepkiler gelince ben nekadar embesilce davranmışım diye kendi kendine kızacak..kabul edecek yani aptal olduğunu sonra TARKAN a antika bir hediye gönderir oda diğer aptallığa düşenler gibi:)ibrahim tatlıses in topluma iyi örnek oluyormuş gibi lanse edilmeside çok rahatsız edici..gına geldi artık magarada dogdum yok ekmek arası lahmacun yerdim diye milletin duygularını sömurmesınden ve prım yapmasından..nikahsız hayat arkadaşlarından yaptığı çocukların sayısıyla bir orkestra kurulur! Ne diyeyim Tanrı akıl fikir versin böylelerine!TARKAN yaşanmışlıklarını hiçbir zaman bu takım zavallılar gibi ortaya dökmemiştir!Örnek alsınlar TARKAN ı da biraz insan olduklarını görelim..şu anda insan gibi durmuyorlar çünki insanların gözünde yaratık gibiler.Çağdaş sanatçılara ihtiyacı var bu ülkenin!nerede ne yapması gerektiğini bilen sanatçılar lazım bu ülkeye..otel odasındada mangalmı yapılırmış canım:)))

fantin
26-03-07, 19:25
Yorum bile yapmaya değmez.

arjen22-tarkan
26-03-07, 19:33
ferhat göçerin sesini beğenirim ama böyle bir açıklama yapması bence yanlış ... ibrahim tatlıses örneğine gelirsee ... bence ferhat göçer kendine yakın olduğu için övmesin i.tatlıses ' i ! çünkü ibrahim tatlıses övülünceek işler yapmıyor !

**MegaStarkan**
26-03-07, 20:18
ztn hic sevmezdim ferhat göceri :P
arkadaslar o adam öyle kiyaslama yapiyor diye biz niye ayni onun gibi kiyasalamalar yapiyoruz? iboyu forumda kötüye cikarmamiz gerek degil cünkü ztn biliyoruz kimin ne oldugunu :)

HND
26-03-07, 21:32
benim anlamadıgım tarkanın öpücükleriyle ne ilgisi var sahnedeki büyüsünün..:S
aksine büyüsü gittikce artıyo ferhat bey..
artık ezberledik bi albüm cıkaracaklar mutlaka birilerinin üstünden gündemde kalmaya calısıyorlar.. resmen reklam kokuları... yazık:16:

şekerim
26-03-07, 22:18

katılıyorum sana:16:

nuran
26-03-07, 22:29
albüm çıktı ya,ee tarkan a laf atmadanda gündeme gelinmez,laf atacaksınki daha çok haber olasın.kim ne derse desin,bu zamana kadar hep dediler zaten, .... ürür kervan yürür demişler.tarkan ın sahnedeki büyüsü kimde varmış sorarım...ya inanamıyorum destek olacakları yerde köstek oluyolar.bunlar bence sanatçının ' S ' si bile değil:16:

maydonozz
27-03-07, 00:02
Bir aylık taş çatlasın bir senelik hadi çatladı diyelim bir buçuk senelik sanatçıların yaptığı yorumlara bak yahuu yazık birde kayahan gibi bir ustaya bile dil uzatmış çık çık çık haber için teşekkür pa$Ha.

Ozz
27-03-07, 00:56
İbrahim tatlıses demiş yaaaa.....bir de kıyaslamış yaaaaaaaa :D:D allahıımmm allaahımmmmmmmmmmmm

omermountain
28-03-07, 15:15
ferhat göçere bu şekilde bir yaklaşımı hiç yakıştıramadım
sahiden kaliteli bir şarkıcı olduğunu düşündüğüm ferhat beylerde gündemde kalmak için ucuz numaralar kullanmaya başlamış. Yazık.....

Tarkan magazin dünyasında en az yer alan sanatçıların başında geliyor,
Bilge ve tarkanı ancak hava alanında röportaj yaparken görüyoruz
Üstelik son derece düzeyli ve seviyeli bir ilişkisi var
bence böyle bir örnek için yakın arkadaşı hüsnü şenlendiriciyi verseydi daha anlamlı olurdu
KESİNLİKLE SANA KATILIYORUM

leyla
28-03-07, 15:29
ferhat gocerden sarkici cikmaz bence doktorluguna devam etse daha basarili olur

Yakisikli89
28-03-07, 15:33
O bi Tarkanin konserine gitsin bu yaz :20:

matthew
28-03-07, 15:59
agzı olan konusuyor bu ulke de populer olmanın en kolay yolu tarkan